- Reklama -

Sylvester Stallone popírá, že se rozvádí kvůli rotvajlerovi

Sylvester Stallone a modelka Jennifer Flavinová nedávno měli oslavit 25. výročí svatby. Jenže ještě než se tak stalo, požádala Rockyho manželka o rozvod...

- Reklama -

V jeho legendárních filmech jako jsou Rocky, Rambo nebo Expendables: Postradatelní byly vypouklé bicepsy Sylvestera Stalloneho charakteristickým rysem každé postavy. A na svém posilovnou vypracovaném pravém rameni už více než deset let herec hrdě nosil tetování své manželky Jennifer Flavinové. Až do poloviny srpna. Pak obličej manželky nahradilo tetování Stalloneho dávno mrtvého psa Butkuse, bullmastifa, který s ním hrál ve filmu Rocky.

Bulvární média v tom rychle viděla důvod rozvodu, což ale Stallone popřel. „Pan Stallone měl v úmyslu osvěžit vytetovanou podobu své manželky Jennifer, nicméně výsledek byl neuspokojivý a bohužel neopravitelný,“ vysvětlil jeho mediální agent podle stránek metro.co.uk.

A podle všeho je stejně „neopravitelné“ i Stalloneho pětadvacetileté manželství s Flavinovou. Modelka podala 19. srpna v soudní síni v Palm Beach na Floridě žádost o rozvod. Následně pak Flavinová, která má se 76letým držitelem nominace na Oscara tři dcery – 26letou Sophii, 24letou Sistine a 20letou Scarlet – potvrdila rozchod v prohlášení pro časopis People. „I když už nebudeme manželé, vždy si budu vážit více než třicetiletého vztahu, který jsme sdíleli, a vím, že jsme oba oddáni našim krásným dcerám,“ uvedla.

Stallone ve svém vlastním prohlášení dodal: „Miluji svou rodinu. Tyto osobní záležitosti řešíme přátelsky a v soukromí.“

Modelka chce dům a žádá, aby Sly nemohl utrácet

Jde ale vše řešit přátelsky, když se bojuje o opravdu velké množství peněz? Podle některých odhadů se jmění filmového Rockyho odhaduje na více než 400 milionů dolarů. Navíc Flavinová ve své žádosti o rozvod obviňuje Stalloneho z „úmyslného rozptýlení“ manželského majetku, což podle floridských zákonů může zahrnovat věci jako nadměrné utrácení, hazardní hry, dávání darů nebo zbytečné půjčky ze strany manžela během rozchodu. Kromě toho, že Flavinová požaduje, aby mohla výhradně užívat dům v Palm Beach v hodnotě 35 milionů dolarů, také žádá, aby Stallone nesměl po dobu rozvodu prodávat ani utrácet žádný jejich majetek. V rozvodové dokumentaci přitom není zmínka o předmanželské smlouvě, a pokud ji Stallone nemá, měl by se už teď smiřovat s tím, že přijde minimálně o půlku majetku a soud nejspíš půjde jeho manželce – jak se říká – na ruku.

Stallone tvrzení své stále ještě manželky popírá. Prý nijak závratně neutrácí. Na stížnost Flavinové z 29. srpna reagoval prohlášením, že se „nedopustil žádného jednání, které by představovalo úmyslné rozptýlení, vyčerpání a/nebo promrhání manželského majetku“.

Za rozvodem stojí nastřádané maličkosti

A přestože Stallone stejně tak popírá, že by za rozchodem stál nový rotvajler Dwight, kterého si koupil na truc manželce, webu TMZ přiznal, že po tolika společných letech se neshody v maličkostech prostě nasčítají.

Nutno ale podotknout, že od oznámení rozchodu na sobě až na pár vyjádření pro tisk herec nijak nedává znát lítost nad rozpadem dlouholetého svazku. Stallone 25. srpna na premiéře filmu Samaritán v New Yorku vtipkoval s diváky, zatímco Flavinová trávila svůj čas v Palm Beach se svými přáteli a rodinou.

Stallone byl před svým vztahem s Flavinovou už dvakrát ženatý. Po románku s herečkou Susan Antonovou se rozešel se svou první manželkou Sashou Czackovou, matkou jeho synů Seargeoha, 43 let, a Sage, který zemřel v roce 2012 ve věku pouhých 36 let. Pak se ještě Stallone oženil s Brigitte Nielsenovou, ale už po necelých dvou letech manželství se s ní rozvedl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -