- Reklama -

Britannia 4. řada: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Pokud patříte k fanouškům britského historického seriálu, nejspíš i vy si říkáte, kdy a zda vůbec se objeví Britannia 4?

- Reklama -

Je to jen pár měsíců, co stanice HBO uvedla další řadu seriálu Britannia. Třetí série byla snad ještě našlapanější než předchozí řady, příběh seriálu se zase posunul o pořádný kus dál. A otázek zůstalo snad víc než odpovědí…

(další část textu obsahuje spoilery 3. řady)

V závěrečné scéně třetí série Britannia došlo v ději k nečekanému obratu, kdy jsme viděli Cait v Římě po boku Aula. Celá scéna působila, jako by byla Aulova manželka… Co všechno nás tedyy ještě čeká? Fanoušci o závěrečné scéně začali na stránkách reddit.com rychle spekulovat, co to vlastně znamená. Podle některých názorů by Cait mohla být strůjcem pádu Říma. Dojde k tomu tím, že kopím ovlivní vznik křesťanství.

Ale uvidíme to ještě vůbec?

- Reklama -

Britannia 4. řada datum vydání

Společnost Sky Atlantic, která seriál produkuje, zatím Britannii oficiálně neobnovila. To může i nemusí znamenat vlastně cokoli. Podle všeho zatím vedení čeká na výsledky sledovanosti. Britannia byla se už v minulosti dočkala prodloužení až během několika týdnů po odvysílání nových dílů. Zprávy o další řadě tak můžeme čekat nejdříve v listopadu 2021.

A co mluví pro pokračování? Ačkoli je Britannia poměrně nákladná produkčně, jde zároveň o jeden z vlajkových seriálů společnosti Sky Atlantic, která ji produkuje. V seriálu vystupují největší britské hvězdy. Takže čtvrtá sezóna oblíbeného seriálu je docela dost pravděpodobná.

Úvahy o pokračování nedávno navíc přiživil herec Mackenzie Crook, který hraje druida Verana. „Římané zůstali [v Británii] 400 let, takže tam máte spoustu materiálu. A jsme teprve pár let po invazi. Takže, kdo ví, co se stane?“ ptal se řečnicky v rozhovoru pro radiotimes.com. „Myslím, že druidy vyhladili ve velké bitvě možná v roce 60 n. l., asi dvacet let po invazi. Takže pokud se mi podaří udržet vedení [druidů], možná mě ještě čeká pár sérií,“ dodal.

Kdo bude hrát v Britannia 4?

Objevit by se měla většina hvězd, na kterých seriál stojí. Chybět by neměl fenomenální David Morrisey, který je jedním z tahounů seriálu a jeho postava Aula Plautia je pro děj nepostradatelná. Ze stejného důvodu by měla pokračovat i Eleanor Worthington-Cox jako vyvolená Cait.

Mackenzie Crook by měl opět ztvárnit roli druida Verana. Vzhledem k vývoji děje můžeme očekávat i návrat postav Nikolaje Lie Kaase v roli Divise, Juliana Rhinda-Tutta jako Kvanta nebo Liany Cornell v roli Anii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -