- Reklama -

Christian Bale bude nejlepší padouch od Marvelu, slibuje režisér nového Thora Taika Waititi

Christian Bale hraje v novém Thorovi ikonického mimozemšťana, který chce zabít každého boha.

- Reklama -

Po nečekané absenci v prvním teaseru, který měl online premiéru v dubnu, se v novém traileru k filmu Thor: Láska jako hrom od studia Marvel konečně objevuje Gorr, ničitel bohů v podání Christiana Balea, informuje screenrant.com.

Jeho podoba ve filmu není tak monstrózní jako v komiksech, podle fanoušků připomíná Voldemorta nebo strýčka Festera z Addamsovy rodiny, což rozhodně není na škodu.

Taika Waititi si angažmá Christiana Balea pochvaluje

Oficiální synopse filmu Láska jako hrom říká, že Gorrův cíl ve filmu se točí kolem podobné touhy, jako měl v Avengers Thanos, tedy „vyhlazení [bohů]“. To znamená, že Gorr udělá vše, co je v jeho silách, aby je jednou provždy vyhladil. To znamená problémy nejen pro Thora, ale i pro Dia, kterého hraje Russell Crowe.

- Reklama -

Režisér filmu Thor: Láska a hrom Taika Waititi již dříve prohlásil, že v Christianu Baleovi „našel pravděpodobně nejlepšího padoucha, jakého kdy Marvel měl“, píše polygon.com. A nadšené reakce z Baleova vzezření jeho úvahy zatím potvrzují.

Nový Thor je plný hvězd

Na základě oficiálních propagačních obrázků Gorrův design zahrnuje chapadla, která podle všeho připomínají Venomova symbionta, a lze předpokládat, že dojde i na jeho ikonickou zbraň, Nekromeč. Kromě výše zmíněných „nástrojů smrti“ těží z děsivé podoby, kterou straší bohy, na které se zaměří, a zároveň má nahnat strach fanouškům po celém světě.

Thor: Láska jako hrom přijde do kin 7. července. Obsazení filmu bude vévodit Chris Hemsworth jako Thor, v dalších rolích se objeví Natalie Portman jako Thorka, Taika Waititi jako Korg, Tessa Thompson jako Valkýra, Russell Crowe jako Zeus, Christian Bale jako zmíněný Gorr a dojde i na camea Strážců Galaxie.

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články