- Reklama -

Brooke Shieldsová v šokujícím dokumentu odhalila temnou stranu dětské slávy

V novém dvoudílném dokumentu herečka a modelka Brooke Shieldsová prolomila své mlčení a svěřila se s traumatickým tajemstvím - děsivým sexuálním útokem, který i sama před sebou dlouhá léta popírala.

- Reklama -

Brooke Shieldsová odhalila svou duši v novém dokumentárním filmu Pretty Baby: Brooke Shields. V něm se svěřila s traumatickou událostí, kterou tajila téměř 45 let. S nadhledem a grácií skutečné hollywoodské veteránky se s těžkým srdcem podělila o svůj nejhorší zážitek v životě. Především proto, že by tak mohla pomoci ostatním ženám, které si možná prošly podobnou zkušeností.

„Přestávám mlčet,“ říká Brooke Shieldsová v dokumentu podle stránek insider.com. „Jako žena, jako matka, jako někdo, kdo s pocitem viny žil tak dlouho. Chci se podělit o svůj příběh s ostatními, kteří se s tím možná potýkají, a doufám, že jim můj příběh pomůže vyřešit to, co potřebují.“

Sexuální napadení se snažila přežít a vyčítala si ho

Shieldsová v době napadení právě dokončila Princeton. Bylo jí kolem dvaceti let, když si myslela, že se setkává s hollywoodským profesionálem na pracovní večeři. Jak ale vypráví v dokumentu, večer nabral děsivý spád.

„Pozval mě do svého hotelu,“ říká herečka. „A já si myslela, že jsem v bezpečí. Ale jakmile zmizel, vrátil se nahý a začal se mnou zápasit. Měla jsem strach a moc jsem se nebránila. Jen jsem ztuhla a říkala si: ‚Zůstaň naživu a vypadni‘.“

Po napadení Brooke Shieldsová pohřbila to, co se stalo, hluboko v sobě. Dokonce to sama před sebou popírala. „Myslela jsem si, že jsem za to nějakým způsobem zodpovědná,“ vzpomíná Brooke. „Ale nakonec jsem našla sílu se tomu postavit a jít dál.“

Brooke Shieldsová zažila sexualizaci už v 11 letech

Trvalo ale dlouhé roky terapie a sebepoznání, než byla Brooke vůbec schopna o svém zážitku mluvit. „Naučila jsem se to zpracovat,“ říká. „A chci svým hlasem pomoci ostatním, kteří se možná potýkají s vlastním traumatem.“

Svým příběhem Brooke ukazuje ostatním, že je možné najít sílu překonat i ty nejhorší zážitky. Podle vlastních slov odmítá být nadále obětí. Místo toho používá svůj hlas k šíření naděje, že se stav věcí může změnit.

V dokumentu Brooke také otevřeně vypráví o svých zkušenostech se sexualizací vlastní osoby, kterou zažila jako mladá herečka v Hollywoodu. Rozebere i to, jak se v pouhých 11 letech objevila nahá a líbala 29letého Keitha Carradina ve filmu „Pretty Baby“. Její kariéru tehdy řídila její matka Teri.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -