- Reklama -

Joan Collinsová přiznala, že zažila znásilnění. Za predátora se vdala

Hollywoodská legenda Joan Collinsová prozradila, že ji na první schůzce znásilnil její budoucí manžel a ona se za něj nakonec "ze studu" provdala.

- Reklama -

Bývalá hvězda seriálu Dynastie Joan Collinsová uvedla, že byla až do svých sedmnácti let panna. Pak se ale stalo něco, co zcela změnilo směr jejího života. A událo se to v den, kdy jí filmový idol Maxwell Reed ve svém bytě namíchal rum s kolou.

„Další věc, kterou si pamatuji, je, že jsem ležela na pohovce a on mě znásilňoval,“ vzpomíná v novém dokumentu seriálová Alexis. „Tehdy by moje matka řekla, že mě zneužil. Teď tomu říkáme znásilnění na rande.“

Přesto se za Reeda v roce 1952 provdala a čtyřletý svazek měl k blaženosti daleko. „Navenek jsme vypadali šťastně, ale uvnitř jsem byla nešťastná,“ přiznala Joan Collinsová.

Manžel ji chtěl prodávat za peníze

Herečka dodala, že ji ten úchyl nabádal, aby se kvůli penězům vyspala s jinými muži.

„Byli jsme v Les Ambassadeurs, strašně elegantním nočním klubu v Mayfair,“ vzpomíná herečka v dokumentu BBC. „Max měl ve zvyku tíhnout k bohatým starším mužům a já jsem začínala mít mlhavou představu, o co jde. Max mi řekl: ‚Zaplatí ti 10 000 liber za jednu noc – a já se můžu i dívat.“ A já jsem se na to podívala. Podívala jsem se na svého pohledného, odporného manžela a začala jsem brečet. „Nikdy za milion let.“

Mládí v době, kdy je každý predátor

Po odmítnutí nechutné nabídky se Collinsová s Reedem rozvedla, což ji prý stálo miliony. Reed zemřel v roce 1974 ve věku 55 let. Collinsová, které je 88 let, má nyní pátého manžela, Percyho Gibsona.

„Přežila jsem jako mladá herečka, když prakticky všichni muži byli predátoři,“ chlubila se. „Říkalo se, že ženské hvězdy končí v sedmadvaceti, ale já jsem tady po sedmi desetiletích v branži.“

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -