- Reklama -

Fantastická výchova: 3. série se fanoušci nedočkají, seriál končí

Fantastická výchova 3. série zůstane nakonec jen zbožným přáním fanoušků. Producenti se rozhodli vystavit seriálu stopku.

- Reklama -

Herečka ze seriálu Fantastická výchova Sammi Haneyová na sociálních sítích oznámila, že streamovací služba po dvou sezónách superhrdinský seriál ukončila.“Se smutkem oznamuji, že seriál Fantastická výchova se ruší,“ napsala na Instagramu herečka, která hrála nejlepší kamarádku titulního hrdiny Ja’Siaha Younga. „Děkujeme za všechnu úžasnou podporu, které se nám dostalo od všech našich skvělých fanoušků. Druhá sezóna byla úspěšná, vyrovnala se první sezóně. Už jen při pohledu na to, kolik lidí ji sledovalo celou a kolik chtělo třetí sezónu!“

V popisku Haneyová dodala: „Jediné ‚pozitivum‘ je, že mi to uvolňuje ruce k dalším rolím. Moje smlouva s Netflixem mi zabránila přijímat další hlavní role, které mi byly nabídnuty v jiných televizních pořadech! Takže pokud pracujete pro velké studio, znovu mě oslovte, jsem připravená!“

O čem je seriál Fantastická výchova?

Seriál Fantastická výchova se natáčel podle komiksu Dennise Liu, informoval deadline.com. Sledoval příběh Nicole a jejího syna Diona poté, co se u Diona začlo projevovat několik záhadných, superhrdinských schopností.

- Reklama -

Dva roky po porážce Křivopřísežníka (Jason Ritter) sledovala druhá série Diona, jak pokračoval ve zdokonalování svých schopností. To bylo nadále i s podporou své matky a Tevina (Rome Flynn), jeho trenéra Biony, který padl Nicole do oka.

Poté, co se Dion navíc spřátelil s novým studentem Braydenem (Griffin Robert Faulkner) – spolužákem se schopnostmi -, došlo k řadě znepokojivých událostí. Během nich Dion zjistil, že nebezpečí mu stále hrozí.

Příliš dlouhá odmlka…

Zdá se však, že fanoušci se rozuzlení příběhu nedočkají, protože Netflix potvrdil, že seriál zrušil. Plánovanému pokračování uškodila nejspíš i dlouhá doba mezi vydáním 1. a 2. série, píše whats-on-netflix.com.

Dalším znamením, že se situace pro seriál vyvíjí špatně, bylo, že sociální účty seriálu Fantastická výchova se od 1. února odmlčely. To nemusí sice nutně o ničem svědčit vzhledem k jejich malé sledovanosti. Často ale podobný krok ukazuje, že marketingové prostředky už se dále neřeší a něco je špatně.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -