- Reklama -

Jen vraždy v budově 3. série: Do seriálu přibude hvězda Marvelu

Seriál Jen vraždy v budově, který v sobě kombinuje detektivku a komedii, se vrátí se třetí sérií. V té se objeví i hvězda Marvelu.

- Reklama -

Třetí série seriálu Jen vraždy v budově se z Arkonie dostane až na Broadway. Hlavní trojice v podání Steva Martina, Martina Shorta a Seleny Gomezové se při návratu seriálu s reálným kriminálním podtextem opět zaplete do vyšetřování vraždy. Jako nový člen obsazení se k nim připojí Paul Rudd, který se překvapivě objevil jako herec Ben Glenroy na konci 2. řady.

„Paul Rudd je poté, co na konci druhé sezóny slibně vstoupil do světa našeho seriálu jako Ben Glenroy, někým, o kom chceme jednoznačně vědět víc a koho chceme vidět v nadcházející třetí sezóně – je totiž jasným zdrojem mnoha nadcházejících otázek a, jak už to u našeho seriálu bývá, mnoha zvratů, které nás ještě čekají!“ uvedl podle stránek esquire.com spolutvůrce seriálu John Hoffman.

(upozornění: článek obsahuje spoilery první a druhé řady seriálu)

Seriál plný překvapení a hvězdných hostů

Seriál těží z toho, že paroduje podcasty o skutečných zločinech a jejich oddané posluchače, kteří věří, že i oni mohou vyřešit vraždu. S výjimkou nájemníků domu m§že ústřední trojice vyšetřování efektivně uzavřít hlavně proto, že se vražda odehrála v jejich domě. Trojice na konci první série zjistila, že vrahem v domě nebyl nikdo jiný než Charlesova (Martinova) fagotistická milenka Jana, která si libovala v zabíjení svých mužů.

Druhá sezóna odstartovala v okamžiku konce první sezóny, když byl zabit Bunny právě ve chvíli, kdy všichni oslavovali Janino zatčení. Bunny byl správce budovy. Stejně jako v 1. sérii přišlo několik nevyřešených otázek (například jak se Bunny dostala do Mabelina bytu a jak s jejím odchodem souvisí drahý obraz Charlesova otce) a objevilo se také několik významných hostujících hvězd (například Cara Delevigne nebo Amy Schumerová).

Nastupuje Paul Rudd

„Jen Vraždy v budově jsou skutečným korunovačním klenotem naší nabídky,“ uvedl prezident Hulu Originals a ABC Entertainment Craig Erwich v prohlášení z letošního července, v němž oznámil plány na natáčení Jen vraždy v budově 3. série. „Jeho přitažlivost napříč generacemi, průsečík humoru a srdce a skutečně originální přístup jsou charakteristickým znakem a důkazem práce [výkonných producentů] Dana [Fogelmana], Johna [Hoffmana], Steva [Martina], Martyho [Shorta] a Seleny [Gomezové]. Jsme vděční, že můžeme pokračovat ve vyprávění příběhů Charlese, Olivera a Mabel divákům, kteří nám neustále dávají najevo, že touží po dalších dílech.“

Děj nadcházející sezóny se podle menshealth.com pravděpodobně zaměří na skupinu, která se zabývá náhlým kolapsem Bena (Paul Rudd) na broadwayské premiéře hry Oliver. O jeho postavě zatím víme jen to, že má podle všeho napjatý vztah se svým kolegou Charlesem, což by mohlo potenciálně nastavit Brazosovi příští vraždu. Oliver má v divadle vždycky problémy.

Hulu zatím neoznámilo datum vydání třetí série Jen vraždy v budově. Streamovací služba totiž oznámila třetí sérii teprve v červenci, jen několik týdnů po premiéře druhé řady.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -