- Reklama -

Kim Kardashianová: Zdrcující slova o vztahu s Kanye Westem

Kanye West a Kim Kardashianová byli jedním z nejsledovanějších párů showbyznysu. A ačkoli se Kim dlouho snažila vztah s pološíleným raperem udržet za každou cenu, nevyšlo. Teď modelka promluvila o důvodech, které ji k tomu vedly.

- Reklama -

Byli stejně milovaní jako nenávidění, ale jejich vztah nakonec skončil a Kim Kardashianová poodhalila roušku toho, proč se ona a Kanye West rozešli.

„Nikdy jsem si nemyslela, že jsem osamělá,“ svěřila se Kim Kardashianová v posledním díle pořadu Keeping up with the Kardashians. „Stačilo mít jen děti a manžela. Aspoň jsem si to namlouvala. A nevadilo mi, že můj muž žije v jiném státě. Říkala jsem si, že jsem v téhle jízdě s ním a byla jsem s tím v pohodě.“

Jenže to se časem změnilo. „Letos jsem oslavila čtyřicítku a uvědomila jsem si, že nechci partnera, který žije jinde. Dřív jsem si myslela, že [žít odděleně] je pro nás asi nejlepší možnost, ale ve skutečnosti to pro mě bylo jen smutné a není to, co chci. Chci někoho, s kým máme společné [televizní] pořady. Chci někoho, kdo se mnou chce cvičit,“ dodala Kim.

Rozvod byl jediné řešení… Nebo jen reklama?

Podobnou podporu od svého manžela čekat nemohla. Víc než cvičení se ženou řešil svou hudbu, kandidaturu na amerického prezidenta nebo boj s vlastní psychikou. A to se na vztahu nakonec fatálně podepsalo. „Jsou to maličkosti, které nemám. Já mám všechny velké věci. Mám [všechno] extravagantní, co si jen dokážete představit. Jsem za to vděčná, ale myslím, že jsem teď připravená na menší věci, které pro mě budou znamenat mnohem víc.“

- Reklama -

Kim Kardashianová podala žádost o rozvod po sedmi letech manželství. A i na tom hodlá vydělat. Prý i posledních devět měsíců partnerství s Kanyem natáčela, aby vše mohlo by být zdokumentováno v rámci nové rodinné show.

Prodá krizi s Kanyem v několika sériích?

Slavná rodina Kardashianových totiž podepsala lukrativní smlouvu se společností Hulu, protože Keeping Up With The Kardashians skončilo a nová reality show by se měla na naše obrazovky dostat koncem roku 2021.

Poslední díl sledoval rozpad manželství s Kanyem. Nicméně se mluví o tom, že jejich příběh bude pokračovat v další sérii…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -