- Reklama -

Britney Spearsová: Prášky z ní udělaly mluvící trosku, tvrdí bodyguard

Potíže přitahující Britney Spearsová dostávala každý týden prášky, které změnily psychicky křehkou zpěvačku v blábolící zombie, tvrdí její bývalý bodyguard.

- Reklama -

Svalovec Fernando Flores říká, že Britney Spearsovou, která v současné době hlasitě bojuje o zrušení opatrovnictví, proměnily léky na předpis v ubohou trosku.

Flores pracoval jako ochranka nyní 39leté hvězdy v roce 2010 a vzpomíná přitom na ženu, o které se domnívá, že ji posílal zpěvaččin opatrovník. Ta se prý objevovala každý pátek, aby doručila Britney týdenní zásoby léků.


„Vysvětloval jsem [Britney Spears], co se děje. Co to všechno je – tři antipsychotika a antikoncepční pilulky,“ vzpomíná.

Britney Spearsová po prášcích? Troska…


Poté, co si vzala léky, se prý z Britney rychle stal blábolící případ pro psychiatra. „Z příčetné osoby se stávala bláznem mluvícím o paralelních vesmírech,“ tvrdí Flores.

Říká, že telefonáty autorky hitu Baby One More time byly monitorovány, hostům se prohledávala zavazadla a ona jen vzlykala, když ji její otec, jeden z opatrovníků, říkal, co má dělat.


Britney Spears proto celé dny trávila cvičením a sledováním televize. „Jamie (otec Britney) volal 3x nebo 4x denně, aby zkontroloval, co dělá,“ prozradil Flores podle amerického magazínu Globe.

Tiše vyřešené obvinění


Flores je jen tak mimochodem ten samý bodyguard, co Britney zažaloval o 10 milionů dolarů a obvinil ji ze sexuálního obtěžování, jak uvádí ABC News. Tvrdí, že její chování bylo odporné.


„Prděla a vybírala si nudle z nosu… a byla … hlasitá a velmi vulgární,“ uvádí se v jeho žalobě. „Celé dny se nekoupala, nepoužívala deodorant, nečistila si zuby, neupravovala si vlasy, nenosila boty ani ponožky.“


Nakonec došlo k mimosoudnímu vyrovnání.

Ztrácí Britney Spearsová zase hlavu?

Britney Spearsová ostatně svým chováním vybočuje už od roku 2007. Tehdy si oholila hlavu a odmítla vrátit své dva syny, Seana a Jaydena, jejich otci, bývalému manželovi Kevinovi Federlinovi, který je měl v péči. Soudce na ni uvalil vazbu a opatrovnictví, aby ji ochránil. Stejně tak mělo rozhodnutí ochraňovat její peníze před hloupými chybami a dotírajícími zlatokopy.


Britney u soudu tvrdila, že opatrovnictví je proti ní dlouho zneužíváno. A že se o své záležitosti dokáže postarat sama. Podle posledních příspěvků na Instagramu to tak ale člověku úplně nepřijde… Není proto asi divu, že soud zatím jejím požadavkům nevyhověl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -