- Reklama -

Christian Bale bude nejlepší padouch od Marvelu, slibuje režisér nového Thora Taika Waititi

Christian Bale hraje v novém Thorovi ikonického mimozemšťana, který chce zabít každého boha.

- Reklama -

Po nečekané absenci v prvním teaseru, který měl online premiéru v dubnu, se v novém traileru k filmu Thor: Láska jako hrom od studia Marvel konečně objevuje Gorr, ničitel bohů v podání Christiana Balea, informuje screenrant.com.

Jeho podoba ve filmu není tak monstrózní jako v komiksech, podle fanoušků připomíná Voldemorta nebo strýčka Festera z Addamsovy rodiny, což rozhodně není na škodu.

Taika Waititi si angažmá Christiana Balea pochvaluje

Oficiální synopse filmu Láska jako hrom říká, že Gorrův cíl ve filmu se točí kolem podobné touhy, jako měl v Avengers Thanos, tedy „vyhlazení [bohů]“. To znamená, že Gorr udělá vše, co je v jeho silách, aby je jednou provždy vyhladil. To znamená problémy nejen pro Thora, ale i pro Dia, kterého hraje Russell Crowe.

- Reklama -

Režisér filmu Thor: Láska a hrom Taika Waititi již dříve prohlásil, že v Christianu Baleovi „našel pravděpodobně nejlepšího padoucha, jakého kdy Marvel měl“, píše polygon.com. A nadšené reakce z Baleova vzezření jeho úvahy zatím potvrzují.

Nový Thor je plný hvězd

Na základě oficiálních propagačních obrázků Gorrův design zahrnuje chapadla, která podle všeho připomínají Venomova symbionta, a lze předpokládat, že dojde i na jeho ikonickou zbraň, Nekromeč. Kromě výše zmíněných „nástrojů smrti“ těží z děsivé podoby, kterou straší bohy, na které se zaměří, a zároveň má nahnat strach fanouškům po celém světě.

Thor: Láska jako hrom přijde do kin 7. července. Obsazení filmu bude vévodit Chris Hemsworth jako Thor, v dalších rolích se objeví Natalie Portman jako Thorka, Taika Waititi jako Korg, Tessa Thompson jako Valkýra, Russell Crowe jako Zeus, Christian Bale jako zmíněný Gorr a dojde i na camea Strážců Galaxie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -