- Reklama -

Sylvester Stallone popírá, že se rozvádí kvůli rotvajlerovi

Sylvester Stallone a modelka Jennifer Flavinová nedávno měli oslavit 25. výročí svatby. Jenže ještě než se tak stalo, požádala Rockyho manželka o rozvod...

- Reklama -

V jeho legendárních filmech jako jsou Rocky, Rambo nebo Expendables: Postradatelní byly vypouklé bicepsy Sylvestera Stalloneho charakteristickým rysem každé postavy. A na svém posilovnou vypracovaném pravém rameni už více než deset let herec hrdě nosil tetování své manželky Jennifer Flavinové. Až do poloviny srpna. Pak obličej manželky nahradilo tetování Stalloneho dávno mrtvého psa Butkuse, bullmastifa, který s ním hrál ve filmu Rocky.

Bulvární média v tom rychle viděla důvod rozvodu, což ale Stallone popřel. „Pan Stallone měl v úmyslu osvěžit vytetovanou podobu své manželky Jennifer, nicméně výsledek byl neuspokojivý a bohužel neopravitelný,“ vysvětlil jeho mediální agent podle stránek metro.co.uk.

A podle všeho je stejně „neopravitelné“ i Stalloneho pětadvacetileté manželství s Flavinovou. Modelka podala 19. srpna v soudní síni v Palm Beach na Floridě žádost o rozvod. Následně pak Flavinová, která má se 76letým držitelem nominace na Oscara tři dcery – 26letou Sophii, 24letou Sistine a 20letou Scarlet – potvrdila rozchod v prohlášení pro časopis People. „I když už nebudeme manželé, vždy si budu vážit více než třicetiletého vztahu, který jsme sdíleli, a vím, že jsme oba oddáni našim krásným dcerám,“ uvedla.

Stallone ve svém vlastním prohlášení dodal: „Miluji svou rodinu. Tyto osobní záležitosti řešíme přátelsky a v soukromí.“

Modelka chce dům a žádá, aby Sly nemohl utrácet

Jde ale vše řešit přátelsky, když se bojuje o opravdu velké množství peněz? Podle některých odhadů se jmění filmového Rockyho odhaduje na více než 400 milionů dolarů. Navíc Flavinová ve své žádosti o rozvod obviňuje Stalloneho z „úmyslného rozptýlení“ manželského majetku, což podle floridských zákonů může zahrnovat věci jako nadměrné utrácení, hazardní hry, dávání darů nebo zbytečné půjčky ze strany manžela během rozchodu. Kromě toho, že Flavinová požaduje, aby mohla výhradně užívat dům v Palm Beach v hodnotě 35 milionů dolarů, také žádá, aby Stallone nesměl po dobu rozvodu prodávat ani utrácet žádný jejich majetek. V rozvodové dokumentaci přitom není zmínka o předmanželské smlouvě, a pokud ji Stallone nemá, měl by se už teď smiřovat s tím, že přijde minimálně o půlku majetku a soud nejspíš půjde jeho manželce – jak se říká – na ruku.

Stallone tvrzení své stále ještě manželky popírá. Prý nijak závratně neutrácí. Na stížnost Flavinové z 29. srpna reagoval prohlášením, že se „nedopustil žádného jednání, které by představovalo úmyslné rozptýlení, vyčerpání a/nebo promrhání manželského majetku“.

Za rozvodem stojí nastřádané maličkosti

A přestože Stallone stejně tak popírá, že by za rozchodem stál nový rotvajler Dwight, kterého si koupil na truc manželce, webu TMZ přiznal, že po tolika společných letech se neshody v maličkostech prostě nasčítají.

Nutno ale podotknout, že od oznámení rozchodu na sobě až na pár vyjádření pro tisk herec nijak nedává znát lítost nad rozpadem dlouholetého svazku. Stallone 25. srpna na premiéře filmu Samaritán v New Yorku vtipkoval s diváky, zatímco Flavinová trávila svůj čas v Palm Beach se svými přáteli a rodinou.

Stallone byl před svým vztahem s Flavinovou už dvakrát ženatý. Po románku s herečkou Susan Antonovou se rozešel se svou první manželkou Sashou Czackovou, matkou jeho synů Seargeoha, 43 let, a Sage, který zemřel v roce 2012 ve věku pouhých 36 let. Pak se ještě Stallone oženil s Brigitte Nielsenovou, ale už po necelých dvou letech manželství se s ní rozvedl.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -