- Reklama -

Sylvester Stallone popírá, že se rozvádí kvůli rotvajlerovi

Sylvester Stallone a modelka Jennifer Flavinová nedávno měli oslavit 25. výročí svatby. Jenže ještě než se tak stalo, požádala Rockyho manželka o rozvod...

- Reklama -

V jeho legendárních filmech jako jsou Rocky, Rambo nebo Expendables: Postradatelní byly vypouklé bicepsy Sylvestera Stalloneho charakteristickým rysem každé postavy. A na svém posilovnou vypracovaném pravém rameni už více než deset let herec hrdě nosil tetování své manželky Jennifer Flavinové. Až do poloviny srpna. Pak obličej manželky nahradilo tetování Stalloneho dávno mrtvého psa Butkuse, bullmastifa, který s ním hrál ve filmu Rocky.

Bulvární média v tom rychle viděla důvod rozvodu, což ale Stallone popřel. „Pan Stallone měl v úmyslu osvěžit vytetovanou podobu své manželky Jennifer, nicméně výsledek byl neuspokojivý a bohužel neopravitelný,“ vysvětlil jeho mediální agent podle stránek metro.co.uk.

A podle všeho je stejně „neopravitelné“ i Stalloneho pětadvacetileté manželství s Flavinovou. Modelka podala 19. srpna v soudní síni v Palm Beach na Floridě žádost o rozvod. Následně pak Flavinová, která má se 76letým držitelem nominace na Oscara tři dcery – 26letou Sophii, 24letou Sistine a 20letou Scarlet – potvrdila rozchod v prohlášení pro časopis People. „I když už nebudeme manželé, vždy si budu vážit více než třicetiletého vztahu, který jsme sdíleli, a vím, že jsme oba oddáni našim krásným dcerám,“ uvedla.

Stallone ve svém vlastním prohlášení dodal: „Miluji svou rodinu. Tyto osobní záležitosti řešíme přátelsky a v soukromí.“

- Reklama -

Modelka chce dům a žádá, aby Sly nemohl utrácet

Jde ale vše řešit přátelsky, když se bojuje o opravdu velké množství peněz? Podle některých odhadů se jmění filmového Rockyho odhaduje na více než 400 milionů dolarů. Navíc Flavinová ve své žádosti o rozvod obviňuje Stalloneho z „úmyslného rozptýlení“ manželského majetku, což podle floridských zákonů může zahrnovat věci jako nadměrné utrácení, hazardní hry, dávání darů nebo zbytečné půjčky ze strany manžela během rozchodu. Kromě toho, že Flavinová požaduje, aby mohla výhradně užívat dům v Palm Beach v hodnotě 35 milionů dolarů, také žádá, aby Stallone nesměl po dobu rozvodu prodávat ani utrácet žádný jejich majetek. V rozvodové dokumentaci přitom není zmínka o předmanželské smlouvě, a pokud ji Stallone nemá, měl by se už teď smiřovat s tím, že přijde minimálně o půlku majetku a soud nejspíš půjde jeho manželce – jak se říká – na ruku.

Stallone tvrzení své stále ještě manželky popírá. Prý nijak závratně neutrácí. Na stížnost Flavinové z 29. srpna reagoval prohlášením, že se „nedopustil žádného jednání, které by představovalo úmyslné rozptýlení, vyčerpání a/nebo promrhání manželského majetku“.

Za rozvodem stojí nastřádané maličkosti

A přestože Stallone stejně tak popírá, že by za rozchodem stál nový rotvajler Dwight, kterého si koupil na truc manželce, webu TMZ přiznal, že po tolika společných letech se neshody v maličkostech prostě nasčítají.

Nutno ale podotknout, že od oznámení rozchodu na sobě až na pár vyjádření pro tisk herec nijak nedává znát lítost nad rozpadem dlouholetého svazku. Stallone 25. srpna na premiéře filmu Samaritán v New Yorku vtipkoval s diváky, zatímco Flavinová trávila svůj čas v Palm Beach se svými přáteli a rodinou.

Stallone byl před svým vztahem s Flavinovou už dvakrát ženatý. Po románku s herečkou Susan Antonovou se rozešel se svou první manželkou Sashou Czackovou, matkou jeho synů Seargeoha, 43 let, a Sage, který zemřel v roce 2012 ve věku pouhých 36 let. Pak se ještě Stallone oženil s Brigitte Nielsenovou, ale už po necelých dvou letech manželství se s ní rozvedl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -