- Reklama -

Britannia 4. řada: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Pokud patříte k fanouškům britského historického seriálu, nejspíš i vy si říkáte, kdy a zda vůbec se objeví Britannia 4?

- Reklama -

Je to jen pár měsíců, co stanice HBO uvedla další řadu seriálu Britannia. Třetí série byla snad ještě našlapanější než předchozí řady, příběh seriálu se zase posunul o pořádný kus dál. A otázek zůstalo snad víc než odpovědí…

(další část textu obsahuje spoilery 3. řady)

V závěrečné scéně třetí série Britannia došlo v ději k nečekanému obratu, kdy jsme viděli Cait v Římě po boku Aula. Celá scéna působila, jako by byla Aulova manželka… Co všechno nás tedyy ještě čeká? Fanoušci o závěrečné scéně začali na stránkách reddit.com rychle spekulovat, co to vlastně znamená. Podle některých názorů by Cait mohla být strůjcem pádu Říma. Dojde k tomu tím, že kopím ovlivní vznik křesťanství.

Ale uvidíme to ještě vůbec?

- Reklama -

Britannia 4. řada datum vydání

Společnost Sky Atlantic, která seriál produkuje, zatím Britannii oficiálně neobnovila. To může i nemusí znamenat vlastně cokoli. Podle všeho zatím vedení čeká na výsledky sledovanosti. Britannia byla se už v minulosti dočkala prodloužení až během několika týdnů po odvysílání nových dílů. Zprávy o další řadě tak můžeme čekat nejdříve v listopadu 2021.

A co mluví pro pokračování? Ačkoli je Britannia poměrně nákladná produkčně, jde zároveň o jeden z vlajkových seriálů společnosti Sky Atlantic, která ji produkuje. V seriálu vystupují největší britské hvězdy. Takže čtvrtá sezóna oblíbeného seriálu je docela dost pravděpodobná.

Úvahy o pokračování nedávno navíc přiživil herec Mackenzie Crook, který hraje druida Verana. „Římané zůstali [v Británii] 400 let, takže tam máte spoustu materiálu. A jsme teprve pár let po invazi. Takže, kdo ví, co se stane?“ ptal se řečnicky v rozhovoru pro radiotimes.com. „Myslím, že druidy vyhladili ve velké bitvě možná v roce 60 n. l., asi dvacet let po invazi. Takže pokud se mi podaří udržet vedení [druidů], možná mě ještě čeká pár sérií,“ dodal.

Kdo bude hrát v Britannia 4?

Objevit by se měla většina hvězd, na kterých seriál stojí. Chybět by neměl fenomenální David Morrisey, který je jedním z tahounů seriálu a jeho postava Aula Plautia je pro děj nepostradatelná. Ze stejného důvodu by měla pokračovat i Eleanor Worthington-Cox jako vyvolená Cait.

Mackenzie Crook by měl opět ztvárnit roli druida Verana. Vzhledem k vývoji děje můžeme očekávat i návrat postav Nikolaje Lie Kaase v roli Divise, Juliana Rhinda-Tutta jako Kvanta nebo Liany Cornell v roli Anii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -