- Reklama -

Britannia 4. řada: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Pokud patříte k fanouškům britského historického seriálu, nejspíš i vy si říkáte, kdy a zda vůbec se objeví Britannia 4?

- Reklama -

Je to jen pár měsíců, co stanice HBO uvedla další řadu seriálu Britannia. Třetí série byla snad ještě našlapanější než předchozí řady, příběh seriálu se zase posunul o pořádný kus dál. A otázek zůstalo snad víc než odpovědí…

(další část textu obsahuje spoilery 3. řady)

V závěrečné scéně třetí série Britannia došlo v ději k nečekanému obratu, kdy jsme viděli Cait v Římě po boku Aula. Celá scéna působila, jako by byla Aulova manželka… Co všechno nás tedyy ještě čeká? Fanoušci o závěrečné scéně začali na stránkách reddit.com rychle spekulovat, co to vlastně znamená. Podle některých názorů by Cait mohla být strůjcem pádu Říma. Dojde k tomu tím, že kopím ovlivní vznik křesťanství.

Ale uvidíme to ještě vůbec?

Britannia 4. řada datum vydání

Společnost Sky Atlantic, která seriál produkuje, zatím Britannii oficiálně neobnovila. To může i nemusí znamenat vlastně cokoli. Podle všeho zatím vedení čeká na výsledky sledovanosti. Britannia byla se už v minulosti dočkala prodloužení až během několika týdnů po odvysílání nových dílů. Zprávy o další řadě tak můžeme čekat nejdříve v listopadu 2021.

A co mluví pro pokračování? Ačkoli je Britannia poměrně nákladná produkčně, jde zároveň o jeden z vlajkových seriálů společnosti Sky Atlantic, která ji produkuje. V seriálu vystupují největší britské hvězdy. Takže čtvrtá sezóna oblíbeného seriálu je docela dost pravděpodobná.

Úvahy o pokračování nedávno navíc přiživil herec Mackenzie Crook, který hraje druida Verana. „Římané zůstali [v Británii] 400 let, takže tam máte spoustu materiálu. A jsme teprve pár let po invazi. Takže, kdo ví, co se stane?“ ptal se řečnicky v rozhovoru pro radiotimes.com. „Myslím, že druidy vyhladili ve velké bitvě možná v roce 60 n. l., asi dvacet let po invazi. Takže pokud se mi podaří udržet vedení [druidů], možná mě ještě čeká pár sérií,“ dodal.

Kdo bude hrát v Britannia 4?

Objevit by se měla většina hvězd, na kterých seriál stojí. Chybět by neměl fenomenální David Morrisey, který je jedním z tahounů seriálu a jeho postava Aula Plautia je pro děj nepostradatelná. Ze stejného důvodu by měla pokračovat i Eleanor Worthington-Cox jako vyvolená Cait.

Mackenzie Crook by měl opět ztvárnit roli druida Verana. Vzhledem k vývoji děje můžeme očekávat i návrat postav Nikolaje Lie Kaase v roli Divise, Juliana Rhinda-Tutta jako Kvanta nebo Liany Cornell v roli Anii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -