- Reklama -

Christian Bale bude nejlepší padouch od Marvelu, slibuje režisér nového Thora Taika Waititi

Christian Bale hraje v novém Thorovi ikonického mimozemšťana, který chce zabít každého boha.

- Reklama -

Po nečekané absenci v prvním teaseru, který měl online premiéru v dubnu, se v novém traileru k filmu Thor: Láska jako hrom od studia Marvel konečně objevuje Gorr, ničitel bohů v podání Christiana Balea, informuje screenrant.com.

Jeho podoba ve filmu není tak monstrózní jako v komiksech, podle fanoušků připomíná Voldemorta nebo strýčka Festera z Addamsovy rodiny, což rozhodně není na škodu.

Taika Waititi si angažmá Christiana Balea pochvaluje

Oficiální synopse filmu Láska jako hrom říká, že Gorrův cíl ve filmu se točí kolem podobné touhy, jako měl v Avengers Thanos, tedy „vyhlazení [bohů]“. To znamená, že Gorr udělá vše, co je v jeho silách, aby je jednou provždy vyhladil. To znamená problémy nejen pro Thora, ale i pro Dia, kterého hraje Russell Crowe.

Režisér filmu Thor: Láska a hrom Taika Waititi již dříve prohlásil, že v Christianu Baleovi „našel pravděpodobně nejlepšího padoucha, jakého kdy Marvel měl“, píše polygon.com. A nadšené reakce z Baleova vzezření jeho úvahy zatím potvrzují.

Nový Thor je plný hvězd

Na základě oficiálních propagačních obrázků Gorrův design zahrnuje chapadla, která podle všeho připomínají Venomova symbionta, a lze předpokládat, že dojde i na jeho ikonickou zbraň, Nekromeč. Kromě výše zmíněných „nástrojů smrti“ těží z děsivé podoby, kterou straší bohy, na které se zaměří, a zároveň má nahnat strach fanouškům po celém světě.

Thor: Láska jako hrom přijde do kin 7. července. Obsazení filmu bude vévodit Chris Hemsworth jako Thor, v dalších rolích se objeví Natalie Portman jako Thorka, Taika Waititi jako Korg, Tessa Thompson jako Valkýra, Russell Crowe jako Zeus, Christian Bale jako zmíněný Gorr a dojde i na camea Strážců Galaxie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jenna Ortega září jako Wednesday Addamsová: Při natáčení strašila svou předchůdkyni

Jenna Ortega hraje hlavní roli v seriálu Wednesday, ve kterém Netflix a režisér Tim Burton po 30 letech oživili legendární Addamsovu rodinu.

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

Záhada seriálu 1899: Proč v něm tvůrci používají tolik různých jazyků?

Nový seriál Netflixu nazvaný prostě 1899 pojednává o skupině lidí, kteří nastoupí na loď ve snaze uniknout své problematické minulosti, ale nakonec se ocitnou v hotové noční můře.

Quentin Tarantino chystá televizní seriál a vysvětlil, proč jeho další film bude poslední

Quentin Tarantino promluvil o svém rozhodnutí skončit s režírováním filmů. Tvůrce slavných "Pulp Fiction" také prozradil, že ještě před svým posledním filmem chce v roce 2023 natočit svůj první televizní seriál.

„Tampongate“ v seriálu Koruna peskují jen ti, co epizodu neviděli, tvrdí Dominic West

Slavná „Tampongate“ se v seriálu Koruna probírá poměrně detailně. Podle představitele prince Charlese, Dominica Westa, ale mohou seriálovou sekvenci, která zachycuje intimní hovor mezi Charlesem a Camillou zachycuje, kritizovat jen lidé, co ji ještě neviděli.

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -