- Reklama -

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

- Reklama -

Ve zbrusu novém rozhovoru pro eonline.com Elizabeth Chambersová přiznala, že sledovala dokumentární seriál Discovery+ „House of Hammer“, který podrobně popisuje obvinění ze sexuálního zneužívání vznesená proti jejímu bývalému manželovi Armie Hammerovi. Podle Chambersové, která byla za Hammera provdaná deset let a má s ním dvě děti, to bylo „srdcervoucí na mnoha úrovních“.

„Neplánovala jsem, že se na to podívám, ale jednoho dne jsem nechala děti ve škole, přišla domů a podívala se na to,“ řekla Chambersová. „Bylo to samozřejmě srdcervoucí na mnoha úrovních a velmi bolestivé. Ale zároveň to existuje. Minulost je minulost a jediné, co můžeme udělat, je vzít to jako okamžik, kdy se můžeme učit a naslouchat, a doufejme, že to zpracujeme a uzdravíme se ve všech směrech.“

Roli v dokumentu odmítla kvůli dětem

Chambersová přiznala, že ji tvůrci dokumentu požádali o účast, ale odmítla ji. „Oslovili mě, ale v tomto procesu záleželo a záleží jen na dětech a naší rodině, a to nebylo něco, co by bylo v souladu s mými cíli pro ně,“ řekla.

Po deseti letech manželství se Elizabeth Chambersová a Armie Hammer rozhodli rozvést. Mají spolu dvě děti a podle Chambersové se jejich společnému rodičovství daří „opravdu dobře“.

- Reklama -

„Stále spolu mluvíme. Jsme plně a zcela oddáni našim dětem a tomu, abychom byli co nejvíce spolu neromantickým způsobem kvůli našim dětem,“ řekla. „Děti potřebují mámu, děti potřebují tátu. Takže není nic, co bychom neudělali.“

Úchylný Armie Hammer chce lepším člověkem

Pokud jde o Hammera, snaží se prý podle bývalé manželky být „tím nejlepším otcem, tím nejlepším člověkem, jakým může být“.

Stanice Discovery+ nedávno uvedla o herci třídílný dokumentární seriál „House of Hammer“. Kromě obvinění, že Hammer sledoval jednu ženu svým telefonem a o jiné mluvil jako o „otrokyni“, seriál podrobně popsal detaily Hammerova údajného sexuálního zneužívání. Podle údajných textových zpráv od Hammera jedné ženě řekl, že by se mu líbilo „znásilňovat ji na podlaze“, a v údajném hlasovém vzkazu Hammer uvedl, že chtěl ženu svázat provazy a „zneškodnit“ ji, uvádí variety.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -