- Reklama -

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

- Reklama -

Ve zbrusu novém rozhovoru pro eonline.com Elizabeth Chambersová přiznala, že sledovala dokumentární seriál Discovery+ „House of Hammer“, který podrobně popisuje obvinění ze sexuálního zneužívání vznesená proti jejímu bývalému manželovi Armie Hammerovi. Podle Chambersové, která byla za Hammera provdaná deset let a má s ním dvě děti, to bylo „srdcervoucí na mnoha úrovních“.

„Neplánovala jsem, že se na to podívám, ale jednoho dne jsem nechala děti ve škole, přišla domů a podívala se na to,“ řekla Chambersová. „Bylo to samozřejmě srdcervoucí na mnoha úrovních a velmi bolestivé. Ale zároveň to existuje. Minulost je minulost a jediné, co můžeme udělat, je vzít to jako okamžik, kdy se můžeme učit a naslouchat, a doufejme, že to zpracujeme a uzdravíme se ve všech směrech.“

Roli v dokumentu odmítla kvůli dětem

Chambersová přiznala, že ji tvůrci dokumentu požádali o účast, ale odmítla ji. „Oslovili mě, ale v tomto procesu záleželo a záleží jen na dětech a naší rodině, a to nebylo něco, co by bylo v souladu s mými cíli pro ně,“ řekla.

Po deseti letech manželství se Elizabeth Chambersová a Armie Hammer rozhodli rozvést. Mají spolu dvě děti a podle Chambersové se jejich společnému rodičovství daří „opravdu dobře“.

„Stále spolu mluvíme. Jsme plně a zcela oddáni našim dětem a tomu, abychom byli co nejvíce spolu neromantickým způsobem kvůli našim dětem,“ řekla. „Děti potřebují mámu, děti potřebují tátu. Takže není nic, co bychom neudělali.“

Úchylný Armie Hammer chce lepším člověkem

Pokud jde o Hammera, snaží se prý podle bývalé manželky být „tím nejlepším otcem, tím nejlepším člověkem, jakým může být“.

Stanice Discovery+ nedávno uvedla o herci třídílný dokumentární seriál „House of Hammer“. Kromě obvinění, že Hammer sledoval jednu ženu svým telefonem a o jiné mluvil jako o „otrokyni“, seriál podrobně popsal detaily Hammerova údajného sexuálního zneužívání. Podle údajných textových zpráv od Hammera jedné ženě řekl, že by se mu líbilo „znásilňovat ji na podlaze“, a v údajném hlasovém vzkazu Hammer uvedl, že chtěl ženu svázat provazy a „zneškodnit“ ji, uvádí variety.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -