- Reklama -

Kit Harrington prozradil, kdy bude mít Jon Sníh svůj vlastní spin-off

Ve fandomu Hry o trůny se šíří zvěsti o spin-offu Jona Snowa a oblíbený král Severu Kit Harington nedávno vystoupil v pořadu The Tonight Show with Jimmy Fallon, aby se k těmto zvěstem vyjádřil.

- Reklama -

O spin-offu Jona Snowa z oblíbeného seriálu Hra o trůny se mezi fanoušky mluví už nějakou dobu. Po rozporuplném finále dramatu z produkce HBO je totiž mnoho fanoušků přesvědčeno, že Jon Sníh, kterého hraje talentovaný Kit Harington, dostane vlastní spin-off seriál. A když se Kit objevil v páteční epizodě pořadu The Tonight Show with Jimmy Fallon, zvěsti o možném návratu Jona Sněha patřily k tomu hlavnímu, co se v rozhovoru probíralo.

Jimmy Fallon při rozhovoru začal tahat informace o potenciálním spin-off seriálu o Jonu Sněhovi. „Kolují zvěsti, že se chystá spin-off Hry o trůny, ve kterém se objeví vaše postava Jona Sněha. Stane se to?“ Jimmy se dychtivě zeptal.

Kit, známý svou tajemností, zůstal skoupý na slovo a odpověděl: „No, nevím. Chtěl bys, aby se to stalo?“

Odpověď nechala diváky i Jimmyho viset na okraji sedadel, chtěli další informace.

Spin-off Jona Sněha přijde, až fanoušci nebudou chtít podpis

Jimmy, který se nevyhýbá výzvám, okamžitě reagoval: „Ano, chci to. Myslím, že by se to lidem líbilo. Rád bych tě viděl v roli Jona Snowa.“

Navzdory Jimmyho snaze však Kit dál dělal, že je v klidu, a s úsměvem odpověděl: „K tomu nemůžu nic říct.“

Nakonec ale Kit Harrington naznačil, že je možná připraven se do natáčení spin-offu pustit. Žertem totiž vyjádřil své obavy z nedostatku pozornosti, které se mu dostává od fanoušků. „No, když jdu po ulici, poznávají mě dneska trochu méně a trochu to zraňuje moje ego, víte. Jsem docela blízko tomu, abych si zase oblékl nějaký kožich,“ řekl se smíchem.

Jimmy, který se nevzdal myšlenky na spin-off Jona Sněha, navrhl, aby fanoušci Kita ignorovali tím, že ho nebudou žádat o fotky, když na něj narazí, ve snaze, aby seriál vznikl. A Kit v dobré náladě odpověděl vtipem: „Mám v hlavě spočítáno, o kolik fotek mě za den požádají, a až to bude pod určitým číslem, myslím, že ten spin-off udělám.“

Kit Harrington čeká s Rose Leslie druhé dítě

Ale to není všechno, co představitel Jona Sněha prozradil! Kit se s diváky podělil také o několik vzrušujících novinek. Především o tu, že s kolegyní Rose Leslie čekají další dítě. Publikum propuklo v potlesk a Jimmy hvězdě potřásl rukou a poblahopřál mu ke skvělé novině. „Těšíš se? Jste nervózní?“ ptal se.

„Jsem vyděšený,“ přiznal herec. „Víš, s prvním dítětem jako bys chodil po obláčcích a devět měsíců tančil po polích sedmikrásek. Tentokrát přijde kontrola reality mnohem dřív, jsi jako… začneš být hodně rychle praktický.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -