- Reklama -

Královna z Bridgertonových musí kvůli příliš těžkým parukám nosit krční ortézu

Stará a nová představitelka královny Charlotte ze světa Bridgertonových se rozpovídali o složitostech natáčení a problémech, kterým kvůli kostýmům musí čelit.

- Reklama -

Golda Rosheuvel, herečka proslulá ztvárněním královny Charlotty v seriálu Bridgertonovi, navštívila pořad The One, aby propagovala připravovaný prequel Královna Charlotte. V tom se její ikonická postava objeví v centru pozornosti, protože spin-off seriálu společnosti Netflix vypráví o královnině mládí. V televizi její představitelka z Bridgertonových prozradila, že si u natáčení užila své kvůli extravagantním parukám, které královna Charlotte v seriálu nosí.

Rekordní paruky, co ničí krky

Propracované kostýmy, které oblékají postavy v Bridgertonových, jsou horkým tématem už od první řady seriálu. Není proto překvapením, že se při rozhovoru s Goldou Rosheuvel řeč rychle stočila na velkolepé účesy a přehnané oblečení, které na obrazovce poutají nejvíce pozornosti. „Zavede vás to do světa, o kterém nic nevíte,“ poznamenala moderátorka Emma Willisová, na což Golda souhlasně přikývla.

Rozhovor se podle webu fashionmagazine.com brzy stočil k náročnosti nošení složitých kostýmů a Golda prozradila, že při natáčení musela někdy používat krční ortézu, aby udržela váhu královniných paruk. „Ano, královna Charlotte má rekordní paruku, myslím, že ve všech sériích, které jsem musela nosit,“ přiznala se smíchem.

India Amarteifio, která bude v prequelu hrát mladou královnu Charlottu, dodala, že práci s nošením tak těžkých paruk nechtěla nijak podceňovat. „Golda nosila kvůli jedné z paruk krční ortézu, jako skutečnou krční ortézu! Je to fuška,“ vykřikla.

- Reklama -

Golda souhlasila: „Jo, několikrát jsem ji musela v seriálu nosit, ty vlasy jsou opravdu těžké. Ale jsou to přece umělecká díla, ne? Cítím se na ně velmi pyšná.“

Ostře sledovaný prequel

Prequel, který má premiéru naplánovanou na 4. května 2023, se bude zabývat vzestupem královny Charlotty k moci a jejím románkem s králem Jiřím. Šestidílná minisérie také představí společenskou změnu, která založila Ton, což je koncept známý fanouškům původního seriálu Bridgertonovi.

Ze slov Goldy a Indie bylo zřejmé, že vzrušení z prequelu je už cítit na každém kroku. Propracované kostýmy, velkolepé kulisy a spletitý děj – to vše slibuje přenést diváky zpět v čase do světa bohatství a intrik. Podle všeho se máme na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -