- Reklama -

Seriál Dexter se vrací s další sérií: Co přinese Nová krev?

Po osmi letech se mstitelský sériový vrah Dexter vrací, aby zabil pár dalších lidí, co si to zaslouží.

- Reklama -

Osm let po skončení původní sériálu Dexter se mstivý seriálový zabiják v podání Michaela C. Halla vrací ke svým vražedným praktikám. Stane se tak v očekávaném desetidílném návratu Dextera: Nová krev.

Původní seriál se vysílal v letech 2006 až 2013 a sledoval sympatického, ale zvráceného Dextera Morgana, který tajně vykonával spravedlnost podle svých představ tím, že zabíjel zločince, kterým prošla vražda. Jako expert na krevní skvrny u miamské policie byl Dexter vždy o krok napřed před policisty, včetně své sestry detektivky Debry, kterou hrála Jennifer Carpenterová.

Během svého vražedného řádění se dostal na kobylku desítkám sadistických psychopatů, včetně Ledového vraha (z něhož se vyklubal Dexterův dávno ztracený bratr) a děsivého vraha Trinityho (John Lithgow), ovšem až poté, co Trinity zavraždil Dexterovu ženu Ritu, s níž měl malého syna Harrisona.

Když sériový vrah ztratí štěstí…

V osmé sérii se však Dexterovi přestalo dařit, protože policie se mu dostala na stopu.

Debra odhalila jeho tajný život a připojila se k jeho zločinům. Nakonec ale byla zavražděna seriálovým vrahem zvaným Mozkový chirurg. Na konci poslední epizody se Dexterovi podařilo předstírat svou smrt a uprchl z Miami. Objevil se v odlehlé horské oblasti a nechal Harrisona na výchově u bývalé přítelkyně, sériové travičky Hannah. Pro mnoho fanoušků byl podobný závěr seriálu zklamáním.

„Když skončila poslední série, bylo mi za Dextera smutno, protože se nacházel na strašně smutném místě,“ řekl herec v rozhovoru s britským magazínem TV&Satellite Week. „Konec byl pro lidi přinejlepším záhadný, ne-li spíš zmatený a k vzteku. V závěru jsme o Dexterovi neslyšeli. A on nám neřekl, co se s ním děje. Prostě zmizel, nechal si narůst vousy a začal kácet stromy, což bylo pro fanoušky dost neuspokojivé.“

O čem bude nový Dexter?

V úvodní epizodě zjistíme, že Dexter žije pod falešným jménem Jim Lindsay v poklidném městečku Iron Lake na severu státu New York, kde pracuje v obchodě s loveckými a rybářskými potřebami. Žije v malé chatě v divočině a má novou přítelkyni, Angelu Bishopovou (Julia Jonesová ze seriálu Mandalorian), která je shodou okolností šéfkou policie v Iron Lake.

„Navzdory tomu, že předstírá, že je někým, kým není, se legitimně snaží být normálním člověkem a mít skutečné vztahy,“ vysvětluje Hall. „Chce mít co nejplnohodnotnější život a zároveň se zdržet zabíjení.“

Jeho minulost ho však dostihne, když do Iron Lake přijede pubertální Dexterův syn Harrison (Jack Alcott). Ten chce znát důvod, proč ho Dexter opustil, zatímco Dexter uvažuje, zda jeho syn zdědil vražedné sklony.

Současně se Dexterův poklidný život ještě více rozvrátí, když Iron Lake zasáhne několik záhadných případů pohřešovaných osob a on se setká s Mattem (Steve M. Robertson), synem místního velkostatkáře Kurta Caldwella (Clancy Brown). Vrátí se díky tomu opět Dexterova dlouho dřímající touha zabíjet?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -