- Reklama -

Seriál Rod draka nabídne i erotické scény: Bylo toho trochu moc, přiznává Matt Smith

Hra o trůny proslula odvážnými erotickými scénami a její seriálový nástupce Rod draka se vydá podobnou cestou. Matt Smith, který v seriálu hraje, dokonce prozradil, že sexuálních scén bylo na natáčení podle něj až příliš.

- Reklama -

V nedávném rozhovoru pro britský Rolling Stone herec Matt Smith ze seriálu Rod draka si postěžoval na množství sexuálních scén, ve kterých se jeho postava v seriálu objevuje. Rod draka je očekávaný spin-off seriálu Hra o trůny, který se objeví na obrazovkách ještě tento měsíc. Před premiérou Matt Smith prozradil, že měl obavy ze sexuálních scén, které měl natáčet. Na otázku, zda má jeho postava značné množství sexy scén, Smith se smíchem odpověděl: „Jo – podle mě je jich trochu moc.“

„Ještě jsem to neviděl – a často se váš zážitek z natáčení liší od zážitku ze sledování,“ poznamenal Smith, který v seriálu hraje prince Daemona Targaryena. „Ale doufám, že je to dobré. Samozřejmě stojíte na odkazu seriálu, který měl na lidi velký vliv. A to už nikdy nebudete schopni zopakovat. Je to trochu jako v kapele: musíte hrát hity, ale zároveň musíte doufat, že druhé album přinese něco, co posune příběh dál.“

Erotiky je na herce někdy příliš mnoho

Herec dokonce přiznal, že v duchu množství sexuálních scén v seriálu zpochybňoval. „Člověk se přistihne, že se ptá: ‚Potřebujeme ještě jednu sexuální scénu?'“ svěřil se. „A oni na to: ‚Jo, potřebujeme.‘ Myslím, že se musíte zeptat sami sebe: ‚Co to děláte? Představujete knihy, nebo jen používáte jejich, abyste v něm představili dobu, ve které žijeme? Já si vlastně myslím, že je naším úkolem reprezentovat knihy pravdivě a poctivě, tak jak byly napsány.“

Jak to bude vypadat v seriálu, si ještě pár dní budeme muset počkat. Navzdory slovům Smithe totiž podle britského Expressu tvůrce seriálu Miguel Sapochnick tvrdí, že Rod draka neobsahuje tolik sexuálních scén jako původní Hra o trůny.

- Reklama -

To ostatně dává smysl, protože na natáčení erotických scén si u Hry o trůny stěžovaly herečka Gemma Whelanová, která ztvárnila Yaru Greyjoyovou, a Emilia Clarková, která hrála Daenerys Targaryen. První označila v rozhovoru pro Guardian sexuální scény v seriálu za „zběsilý zmatek“. A Emilia Clarkeová prohlásila, že po skončení Hry o trůny už raději nikdy nikde nebude hrát nahá, jak informoval britský Independent.

Seriál Rod draka se bude odehrávat 200 let před událostmi Hry o trůny a umožní divákům nahlédnout do počátků války Targaryenů.

Na HBO Max se Rod draka objeví 21. srpna.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -