- Reklama -

David Hasselhoff odmítá boj proti obezitě: „Má dcera je tlustá a zdravá!“

David Hasselhoff se odmítl zapojit do debaty o obezitě v pořadu Dobré ráno Británie, který uvádí Piers Morgan.

- Reklama -

Pořad Dobré ráno Británie, anglická obdoba naší Snídaně s Novou, uspořádal debatu o únorové titulní straně magazínu Cosmopolitan. Řešilo se, zda je podpora pozitivního vnímání vlastního těla zdravá nebo nezodpovědná v případě obezity. Módní časopis totiž zdobí 3 ženy, z nichž dvě očividně trpí nadváhou.

Moderátor Piers Morgan si stál za tím, že zobrazovat modelky s nadváhou na titulní straně nebyl během pandemie dobrý nápad a poznamenal, že pokud má člověk nadváhu, je o 70% vyšší šance, že ho postihne nějaké těžké onemocnění. Po diskuzi pak Morgan přivítal v pořadu herce Davida Hasselhoffa.

A byl zvědavý, jaký má na celou věc názor on.

David Hasselhoff v rozpacích kvůli tloušťce

- Reklama -

„Zeptejme se někoho, kdo nikdy nebyl obézní,“ začal Morgan. „Byl hvězdou Pobřežní hlídky a měl nejúžasnější auto v Knight Riderovi.“

Kamera zabrala Hasselhoffa, který skrýval hlavou v dlaních a neskrýval smích. „Jsem z toho vedle,“ přiznal.

„Vím, protože se už roky známe, že se o sebe dobře staráš.“

„Opravdu se pustíme do tohohle?“ ptal se Hasselhoff, očividně zaskočený řadou otázek.

Morgan si stál za svým: „Ano, pustíme.“

„Nepustíme!“ nechtěl pokračovat David Hasselhoff.

Jenže moderátor to nevzdal. „Chci jen rychlou reakci na naší debatu. Myslíte si, že bychom měli oslavovat obezitu jako zdravou? “

„Do tohohle se nechci pouštět, moje dcera v tomhle pořadu a je obézní a je zdravá, takže to nebudu řešit,“ poznamenal Hasselhoff.

Dcera Hayley svá kila miluje

Hvězda Pobřežní hlídky měla na mysli dceru Hayley, která v minulosti v Dobré ráno Británie mluvila o obezitě a tělesné pozitivitě.

Místo Hasselhoffa tak se slovy Morgana souhlasila jeho kolegyně Susanna Reidová. „Máte naprostou pravdu. Není snadné být vždy mimořádně štíhlý a myslím, že lidé s nadváhou, kteří se snaží zůstat zdraví, by se měli podporovat. “

„Je nezodpovědné, aby Cosmo oslavoval obezitu uprostřed pandemie, když víme, že vás obezita může zabít,“ dodala Reidová.

Debata vyvolala velkou reakci na sociálních sítích. Modelky z titulní strany jsou totiž přes nějaké to kilo navíc evidentně ve cvičebním úboru.

„Ta modelka jde cvičit. To je zdravé. Cvičení, bez ohledu na vaši váhu, je zdravé rozhodnutí, ne? “ ptal se jeden divák.

„Není nic špatného na tom, že na obálku časopisu umístíte osobu s nadváhou, ale uvádět tam slovo zdravé je zavádějící. Bez ohledu na to, co kdo říká o tom, jak je obezita nezdravá,“ zveřejnil další z diváků odlišný názor.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -