- Reklama -

Hvězda seriálu Ve při v problémech poté, co přiznala nevhodné sexuální chování

Slyšeli jste nejnovější drby o Davidu Choe? Malíř, který se stal díky roli v minisérii Ve při i televizní osobností, se ocitl pod palbou kritiky poté, co se znovu objevily nechutné komentáře, které v minulosti pronesl ve svém bývalém podcastu "DVDASA". Jistě sami uznáte, že nejde o nic pěkného.

- Reklama -

V podcastu z roku 2014 hvězda seriálu „Ve při“ prohlásila, že donutila masérku, aby na něm prováděla orální sex, píše indiewire.com. Později se David Choe snažil vše zamést pod koberec s tím, že šlo pouze o špatný vtip, kterým chtěl „šokovat“. Ale buďme realisté, na sexuálním napadení není nic vtipného. A nebylo ani v roce 2014.

Znovuobjevený klip z Choeova podcastu nyní budí velkou pozornost. V nahrávce Choe žertuje o nekonsensuálních sexuálních setkáních s hvězdou filmů pro dospělé a spolumoderátorkou podcastu Asou Akirou.

Vzrušení z možného zatčení

„Ona v tom nejede, ale ani tomu nebrání,“ vyprávěl Choe podle serveru Vice.com. „Vezmu ji zezadu za hlavu a tlačím ji dolů na péro, ona nic nedělá, tak řeknu ‚otevři pusu‘ a ona to udělá, a pak ji začnu š**at do obličeje.“

Věřili byste, jakou má tenhle muž drzost? Ale je to ještě horší… Choe pak mluvil o možnosti, že za své činy půjde do vězení.

- Reklama -

„S tím znásilněním… Chci říct, že bych měl teď velké problémy, kdybych jí položil ruku na ptáka a ona by řekla: ‚K**va, přestaň, jdu zavolat ochranku‘. To by byl mnohem jiný příběh. Ale vzrušení z toho, že možná půjdu do vězení, to je to, co dosáhlo mojí snahy o erekci,“ řekl.

David Choe bojuje za stažení nahrávky

Když třaskavý podcast opět vyplul na veřejnost a stal se virálním, Choe se celou událost snaží ututlat tím, že využívá zákony o autorských právech. Podle webu variety.com přiměl Twitter, aby rozhovor s ním stáhl z příspěvků ve feedu. Věřili byste tomu? Spisovatel Meecham Whitson Meriweather si to však nenechal líbit a sdílel snímky obrazovky s oznámením od Twitteru, v němž společnost informovala, že média odstranila kvůli porušení autorských práv.

A neuvěřitelná věc: e-mailovou stížnost podepsal sám Choe.

Nejsem znásilňovač, tvrdí umělec

Už v roce 2014, kdy byl podcast poprvé zveřejněn, se přitom Choe zabýval negativní reakcí veřejnosti a popíral, že by šlo o skutečný příběh. „Nikdy by mě nenapadlo, že se jednoho pozdního odpoledne probudím a uslyším, jak mě nazývají násilníkem. Je to na nic. Zvlášť proto, že jím nejsem. Nejsem znásilňovač. Nenávidím násilníky,“ uvedl v prohlášení, které tehdy sdílel server Buzzfeednews.com.

Ale buďme realisté. Jeho slova mluví sama za sebe. Možná je načase, aby Choe převzal odpovědnost za své činy a přestal s vymlouváním. Sexuální napadení není legrace za žádných okolností a je nejvyšší čas začít hnát k odpovědnosti ty, kteří se ho dopouštějí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -