- Reklama -

Jack Ryan 3. řada: Datum premiéry, zápletka a trailer

Po velmi dlouhém čekání je Jacka Ryan 3. řada konečně téměř tady. Ve třetí sérii seriálu se bývalý analytik CIA, který se stal špionem, vydává za dalším dramatickým úkolem, který slibuje spoustu napětí a vzrušujících momentů.

- Reklama -

Jedním z povinných televizních novinek letošních Vánoc je návrat oblíbeného akčního hrdiny Toma Clancyho, Jacka Ryana, který se ocitá v centru vzrušujícího spiknutí s potenciálně katastrofálními následky. A Jack Ryan 3. řada nenabídne jenom vzrušující akční jízdu. Zatímco příběh putuje po Evropě a Ryan přijímá novou tajnou ruskou dohodu, ke Krasinskému a Wendellovi Pierceovi se přidají i nějaké ty nové tváře, píše digitalspy.com.

Ve třetí sérii akčního thrilleru Jack Ryan slouží jako vyšetřovatel CIA v Římě, když se k němu dostane informace, že se chystá oživení projektu Sokol, který byl považován za ukončený. A to je docela velký problém, protože projekt Sokol si klade za cíl oživení sovětského impéria.

O čem je Jack Ryan 3. řada?

Jack se tak vydává na výpravu, aby zpravodajské informace ověřil. Jenže věci se rychle zvrtnou a Jack čelí falešnému obvinění z účasti na širším spiknutí. Pokud chce mít Jack nějakou šanci se obhájit, než bude pozdě, musí uprchnout z vlastní země. Úřady ho totiž obviní z velezrady a je na něj vydán zatykač, informuje collider.com.

Ryan proto cestuje po celé Evropě, přičemž ho v závodě s časem pronásledují staří i noví nepřátelé. Povede se mu zabránit řetězové reakci destabilizujících konfliktů, která by vyústila v celosvětovou katastrofu?

- Reklama -

Premiéra ještě před Vánoci

To naštěstí zjistíme už za pár dní. Proč naštěstí? Protože naposledy byli diváci svědky pomstychtivé výpravy Jacka Ryana ve Venezuele před několika lety. Konkrétně druhá série debutovala na Prime Video v říjnu 2019. To znamená, že na pokračování čekáme už více než 3 roky.

Dlouhé čekání na třetí sérii je bohužel pochopitelné vzhledem k tomu, že v roce 2020 způsobila ve filmovém průmyslu celosvětovou spoušť epidemie koronaviru. Vzhledem k pandemii se několik televizních pořadů a filmů pozastavilo a mnoho termínů vydání se odložilo. Což bohužel potkalo i Jacka Ryana.

Nyní už naštěstí máme potvrzeno, že třetí série Jacka Ryana bude na Prime Video k dispozici 21. prosince.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -