- Reklama -

Jen vraždy v budově 3. série: Do seriálu přibude hvězda Marvelu

Seriál Jen vraždy v budově, který v sobě kombinuje detektivku a komedii, se vrátí se třetí sérií. V té se objeví i hvězda Marvelu.

- Reklama -

Třetí série seriálu Jen vraždy v budově se z Arkonie dostane až na Broadway. Hlavní trojice v podání Steva Martina, Martina Shorta a Seleny Gomezové se při návratu seriálu s reálným kriminálním podtextem opět zaplete do vyšetřování vraždy. Jako nový člen obsazení se k nim připojí Paul Rudd, který se překvapivě objevil jako herec Ben Glenroy na konci 2. řady.

„Paul Rudd je poté, co na konci druhé sezóny slibně vstoupil do světa našeho seriálu jako Ben Glenroy, někým, o kom chceme jednoznačně vědět víc a koho chceme vidět v nadcházející třetí sezóně – je totiž jasným zdrojem mnoha nadcházejících otázek a, jak už to u našeho seriálu bývá, mnoha zvratů, které nás ještě čekají!“ uvedl podle stránek esquire.com spolutvůrce seriálu John Hoffman.

(upozornění: článek obsahuje spoilery první a druhé řady seriálu)

Seriál plný překvapení a hvězdných hostů

Seriál těží z toho, že paroduje podcasty o skutečných zločinech a jejich oddané posluchače, kteří věří, že i oni mohou vyřešit vraždu. S výjimkou nájemníků domu m§že ústřední trojice vyšetřování efektivně uzavřít hlavně proto, že se vražda odehrála v jejich domě. Trojice na konci první série zjistila, že vrahem v domě nebyl nikdo jiný než Charlesova (Martinova) fagotistická milenka Jana, která si libovala v zabíjení svých mužů.

- Reklama -

Druhá sezóna odstartovala v okamžiku konce první sezóny, když byl zabit Bunny právě ve chvíli, kdy všichni oslavovali Janino zatčení. Bunny byl správce budovy. Stejně jako v 1. sérii přišlo několik nevyřešených otázek (například jak se Bunny dostala do Mabelina bytu a jak s jejím odchodem souvisí drahý obraz Charlesova otce) a objevilo se také několik významných hostujících hvězd (například Cara Delevigne nebo Amy Schumerová).

Nastupuje Paul Rudd

„Jen Vraždy v budově jsou skutečným korunovačním klenotem naší nabídky,“ uvedl prezident Hulu Originals a ABC Entertainment Craig Erwich v prohlášení z letošního července, v němž oznámil plány na natáčení Jen vraždy v budově 3. série. „Jeho přitažlivost napříč generacemi, průsečík humoru a srdce a skutečně originální přístup jsou charakteristickým znakem a důkazem práce [výkonných producentů] Dana [Fogelmana], Johna [Hoffmana], Steva [Martina], Martyho [Shorta] a Seleny [Gomezové]. Jsme vděční, že můžeme pokračovat ve vyprávění příběhů Charlese, Olivera a Mabel divákům, kteří nám neustále dávají najevo, že touží po dalších dílech.“

Děj nadcházející sezóny se podle menshealth.com pravděpodobně zaměří na skupinu, která se zabývá náhlým kolapsem Bena (Paul Rudd) na broadwayské premiéře hry Oliver. O jeho postavě zatím víme jen to, že má podle všeho napjatý vztah se svým kolegou Charlesem, což by mohlo potenciálně nastavit Brazosovi příští vraždu. Oliver má v divadle vždycky problémy.

Hulu zatím neoznámilo datum vydání třetí série Jen vraždy v budově. Streamovací služba totiž oznámila třetí sérii teprve v červenci, jen několik týdnů po premiéře druhé řady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -