- Reklama -

Jack Ryan 3. řada: Datum premiéry, zápletka a trailer

Po velmi dlouhém čekání je Jacka Ryan 3. řada konečně téměř tady. Ve třetí sérii seriálu se bývalý analytik CIA, který se stal špionem, vydává za dalším dramatickým úkolem, který slibuje spoustu napětí a vzrušujících momentů.

- Reklama -

Jedním z povinných televizních novinek letošních Vánoc je návrat oblíbeného akčního hrdiny Toma Clancyho, Jacka Ryana, který se ocitá v centru vzrušujícího spiknutí s potenciálně katastrofálními následky. A Jack Ryan 3. řada nenabídne jenom vzrušující akční jízdu. Zatímco příběh putuje po Evropě a Ryan přijímá novou tajnou ruskou dohodu, ke Krasinskému a Wendellovi Pierceovi se přidají i nějaké ty nové tváře, píše digitalspy.com.

Ve třetí sérii akčního thrilleru Jack Ryan slouží jako vyšetřovatel CIA v Římě, když se k němu dostane informace, že se chystá oživení projektu Sokol, který byl považován za ukončený. A to je docela velký problém, protože projekt Sokol si klade za cíl oživení sovětského impéria.

O čem je Jack Ryan 3. řada?

Jack se tak vydává na výpravu, aby zpravodajské informace ověřil. Jenže věci se rychle zvrtnou a Jack čelí falešnému obvinění z účasti na širším spiknutí. Pokud chce mít Jack nějakou šanci se obhájit, než bude pozdě, musí uprchnout z vlastní země. Úřady ho totiž obviní z velezrady a je na něj vydán zatykač, informuje collider.com.

Ryan proto cestuje po celé Evropě, přičemž ho v závodě s časem pronásledují staří i noví nepřátelé. Povede se mu zabránit řetězové reakci destabilizujících konfliktů, která by vyústila v celosvětovou katastrofu?

Premiéra ještě před Vánoci

To naštěstí zjistíme už za pár dní. Proč naštěstí? Protože naposledy byli diváci svědky pomstychtivé výpravy Jacka Ryana ve Venezuele před několika lety. Konkrétně druhá série debutovala na Prime Video v říjnu 2019. To znamená, že na pokračování čekáme už více než 3 roky.

Dlouhé čekání na třetí sérii je bohužel pochopitelné vzhledem k tomu, že v roce 2020 způsobila ve filmovém průmyslu celosvětovou spoušť epidemie koronaviru. Vzhledem k pandemii se několik televizních pořadů a filmů pozastavilo a mnoho termínů vydání se odložilo. Což bohužel potkalo i Jacka Ryana.

Nyní už naštěstí máme potvrzeno, že třetí série Jacka Ryana bude na Prime Video k dispozici 21. prosince.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -