- Reklama -

Brooke Shieldsová v šokujícím dokumentu odhalila temnou stranu dětské slávy

V novém dvoudílném dokumentu herečka a modelka Brooke Shieldsová prolomila své mlčení a svěřila se s traumatickým tajemstvím - děsivým sexuálním útokem, který i sama před sebou dlouhá léta popírala.

- Reklama -

Brooke Shieldsová odhalila svou duši v novém dokumentárním filmu Pretty Baby: Brooke Shields. V něm se svěřila s traumatickou událostí, kterou tajila téměř 45 let. S nadhledem a grácií skutečné hollywoodské veteránky se s těžkým srdcem podělila o svůj nejhorší zážitek v životě. Především proto, že by tak mohla pomoci ostatním ženám, které si možná prošly podobnou zkušeností.

„Přestávám mlčet,“ říká Brooke Shieldsová v dokumentu podle stránek insider.com. „Jako žena, jako matka, jako někdo, kdo s pocitem viny žil tak dlouho. Chci se podělit o svůj příběh s ostatními, kteří se s tím možná potýkají, a doufám, že jim můj příběh pomůže vyřešit to, co potřebují.“

Sexuální napadení se snažila přežít a vyčítala si ho

Shieldsová v době napadení právě dokončila Princeton. Bylo jí kolem dvaceti let, když si myslela, že se setkává s hollywoodským profesionálem na pracovní večeři. Jak ale vypráví v dokumentu, večer nabral děsivý spád.

„Pozval mě do svého hotelu,“ říká herečka. „A já si myslela, že jsem v bezpečí. Ale jakmile zmizel, vrátil se nahý a začal se mnou zápasit. Měla jsem strach a moc jsem se nebránila. Jen jsem ztuhla a říkala si: ‚Zůstaň naživu a vypadni‘.“

- Reklama -

Po napadení Brooke Shieldsová pohřbila to, co se stalo, hluboko v sobě. Dokonce to sama před sebou popírala. „Myslela jsem si, že jsem za to nějakým způsobem zodpovědná,“ vzpomíná Brooke. „Ale nakonec jsem našla sílu se tomu postavit a jít dál.“

Brooke Shieldsová zažila sexualizaci už v 11 letech

Trvalo ale dlouhé roky terapie a sebepoznání, než byla Brooke vůbec schopna o svém zážitku mluvit. „Naučila jsem se to zpracovat,“ říká. „A chci svým hlasem pomoci ostatním, kteří se možná potýkají s vlastním traumatem.“

Svým příběhem Brooke ukazuje ostatním, že je možné najít sílu překonat i ty nejhorší zážitky. Podle vlastních slov odmítá být nadále obětí. Místo toho používá svůj hlas k šíření naděje, že se stav věcí může změnit.

V dokumentu Brooke také otevřeně vypráví o svých zkušenostech se sexualizací vlastní osoby, kterou zažila jako mladá herečka v Hollywoodu. Rozebere i to, jak se v pouhých 11 letech objevila nahá a líbala 29letého Keitha Carradina ve filmu „Pretty Baby“. Její kariéru tehdy řídila její matka Teri.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -