- Reklama -

Kit Harrington prozradil, kdy bude mít Jon Sníh svůj vlastní spin-off

Ve fandomu Hry o trůny se šíří zvěsti o spin-offu Jona Snowa a oblíbený král Severu Kit Harington nedávno vystoupil v pořadu The Tonight Show with Jimmy Fallon, aby se k těmto zvěstem vyjádřil.

- Reklama -

O spin-offu Jona Snowa z oblíbeného seriálu Hra o trůny se mezi fanoušky mluví už nějakou dobu. Po rozporuplném finále dramatu z produkce HBO je totiž mnoho fanoušků přesvědčeno, že Jon Sníh, kterého hraje talentovaný Kit Harington, dostane vlastní spin-off seriál. A když se Kit objevil v páteční epizodě pořadu The Tonight Show with Jimmy Fallon, zvěsti o možném návratu Jona Sněha patřily k tomu hlavnímu, co se v rozhovoru probíralo.

Jimmy Fallon při rozhovoru začal tahat informace o potenciálním spin-off seriálu o Jonu Sněhovi. „Kolují zvěsti, že se chystá spin-off Hry o trůny, ve kterém se objeví vaše postava Jona Sněha. Stane se to?“ Jimmy se dychtivě zeptal.

Kit, známý svou tajemností, zůstal skoupý na slovo a odpověděl: „No, nevím. Chtěl bys, aby se to stalo?“

Odpověď nechala diváky i Jimmyho viset na okraji sedadel, chtěli další informace.

- Reklama -

Spin-off Jona Sněha přijde, až fanoušci nebudou chtít podpis

Jimmy, který se nevyhýbá výzvám, okamžitě reagoval: „Ano, chci to. Myslím, že by se to lidem líbilo. Rád bych tě viděl v roli Jona Snowa.“

Navzdory Jimmyho snaze však Kit dál dělal, že je v klidu, a s úsměvem odpověděl: „K tomu nemůžu nic říct.“

Nakonec ale Kit Harrington naznačil, že je možná připraven se do natáčení spin-offu pustit. Žertem totiž vyjádřil své obavy z nedostatku pozornosti, které se mu dostává od fanoušků. „No, když jdu po ulici, poznávají mě dneska trochu méně a trochu to zraňuje moje ego, víte. Jsem docela blízko tomu, abych si zase oblékl nějaký kožich,“ řekl se smíchem.

Jimmy, který se nevzdal myšlenky na spin-off Jona Sněha, navrhl, aby fanoušci Kita ignorovali tím, že ho nebudou žádat o fotky, když na něj narazí, ve snaze, aby seriál vznikl. A Kit v dobré náladě odpověděl vtipem: „Mám v hlavě spočítáno, o kolik fotek mě za den požádají, a až to bude pod určitým číslem, myslím, že ten spin-off udělám.“

Kit Harrington čeká s Rose Leslie druhé dítě

Ale to není všechno, co představitel Jona Sněha prozradil! Kit se s diváky podělil také o několik vzrušujících novinek. Především o tu, že s kolegyní Rose Leslie čekají další dítě. Publikum propuklo v potlesk a Jimmy hvězdě potřásl rukou a poblahopřál mu ke skvělé novině. „Těšíš se? Jste nervózní?“ ptal se.

„Jsem vyděšený,“ přiznal herec. „Víš, s prvním dítětem jako bys chodil po obláčcích a devět měsíců tančil po polích sedmikrásek. Tentokrát přijde kontrola reality mnohem dřív, jsi jako… začneš být hodně rychle praktický.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -