- Reklama -

Britannia 4. řada: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Pokud patříte k fanouškům britského historického seriálu, nejspíš i vy si říkáte, kdy a zda vůbec se objeví Britannia 4?

- Reklama -

Je to jen pár měsíců, co stanice HBO uvedla další řadu seriálu Britannia. Třetí série byla snad ještě našlapanější než předchozí řady, příběh seriálu se zase posunul o pořádný kus dál. A otázek zůstalo snad víc než odpovědí…

(další část textu obsahuje spoilery 3. řady)

V závěrečné scéně třetí série Britannia došlo v ději k nečekanému obratu, kdy jsme viděli Cait v Římě po boku Aula. Celá scéna působila, jako by byla Aulova manželka… Co všechno nás tedyy ještě čeká? Fanoušci o závěrečné scéně začali na stránkách reddit.com rychle spekulovat, co to vlastně znamená. Podle některých názorů by Cait mohla být strůjcem pádu Říma. Dojde k tomu tím, že kopím ovlivní vznik křesťanství.

Ale uvidíme to ještě vůbec?

Britannia 4. řada datum vydání

Společnost Sky Atlantic, která seriál produkuje, zatím Britannii oficiálně neobnovila. To může i nemusí znamenat vlastně cokoli. Podle všeho zatím vedení čeká na výsledky sledovanosti. Britannia byla se už v minulosti dočkala prodloužení až během několika týdnů po odvysílání nových dílů. Zprávy o další řadě tak můžeme čekat nejdříve v listopadu 2021.

A co mluví pro pokračování? Ačkoli je Britannia poměrně nákladná produkčně, jde zároveň o jeden z vlajkových seriálů společnosti Sky Atlantic, která ji produkuje. V seriálu vystupují největší britské hvězdy. Takže čtvrtá sezóna oblíbeného seriálu je docela dost pravděpodobná.

Úvahy o pokračování nedávno navíc přiživil herec Mackenzie Crook, který hraje druida Verana. „Římané zůstali [v Británii] 400 let, takže tam máte spoustu materiálu. A jsme teprve pár let po invazi. Takže, kdo ví, co se stane?“ ptal se řečnicky v rozhovoru pro radiotimes.com. „Myslím, že druidy vyhladili ve velké bitvě možná v roce 60 n. l., asi dvacet let po invazi. Takže pokud se mi podaří udržet vedení [druidů], možná mě ještě čeká pár sérií,“ dodal.

Kdo bude hrát v Britannia 4?

Objevit by se měla většina hvězd, na kterých seriál stojí. Chybět by neměl fenomenální David Morrisey, který je jedním z tahounů seriálu a jeho postava Aula Plautia je pro děj nepostradatelná. Ze stejného důvodu by měla pokračovat i Eleanor Worthington-Cox jako vyvolená Cait.

Mackenzie Crook by měl opět ztvárnit roli druida Verana. Vzhledem k vývoji děje můžeme očekávat i návrat postav Nikolaje Lie Kaase v roli Divise, Juliana Rhinda-Tutta jako Kvanta nebo Liany Cornell v roli Anii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -