- Reklama -

Seriál Rod draka nabídne i erotické scény: Bylo toho trochu moc, přiznává Matt Smith

Hra o trůny proslula odvážnými erotickými scénami a její seriálový nástupce Rod draka se vydá podobnou cestou. Matt Smith, který v seriálu hraje, dokonce prozradil, že sexuálních scén bylo na natáčení podle něj až příliš.

- Reklama -

V nedávném rozhovoru pro britský Rolling Stone herec Matt Smith ze seriálu Rod draka si postěžoval na množství sexuálních scén, ve kterých se jeho postava v seriálu objevuje. Rod draka je očekávaný spin-off seriálu Hra o trůny, který se objeví na obrazovkách ještě tento měsíc. Před premiérou Matt Smith prozradil, že měl obavy ze sexuálních scén, které měl natáčet. Na otázku, zda má jeho postava značné množství sexy scén, Smith se smíchem odpověděl: „Jo – podle mě je jich trochu moc.“

„Ještě jsem to neviděl – a často se váš zážitek z natáčení liší od zážitku ze sledování,“ poznamenal Smith, který v seriálu hraje prince Daemona Targaryena. „Ale doufám, že je to dobré. Samozřejmě stojíte na odkazu seriálu, který měl na lidi velký vliv. A to už nikdy nebudete schopni zopakovat. Je to trochu jako v kapele: musíte hrát hity, ale zároveň musíte doufat, že druhé album přinese něco, co posune příběh dál.“

Erotiky je na herce někdy příliš mnoho

Herec dokonce přiznal, že v duchu množství sexuálních scén v seriálu zpochybňoval. „Člověk se přistihne, že se ptá: ‚Potřebujeme ještě jednu sexuální scénu?'“ svěřil se. „A oni na to: ‚Jo, potřebujeme.‘ Myslím, že se musíte zeptat sami sebe: ‚Co to děláte? Představujete knihy, nebo jen používáte jejich, abyste v něm představili dobu, ve které žijeme? Já si vlastně myslím, že je naším úkolem reprezentovat knihy pravdivě a poctivě, tak jak byly napsány.“

Jak to bude vypadat v seriálu, si ještě pár dní budeme muset počkat. Navzdory slovům Smithe totiž podle britského Expressu tvůrce seriálu Miguel Sapochnick tvrdí, že Rod draka neobsahuje tolik sexuálních scén jako původní Hra o trůny.

- Reklama -

To ostatně dává smysl, protože na natáčení erotických scén si u Hry o trůny stěžovaly herečka Gemma Whelanová, která ztvárnila Yaru Greyjoyovou, a Emilia Clarková, která hrála Daenerys Targaryen. První označila v rozhovoru pro Guardian sexuální scény v seriálu za „zběsilý zmatek“. A Emilia Clarkeová prohlásila, že po skončení Hry o trůny už raději nikdy nikde nebude hrát nahá, jak informoval britský Independent.

Seriál Rod draka se bude odehrávat 200 let před událostmi Hry o trůny a umožní divákům nahlédnout do počátků války Targaryenů.

Na HBO Max se Rod draka objeví 21. srpna.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -