- Reklama -

Kim Kardashianová: Zdrcující slova o vztahu s Kanye Westem

Kanye West a Kim Kardashianová byli jedním z nejsledovanějších párů showbyznysu. A ačkoli se Kim dlouho snažila vztah s pološíleným raperem udržet za každou cenu, nevyšlo. Teď modelka promluvila o důvodech, které ji k tomu vedly.

- Reklama -

Byli stejně milovaní jako nenávidění, ale jejich vztah nakonec skončil a Kim Kardashianová poodhalila roušku toho, proč se ona a Kanye West rozešli.

„Nikdy jsem si nemyslela, že jsem osamělá,“ svěřila se Kim Kardashianová v posledním díle pořadu Keeping up with the Kardashians. „Stačilo mít jen děti a manžela. Aspoň jsem si to namlouvala. A nevadilo mi, že můj muž žije v jiném státě. Říkala jsem si, že jsem v téhle jízdě s ním a byla jsem s tím v pohodě.“

Jenže to se časem změnilo. „Letos jsem oslavila čtyřicítku a uvědomila jsem si, že nechci partnera, který žije jinde. Dřív jsem si myslela, že [žít odděleně] je pro nás asi nejlepší možnost, ale ve skutečnosti to pro mě bylo jen smutné a není to, co chci. Chci někoho, s kým máme společné [televizní] pořady. Chci někoho, kdo se mnou chce cvičit,“ dodala Kim.

Rozvod byl jediné řešení… Nebo jen reklama?

Podobnou podporu od svého manžela čekat nemohla. Víc než cvičení se ženou řešil svou hudbu, kandidaturu na amerického prezidenta nebo boj s vlastní psychikou. A to se na vztahu nakonec fatálně podepsalo. „Jsou to maličkosti, které nemám. Já mám všechny velké věci. Mám [všechno] extravagantní, co si jen dokážete představit. Jsem za to vděčná, ale myslím, že jsem teď připravená na menší věci, které pro mě budou znamenat mnohem víc.“

Kim Kardashianová podala žádost o rozvod po sedmi letech manželství. A i na tom hodlá vydělat. Prý i posledních devět měsíců partnerství s Kanyem natáčela, aby vše mohlo by být zdokumentováno v rámci nové rodinné show.

Prodá krizi s Kanyem v několika sériích?

Slavná rodina Kardashianových totiž podepsala lukrativní smlouvu se společností Hulu, protože Keeping Up With The Kardashians skončilo a nová reality show by se měla na naše obrazovky dostat koncem roku 2021.

Poslední díl sledoval rozpad manželství s Kanyem. Nicméně se mluví o tom, že jejich příběh bude pokračovat v další sérii…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -