- Reklama -

Sylvester Stallone popírá, že se rozvádí kvůli rotvajlerovi

Sylvester Stallone a modelka Jennifer Flavinová nedávno měli oslavit 25. výročí svatby. Jenže ještě než se tak stalo, požádala Rockyho manželka o rozvod...

- Reklama -

V jeho legendárních filmech jako jsou Rocky, Rambo nebo Expendables: Postradatelní byly vypouklé bicepsy Sylvestera Stalloneho charakteristickým rysem každé postavy. A na svém posilovnou vypracovaném pravém rameni už více než deset let herec hrdě nosil tetování své manželky Jennifer Flavinové. Až do poloviny srpna. Pak obličej manželky nahradilo tetování Stalloneho dávno mrtvého psa Butkuse, bullmastifa, který s ním hrál ve filmu Rocky.

Bulvární média v tom rychle viděla důvod rozvodu, což ale Stallone popřel. „Pan Stallone měl v úmyslu osvěžit vytetovanou podobu své manželky Jennifer, nicméně výsledek byl neuspokojivý a bohužel neopravitelný,“ vysvětlil jeho mediální agent podle stránek metro.co.uk.

A podle všeho je stejně „neopravitelné“ i Stalloneho pětadvacetileté manželství s Flavinovou. Modelka podala 19. srpna v soudní síni v Palm Beach na Floridě žádost o rozvod. Následně pak Flavinová, která má se 76letým držitelem nominace na Oscara tři dcery – 26letou Sophii, 24letou Sistine a 20letou Scarlet – potvrdila rozchod v prohlášení pro časopis People. „I když už nebudeme manželé, vždy si budu vážit více než třicetiletého vztahu, který jsme sdíleli, a vím, že jsme oba oddáni našim krásným dcerám,“ uvedla.

Stallone ve svém vlastním prohlášení dodal: „Miluji svou rodinu. Tyto osobní záležitosti řešíme přátelsky a v soukromí.“

- Reklama -

Modelka chce dům a žádá, aby Sly nemohl utrácet

Jde ale vše řešit přátelsky, když se bojuje o opravdu velké množství peněz? Podle některých odhadů se jmění filmového Rockyho odhaduje na více než 400 milionů dolarů. Navíc Flavinová ve své žádosti o rozvod obviňuje Stalloneho z „úmyslného rozptýlení“ manželského majetku, což podle floridských zákonů může zahrnovat věci jako nadměrné utrácení, hazardní hry, dávání darů nebo zbytečné půjčky ze strany manžela během rozchodu. Kromě toho, že Flavinová požaduje, aby mohla výhradně užívat dům v Palm Beach v hodnotě 35 milionů dolarů, také žádá, aby Stallone nesměl po dobu rozvodu prodávat ani utrácet žádný jejich majetek. V rozvodové dokumentaci přitom není zmínka o předmanželské smlouvě, a pokud ji Stallone nemá, měl by se už teď smiřovat s tím, že přijde minimálně o půlku majetku a soud nejspíš půjde jeho manželce – jak se říká – na ruku.

Stallone tvrzení své stále ještě manželky popírá. Prý nijak závratně neutrácí. Na stížnost Flavinové z 29. srpna reagoval prohlášením, že se „nedopustil žádného jednání, které by představovalo úmyslné rozptýlení, vyčerpání a/nebo promrhání manželského majetku“.

Za rozvodem stojí nastřádané maličkosti

A přestože Stallone stejně tak popírá, že by za rozchodem stál nový rotvajler Dwight, kterého si koupil na truc manželce, webu TMZ přiznal, že po tolika společných letech se neshody v maličkostech prostě nasčítají.

Nutno ale podotknout, že od oznámení rozchodu na sobě až na pár vyjádření pro tisk herec nijak nedává znát lítost nad rozpadem dlouholetého svazku. Stallone 25. srpna na premiéře filmu Samaritán v New Yorku vtipkoval s diváky, zatímco Flavinová trávila svůj čas v Palm Beach se svými přáteli a rodinou.

Stallone byl před svým vztahem s Flavinovou už dvakrát ženatý. Po románku s herečkou Susan Antonovou se rozešel se svou první manželkou Sashou Czackovou, matkou jeho synů Seargeoha, 43 let, a Sage, který zemřel v roce 2012 ve věku pouhých 36 let. Pak se ještě Stallone oženil s Brigitte Nielsenovou, ale už po necelých dvou letech manželství se s ní rozvedl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -