- Reklama -

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

- Reklama -

Ve zbrusu novém rozhovoru pro eonline.com Elizabeth Chambersová přiznala, že sledovala dokumentární seriál Discovery+ „House of Hammer“, který podrobně popisuje obvinění ze sexuálního zneužívání vznesená proti jejímu bývalému manželovi Armie Hammerovi. Podle Chambersové, která byla za Hammera provdaná deset let a má s ním dvě děti, to bylo „srdcervoucí na mnoha úrovních“.

„Neplánovala jsem, že se na to podívám, ale jednoho dne jsem nechala děti ve škole, přišla domů a podívala se na to,“ řekla Chambersová. „Bylo to samozřejmě srdcervoucí na mnoha úrovních a velmi bolestivé. Ale zároveň to existuje. Minulost je minulost a jediné, co můžeme udělat, je vzít to jako okamžik, kdy se můžeme učit a naslouchat, a doufejme, že to zpracujeme a uzdravíme se ve všech směrech.“

Roli v dokumentu odmítla kvůli dětem

Chambersová přiznala, že ji tvůrci dokumentu požádali o účast, ale odmítla ji. „Oslovili mě, ale v tomto procesu záleželo a záleží jen na dětech a naší rodině, a to nebylo něco, co by bylo v souladu s mými cíli pro ně,“ řekla.

Po deseti letech manželství se Elizabeth Chambersová a Armie Hammer rozhodli rozvést. Mají spolu dvě děti a podle Chambersové se jejich společnému rodičovství daří „opravdu dobře“.

- Reklama -

„Stále spolu mluvíme. Jsme plně a zcela oddáni našim dětem a tomu, abychom byli co nejvíce spolu neromantickým způsobem kvůli našim dětem,“ řekla. „Děti potřebují mámu, děti potřebují tátu. Takže není nic, co bychom neudělali.“

Úchylný Armie Hammer chce lepším člověkem

Pokud jde o Hammera, snaží se prý podle bývalé manželky být „tím nejlepším otcem, tím nejlepším člověkem, jakým může být“.

Stanice Discovery+ nedávno uvedla o herci třídílný dokumentární seriál „House of Hammer“. Kromě obvinění, že Hammer sledoval jednu ženu svým telefonem a o jiné mluvil jako o „otrokyni“, seriál podrobně popsal detaily Hammerova údajného sexuálního zneužívání. Podle údajných textových zpráv od Hammera jedné ženě řekl, že by se mu líbilo „znásilňovat ji na podlaze“, a v údajném hlasovém vzkazu Hammer uvedl, že chtěl ženu svázat provazy a „zneškodnit“ ji, uvádí variety.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -