- Reklama -

Seriál Dexter se vrací s další sérií: Co přinese Nová krev?

Po osmi letech se mstitelský sériový vrah Dexter vrací, aby zabil pár dalších lidí, co si to zaslouží.

- Reklama -

Osm let po skončení původní sériálu Dexter se mstivý seriálový zabiják v podání Michaela C. Halla vrací ke svým vražedným praktikám. Stane se tak v očekávaném desetidílném návratu Dextera: Nová krev.

Původní seriál se vysílal v letech 2006 až 2013 a sledoval sympatického, ale zvráceného Dextera Morgana, který tajně vykonával spravedlnost podle svých představ tím, že zabíjel zločince, kterým prošla vražda. Jako expert na krevní skvrny u miamské policie byl Dexter vždy o krok napřed před policisty, včetně své sestry detektivky Debry, kterou hrála Jennifer Carpenterová.

Během svého vražedného řádění se dostal na kobylku desítkám sadistických psychopatů, včetně Ledového vraha (z něhož se vyklubal Dexterův dávno ztracený bratr) a děsivého vraha Trinityho (John Lithgow), ovšem až poté, co Trinity zavraždil Dexterovu ženu Ritu, s níž měl malého syna Harrisona.

Když sériový vrah ztratí štěstí…

V osmé sérii se však Dexterovi přestalo dařit, protože policie se mu dostala na stopu.

- Reklama -

Debra odhalila jeho tajný život a připojila se k jeho zločinům. Nakonec ale byla zavražděna seriálovým vrahem zvaným Mozkový chirurg. Na konci poslední epizody se Dexterovi podařilo předstírat svou smrt a uprchl z Miami. Objevil se v odlehlé horské oblasti a nechal Harrisona na výchově u bývalé přítelkyně, sériové travičky Hannah. Pro mnoho fanoušků byl podobný závěr seriálu zklamáním.

„Když skončila poslední série, bylo mi za Dextera smutno, protože se nacházel na strašně smutném místě,“ řekl herec v rozhovoru s britským magazínem TV&Satellite Week. „Konec byl pro lidi přinejlepším záhadný, ne-li spíš zmatený a k vzteku. V závěru jsme o Dexterovi neslyšeli. A on nám neřekl, co se s ním děje. Prostě zmizel, nechal si narůst vousy a začal kácet stromy, což bylo pro fanoušky dost neuspokojivé.“

O čem bude nový Dexter?

V úvodní epizodě zjistíme, že Dexter žije pod falešným jménem Jim Lindsay v poklidném městečku Iron Lake na severu státu New York, kde pracuje v obchodě s loveckými a rybářskými potřebami. Žije v malé chatě v divočině a má novou přítelkyni, Angelu Bishopovou (Julia Jonesová ze seriálu Mandalorian), která je shodou okolností šéfkou policie v Iron Lake.

„Navzdory tomu, že předstírá, že je někým, kým není, se legitimně snaží být normálním člověkem a mít skutečné vztahy,“ vysvětluje Hall. „Chce mít co nejplnohodnotnější život a zároveň se zdržet zabíjení.“

Jeho minulost ho však dostihne, když do Iron Lake přijede pubertální Dexterův syn Harrison (Jack Alcott). Ten chce znát důvod, proč ho Dexter opustil, zatímco Dexter uvažuje, zda jeho syn zdědil vražedné sklony.

Současně se Dexterův poklidný život ještě více rozvrátí, když Iron Lake zasáhne několik záhadných případů pohřešovaných osob a on se setká s Mattem (Steve M. Robertson), synem místního velkostatkáře Kurta Caldwella (Clancy Brown). Vrátí se díky tomu opět Dexterova dlouho dřímající touha zabíjet?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -