- Reklama -

Seriál Rod draka nabídne i erotické scény: Bylo toho trochu moc, přiznává Matt Smith

Hra o trůny proslula odvážnými erotickými scénami a její seriálový nástupce Rod draka se vydá podobnou cestou. Matt Smith, který v seriálu hraje, dokonce prozradil, že sexuálních scén bylo na natáčení podle něj až příliš.

- Reklama -

V nedávném rozhovoru pro britský Rolling Stone herec Matt Smith ze seriálu Rod draka si postěžoval na množství sexuálních scén, ve kterých se jeho postava v seriálu objevuje. Rod draka je očekávaný spin-off seriálu Hra o trůny, který se objeví na obrazovkách ještě tento měsíc. Před premiérou Matt Smith prozradil, že měl obavy ze sexuálních scén, které měl natáčet. Na otázku, zda má jeho postava značné množství sexy scén, Smith se smíchem odpověděl: „Jo – podle mě je jich trochu moc.“

„Ještě jsem to neviděl – a často se váš zážitek z natáčení liší od zážitku ze sledování,“ poznamenal Smith, který v seriálu hraje prince Daemona Targaryena. „Ale doufám, že je to dobré. Samozřejmě stojíte na odkazu seriálu, který měl na lidi velký vliv. A to už nikdy nebudete schopni zopakovat. Je to trochu jako v kapele: musíte hrát hity, ale zároveň musíte doufat, že druhé album přinese něco, co posune příběh dál.“

Erotiky je na herce někdy příliš mnoho

Herec dokonce přiznal, že v duchu množství sexuálních scén v seriálu zpochybňoval. „Člověk se přistihne, že se ptá: ‚Potřebujeme ještě jednu sexuální scénu?'“ svěřil se. „A oni na to: ‚Jo, potřebujeme.‘ Myslím, že se musíte zeptat sami sebe: ‚Co to děláte? Představujete knihy, nebo jen používáte jejich, abyste v něm představili dobu, ve které žijeme? Já si vlastně myslím, že je naším úkolem reprezentovat knihy pravdivě a poctivě, tak jak byly napsány.“

Jak to bude vypadat v seriálu, si ještě pár dní budeme muset počkat. Navzdory slovům Smithe totiž podle britského Expressu tvůrce seriálu Miguel Sapochnick tvrdí, že Rod draka neobsahuje tolik sexuálních scén jako původní Hra o trůny.

To ostatně dává smysl, protože na natáčení erotických scén si u Hry o trůny stěžovaly herečka Gemma Whelanová, která ztvárnila Yaru Greyjoyovou, a Emilia Clarková, která hrála Daenerys Targaryen. První označila v rozhovoru pro Guardian sexuální scény v seriálu za „zběsilý zmatek“. A Emilia Clarkeová prohlásila, že po skončení Hry o trůny už raději nikdy nikde nebude hrát nahá, jak informoval britský Independent.

Seriál Rod draka se bude odehrávat 200 let před událostmi Hry o trůny a umožní divákům nahlédnout do počátků války Targaryenů.

Na HBO Max se Rod draka objeví 21. srpna.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -