- Reklama -

Jen vraždy v budově 3. série: Do seriálu přibude hvězda Marvelu

Seriál Jen vraždy v budově, který v sobě kombinuje detektivku a komedii, se vrátí se třetí sérií. V té se objeví i hvězda Marvelu.

- Reklama -

Třetí série seriálu Jen vraždy v budově se z Arkonie dostane až na Broadway. Hlavní trojice v podání Steva Martina, Martina Shorta a Seleny Gomezové se při návratu seriálu s reálným kriminálním podtextem opět zaplete do vyšetřování vraždy. Jako nový člen obsazení se k nim připojí Paul Rudd, který se překvapivě objevil jako herec Ben Glenroy na konci 2. řady.

„Paul Rudd je poté, co na konci druhé sezóny slibně vstoupil do světa našeho seriálu jako Ben Glenroy, někým, o kom chceme jednoznačně vědět víc a koho chceme vidět v nadcházející třetí sezóně – je totiž jasným zdrojem mnoha nadcházejících otázek a, jak už to u našeho seriálu bývá, mnoha zvratů, které nás ještě čekají!“ uvedl podle stránek esquire.com spolutvůrce seriálu John Hoffman.

(upozornění: článek obsahuje spoilery první a druhé řady seriálu)

Seriál plný překvapení a hvězdných hostů

Seriál těží z toho, že paroduje podcasty o skutečných zločinech a jejich oddané posluchače, kteří věří, že i oni mohou vyřešit vraždu. S výjimkou nájemníků domu m§že ústřední trojice vyšetřování efektivně uzavřít hlavně proto, že se vražda odehrála v jejich domě. Trojice na konci první série zjistila, že vrahem v domě nebyl nikdo jiný než Charlesova (Martinova) fagotistická milenka Jana, která si libovala v zabíjení svých mužů.

- Reklama -

Druhá sezóna odstartovala v okamžiku konce první sezóny, když byl zabit Bunny právě ve chvíli, kdy všichni oslavovali Janino zatčení. Bunny byl správce budovy. Stejně jako v 1. sérii přišlo několik nevyřešených otázek (například jak se Bunny dostala do Mabelina bytu a jak s jejím odchodem souvisí drahý obraz Charlesova otce) a objevilo se také několik významných hostujících hvězd (například Cara Delevigne nebo Amy Schumerová).

Nastupuje Paul Rudd

„Jen Vraždy v budově jsou skutečným korunovačním klenotem naší nabídky,“ uvedl prezident Hulu Originals a ABC Entertainment Craig Erwich v prohlášení z letošního července, v němž oznámil plány na natáčení Jen vraždy v budově 3. série. „Jeho přitažlivost napříč generacemi, průsečík humoru a srdce a skutečně originální přístup jsou charakteristickým znakem a důkazem práce [výkonných producentů] Dana [Fogelmana], Johna [Hoffmana], Steva [Martina], Martyho [Shorta] a Seleny [Gomezové]. Jsme vděční, že můžeme pokračovat ve vyprávění příběhů Charlese, Olivera a Mabel divákům, kteří nám neustále dávají najevo, že touží po dalších dílech.“

Děj nadcházející sezóny se podle menshealth.com pravděpodobně zaměří na skupinu, která se zabývá náhlým kolapsem Bena (Paul Rudd) na broadwayské premiéře hry Oliver. O jeho postavě zatím víme jen to, že má podle všeho napjatý vztah se svým kolegou Charlesem, což by mohlo potenciálně nastavit Brazosovi příští vraždu. Oliver má v divadle vždycky problémy.

Hulu zatím neoznámilo datum vydání třetí série Jen vraždy v budově. Streamovací služba totiž oznámila třetí sérii teprve v červenci, jen několik týdnů po premiéře druhé řady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -