- Reklama -

Filmy podle sledovanosti: Dokument Karel ovládl návštěvnost kin za víkend

Který film byl za poslední týden nejsledovanější? Světohled vám díky Unii filmových distributorů přináší přehled návštěvnosti kin za víkend.

- Reklama -

Které byly nejnavštěvovanější filmy podle sledovanosti za poslední týden?

Nejspíš jen málokdo bude nějak zaskočený tím, že kinům ve svém prvním týdnu od premiéry vládne dokument Karel pojednávající o posledních dnech pěveckého fenoména Karla Gotta. Snímek za víkend od 7. října navštívilo více než 100 tisíc diváků, což je na pandemické poměry neuvěřitelné číslo.

Dvojkou žebříčku se stala poslední bondovka s Danielem Craigem Není čas zemřít. Závěrečné vystoupení britského herce v roli nepolapitelného agenta 007 zajímalo 58 797 diváků.

Na 3. pozici se mezi filmy podle sledovanosti zařadila animovaná pohádka Myši patří do nebe režisérské dvojice Jan Bubeníček a Denisa Grimmová. Snímek myšce Šupito a lišákovi Bělobřichovi podle knihy Ivy Procházkové navštívilo v kinech skoro 19 tisíc diváků.

Kromě filmů Karel a Myši patří do nebe se žádný filmová novinka mezi Top 10 nejnavštěvovanějších filmů nedostala. Další pozice v žebříčku tak patří filmům, které se v kinech vysílají už nějaký čas.

Žebříček návštěvnosti kin za víkend od 7. října

pořadínázev filmutýdnů
v kinech
návštěvnost
1.Karel1105 514
2.Není čas zemřít258 797
3.Myši patří do nebe118 694
4.Zátopek78 279
5.Shang-Chi a legenda o deseti prstenech65 956
6.Mimi šéf: Rodinný podnik65 788
7.Zbožňovaný35 346
8.Prvok, Šampón, Tečka a Karel114 364
9.Tlapková patrola ve filmu83 568
10.Free Guy92 682
zdroj: Unie filmových distributorů
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -