- Reklama -

Britney Spearsová: Prášky z ní udělaly mluvící trosku, tvrdí bodyguard

Potíže přitahující Britney Spearsová dostávala každý týden prášky, které změnily psychicky křehkou zpěvačku v blábolící zombie, tvrdí její bývalý bodyguard.

- Reklama -

Svalovec Fernando Flores říká, že Britney Spearsovou, která v současné době hlasitě bojuje o zrušení opatrovnictví, proměnily léky na předpis v ubohou trosku.

Flores pracoval jako ochranka nyní 39leté hvězdy v roce 2010 a vzpomíná přitom na ženu, o které se domnívá, že ji posílal zpěvaččin opatrovník. Ta se prý objevovala každý pátek, aby doručila Britney týdenní zásoby léků.


„Vysvětloval jsem [Britney Spears], co se děje. Co to všechno je – tři antipsychotika a antikoncepční pilulky,“ vzpomíná.

Britney Spearsová po prášcích? Troska…

- Reklama -


Poté, co si vzala léky, se prý z Britney rychle stal blábolící případ pro psychiatra. „Z příčetné osoby se stávala bláznem mluvícím o paralelních vesmírech,“ tvrdí Flores.

Říká, že telefonáty autorky hitu Baby One More time byly monitorovány, hostům se prohledávala zavazadla a ona jen vzlykala, když ji její otec, jeden z opatrovníků, říkal, co má dělat.


Britney Spears proto celé dny trávila cvičením a sledováním televize. „Jamie (otec Britney) volal 3x nebo 4x denně, aby zkontroloval, co dělá,“ prozradil Flores podle amerického magazínu Globe.

Tiše vyřešené obvinění


Flores je jen tak mimochodem ten samý bodyguard, co Britney zažaloval o 10 milionů dolarů a obvinil ji ze sexuálního obtěžování, jak uvádí ABC News. Tvrdí, že její chování bylo odporné.


„Prděla a vybírala si nudle z nosu… a byla … hlasitá a velmi vulgární,“ uvádí se v jeho žalobě. „Celé dny se nekoupala, nepoužívala deodorant, nečistila si zuby, neupravovala si vlasy, nenosila boty ani ponožky.“


Nakonec došlo k mimosoudnímu vyrovnání.

Ztrácí Britney Spearsová zase hlavu?

Britney Spearsová ostatně svým chováním vybočuje už od roku 2007. Tehdy si oholila hlavu a odmítla vrátit své dva syny, Seana a Jaydena, jejich otci, bývalému manželovi Kevinovi Federlinovi, který je měl v péči. Soudce na ni uvalil vazbu a opatrovnictví, aby ji ochránil. Stejně tak mělo rozhodnutí ochraňovat její peníze před hloupými chybami a dotírajícími zlatokopy.


Britney u soudu tvrdila, že opatrovnictví je proti ní dlouho zneužíváno. A že se o své záležitosti dokáže postarat sama. Podle posledních příspěvků na Instagramu to tak ale člověku úplně nepřijde… Není proto asi divu, že soud zatím jejím požadavkům nevyhověl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -