- Reklama -

Joan Collinsová přiznala, že zažila znásilnění. Za predátora se vdala

Hollywoodská legenda Joan Collinsová prozradila, že ji na první schůzce znásilnil její budoucí manžel a ona se za něj nakonec "ze studu" provdala.

- Reklama -

Bývalá hvězda seriálu Dynastie Joan Collinsová uvedla, že byla až do svých sedmnácti let panna. Pak se ale stalo něco, co zcela změnilo směr jejího života. A událo se to v den, kdy jí filmový idol Maxwell Reed ve svém bytě namíchal rum s kolou.

„Další věc, kterou si pamatuji, je, že jsem ležela na pohovce a on mě znásilňoval,“ vzpomíná v novém dokumentu seriálová Alexis. „Tehdy by moje matka řekla, že mě zneužil. Teď tomu říkáme znásilnění na rande.“

Přesto se za Reeda v roce 1952 provdala a čtyřletý svazek měl k blaženosti daleko. „Navenek jsme vypadali šťastně, ale uvnitř jsem byla nešťastná,“ přiznala Joan Collinsová.

Manžel ji chtěl prodávat za peníze

Herečka dodala, že ji ten úchyl nabádal, aby se kvůli penězům vyspala s jinými muži.

„Byli jsme v Les Ambassadeurs, strašně elegantním nočním klubu v Mayfair,“ vzpomíná herečka v dokumentu BBC. „Max měl ve zvyku tíhnout k bohatým starším mužům a já jsem začínala mít mlhavou představu, o co jde. Max mi řekl: ‚Zaplatí ti 10 000 liber za jednu noc – a já se můžu i dívat.“ A já jsem se na to podívala. Podívala jsem se na svého pohledného, odporného manžela a začala jsem brečet. „Nikdy za milion let.“

Mládí v době, kdy je každý predátor

Po odmítnutí nechutné nabídky se Collinsová s Reedem rozvedla, což ji prý stálo miliony. Reed zemřel v roce 1974 ve věku 55 let. Collinsová, které je 88 let, má nyní pátého manžela, Percyho Gibsona.

„Přežila jsem jako mladá herečka, když prakticky všichni muži byli predátoři,“ chlubila se. „Říkalo se, že ženské hvězdy končí v sedmadvaceti, ale já jsem tady po sedmi desetiletích v branži.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -