- Reklama -

Rachel Weisz zazáří v minisérii Dead Ringers. Půjde v ní o zničující vztah ambiciózních dvojčat

Připravte se příběh dvojčat gynekoložek, odvážné Beverly a drzé Elliot, které ztvárnila Rachel Weiszová v příběhu, ve kterém se herecky vyrovná i Jeremymu Ironsovi. Proč právě jemu. Irons totiž hrál hlavní dvojroli v původních Dead Ringers, podle kterých se seriál točil.

- Reklama -

Sestry Beverly a Elliot Mantleovi, které spolu sdílejí vše od léků až po milence, se snaží o revoluci ve způsobu, jakým ženy rodí. A posouvají přitom hranice lékařské etiky. Celé to tak trochu řídí mnohem odvázanější Elliot, která své milostné zářezy pravidelně přenechává sestře, jakmile ji znudí. Vše se ale trochu zamotá, když se Beverly snaží otěhotnět, což ještě umocní už tak komplikovanou dynamiku tohohle zvláštního sesterského vztahu.

O čem je minisérie Dead Ringers?

Jednoho dne se navíc Beverly zamiluje do bývalé pacientky Genevieve, úžasné herečky, která netuší, že její románek začal polibkem od Elliot. Když pak dvojčata zajistí financování nového porodního centra od zlovolného rodinného farmaceutického impéria, napětí prudce vzroste. A bude to podle hlasů odborníků opravdu zajímavá podíváná.

Výsledkem této zápletky je podle kritiků intenzivní, intimní a fascinující minisérie, která údajně nemá v televizi obdoby. Seriál „Dead Ringers“ se natáčel podle stejnojmenného filmu Davida Cronenberga z roku 1988. Jde o nové, fascinující zpracování původního příběhu, který vytvořila, napsala a produkovala na cenu Emmy nominovaná scenáristka a dramaturgyně Alice Birchová.

Obsazení seriálu Dead Ringers

Působivé je i herecké obsazení této minisérie. Objeví se v ní Britne Oldfordová jako Genevieve, Poppy Liuová jako Greta, Michael Chernus jako Tom, Jennifer Ehleová jako Rebecca a Emily Meadeová jako Susan. Představitelka hlavní dvojrole Rachel Weisz je pak zároveň i výkonnou producentkou seriálu.

- Reklama -

Připravte se tedy už brzy ponořit do dvojího průšvihu dvojčat Mantleových a staňte se svědky jejich odvážných činů ve jménu lékařského pokroku a lásky. Ale pozor, podle všeho to nebude nic pro slabší povahy. Všech šesti dílů bude mít premiéru exkluzivně na Prime Video 21. dubna.

Zdroj:

Tiskové materiály společnosti Prime Video

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -