- Reklama -

Pamela Andersonová popisuje neslušné návrhy hvězd a otřesné zneužívání v dětství

Pamela Andersonová se vrací s knihou pamětí "Love, Pamela" a dokumentárním filmem "Pamela, A Love Story" od Netflixu, které odhalují vzestupy a pády jejího života. Andersonová se svěřuje se svými kontroverzními vztahy s Tommym Lee, Timem Allenem a Sylvesterem Stallonem a sdílí i otřesný příběh o zneužívání z dětství.

- Reklama -

Byla dokonalou ikonou 90. let, sexbombou, která zdobila pláže Los Angeles jako CJ Parkerová v seriálu Pobřežní hlídka. A získala si srdce milionů lidí svými ikonickými plavkami a zpomaleným během po pláži. Posledních několik let však Pamela Andersonová nebyla středem pozornosti a mnoho fanoušků se ptalo, co se stalo s jejich oblíbenou postavou z Pobřežní hlídky.

Nyní je blonďatá kráska zpět a s ní se vrací všechno drama, co k ní patří. Ve svých pamětech „Love, Pamela“ a dokumentu od Netflixu „Pamela, A Love Story“ se svěřuje s vzestupy a pády svého života a prozradí některé z nejvíc šokující události své divoké jízdy showbyznysem. A uniklé ukázky naznačují, že Pamela prozradila vše, včetně bouřlivého románku s rockerem Tommym Leem, kontroverzních vztahů s herci Timem Allenem a Sylvesterem Stallonem nebo otřesného příběhu o pomstě vůči násilnické chůvě.

Pamela Andersonová v dětství zažila zneužívání

Pamela Andersonová nás také zavede do zákulisí svého působení v Pobřežní hlídce a podělí se s námi o dosud neviděné momenty z natáčení. V připravovaném dokumentu společnosti Netflix „Pamela, a love story“ také Andersonová prozradí, že ji v dětství obtěžovala chůva.

„Byly to tři nebo čtyři roky zneužívání,“ říká Andersonová v dokumentu podle nypost.com. „Vždycky mi říkala, abych to neříkala rodičům. Snažila jsem se před ní chránit svého bratra.

‚Pokusila jsem se ji zabít – chtěla jsem ji bodnout do srdce perem od bonbonu,‘ dodala Andersonová.

Stallone chtěl, aby byla jeho číslo 1

Podle stránek thenerdstash.com Andersonová také tvrdí, že jí Sylvester Stallone nabídl byt a porsche, aby se stala jeho ‚dívkou číslo 1‘. Andersonová říká, že nabídku odmítla a zeptala se, jestli to znamená, že bude mít číslo 2.

„To je ta nejlepší nabídka, kterou můžeš dostat, zlato. Teď jsi v Hollywoodu,‘ tvrdí Andersonová, že jí Stallone řekl. Stalloneho zástupce toto tvrzení popřel a označil ho za ‚nepravdivé a vymyšlené‘.

Toužil po ní i Kutil Tim

Andersonová také prozradila, že se před ní Tim Allen v roce 1991 obnažoval při natáčení sitcomu „Kutil Tim“. „Rozepnul si župan a rychle se na mě mihnul – úplně nahý pod ním,“ píše Andersonová ve svých pamětech „Love, Pamela“.

Andersonová to však nevnímá jako negativní zkušenost. ‚Tim je komik, je to jeho práce, překračovat hranice. Jsem si jistá, že neměl špatné úmysly,‘ uvedla Andersonová v textové zprávě pro Variety.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -