- Reklama -

Jack Ryan 3. řada: Datum premiéry, zápletka a trailer

Po velmi dlouhém čekání je Jacka Ryan 3. řada konečně téměř tady. Ve třetí sérii seriálu se bývalý analytik CIA, který se stal špionem, vydává za dalším dramatickým úkolem, který slibuje spoustu napětí a vzrušujících momentů.

- Reklama -

Jedním z povinných televizních novinek letošních Vánoc je návrat oblíbeného akčního hrdiny Toma Clancyho, Jacka Ryana, který se ocitá v centru vzrušujícího spiknutí s potenciálně katastrofálními následky. A Jack Ryan 3. řada nenabídne jenom vzrušující akční jízdu. Zatímco příběh putuje po Evropě a Ryan přijímá novou tajnou ruskou dohodu, ke Krasinskému a Wendellovi Pierceovi se přidají i nějaké ty nové tváře, píše digitalspy.com.

Ve třetí sérii akčního thrilleru Jack Ryan slouží jako vyšetřovatel CIA v Římě, když se k němu dostane informace, že se chystá oživení projektu Sokol, který byl považován za ukončený. A to je docela velký problém, protože projekt Sokol si klade za cíl oživení sovětského impéria.

O čem je Jack Ryan 3. řada?

Jack se tak vydává na výpravu, aby zpravodajské informace ověřil. Jenže věci se rychle zvrtnou a Jack čelí falešnému obvinění z účasti na širším spiknutí. Pokud chce mít Jack nějakou šanci se obhájit, než bude pozdě, musí uprchnout z vlastní země. Úřady ho totiž obviní z velezrady a je na něj vydán zatykač, informuje collider.com.

Ryan proto cestuje po celé Evropě, přičemž ho v závodě s časem pronásledují staří i noví nepřátelé. Povede se mu zabránit řetězové reakci destabilizujících konfliktů, která by vyústila v celosvětovou katastrofu?

- Reklama -

Premiéra ještě před Vánoci

To naštěstí zjistíme už za pár dní. Proč naštěstí? Protože naposledy byli diváci svědky pomstychtivé výpravy Jacka Ryana ve Venezuele před několika lety. Konkrétně druhá série debutovala na Prime Video v říjnu 2019. To znamená, že na pokračování čekáme už více než 3 roky.

Dlouhé čekání na třetí sérii je bohužel pochopitelné vzhledem k tomu, že v roce 2020 způsobila ve filmovém průmyslu celosvětovou spoušť epidemie koronaviru. Vzhledem k pandemii se několik televizních pořadů a filmů pozastavilo a mnoho termínů vydání se odložilo. Což bohužel potkalo i Jacka Ryana.

Nyní už naštěstí máme potvrzeno, že třetí série Jacka Ryana bude na Prime Video k dispozici 21. prosince.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -