- Reklama -

Britannia 4. řada: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Pokud patříte k fanouškům britského historického seriálu, nejspíš i vy si říkáte, kdy a zda vůbec se objeví Britannia 4?

- Reklama -

Je to jen pár měsíců, co stanice HBO uvedla další řadu seriálu Britannia. Třetí série byla snad ještě našlapanější než předchozí řady, příběh seriálu se zase posunul o pořádný kus dál. A otázek zůstalo snad víc než odpovědí…

(další část textu obsahuje spoilery 3. řady)

V závěrečné scéně třetí série Britannia došlo v ději k nečekanému obratu, kdy jsme viděli Cait v Římě po boku Aula. Celá scéna působila, jako by byla Aulova manželka… Co všechno nás tedyy ještě čeká? Fanoušci o závěrečné scéně začali na stránkách reddit.com rychle spekulovat, co to vlastně znamená. Podle některých názorů by Cait mohla být strůjcem pádu Říma. Dojde k tomu tím, že kopím ovlivní vznik křesťanství.

Ale uvidíme to ještě vůbec?

Britannia 4. řada datum vydání

Společnost Sky Atlantic, která seriál produkuje, zatím Britannii oficiálně neobnovila. To může i nemusí znamenat vlastně cokoli. Podle všeho zatím vedení čeká na výsledky sledovanosti. Britannia byla se už v minulosti dočkala prodloužení až během několika týdnů po odvysílání nových dílů. Zprávy o další řadě tak můžeme čekat nejdříve v listopadu 2021.

A co mluví pro pokračování? Ačkoli je Britannia poměrně nákladná produkčně, jde zároveň o jeden z vlajkových seriálů společnosti Sky Atlantic, která ji produkuje. V seriálu vystupují největší britské hvězdy. Takže čtvrtá sezóna oblíbeného seriálu je docela dost pravděpodobná.

Úvahy o pokračování nedávno navíc přiživil herec Mackenzie Crook, který hraje druida Verana. „Římané zůstali [v Británii] 400 let, takže tam máte spoustu materiálu. A jsme teprve pár let po invazi. Takže, kdo ví, co se stane?“ ptal se řečnicky v rozhovoru pro radiotimes.com. „Myslím, že druidy vyhladili ve velké bitvě možná v roce 60 n. l., asi dvacet let po invazi. Takže pokud se mi podaří udržet vedení [druidů], možná mě ještě čeká pár sérií,“ dodal.

Kdo bude hrát v Britannia 4?

Objevit by se měla většina hvězd, na kterých seriál stojí. Chybět by neměl fenomenální David Morrisey, který je jedním z tahounů seriálu a jeho postava Aula Plautia je pro děj nepostradatelná. Ze stejného důvodu by měla pokračovat i Eleanor Worthington-Cox jako vyvolená Cait.

Mackenzie Crook by měl opět ztvárnit roli druida Verana. Vzhledem k vývoji děje můžeme očekávat i návrat postav Nikolaje Lie Kaase v roli Divise, Juliana Rhinda-Tutta jako Kvanta nebo Liany Cornell v roli Anii.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -