- Reklama -

Filmy podle sledovanosti: Dokument Karel ovládl návštěvnost kin za víkend

Který film byl za poslední týden nejsledovanější? Světohled vám díky Unii filmových distributorů přináší přehled návštěvnosti kin za víkend.

- Reklama -

Které byly nejnavštěvovanější filmy podle sledovanosti za poslední týden?

Nejspíš jen málokdo bude nějak zaskočený tím, že kinům ve svém prvním týdnu od premiéry vládne dokument Karel pojednávající o posledních dnech pěveckého fenoména Karla Gotta. Snímek za víkend od 7. října navštívilo více než 100 tisíc diváků, což je na pandemické poměry neuvěřitelné číslo.

Dvojkou žebříčku se stala poslední bondovka s Danielem Craigem Není čas zemřít. Závěrečné vystoupení britského herce v roli nepolapitelného agenta 007 zajímalo 58 797 diváků.

Na 3. pozici se mezi filmy podle sledovanosti zařadila animovaná pohádka Myši patří do nebe režisérské dvojice Jan Bubeníček a Denisa Grimmová. Snímek myšce Šupito a lišákovi Bělobřichovi podle knihy Ivy Procházkové navštívilo v kinech skoro 19 tisíc diváků.

- Reklama -

Kromě filmů Karel a Myši patří do nebe se žádný filmová novinka mezi Top 10 nejnavštěvovanějších filmů nedostala. Další pozice v žebříčku tak patří filmům, které se v kinech vysílají už nějaký čas.

Žebříček návštěvnosti kin za víkend od 7. října

pořadínázev filmutýdnů
v kinech
návštěvnost
1.Karel1105 514
2.Není čas zemřít258 797
3.Myši patří do nebe118 694
4.Zátopek78 279
5.Shang-Chi a legenda o deseti prstenech65 956
6.Mimi šéf: Rodinný podnik65 788
7.Zbožňovaný35 346
8.Prvok, Šampón, Tečka a Karel114 364
9.Tlapková patrola ve filmu83 568
10.Free Guy92 682
zdroj: Unie filmových distributorů
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -