- Reklama -

Joan Collinsová přiznala, že zažila znásilnění. Za predátora se vdala

Hollywoodská legenda Joan Collinsová prozradila, že ji na první schůzce znásilnil její budoucí manžel a ona se za něj nakonec "ze studu" provdala.

- Reklama -

Bývalá hvězda seriálu Dynastie Joan Collinsová uvedla, že byla až do svých sedmnácti let panna. Pak se ale stalo něco, co zcela změnilo směr jejího života. A událo se to v den, kdy jí filmový idol Maxwell Reed ve svém bytě namíchal rum s kolou.

„Další věc, kterou si pamatuji, je, že jsem ležela na pohovce a on mě znásilňoval,“ vzpomíná v novém dokumentu seriálová Alexis. „Tehdy by moje matka řekla, že mě zneužil. Teď tomu říkáme znásilnění na rande.“

Přesto se za Reeda v roce 1952 provdala a čtyřletý svazek měl k blaženosti daleko. „Navenek jsme vypadali šťastně, ale uvnitř jsem byla nešťastná,“ přiznala Joan Collinsová.

Manžel ji chtěl prodávat za peníze

Herečka dodala, že ji ten úchyl nabádal, aby se kvůli penězům vyspala s jinými muži.

„Byli jsme v Les Ambassadeurs, strašně elegantním nočním klubu v Mayfair,“ vzpomíná herečka v dokumentu BBC. „Max měl ve zvyku tíhnout k bohatým starším mužům a já jsem začínala mít mlhavou představu, o co jde. Max mi řekl: ‚Zaplatí ti 10 000 liber za jednu noc – a já se můžu i dívat.“ A já jsem se na to podívala. Podívala jsem se na svého pohledného, odporného manžela a začala jsem brečet. „Nikdy za milion let.“

Mládí v době, kdy je každý predátor

Po odmítnutí nechutné nabídky se Collinsová s Reedem rozvedla, což ji prý stálo miliony. Reed zemřel v roce 1974 ve věku 55 let. Collinsová, které je 88 let, má nyní pátého manžela, Percyho Gibsona.

„Přežila jsem jako mladá herečka, když prakticky všichni muži byli predátoři,“ chlubila se. „Říkalo se, že ženské hvězdy končí v sedmadvaceti, ale já jsem tady po sedmi desetiletích v branži.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -