- Reklama -

Britney Spearsová: Prášky z ní udělaly mluvící trosku, tvrdí bodyguard

Potíže přitahující Britney Spearsová dostávala každý týden prášky, které změnily psychicky křehkou zpěvačku v blábolící zombie, tvrdí její bývalý bodyguard.

- Reklama -

Svalovec Fernando Flores říká, že Britney Spearsovou, která v současné době hlasitě bojuje o zrušení opatrovnictví, proměnily léky na předpis v ubohou trosku.

Flores pracoval jako ochranka nyní 39leté hvězdy v roce 2010 a vzpomíná přitom na ženu, o které se domnívá, že ji posílal zpěvaččin opatrovník. Ta se prý objevovala každý pátek, aby doručila Britney týdenní zásoby léků.


„Vysvětloval jsem [Britney Spears], co se děje. Co to všechno je – tři antipsychotika a antikoncepční pilulky,“ vzpomíná.

Britney Spearsová po prášcích? Troska…

- Reklama -


Poté, co si vzala léky, se prý z Britney rychle stal blábolící případ pro psychiatra. „Z příčetné osoby se stávala bláznem mluvícím o paralelních vesmírech,“ tvrdí Flores.

Říká, že telefonáty autorky hitu Baby One More time byly monitorovány, hostům se prohledávala zavazadla a ona jen vzlykala, když ji její otec, jeden z opatrovníků, říkal, co má dělat.


Britney Spears proto celé dny trávila cvičením a sledováním televize. „Jamie (otec Britney) volal 3x nebo 4x denně, aby zkontroloval, co dělá,“ prozradil Flores podle amerického magazínu Globe.

Tiše vyřešené obvinění


Flores je jen tak mimochodem ten samý bodyguard, co Britney zažaloval o 10 milionů dolarů a obvinil ji ze sexuálního obtěžování, jak uvádí ABC News. Tvrdí, že její chování bylo odporné.


„Prděla a vybírala si nudle z nosu… a byla … hlasitá a velmi vulgární,“ uvádí se v jeho žalobě. „Celé dny se nekoupala, nepoužívala deodorant, nečistila si zuby, neupravovala si vlasy, nenosila boty ani ponožky.“


Nakonec došlo k mimosoudnímu vyrovnání.

Ztrácí Britney Spearsová zase hlavu?

Britney Spearsová ostatně svým chováním vybočuje už od roku 2007. Tehdy si oholila hlavu a odmítla vrátit své dva syny, Seana a Jaydena, jejich otci, bývalému manželovi Kevinovi Federlinovi, který je měl v péči. Soudce na ni uvalil vazbu a opatrovnictví, aby ji ochránil. Stejně tak mělo rozhodnutí ochraňovat její peníze před hloupými chybami a dotírajícími zlatokopy.


Britney u soudu tvrdila, že opatrovnictví je proti ní dlouho zneužíváno. A že se o své záležitosti dokáže postarat sama. Podle posledních příspěvků na Instagramu to tak ale člověku úplně nepřijde… Není proto asi divu, že soud zatím jejím požadavkům nevyhověl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -