- Reklama -

Rachel Weisz zazáří v minisérii Dead Ringers. Půjde v ní o zničující vztah ambiciózních dvojčat

Připravte se příběh dvojčat gynekoložek, odvážné Beverly a drzé Elliot, které ztvárnila Rachel Weiszová v příběhu, ve kterém se herecky vyrovná i Jeremymu Ironsovi. Proč právě jemu. Irons totiž hrál hlavní dvojroli v původních Dead Ringers, podle kterých se seriál točil.

- Reklama -

Sestry Beverly a Elliot Mantleovi, které spolu sdílejí vše od léků až po milence, se snaží o revoluci ve způsobu, jakým ženy rodí. A posouvají přitom hranice lékařské etiky. Celé to tak trochu řídí mnohem odvázanější Elliot, která své milostné zářezy pravidelně přenechává sestře, jakmile ji znudí. Vše se ale trochu zamotá, když se Beverly snaží otěhotnět, což ještě umocní už tak komplikovanou dynamiku tohohle zvláštního sesterského vztahu.

O čem je minisérie Dead Ringers?

Jednoho dne se navíc Beverly zamiluje do bývalé pacientky Genevieve, úžasné herečky, která netuší, že její románek začal polibkem od Elliot. Když pak dvojčata zajistí financování nového porodního centra od zlovolného rodinného farmaceutického impéria, napětí prudce vzroste. A bude to podle hlasů odborníků opravdu zajímavá podíváná.

Výsledkem této zápletky je podle kritiků intenzivní, intimní a fascinující minisérie, která údajně nemá v televizi obdoby. Seriál „Dead Ringers“ se natáčel podle stejnojmenného filmu Davida Cronenberga z roku 1988. Jde o nové, fascinující zpracování původního příběhu, který vytvořila, napsala a produkovala na cenu Emmy nominovaná scenáristka a dramaturgyně Alice Birchová.

Obsazení seriálu Dead Ringers

Působivé je i herecké obsazení této minisérie. Objeví se v ní Britne Oldfordová jako Genevieve, Poppy Liuová jako Greta, Michael Chernus jako Tom, Jennifer Ehleová jako Rebecca a Emily Meadeová jako Susan. Představitelka hlavní dvojrole Rachel Weisz je pak zároveň i výkonnou producentkou seriálu.

- Reklama -

Připravte se tedy už brzy ponořit do dvojího průšvihu dvojčat Mantleových a staňte se svědky jejich odvážných činů ve jménu lékařského pokroku a lásky. Ale pozor, podle všeho to nebude nic pro slabší povahy. Všech šesti dílů bude mít premiéru exkluzivně na Prime Video 21. dubna.

Zdroj:

Tiskové materiály společnosti Prime Video

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -