- Reklama -

Christian Bale bude nejlepší padouch od Marvelu, slibuje režisér nového Thora Taika Waititi

Christian Bale hraje v novém Thorovi ikonického mimozemšťana, který chce zabít každého boha.

- Reklama -

Po nečekané absenci v prvním teaseru, který měl online premiéru v dubnu, se v novém traileru k filmu Thor: Láska jako hrom od studia Marvel konečně objevuje Gorr, ničitel bohů v podání Christiana Balea, informuje screenrant.com.

Jeho podoba ve filmu není tak monstrózní jako v komiksech, podle fanoušků připomíná Voldemorta nebo strýčka Festera z Addamsovy rodiny, což rozhodně není na škodu.

Taika Waititi si angažmá Christiana Balea pochvaluje

Oficiální synopse filmu Láska jako hrom říká, že Gorrův cíl ve filmu se točí kolem podobné touhy, jako měl v Avengers Thanos, tedy „vyhlazení [bohů]“. To znamená, že Gorr udělá vše, co je v jeho silách, aby je jednou provždy vyhladil. To znamená problémy nejen pro Thora, ale i pro Dia, kterého hraje Russell Crowe.

- Reklama -

Režisér filmu Thor: Láska a hrom Taika Waititi již dříve prohlásil, že v Christianu Baleovi „našel pravděpodobně nejlepšího padoucha, jakého kdy Marvel měl“, píše polygon.com. A nadšené reakce z Baleova vzezření jeho úvahy zatím potvrzují.

Nový Thor je plný hvězd

Na základě oficiálních propagačních obrázků Gorrův design zahrnuje chapadla, která podle všeho připomínají Venomova symbionta, a lze předpokládat, že dojde i na jeho ikonickou zbraň, Nekromeč. Kromě výše zmíněných „nástrojů smrti“ těží z děsivé podoby, kterou straší bohy, na které se zaměří, a zároveň má nahnat strach fanouškům po celém světě.

Thor: Láska jako hrom přijde do kin 7. července. Obsazení filmu bude vévodit Chris Hemsworth jako Thor, v dalších rolích se objeví Natalie Portman jako Thorka, Taika Waititi jako Korg, Tessa Thompson jako Valkýra, Russell Crowe jako Zeus, Christian Bale jako zmíněný Gorr a dojde i na camea Strážců Galaxie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -