- Reklama -

Kit Harrington prozradil, kdy bude mít Jon Sníh svůj vlastní spin-off

Ve fandomu Hry o trůny se šíří zvěsti o spin-offu Jona Snowa a oblíbený král Severu Kit Harington nedávno vystoupil v pořadu The Tonight Show with Jimmy Fallon, aby se k těmto zvěstem vyjádřil.

- Reklama -

O spin-offu Jona Snowa z oblíbeného seriálu Hra o trůny se mezi fanoušky mluví už nějakou dobu. Po rozporuplném finále dramatu z produkce HBO je totiž mnoho fanoušků přesvědčeno, že Jon Sníh, kterého hraje talentovaný Kit Harington, dostane vlastní spin-off seriál. A když se Kit objevil v páteční epizodě pořadu The Tonight Show with Jimmy Fallon, zvěsti o možném návratu Jona Sněha patřily k tomu hlavnímu, co se v rozhovoru probíralo.

Jimmy Fallon při rozhovoru začal tahat informace o potenciálním spin-off seriálu o Jonu Sněhovi. „Kolují zvěsti, že se chystá spin-off Hry o trůny, ve kterém se objeví vaše postava Jona Sněha. Stane se to?“ Jimmy se dychtivě zeptal.

Kit, známý svou tajemností, zůstal skoupý na slovo a odpověděl: „No, nevím. Chtěl bys, aby se to stalo?“

Odpověď nechala diváky i Jimmyho viset na okraji sedadel, chtěli další informace.

- Reklama -

Spin-off Jona Sněha přijde, až fanoušci nebudou chtít podpis

Jimmy, který se nevyhýbá výzvám, okamžitě reagoval: „Ano, chci to. Myslím, že by se to lidem líbilo. Rád bych tě viděl v roli Jona Snowa.“

Navzdory Jimmyho snaze však Kit dál dělal, že je v klidu, a s úsměvem odpověděl: „K tomu nemůžu nic říct.“

Nakonec ale Kit Harrington naznačil, že je možná připraven se do natáčení spin-offu pustit. Žertem totiž vyjádřil své obavy z nedostatku pozornosti, které se mu dostává od fanoušků. „No, když jdu po ulici, poznávají mě dneska trochu méně a trochu to zraňuje moje ego, víte. Jsem docela blízko tomu, abych si zase oblékl nějaký kožich,“ řekl se smíchem.

Jimmy, který se nevzdal myšlenky na spin-off Jona Sněha, navrhl, aby fanoušci Kita ignorovali tím, že ho nebudou žádat o fotky, když na něj narazí, ve snaze, aby seriál vznikl. A Kit v dobré náladě odpověděl vtipem: „Mám v hlavě spočítáno, o kolik fotek mě za den požádají, a až to bude pod určitým číslem, myslím, že ten spin-off udělám.“

Kit Harrington čeká s Rose Leslie druhé dítě

Ale to není všechno, co představitel Jona Sněha prozradil! Kit se s diváky podělil také o několik vzrušujících novinek. Především o tu, že s kolegyní Rose Leslie čekají další dítě. Publikum propuklo v potlesk a Jimmy hvězdě potřásl rukou a poblahopřál mu ke skvělé novině. „Těšíš se? Jste nervózní?“ ptal se.

„Jsem vyděšený,“ přiznal herec. „Víš, s prvním dítětem jako bys chodil po obláčcích a devět měsíců tančil po polích sedmikrásek. Tentokrát přijde kontrola reality mnohem dřív, jsi jako… začneš být hodně rychle praktický.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -