- Reklama -

Prime video uvede brzy druhý nejdražší seriál všech dob, láka na hvězdu Hry o trůny

Richard Madden, skotský herec, kterého čeští diváci znají jako krále severu Roba Starka ze seriálu Hra o trůny, je jedním z hlavních kandidátů na roli Jamese Bonda v připravovaném filmu. Ještě předtím však předvede své schopnosti tajného agenta ve velkorozpočtovém šestidílném akčním seriálu "Citadela" společnosti Prime Video.

- Reklama -

Seriál, který natočil tým stojící za filmovou sérií „Avengers“, sleduje Maddenovu postavu Masona Kanea a jeho milenku Nadiu Sinh (hraje ji Priyanka Chopra Jonas), kteří pracují pro Citadelu, mezinárodní špionážní agenturu, jejímž úkolem je zajistit bezpečnost světa.

V seriálu se dvojice ocitne v pasti, kterou na ně nastraží zlovolná globální síť Manticore. Tahle Manticore je odhodlaná zabít všechny členy Citadely a vytvořit nový světový řád. Mason a Nadia sice přežijí nastražený výbuch, ale oba ztratí paměť. Osm let proto zůstávají v utajení, budují si nové životy pod novými identitami a o své minulosti vůbec nevědí.

Seriál je jako velká skládačka, říká Priyanka Chopra

Mason žije poklidně se svou ženou a dcerou v Oregonu, dokud ho nekontaktuje jeden z jeho starých kolegů z Citadely, Bernard Orlick (Stanley Tucci), který potřebuje jeho pomoc, aby zastavil Manticoru.

Když se Mason opět setká s Nadiou, vydají se na misi, aby zachránili svět a zároveň se vypořádali s následky svého bývalého románku. „Mason je velmi komplikovaný muž,“ okomentoval dějovou linku Richard Madden pro poslední vydání časopisu TV&Satellite Week. „Na obou postavách mě zaujalo, jak moc musí je zničilo, že si zvolily takový život.“

- Reklama -

V Citadele hrají obě hvězdy seriálu dvě verze svých postav – jednu před vymazáním paměti a druhou po něm. „Tento seriál je naprosto nelineární, takže se vracíte tam a zpět. Bylo to jako velká skládačka, kterou jsme si museli zapamatovat, ale její natáčení bylo tak zábavné,“ řekla Priyanka Chopra.

Dražší než Citadel byl už jen Pán prstenů

Jedním z vrcholů seriálu jsou údajně dechberoucí akční sekvence. „V Citadele jsou obrovské kulisy,“ upozornil Madden. „Ale uprostřed těch velkolepých scén s výbuchy a vybuchujícími auty se odehrává opravdu intimní drama mezi Masonem a Nadiou, takže akční scény jsou protkány srdcem a příběhem.“

Díky velkolepým akčním scénám a okouzlujícím lokacím se Citadela stala druhým nejdražším televizním seriálem všech dob. Dražší už byl jen seriálový epos JRR Tolkiena „Pán prstenů: Prsteny moci“ od Prime Video. Prime navíc podle všeho se seriálem počítá i do budoucna, protože už objednal druhou sezónu. Fanoušci mohou očekávat také i další epizody „Citadely“ odehrávající se v Itálii, Indii a Mexiku.

Premiéra první řady seriálu Citadel bude na Prime video 28. dubna.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -