- Reklama -

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

- Reklama -

V předchozí řadě Bridgertonových jsme sledovali, jak feministicky založenou Eloise pohlcují vzrůstající city k Theovi Sharpovi, mladičkému tiskaři, což byla romance vcelku nečekané, protože neodpovídá knižní předloze. A zůstala tak nějak dost nevyřešená…

Theo, postava přidaná do seriálu v druhé sérii, se zatím v nových epizodách třetí sezóny neobjevil. Milostná linka na trase Theo a Eloise je tak podle všeho mimo hru, což nelibě nesou někteří fanoušci. Ti doufají, že se postava Thea vrátí v druhé části třetí řady, která má premiéru .

Podle informací na stránkách CapitalFM.com zůstane Theo stále významnou postavou v Eloisině životě, ačkoli jeho absence ve třetí sezóně je těžko vysvětlitelná. Nutno však podotknout, že jeho absence vytváří prostor pro spekulace o tom, jak se jejich vztah vyvine, pokud se Theo skutečně vrátí.

Nahradí Thea nápadník Penelope?

Je třeba ale brát také v potaz možnost, že se Theo nevrátí. Jak by to bylo jinak dál? Jak spekuluje Screenrant, další možností pro Eloise je potenciální vztah s Lordem Deblingem, jedním z nápadníků Penelope, což by mohl být náhrada za jejího knižního manžela Phillipa Cranea.

- Reklama -

Tento vztah by teoreticky přinesl do příběhu nové napětí a očekávání, protože diváci nejsou zcela spokojeni s osudem Eloise ve srovnání s jejími sourozenci. Navíc: Eloise má nyní hlubší vztah s Cressidou a znovu se sbližuje s Penelope, což může přinést nové intriky do jejího života.

Podle Screenrantu by vztah Eloise s lordem Deblingem mohl změnit dynamiku celé série. Znamenalo by to, že tvůrci seriálu hledají nové způsoby, jak udržet příběh svěží a napínavý. U mnoha fanoušků by ale možná s touto zápletkou narazili, protože by Debling nemusel být pro Eloise úplně vhodným partnerem.

Co čeká Eloise, tak zůstává stále otevřené.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -