- Reklama -

Kit Harrington prozradil, kdy bude mít Jon Sníh svůj vlastní spin-off

Ve fandomu Hry o trůny se šíří zvěsti o spin-offu Jona Snowa a oblíbený král Severu Kit Harington nedávno vystoupil v pořadu The Tonight Show with Jimmy Fallon, aby se k těmto zvěstem vyjádřil.

- Reklama -

O spin-offu Jona Snowa z oblíbeného seriálu Hra o trůny se mezi fanoušky mluví už nějakou dobu. Po rozporuplném finále dramatu z produkce HBO je totiž mnoho fanoušků přesvědčeno, že Jon Sníh, kterého hraje talentovaný Kit Harington, dostane vlastní spin-off seriál. A když se Kit objevil v páteční epizodě pořadu The Tonight Show with Jimmy Fallon, zvěsti o možném návratu Jona Sněha patřily k tomu hlavnímu, co se v rozhovoru probíralo.

Jimmy Fallon při rozhovoru začal tahat informace o potenciálním spin-off seriálu o Jonu Sněhovi. „Kolují zvěsti, že se chystá spin-off Hry o trůny, ve kterém se objeví vaše postava Jona Sněha. Stane se to?“ Jimmy se dychtivě zeptal.

Kit, známý svou tajemností, zůstal skoupý na slovo a odpověděl: „No, nevím. Chtěl bys, aby se to stalo?“

Odpověď nechala diváky i Jimmyho viset na okraji sedadel, chtěli další informace.

- Reklama -

Spin-off Jona Sněha přijde, až fanoušci nebudou chtít podpis

Jimmy, který se nevyhýbá výzvám, okamžitě reagoval: „Ano, chci to. Myslím, že by se to lidem líbilo. Rád bych tě viděl v roli Jona Snowa.“

Navzdory Jimmyho snaze však Kit dál dělal, že je v klidu, a s úsměvem odpověděl: „K tomu nemůžu nic říct.“

Nakonec ale Kit Harrington naznačil, že je možná připraven se do natáčení spin-offu pustit. Žertem totiž vyjádřil své obavy z nedostatku pozornosti, které se mu dostává od fanoušků. „No, když jdu po ulici, poznávají mě dneska trochu méně a trochu to zraňuje moje ego, víte. Jsem docela blízko tomu, abych si zase oblékl nějaký kožich,“ řekl se smíchem.

Jimmy, který se nevzdal myšlenky na spin-off Jona Sněha, navrhl, aby fanoušci Kita ignorovali tím, že ho nebudou žádat o fotky, když na něj narazí, ve snaze, aby seriál vznikl. A Kit v dobré náladě odpověděl vtipem: „Mám v hlavě spočítáno, o kolik fotek mě za den požádají, a až to bude pod určitým číslem, myslím, že ten spin-off udělám.“

Kit Harrington čeká s Rose Leslie druhé dítě

Ale to není všechno, co představitel Jona Sněha prozradil! Kit se s diváky podělil také o několik vzrušujících novinek. Především o tu, že s kolegyní Rose Leslie čekají další dítě. Publikum propuklo v potlesk a Jimmy hvězdě potřásl rukou a poblahopřál mu ke skvělé novině. „Těšíš se? Jste nervózní?“ ptal se.

„Jsem vyděšený,“ přiznal herec. „Víš, s prvním dítětem jako bys chodil po obláčcích a devět měsíců tančil po polích sedmikrásek. Tentokrát přijde kontrola reality mnohem dřív, jsi jako… začneš být hodně rychle praktický.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -