- Reklama -

Královna z Bridgertonových musí kvůli příliš těžkým parukám nosit krční ortézu

Stará a nová představitelka královny Charlotte ze světa Bridgertonových se rozpovídali o složitostech natáčení a problémech, kterým kvůli kostýmům musí čelit.

- Reklama -

Golda Rosheuvel, herečka proslulá ztvárněním královny Charlotty v seriálu Bridgertonovi, navštívila pořad The One, aby propagovala připravovaný prequel Královna Charlotte. V tom se její ikonická postava objeví v centru pozornosti, protože spin-off seriálu společnosti Netflix vypráví o královnině mládí. V televizi její představitelka z Bridgertonových prozradila, že si u natáčení užila své kvůli extravagantním parukám, které královna Charlotte v seriálu nosí.

Rekordní paruky, co ničí krky

Propracované kostýmy, které oblékají postavy v Bridgertonových, jsou horkým tématem už od první řady seriálu. Není proto překvapením, že se při rozhovoru s Goldou Rosheuvel řeč rychle stočila na velkolepé účesy a přehnané oblečení, které na obrazovce poutají nejvíce pozornosti. „Zavede vás to do světa, o kterém nic nevíte,“ poznamenala moderátorka Emma Willisová, na což Golda souhlasně přikývla.

Rozhovor se podle webu fashionmagazine.com brzy stočil k náročnosti nošení složitých kostýmů a Golda prozradila, že při natáčení musela někdy používat krční ortézu, aby udržela váhu královniných paruk. „Ano, královna Charlotte má rekordní paruku, myslím, že ve všech sériích, které jsem musela nosit,“ přiznala se smíchem.

India Amarteifio, která bude v prequelu hrát mladou královnu Charlottu, dodala, že práci s nošením tak těžkých paruk nechtěla nijak podceňovat. „Golda nosila kvůli jedné z paruk krční ortézu, jako skutečnou krční ortézu! Je to fuška,“ vykřikla.

Golda souhlasila: „Jo, několikrát jsem ji musela v seriálu nosit, ty vlasy jsou opravdu těžké. Ale jsou to přece umělecká díla, ne? Cítím se na ně velmi pyšná.“

Ostře sledovaný prequel

Prequel, který má premiéru naplánovanou na 4. května 2023, se bude zabývat vzestupem královny Charlotty k moci a jejím románkem s králem Jiřím. Šestidílná minisérie také představí společenskou změnu, která založila Ton, což je koncept známý fanouškům původního seriálu Bridgertonovi.

Ze slov Goldy a Indie bylo zřejmé, že vzrušení z prequelu je už cítit na každém kroku. Propracované kostýmy, velkolepé kulisy a spletitý děj – to vše slibuje přenést diváky zpět v čase do světa bohatství a intrik. Podle všeho se máme na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -