- Reklama -

David Hasselhoff odmítá boj proti obezitě: „Má dcera je tlustá a zdravá!“

David Hasselhoff se odmítl zapojit do debaty o obezitě v pořadu Dobré ráno Británie, který uvádí Piers Morgan.

- Reklama -

Pořad Dobré ráno Británie, anglická obdoba naší Snídaně s Novou, uspořádal debatu o únorové titulní straně magazínu Cosmopolitan. Řešilo se, zda je podpora pozitivního vnímání vlastního těla zdravá nebo nezodpovědná v případě obezity. Módní časopis totiž zdobí 3 ženy, z nichž dvě očividně trpí nadváhou.

Moderátor Piers Morgan si stál za tím, že zobrazovat modelky s nadváhou na titulní straně nebyl během pandemie dobrý nápad a poznamenal, že pokud má člověk nadváhu, je o 70% vyšší šance, že ho postihne nějaké těžké onemocnění. Po diskuzi pak Morgan přivítal v pořadu herce Davida Hasselhoffa.

A byl zvědavý, jaký má na celou věc názor on.

David Hasselhoff v rozpacích kvůli tloušťce

„Zeptejme se někoho, kdo nikdy nebyl obézní,“ začal Morgan. „Byl hvězdou Pobřežní hlídky a měl nejúžasnější auto v Knight Riderovi.“

Kamera zabrala Hasselhoffa, který skrýval hlavou v dlaních a neskrýval smích. „Jsem z toho vedle,“ přiznal.

„Vím, protože se už roky známe, že se o sebe dobře staráš.“

„Opravdu se pustíme do tohohle?“ ptal se Hasselhoff, očividně zaskočený řadou otázek.

Morgan si stál za svým: „Ano, pustíme.“

„Nepustíme!“ nechtěl pokračovat David Hasselhoff.

Jenže moderátor to nevzdal. „Chci jen rychlou reakci na naší debatu. Myslíte si, že bychom měli oslavovat obezitu jako zdravou? “

„Do tohohle se nechci pouštět, moje dcera v tomhle pořadu a je obézní a je zdravá, takže to nebudu řešit,“ poznamenal Hasselhoff.

Dcera Hayley svá kila miluje

Hvězda Pobřežní hlídky měla na mysli dceru Hayley, která v minulosti v Dobré ráno Británie mluvila o obezitě a tělesné pozitivitě.

Místo Hasselhoffa tak se slovy Morgana souhlasila jeho kolegyně Susanna Reidová. „Máte naprostou pravdu. Není snadné být vždy mimořádně štíhlý a myslím, že lidé s nadváhou, kteří se snaží zůstat zdraví, by se měli podporovat. “

„Je nezodpovědné, aby Cosmo oslavoval obezitu uprostřed pandemie, když víme, že vás obezita může zabít,“ dodala Reidová.

Debata vyvolala velkou reakci na sociálních sítích. Modelky z titulní strany jsou totiž přes nějaké to kilo navíc evidentně ve cvičebním úboru.

„Ta modelka jde cvičit. To je zdravé. Cvičení, bez ohledu na vaši váhu, je zdravé rozhodnutí, ne? “ ptal se jeden divák.

„Není nic špatného na tom, že na obálku časopisu umístíte osobu s nadváhou, ale uvádět tam slovo zdravé je zavádějící. Bez ohledu na to, co kdo říká o tom, jak je obezita nezdravá,“ zveřejnil další z diváků odlišný názor.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -