- Reklama -

David Hasselhoff odmítá boj proti obezitě: „Má dcera je tlustá a zdravá!“

David Hasselhoff se odmítl zapojit do debaty o obezitě v pořadu Dobré ráno Británie, který uvádí Piers Morgan.

- Reklama -

Pořad Dobré ráno Británie, anglická obdoba naší Snídaně s Novou, uspořádal debatu o únorové titulní straně magazínu Cosmopolitan. Řešilo se, zda je podpora pozitivního vnímání vlastního těla zdravá nebo nezodpovědná v případě obezity. Módní časopis totiž zdobí 3 ženy, z nichž dvě očividně trpí nadváhou.

Moderátor Piers Morgan si stál za tím, že zobrazovat modelky s nadváhou na titulní straně nebyl během pandemie dobrý nápad a poznamenal, že pokud má člověk nadváhu, je o 70% vyšší šance, že ho postihne nějaké těžké onemocnění. Po diskuzi pak Morgan přivítal v pořadu herce Davida Hasselhoffa.

A byl zvědavý, jaký má na celou věc názor on.

David Hasselhoff v rozpacích kvůli tloušťce

- Reklama -

„Zeptejme se někoho, kdo nikdy nebyl obézní,“ začal Morgan. „Byl hvězdou Pobřežní hlídky a měl nejúžasnější auto v Knight Riderovi.“

Kamera zabrala Hasselhoffa, který skrýval hlavou v dlaních a neskrýval smích. „Jsem z toho vedle,“ přiznal.

„Vím, protože se už roky známe, že se o sebe dobře staráš.“

„Opravdu se pustíme do tohohle?“ ptal se Hasselhoff, očividně zaskočený řadou otázek.

Morgan si stál za svým: „Ano, pustíme.“

„Nepustíme!“ nechtěl pokračovat David Hasselhoff.

Jenže moderátor to nevzdal. „Chci jen rychlou reakci na naší debatu. Myslíte si, že bychom měli oslavovat obezitu jako zdravou? “

„Do tohohle se nechci pouštět, moje dcera v tomhle pořadu a je obézní a je zdravá, takže to nebudu řešit,“ poznamenal Hasselhoff.

Dcera Hayley svá kila miluje

Hvězda Pobřežní hlídky měla na mysli dceru Hayley, která v minulosti v Dobré ráno Británie mluvila o obezitě a tělesné pozitivitě.

Místo Hasselhoffa tak se slovy Morgana souhlasila jeho kolegyně Susanna Reidová. „Máte naprostou pravdu. Není snadné být vždy mimořádně štíhlý a myslím, že lidé s nadváhou, kteří se snaží zůstat zdraví, by se měli podporovat. “

„Je nezodpovědné, aby Cosmo oslavoval obezitu uprostřed pandemie, když víme, že vás obezita může zabít,“ dodala Reidová.

Debata vyvolala velkou reakci na sociálních sítích. Modelky z titulní strany jsou totiž přes nějaké to kilo navíc evidentně ve cvičebním úboru.

„Ta modelka jde cvičit. To je zdravé. Cvičení, bez ohledu na vaši váhu, je zdravé rozhodnutí, ne? “ ptal se jeden divák.

„Není nic špatného na tom, že na obálku časopisu umístíte osobu s nadváhou, ale uvádět tam slovo zdravé je zavádějící. Bez ohledu na to, co kdo říká o tom, jak je obezita nezdravá,“ zveřejnil další z diváků odlišný názor.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -