- Reklama -

Brooke Shieldsová v šokujícím dokumentu odhalila temnou stranu dětské slávy

V novém dvoudílném dokumentu herečka a modelka Brooke Shieldsová prolomila své mlčení a svěřila se s traumatickým tajemstvím - děsivým sexuálním útokem, který i sama před sebou dlouhá léta popírala.

- Reklama -

Brooke Shieldsová odhalila svou duši v novém dokumentárním filmu Pretty Baby: Brooke Shields. V něm se svěřila s traumatickou událostí, kterou tajila téměř 45 let. S nadhledem a grácií skutečné hollywoodské veteránky se s těžkým srdcem podělila o svůj nejhorší zážitek v životě. Především proto, že by tak mohla pomoci ostatním ženám, které si možná prošly podobnou zkušeností.

„Přestávám mlčet,“ říká Brooke Shieldsová v dokumentu podle stránek insider.com. „Jako žena, jako matka, jako někdo, kdo s pocitem viny žil tak dlouho. Chci se podělit o svůj příběh s ostatními, kteří se s tím možná potýkají, a doufám, že jim můj příběh pomůže vyřešit to, co potřebují.“

Sexuální napadení se snažila přežít a vyčítala si ho

Shieldsová v době napadení právě dokončila Princeton. Bylo jí kolem dvaceti let, když si myslela, že se setkává s hollywoodským profesionálem na pracovní večeři. Jak ale vypráví v dokumentu, večer nabral děsivý spád.

„Pozval mě do svého hotelu,“ říká herečka. „A já si myslela, že jsem v bezpečí. Ale jakmile zmizel, vrátil se nahý a začal se mnou zápasit. Měla jsem strach a moc jsem se nebránila. Jen jsem ztuhla a říkala si: ‚Zůstaň naživu a vypadni‘.“

- Reklama -

Po napadení Brooke Shieldsová pohřbila to, co se stalo, hluboko v sobě. Dokonce to sama před sebou popírala. „Myslela jsem si, že jsem za to nějakým způsobem zodpovědná,“ vzpomíná Brooke. „Ale nakonec jsem našla sílu se tomu postavit a jít dál.“

Brooke Shieldsová zažila sexualizaci už v 11 letech

Trvalo ale dlouhé roky terapie a sebepoznání, než byla Brooke vůbec schopna o svém zážitku mluvit. „Naučila jsem se to zpracovat,“ říká. „A chci svým hlasem pomoci ostatním, kteří se možná potýkají s vlastním traumatem.“

Svým příběhem Brooke ukazuje ostatním, že je možné najít sílu překonat i ty nejhorší zážitky. Podle vlastních slov odmítá být nadále obětí. Místo toho používá svůj hlas k šíření naděje, že se stav věcí může změnit.

V dokumentu Brooke také otevřeně vypráví o svých zkušenostech se sexualizací vlastní osoby, kterou zažila jako mladá herečka v Hollywoodu. Rozebere i to, jak se v pouhých 11 letech objevila nahá a líbala 29letého Keitha Carradina ve filmu „Pretty Baby“. Její kariéru tehdy řídila její matka Teri.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -