- Reklama -

Kim Kardashianová: Zdrcující slova o vztahu s Kanye Westem

Kanye West a Kim Kardashianová byli jedním z nejsledovanějších párů showbyznysu. A ačkoli se Kim dlouho snažila vztah s pološíleným raperem udržet za každou cenu, nevyšlo. Teď modelka promluvila o důvodech, které ji k tomu vedly.

- Reklama -

Byli stejně milovaní jako nenávidění, ale jejich vztah nakonec skončil a Kim Kardashianová poodhalila roušku toho, proč se ona a Kanye West rozešli.

„Nikdy jsem si nemyslela, že jsem osamělá,“ svěřila se Kim Kardashianová v posledním díle pořadu Keeping up with the Kardashians. „Stačilo mít jen děti a manžela. Aspoň jsem si to namlouvala. A nevadilo mi, že můj muž žije v jiném státě. Říkala jsem si, že jsem v téhle jízdě s ním a byla jsem s tím v pohodě.“

Jenže to se časem změnilo. „Letos jsem oslavila čtyřicítku a uvědomila jsem si, že nechci partnera, který žije jinde. Dřív jsem si myslela, že [žít odděleně] je pro nás asi nejlepší možnost, ale ve skutečnosti to pro mě bylo jen smutné a není to, co chci. Chci někoho, s kým máme společné [televizní] pořady. Chci někoho, kdo se mnou chce cvičit,“ dodala Kim.

Rozvod byl jediné řešení… Nebo jen reklama?

Podobnou podporu od svého manžela čekat nemohla. Víc než cvičení se ženou řešil svou hudbu, kandidaturu na amerického prezidenta nebo boj s vlastní psychikou. A to se na vztahu nakonec fatálně podepsalo. „Jsou to maličkosti, které nemám. Já mám všechny velké věci. Mám [všechno] extravagantní, co si jen dokážete představit. Jsem za to vděčná, ale myslím, že jsem teď připravená na menší věci, které pro mě budou znamenat mnohem víc.“

- Reklama -

Kim Kardashianová podala žádost o rozvod po sedmi letech manželství. A i na tom hodlá vydělat. Prý i posledních devět měsíců partnerství s Kanyem natáčela, aby vše mohlo by být zdokumentováno v rámci nové rodinné show.

Prodá krizi s Kanyem v několika sériích?

Slavná rodina Kardashianových totiž podepsala lukrativní smlouvu se společností Hulu, protože Keeping Up With The Kardashians skončilo a nová reality show by se měla na naše obrazovky dostat koncem roku 2021.

Poslední díl sledoval rozpad manželství s Kanyem. Nicméně se mluví o tom, že jejich příběh bude pokračovat v další sérii…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -