- Reklama -

Fantastická výchova: 3. série se fanoušci nedočkají, seriál končí

Fantastická výchova 3. série zůstane nakonec jen zbožným přáním fanoušků. Producenti se rozhodli vystavit seriálu stopku.

- Reklama -

Herečka ze seriálu Fantastická výchova Sammi Haneyová na sociálních sítích oznámila, že streamovací služba po dvou sezónách superhrdinský seriál ukončila.“Se smutkem oznamuji, že seriál Fantastická výchova se ruší,“ napsala na Instagramu herečka, která hrála nejlepší kamarádku titulního hrdiny Ja’Siaha Younga. „Děkujeme za všechnu úžasnou podporu, které se nám dostalo od všech našich skvělých fanoušků. Druhá sezóna byla úspěšná, vyrovnala se první sezóně. Už jen při pohledu na to, kolik lidí ji sledovalo celou a kolik chtělo třetí sezónu!“

V popisku Haneyová dodala: „Jediné ‚pozitivum‘ je, že mi to uvolňuje ruce k dalším rolím. Moje smlouva s Netflixem mi zabránila přijímat další hlavní role, které mi byly nabídnuty v jiných televizních pořadech! Takže pokud pracujete pro velké studio, znovu mě oslovte, jsem připravená!“

O čem je seriál Fantastická výchova?

Seriál Fantastická výchova se natáčel podle komiksu Dennise Liu, informoval deadline.com. Sledoval příběh Nicole a jejího syna Diona poté, co se u Diona začlo projevovat několik záhadných, superhrdinských schopností.

Dva roky po porážce Křivopřísežníka (Jason Ritter) sledovala druhá série Diona, jak pokračoval ve zdokonalování svých schopností. To bylo nadále i s podporou své matky a Tevina (Rome Flynn), jeho trenéra Biony, který padl Nicole do oka.

Poté, co se Dion navíc spřátelil s novým studentem Braydenem (Griffin Robert Faulkner) – spolužákem se schopnostmi -, došlo k řadě znepokojivých událostí. Během nich Dion zjistil, že nebezpečí mu stále hrozí.

Příliš dlouhá odmlka…

Zdá se však, že fanoušci se rozuzlení příběhu nedočkají, protože Netflix potvrdil, že seriál zrušil. Plánovanému pokračování uškodila nejspíš i dlouhá doba mezi vydáním 1. a 2. série, píše whats-on-netflix.com.

Dalším znamením, že se situace pro seriál vyvíjí špatně, bylo, že sociální účty seriálu Fantastická výchova se od 1. února odmlčely. To nemusí sice nutně o ničem svědčit vzhledem k jejich malé sledovanosti. Často ale podobný krok ukazuje, že marketingové prostředky už se dále neřeší a něco je špatně.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -