- Reklama -

Hvězda seriálu Ve při v problémech poté, co přiznala nevhodné sexuální chování

Slyšeli jste nejnovější drby o Davidu Choe? Malíř, který se stal díky roli v minisérii Ve při i televizní osobností, se ocitl pod palbou kritiky poté, co se znovu objevily nechutné komentáře, které v minulosti pronesl ve svém bývalém podcastu "DVDASA". Jistě sami uznáte, že nejde o nic pěkného.

- Reklama -

V podcastu z roku 2014 hvězda seriálu „Ve při“ prohlásila, že donutila masérku, aby na něm prováděla orální sex, píše indiewire.com. Později se David Choe snažil vše zamést pod koberec s tím, že šlo pouze o špatný vtip, kterým chtěl „šokovat“. Ale buďme realisté, na sexuálním napadení není nic vtipného. A nebylo ani v roce 2014.

Znovuobjevený klip z Choeova podcastu nyní budí velkou pozornost. V nahrávce Choe žertuje o nekonsensuálních sexuálních setkáních s hvězdou filmů pro dospělé a spolumoderátorkou podcastu Asou Akirou.

Vzrušení z možného zatčení

„Ona v tom nejede, ale ani tomu nebrání,“ vyprávěl Choe podle serveru Vice.com. „Vezmu ji zezadu za hlavu a tlačím ji dolů na péro, ona nic nedělá, tak řeknu ‚otevři pusu‘ a ona to udělá, a pak ji začnu š**at do obličeje.“

Věřili byste, jakou má tenhle muž drzost? Ale je to ještě horší… Choe pak mluvil o možnosti, že za své činy půjde do vězení.

„S tím znásilněním… Chci říct, že bych měl teď velké problémy, kdybych jí položil ruku na ptáka a ona by řekla: ‚K**va, přestaň, jdu zavolat ochranku‘. To by byl mnohem jiný příběh. Ale vzrušení z toho, že možná půjdu do vězení, to je to, co dosáhlo mojí snahy o erekci,“ řekl.

David Choe bojuje za stažení nahrávky

Když třaskavý podcast opět vyplul na veřejnost a stal se virálním, Choe se celou událost snaží ututlat tím, že využívá zákony o autorských právech. Podle webu variety.com přiměl Twitter, aby rozhovor s ním stáhl z příspěvků ve feedu. Věřili byste tomu? Spisovatel Meecham Whitson Meriweather si to však nenechal líbit a sdílel snímky obrazovky s oznámením od Twitteru, v němž společnost informovala, že média odstranila kvůli porušení autorských práv.

A neuvěřitelná věc: e-mailovou stížnost podepsal sám Choe.

Nejsem znásilňovač, tvrdí umělec

Už v roce 2014, kdy byl podcast poprvé zveřejněn, se přitom Choe zabýval negativní reakcí veřejnosti a popíral, že by šlo o skutečný příběh. „Nikdy by mě nenapadlo, že se jednoho pozdního odpoledne probudím a uslyším, jak mě nazývají násilníkem. Je to na nic. Zvlášť proto, že jím nejsem. Nejsem znásilňovač. Nenávidím násilníky,“ uvedl v prohlášení, které tehdy sdílel server Buzzfeednews.com.

Ale buďme realisté. Jeho slova mluví sama za sebe. Možná je načase, aby Choe převzal odpovědnost za své činy a přestal s vymlouváním. Sexuální napadení není legrace za žádných okolností a je nejvyšší čas začít hnát k odpovědnosti ty, kteří se ho dopouštějí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -