- Reklama -

Joan Collinsová přiznala, že zažila znásilnění. Za predátora se vdala

Hollywoodská legenda Joan Collinsová prozradila, že ji na první schůzce znásilnil její budoucí manžel a ona se za něj nakonec "ze studu" provdala.

- Reklama -

Bývalá hvězda seriálu Dynastie Joan Collinsová uvedla, že byla až do svých sedmnácti let panna. Pak se ale stalo něco, co zcela změnilo směr jejího života. A událo se to v den, kdy jí filmový idol Maxwell Reed ve svém bytě namíchal rum s kolou.

„Další věc, kterou si pamatuji, je, že jsem ležela na pohovce a on mě znásilňoval,“ vzpomíná v novém dokumentu seriálová Alexis. „Tehdy by moje matka řekla, že mě zneužil. Teď tomu říkáme znásilnění na rande.“

Přesto se za Reeda v roce 1952 provdala a čtyřletý svazek měl k blaženosti daleko. „Navenek jsme vypadali šťastně, ale uvnitř jsem byla nešťastná,“ přiznala Joan Collinsová.

Manžel ji chtěl prodávat za peníze

Herečka dodala, že ji ten úchyl nabádal, aby se kvůli penězům vyspala s jinými muži.

„Byli jsme v Les Ambassadeurs, strašně elegantním nočním klubu v Mayfair,“ vzpomíná herečka v dokumentu BBC. „Max měl ve zvyku tíhnout k bohatým starším mužům a já jsem začínala mít mlhavou představu, o co jde. Max mi řekl: ‚Zaplatí ti 10 000 liber za jednu noc – a já se můžu i dívat.“ A já jsem se na to podívala. Podívala jsem se na svého pohledného, odporného manžela a začala jsem brečet. „Nikdy za milion let.“

Mládí v době, kdy je každý predátor

Po odmítnutí nechutné nabídky se Collinsová s Reedem rozvedla, což ji prý stálo miliony. Reed zemřel v roce 1974 ve věku 55 let. Collinsová, které je 88 let, má nyní pátého manžela, Percyho Gibsona.

„Přežila jsem jako mladá herečka, když prakticky všichni muži byli predátoři,“ chlubila se. „Říkalo se, že ženské hvězdy končí v sedmadvaceti, ale já jsem tady po sedmi desetiletích v branži.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -