- Reklama -

Královna z Bridgertonových musí kvůli příliš těžkým parukám nosit krční ortézu

Stará a nová představitelka královny Charlotte ze světa Bridgertonových se rozpovídali o složitostech natáčení a problémech, kterým kvůli kostýmům musí čelit.

- Reklama -

Golda Rosheuvel, herečka proslulá ztvárněním královny Charlotty v seriálu Bridgertonovi, navštívila pořad The One, aby propagovala připravovaný prequel Královna Charlotte. V tom se její ikonická postava objeví v centru pozornosti, protože spin-off seriálu společnosti Netflix vypráví o královnině mládí. V televizi její představitelka z Bridgertonových prozradila, že si u natáčení užila své kvůli extravagantním parukám, které královna Charlotte v seriálu nosí.

Rekordní paruky, co ničí krky

Propracované kostýmy, které oblékají postavy v Bridgertonových, jsou horkým tématem už od první řady seriálu. Není proto překvapením, že se při rozhovoru s Goldou Rosheuvel řeč rychle stočila na velkolepé účesy a přehnané oblečení, které na obrazovce poutají nejvíce pozornosti. „Zavede vás to do světa, o kterém nic nevíte,“ poznamenala moderátorka Emma Willisová, na což Golda souhlasně přikývla.

Rozhovor se podle webu fashionmagazine.com brzy stočil k náročnosti nošení složitých kostýmů a Golda prozradila, že při natáčení musela někdy používat krční ortézu, aby udržela váhu královniných paruk. „Ano, královna Charlotte má rekordní paruku, myslím, že ve všech sériích, které jsem musela nosit,“ přiznala se smíchem.

India Amarteifio, která bude v prequelu hrát mladou královnu Charlottu, dodala, že práci s nošením tak těžkých paruk nechtěla nijak podceňovat. „Golda nosila kvůli jedné z paruk krční ortézu, jako skutečnou krční ortézu! Je to fuška,“ vykřikla.

- Reklama -

Golda souhlasila: „Jo, několikrát jsem ji musela v seriálu nosit, ty vlasy jsou opravdu těžké. Ale jsou to přece umělecká díla, ne? Cítím se na ně velmi pyšná.“

Ostře sledovaný prequel

Prequel, který má premiéru naplánovanou na 4. května 2023, se bude zabývat vzestupem královny Charlotty k moci a jejím románkem s králem Jiřím. Šestidílná minisérie také představí společenskou změnu, která založila Ton, což je koncept známý fanouškům původního seriálu Bridgertonovi.

Ze slov Goldy a Indie bylo zřejmé, že vzrušení z prequelu je už cítit na každém kroku. Propracované kostýmy, velkolepé kulisy a spletitý děj – to vše slibuje přenést diváky zpět v čase do světa bohatství a intrik. Podle všeho se máme na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -