- Reklama -

Pamela Andersonová popisuje neslušné návrhy hvězd a otřesné zneužívání v dětství

Pamela Andersonová se vrací s knihou pamětí "Love, Pamela" a dokumentárním filmem "Pamela, A Love Story" od Netflixu, které odhalují vzestupy a pády jejího života. Andersonová se svěřuje se svými kontroverzními vztahy s Tommym Lee, Timem Allenem a Sylvesterem Stallonem a sdílí i otřesný příběh o zneužívání z dětství.

- Reklama -

Byla dokonalou ikonou 90. let, sexbombou, která zdobila pláže Los Angeles jako CJ Parkerová v seriálu Pobřežní hlídka. A získala si srdce milionů lidí svými ikonickými plavkami a zpomaleným během po pláži. Posledních několik let však Pamela Andersonová nebyla středem pozornosti a mnoho fanoušků se ptalo, co se stalo s jejich oblíbenou postavou z Pobřežní hlídky.

Nyní je blonďatá kráska zpět a s ní se vrací všechno drama, co k ní patří. Ve svých pamětech „Love, Pamela“ a dokumentu od Netflixu „Pamela, A Love Story“ se svěřuje s vzestupy a pády svého života a prozradí některé z nejvíc šokující události své divoké jízdy showbyznysem. A uniklé ukázky naznačují, že Pamela prozradila vše, včetně bouřlivého románku s rockerem Tommym Leem, kontroverzních vztahů s herci Timem Allenem a Sylvesterem Stallonem nebo otřesného příběhu o pomstě vůči násilnické chůvě.

Pamela Andersonová v dětství zažila zneužívání

Pamela Andersonová nás také zavede do zákulisí svého působení v Pobřežní hlídce a podělí se s námi o dosud neviděné momenty z natáčení. V připravovaném dokumentu společnosti Netflix „Pamela, a love story“ také Andersonová prozradí, že ji v dětství obtěžovala chůva.

„Byly to tři nebo čtyři roky zneužívání,“ říká Andersonová v dokumentu podle nypost.com. „Vždycky mi říkala, abych to neříkala rodičům. Snažila jsem se před ní chránit svého bratra.

- Reklama -

‚Pokusila jsem se ji zabít – chtěla jsem ji bodnout do srdce perem od bonbonu,‘ dodala Andersonová.

Stallone chtěl, aby byla jeho číslo 1

Podle stránek thenerdstash.com Andersonová také tvrdí, že jí Sylvester Stallone nabídl byt a porsche, aby se stala jeho ‚dívkou číslo 1‘. Andersonová říká, že nabídku odmítla a zeptala se, jestli to znamená, že bude mít číslo 2.

„To je ta nejlepší nabídka, kterou můžeš dostat, zlato. Teď jsi v Hollywoodu,‘ tvrdí Andersonová, že jí Stallone řekl. Stalloneho zástupce toto tvrzení popřel a označil ho za ‚nepravdivé a vymyšlené‘.

Toužil po ní i Kutil Tim

Andersonová také prozradila, že se před ní Tim Allen v roce 1991 obnažoval při natáčení sitcomu „Kutil Tim“. „Rozepnul si župan a rychle se na mě mihnul – úplně nahý pod ním,“ píše Andersonová ve svých pamětech „Love, Pamela“.

Andersonová to však nevnímá jako negativní zkušenost. ‚Tim je komik, je to jeho práce, překračovat hranice. Jsem si jistá, že neměl špatné úmysly,‘ uvedla Andersonová v textové zprávě pro Variety.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -