- Reklama -

David Hasselhoff odmítá boj proti obezitě: „Má dcera je tlustá a zdravá!“

David Hasselhoff se odmítl zapojit do debaty o obezitě v pořadu Dobré ráno Británie, který uvádí Piers Morgan.

- Reklama -

Pořad Dobré ráno Británie, anglická obdoba naší Snídaně s Novou, uspořádal debatu o únorové titulní straně magazínu Cosmopolitan. Řešilo se, zda je podpora pozitivního vnímání vlastního těla zdravá nebo nezodpovědná v případě obezity. Módní časopis totiž zdobí 3 ženy, z nichž dvě očividně trpí nadváhou.

Moderátor Piers Morgan si stál za tím, že zobrazovat modelky s nadváhou na titulní straně nebyl během pandemie dobrý nápad a poznamenal, že pokud má člověk nadváhu, je o 70% vyšší šance, že ho postihne nějaké těžké onemocnění. Po diskuzi pak Morgan přivítal v pořadu herce Davida Hasselhoffa.

A byl zvědavý, jaký má na celou věc názor on.

David Hasselhoff v rozpacích kvůli tloušťce

„Zeptejme se někoho, kdo nikdy nebyl obézní,“ začal Morgan. „Byl hvězdou Pobřežní hlídky a měl nejúžasnější auto v Knight Riderovi.“

Kamera zabrala Hasselhoffa, který skrýval hlavou v dlaních a neskrýval smích. „Jsem z toho vedle,“ přiznal.

„Vím, protože se už roky známe, že se o sebe dobře staráš.“

„Opravdu se pustíme do tohohle?“ ptal se Hasselhoff, očividně zaskočený řadou otázek.

Morgan si stál za svým: „Ano, pustíme.“

„Nepustíme!“ nechtěl pokračovat David Hasselhoff.

Jenže moderátor to nevzdal. „Chci jen rychlou reakci na naší debatu. Myslíte si, že bychom měli oslavovat obezitu jako zdravou? “

„Do tohohle se nechci pouštět, moje dcera v tomhle pořadu a je obézní a je zdravá, takže to nebudu řešit,“ poznamenal Hasselhoff.

Dcera Hayley svá kila miluje

Hvězda Pobřežní hlídky měla na mysli dceru Hayley, která v minulosti v Dobré ráno Británie mluvila o obezitě a tělesné pozitivitě.

Místo Hasselhoffa tak se slovy Morgana souhlasila jeho kolegyně Susanna Reidová. „Máte naprostou pravdu. Není snadné být vždy mimořádně štíhlý a myslím, že lidé s nadváhou, kteří se snaží zůstat zdraví, by se měli podporovat. “

„Je nezodpovědné, aby Cosmo oslavoval obezitu uprostřed pandemie, když víme, že vás obezita může zabít,“ dodala Reidová.

Debata vyvolala velkou reakci na sociálních sítích. Modelky z titulní strany jsou totiž přes nějaké to kilo navíc evidentně ve cvičebním úboru.

„Ta modelka jde cvičit. To je zdravé. Cvičení, bez ohledu na vaši váhu, je zdravé rozhodnutí, ne? “ ptal se jeden divák.

„Není nic špatného na tom, že na obálku časopisu umístíte osobu s nadváhou, ale uvádět tam slovo zdravé je zavádějící. Bez ohledu na to, co kdo říká o tom, jak je obezita nezdravá,“ zveřejnil další z diváků odlišný názor.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -