- Reklama -

Daniel Hůlka se v seriálu Specialisté ukáže v roli podezřelého zahradníka

Zpěvák Daniel Hůlka rozšíří svou hereckou kariéru o další roli. Objeví se v seriálu Specialisté.

- Reklama -

Po dvou filmech Z pekla štěstí a epizodní roli v seriálu Modrý kód se Daniel Hůlka znovu objeví na obrazovkách. V pondělním dílu seriálu Specialisté si zahraje jednoho z podezřelých. „Ve Specialistech hraji podmínečně propuštěného kriminálníka, který se živí jako zahradník, víc raději nebudu upřesňovat. Ale přiznávám, že mě potěšilo, když mi zavolali z produkce, zda bych v této epizodě hrál,“ svěřil se Hůlka.

Ten se objeví v epizodě, ve které se budou policisté snažit rozluštit vraždu šestnáctiletého mladíka Rikiho. Jeho tělo objeví přítelkyně Martina Kováře, novinářka Martina, při odpoledním sportování v parku. Specialisté začnou prověřovat, co byl zač a kdo mohl mít zájem na jeho smrti.

Mrtvé tělo mladíka v parku

Postupně zjišťují, že Riki byl odmalička problémové dítě, že se zřejmě podílel na krádežích různého autopříslušenství a že dokonce vydíral jednoho ze svých spolužáků na průmyslovce. Prvním podezřelým je Petr Kornelis, zahradník z parku, ve kterém byl Riki zavražděn. Právě jeho hraje Daniel Hůlka. Ten na roli Kornelise nejvíce ocenil, že jde o muže v nejlepších letech. „Udělalo mi velikou radost, když jsem si ve scénáři u své postavy přečetl, že Petr Kornelis je urostlý čtyřicátník. Vzhledem k tomu, že je mi padesát čtyři, tak asi vypadám dobře, když mě obsadili do role urostlého čtyřicátníka,“ komentoval svou roli se smíchem.

Hůlka si navíc pochvaluje, že díky natáčení mohl potkat staré známé. „Těšil jsem se na kamarády, třeba Martina Dejdara. Navíc mám rád detektivky a Specialisty znám, takže jsem měl radost, že se můžu zúčastnit,“ vysvětlil.

- Reklama -

Naruší pátrání zvídavá novinářka?

V seriálu mu ale možná moc do smíchu nebude. A kdo ví, jak moc bude chtít jeho postava Kornelise odpovídat na otázky. Podle synopse se totiž policistům při pátrání daří postupovat, ačkoli se musí vypořádat nejen se snahou podezřelých skrývat pravdu, ale také s neodbytným vměšováním novinářky Martiny Svátkové, která se cítí povinna detektivům pomáhat.

Jak to celé dopadne, si musíme počkat do pondělí 21. listopadu.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -