- Reklama -

Hvězda seriálu Ve při v problémech poté, co přiznala nevhodné sexuální chování

Slyšeli jste nejnovější drby o Davidu Choe? Malíř, který se stal díky roli v minisérii Ve při i televizní osobností, se ocitl pod palbou kritiky poté, co se znovu objevily nechutné komentáře, které v minulosti pronesl ve svém bývalém podcastu "DVDASA". Jistě sami uznáte, že nejde o nic pěkného.

- Reklama -

V podcastu z roku 2014 hvězda seriálu „Ve při“ prohlásila, že donutila masérku, aby na něm prováděla orální sex, píše indiewire.com. Později se David Choe snažil vše zamést pod koberec s tím, že šlo pouze o špatný vtip, kterým chtěl „šokovat“. Ale buďme realisté, na sexuálním napadení není nic vtipného. A nebylo ani v roce 2014.

Znovuobjevený klip z Choeova podcastu nyní budí velkou pozornost. V nahrávce Choe žertuje o nekonsensuálních sexuálních setkáních s hvězdou filmů pro dospělé a spolumoderátorkou podcastu Asou Akirou.

Vzrušení z možného zatčení

„Ona v tom nejede, ale ani tomu nebrání,“ vyprávěl Choe podle serveru Vice.com. „Vezmu ji zezadu za hlavu a tlačím ji dolů na péro, ona nic nedělá, tak řeknu ‚otevři pusu‘ a ona to udělá, a pak ji začnu š**at do obličeje.“

Věřili byste, jakou má tenhle muž drzost? Ale je to ještě horší… Choe pak mluvil o možnosti, že za své činy půjde do vězení.

- Reklama -

„S tím znásilněním… Chci říct, že bych měl teď velké problémy, kdybych jí položil ruku na ptáka a ona by řekla: ‚K**va, přestaň, jdu zavolat ochranku‘. To by byl mnohem jiný příběh. Ale vzrušení z toho, že možná půjdu do vězení, to je to, co dosáhlo mojí snahy o erekci,“ řekl.

David Choe bojuje za stažení nahrávky

Když třaskavý podcast opět vyplul na veřejnost a stal se virálním, Choe se celou událost snaží ututlat tím, že využívá zákony o autorských právech. Podle webu variety.com přiměl Twitter, aby rozhovor s ním stáhl z příspěvků ve feedu. Věřili byste tomu? Spisovatel Meecham Whitson Meriweather si to však nenechal líbit a sdílel snímky obrazovky s oznámením od Twitteru, v němž společnost informovala, že média odstranila kvůli porušení autorských práv.

A neuvěřitelná věc: e-mailovou stížnost podepsal sám Choe.

Nejsem znásilňovač, tvrdí umělec

Už v roce 2014, kdy byl podcast poprvé zveřejněn, se přitom Choe zabýval negativní reakcí veřejnosti a popíral, že by šlo o skutečný příběh. „Nikdy by mě nenapadlo, že se jednoho pozdního odpoledne probudím a uslyším, jak mě nazývají násilníkem. Je to na nic. Zvlášť proto, že jím nejsem. Nejsem znásilňovač. Nenávidím násilníky,“ uvedl v prohlášení, které tehdy sdílel server Buzzfeednews.com.

Ale buďme realisté. Jeho slova mluví sama za sebe. Možná je načase, aby Choe převzal odpovědnost za své činy a přestal s vymlouváním. Sexuální napadení není legrace za žádných okolností a je nejvyšší čas začít hnát k odpovědnosti ty, kteří se ho dopouštějí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -