- Reklama -

Britney Spearsová: Prášky z ní udělaly mluvící trosku, tvrdí bodyguard

Potíže přitahující Britney Spearsová dostávala každý týden prášky, které změnily psychicky křehkou zpěvačku v blábolící zombie, tvrdí její bývalý bodyguard.

- Reklama -

Svalovec Fernando Flores říká, že Britney Spearsovou, která v současné době hlasitě bojuje o zrušení opatrovnictví, proměnily léky na předpis v ubohou trosku.

Flores pracoval jako ochranka nyní 39leté hvězdy v roce 2010 a vzpomíná přitom na ženu, o které se domnívá, že ji posílal zpěvaččin opatrovník. Ta se prý objevovala každý pátek, aby doručila Britney týdenní zásoby léků.


„Vysvětloval jsem [Britney Spears], co se děje. Co to všechno je – tři antipsychotika a antikoncepční pilulky,“ vzpomíná.

Britney Spearsová po prášcích? Troska…


Poté, co si vzala léky, se prý z Britney rychle stal blábolící případ pro psychiatra. „Z příčetné osoby se stávala bláznem mluvícím o paralelních vesmírech,“ tvrdí Flores.

Říká, že telefonáty autorky hitu Baby One More time byly monitorovány, hostům se prohledávala zavazadla a ona jen vzlykala, když ji její otec, jeden z opatrovníků, říkal, co má dělat.


Britney Spears proto celé dny trávila cvičením a sledováním televize. „Jamie (otec Britney) volal 3x nebo 4x denně, aby zkontroloval, co dělá,“ prozradil Flores podle amerického magazínu Globe.

Tiše vyřešené obvinění


Flores je jen tak mimochodem ten samý bodyguard, co Britney zažaloval o 10 milionů dolarů a obvinil ji ze sexuálního obtěžování, jak uvádí ABC News. Tvrdí, že její chování bylo odporné.


„Prděla a vybírala si nudle z nosu… a byla … hlasitá a velmi vulgární,“ uvádí se v jeho žalobě. „Celé dny se nekoupala, nepoužívala deodorant, nečistila si zuby, neupravovala si vlasy, nenosila boty ani ponožky.“


Nakonec došlo k mimosoudnímu vyrovnání.

Ztrácí Britney Spearsová zase hlavu?

Britney Spearsová ostatně svým chováním vybočuje už od roku 2007. Tehdy si oholila hlavu a odmítla vrátit své dva syny, Seana a Jaydena, jejich otci, bývalému manželovi Kevinovi Federlinovi, který je měl v péči. Soudce na ni uvalil vazbu a opatrovnictví, aby ji ochránil. Stejně tak mělo rozhodnutí ochraňovat její peníze před hloupými chybami a dotírajícími zlatokopy.


Britney u soudu tvrdila, že opatrovnictví je proti ní dlouho zneužíváno. A že se o své záležitosti dokáže postarat sama. Podle posledních příspěvků na Instagramu to tak ale člověku úplně nepřijde… Není proto asi divu, že soud zatím jejím požadavkům nevyhověl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -