- Reklama -

Filmy podle sledovanosti: Dokument Karel ovládl návštěvnost kin za víkend

Který film byl za poslední týden nejsledovanější? Světohled vám díky Unii filmových distributorů přináší přehled návštěvnosti kin za víkend.

- Reklama -

Které byly nejnavštěvovanější filmy podle sledovanosti za poslední týden?

Nejspíš jen málokdo bude nějak zaskočený tím, že kinům ve svém prvním týdnu od premiéry vládne dokument Karel pojednávající o posledních dnech pěveckého fenoména Karla Gotta. Snímek za víkend od 7. října navštívilo více než 100 tisíc diváků, což je na pandemické poměry neuvěřitelné číslo.

Dvojkou žebříčku se stala poslední bondovka s Danielem Craigem Není čas zemřít. Závěrečné vystoupení britského herce v roli nepolapitelného agenta 007 zajímalo 58 797 diváků.

Na 3. pozici se mezi filmy podle sledovanosti zařadila animovaná pohádka Myši patří do nebe režisérské dvojice Jan Bubeníček a Denisa Grimmová. Snímek myšce Šupito a lišákovi Bělobřichovi podle knihy Ivy Procházkové navštívilo v kinech skoro 19 tisíc diváků.

- Reklama -

Kromě filmů Karel a Myši patří do nebe se žádný filmová novinka mezi Top 10 nejnavštěvovanějších filmů nedostala. Další pozice v žebříčku tak patří filmům, které se v kinech vysílají už nějaký čas.

Žebříček návštěvnosti kin za víkend od 7. října

pořadínázev filmutýdnů
v kinech
návštěvnost
1.Karel1105 514
2.Není čas zemřít258 797
3.Myši patří do nebe118 694
4.Zátopek78 279
5.Shang-Chi a legenda o deseti prstenech65 956
6.Mimi šéf: Rodinný podnik65 788
7.Zbožňovaný35 346
8.Prvok, Šampón, Tečka a Karel114 364
9.Tlapková patrola ve filmu83 568
10.Free Guy92 682
zdroj: Unie filmových distributorů
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -