- Reklama -

Sylvester Stallone popírá, že se rozvádí kvůli rotvajlerovi

Sylvester Stallone a modelka Jennifer Flavinová nedávno měli oslavit 25. výročí svatby. Jenže ještě než se tak stalo, požádala Rockyho manželka o rozvod...

- Reklama -

V jeho legendárních filmech jako jsou Rocky, Rambo nebo Expendables: Postradatelní byly vypouklé bicepsy Sylvestera Stalloneho charakteristickým rysem každé postavy. A na svém posilovnou vypracovaném pravém rameni už více než deset let herec hrdě nosil tetování své manželky Jennifer Flavinové. Až do poloviny srpna. Pak obličej manželky nahradilo tetování Stalloneho dávno mrtvého psa Butkuse, bullmastifa, který s ním hrál ve filmu Rocky.

Bulvární média v tom rychle viděla důvod rozvodu, což ale Stallone popřel. „Pan Stallone měl v úmyslu osvěžit vytetovanou podobu své manželky Jennifer, nicméně výsledek byl neuspokojivý a bohužel neopravitelný,“ vysvětlil jeho mediální agent podle stránek metro.co.uk.

A podle všeho je stejně „neopravitelné“ i Stalloneho pětadvacetileté manželství s Flavinovou. Modelka podala 19. srpna v soudní síni v Palm Beach na Floridě žádost o rozvod. Následně pak Flavinová, která má se 76letým držitelem nominace na Oscara tři dcery – 26letou Sophii, 24letou Sistine a 20letou Scarlet – potvrdila rozchod v prohlášení pro časopis People. „I když už nebudeme manželé, vždy si budu vážit více než třicetiletého vztahu, který jsme sdíleli, a vím, že jsme oba oddáni našim krásným dcerám,“ uvedla.

Stallone ve svém vlastním prohlášení dodal: „Miluji svou rodinu. Tyto osobní záležitosti řešíme přátelsky a v soukromí.“

- Reklama -

Modelka chce dům a žádá, aby Sly nemohl utrácet

Jde ale vše řešit přátelsky, když se bojuje o opravdu velké množství peněz? Podle některých odhadů se jmění filmového Rockyho odhaduje na více než 400 milionů dolarů. Navíc Flavinová ve své žádosti o rozvod obviňuje Stalloneho z „úmyslného rozptýlení“ manželského majetku, což podle floridských zákonů může zahrnovat věci jako nadměrné utrácení, hazardní hry, dávání darů nebo zbytečné půjčky ze strany manžela během rozchodu. Kromě toho, že Flavinová požaduje, aby mohla výhradně užívat dům v Palm Beach v hodnotě 35 milionů dolarů, také žádá, aby Stallone nesměl po dobu rozvodu prodávat ani utrácet žádný jejich majetek. V rozvodové dokumentaci přitom není zmínka o předmanželské smlouvě, a pokud ji Stallone nemá, měl by se už teď smiřovat s tím, že přijde minimálně o půlku majetku a soud nejspíš půjde jeho manželce – jak se říká – na ruku.

Stallone tvrzení své stále ještě manželky popírá. Prý nijak závratně neutrácí. Na stížnost Flavinové z 29. srpna reagoval prohlášením, že se „nedopustil žádného jednání, které by představovalo úmyslné rozptýlení, vyčerpání a/nebo promrhání manželského majetku“.

Za rozvodem stojí nastřádané maličkosti

A přestože Stallone stejně tak popírá, že by za rozchodem stál nový rotvajler Dwight, kterého si koupil na truc manželce, webu TMZ přiznal, že po tolika společných letech se neshody v maličkostech prostě nasčítají.

Nutno ale podotknout, že od oznámení rozchodu na sobě až na pár vyjádření pro tisk herec nijak nedává znát lítost nad rozpadem dlouholetého svazku. Stallone 25. srpna na premiéře filmu Samaritán v New Yorku vtipkoval s diváky, zatímco Flavinová trávila svůj čas v Palm Beach se svými přáteli a rodinou.

Stallone byl před svým vztahem s Flavinovou už dvakrát ženatý. Po románku s herečkou Susan Antonovou se rozešel se svou první manželkou Sashou Czackovou, matkou jeho synů Seargeoha, 43 let, a Sage, který zemřel v roce 2012 ve věku pouhých 36 let. Pak se ještě Stallone oženil s Brigitte Nielsenovou, ale už po necelých dvou letech manželství se s ní rozvedl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -