- Reklama -

Pamela Andersonová popisuje neslušné návrhy hvězd a otřesné zneužívání v dětství

Pamela Andersonová se vrací s knihou pamětí "Love, Pamela" a dokumentárním filmem "Pamela, A Love Story" od Netflixu, které odhalují vzestupy a pády jejího života. Andersonová se svěřuje se svými kontroverzními vztahy s Tommym Lee, Timem Allenem a Sylvesterem Stallonem a sdílí i otřesný příběh o zneužívání z dětství.

- Reklama -

Byla dokonalou ikonou 90. let, sexbombou, která zdobila pláže Los Angeles jako CJ Parkerová v seriálu Pobřežní hlídka. A získala si srdce milionů lidí svými ikonickými plavkami a zpomaleným během po pláži. Posledních několik let však Pamela Andersonová nebyla středem pozornosti a mnoho fanoušků se ptalo, co se stalo s jejich oblíbenou postavou z Pobřežní hlídky.

Nyní je blonďatá kráska zpět a s ní se vrací všechno drama, co k ní patří. Ve svých pamětech „Love, Pamela“ a dokumentu od Netflixu „Pamela, A Love Story“ se svěřuje s vzestupy a pády svého života a prozradí některé z nejvíc šokující události své divoké jízdy showbyznysem. A uniklé ukázky naznačují, že Pamela prozradila vše, včetně bouřlivého románku s rockerem Tommym Leem, kontroverzních vztahů s herci Timem Allenem a Sylvesterem Stallonem nebo otřesného příběhu o pomstě vůči násilnické chůvě.

Pamela Andersonová v dětství zažila zneužívání

Pamela Andersonová nás také zavede do zákulisí svého působení v Pobřežní hlídce a podělí se s námi o dosud neviděné momenty z natáčení. V připravovaném dokumentu společnosti Netflix „Pamela, a love story“ také Andersonová prozradí, že ji v dětství obtěžovala chůva.

„Byly to tři nebo čtyři roky zneužívání,“ říká Andersonová v dokumentu podle nypost.com. „Vždycky mi říkala, abych to neříkala rodičům. Snažila jsem se před ní chránit svého bratra.

- Reklama -

‚Pokusila jsem se ji zabít – chtěla jsem ji bodnout do srdce perem od bonbonu,‘ dodala Andersonová.

Stallone chtěl, aby byla jeho číslo 1

Podle stránek thenerdstash.com Andersonová také tvrdí, že jí Sylvester Stallone nabídl byt a porsche, aby se stala jeho ‚dívkou číslo 1‘. Andersonová říká, že nabídku odmítla a zeptala se, jestli to znamená, že bude mít číslo 2.

„To je ta nejlepší nabídka, kterou můžeš dostat, zlato. Teď jsi v Hollywoodu,‘ tvrdí Andersonová, že jí Stallone řekl. Stalloneho zástupce toto tvrzení popřel a označil ho za ‚nepravdivé a vymyšlené‘.

Toužil po ní i Kutil Tim

Andersonová také prozradila, že se před ní Tim Allen v roce 1991 obnažoval při natáčení sitcomu „Kutil Tim“. „Rozepnul si župan a rychle se na mě mihnul – úplně nahý pod ním,“ píše Andersonová ve svých pamětech „Love, Pamela“.

Andersonová to však nevnímá jako negativní zkušenost. ‚Tim je komik, je to jeho práce, překračovat hranice. Jsem si jistá, že neměl špatné úmysly,‘ uvedla Andersonová v textové zprávě pro Variety.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -