- Reklama -

Fantastická výchova: 3. série se fanoušci nedočkají, seriál končí

Fantastická výchova 3. série zůstane nakonec jen zbožným přáním fanoušků. Producenti se rozhodli vystavit seriálu stopku.

- Reklama -

Herečka ze seriálu Fantastická výchova Sammi Haneyová na sociálních sítích oznámila, že streamovací služba po dvou sezónách superhrdinský seriál ukončila.“Se smutkem oznamuji, že seriál Fantastická výchova se ruší,“ napsala na Instagramu herečka, která hrála nejlepší kamarádku titulního hrdiny Ja’Siaha Younga. „Děkujeme za všechnu úžasnou podporu, které se nám dostalo od všech našich skvělých fanoušků. Druhá sezóna byla úspěšná, vyrovnala se první sezóně. Už jen při pohledu na to, kolik lidí ji sledovalo celou a kolik chtělo třetí sezónu!“

V popisku Haneyová dodala: „Jediné ‚pozitivum‘ je, že mi to uvolňuje ruce k dalším rolím. Moje smlouva s Netflixem mi zabránila přijímat další hlavní role, které mi byly nabídnuty v jiných televizních pořadech! Takže pokud pracujete pro velké studio, znovu mě oslovte, jsem připravená!“

O čem je seriál Fantastická výchova?

Seriál Fantastická výchova se natáčel podle komiksu Dennise Liu, informoval deadline.com. Sledoval příběh Nicole a jejího syna Diona poté, co se u Diona začlo projevovat několik záhadných, superhrdinských schopností.

- Reklama -

Dva roky po porážce Křivopřísežníka (Jason Ritter) sledovala druhá série Diona, jak pokračoval ve zdokonalování svých schopností. To bylo nadále i s podporou své matky a Tevina (Rome Flynn), jeho trenéra Biony, který padl Nicole do oka.

Poté, co se Dion navíc spřátelil s novým studentem Braydenem (Griffin Robert Faulkner) – spolužákem se schopnostmi -, došlo k řadě znepokojivých událostí. Během nich Dion zjistil, že nebezpečí mu stále hrozí.

Příliš dlouhá odmlka…

Zdá se však, že fanoušci se rozuzlení příběhu nedočkají, protože Netflix potvrdil, že seriál zrušil. Plánovanému pokračování uškodila nejspíš i dlouhá doba mezi vydáním 1. a 2. série, píše whats-on-netflix.com.

Dalším znamením, že se situace pro seriál vyvíjí špatně, bylo, že sociální účty seriálu Fantastická výchova se od 1. února odmlčely. To nemusí sice nutně o ničem svědčit vzhledem k jejich malé sledovanosti. Často ale podobný krok ukazuje, že marketingové prostředky už se dále neřeší a něco je špatně.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -