- Reklama -

Seriál Rod draka nabídne i erotické scény: Bylo toho trochu moc, přiznává Matt Smith

Hra o trůny proslula odvážnými erotickými scénami a její seriálový nástupce Rod draka se vydá podobnou cestou. Matt Smith, který v seriálu hraje, dokonce prozradil, že sexuálních scén bylo na natáčení podle něj až příliš.

- Reklama -

V nedávném rozhovoru pro britský Rolling Stone herec Matt Smith ze seriálu Rod draka si postěžoval na množství sexuálních scén, ve kterých se jeho postava v seriálu objevuje. Rod draka je očekávaný spin-off seriálu Hra o trůny, který se objeví na obrazovkách ještě tento měsíc. Před premiérou Matt Smith prozradil, že měl obavy ze sexuálních scén, které měl natáčet. Na otázku, zda má jeho postava značné množství sexy scén, Smith se smíchem odpověděl: „Jo – podle mě je jich trochu moc.“

„Ještě jsem to neviděl – a často se váš zážitek z natáčení liší od zážitku ze sledování,“ poznamenal Smith, který v seriálu hraje prince Daemona Targaryena. „Ale doufám, že je to dobré. Samozřejmě stojíte na odkazu seriálu, který měl na lidi velký vliv. A to už nikdy nebudete schopni zopakovat. Je to trochu jako v kapele: musíte hrát hity, ale zároveň musíte doufat, že druhé album přinese něco, co posune příběh dál.“

Erotiky je na herce někdy příliš mnoho

Herec dokonce přiznal, že v duchu množství sexuálních scén v seriálu zpochybňoval. „Člověk se přistihne, že se ptá: ‚Potřebujeme ještě jednu sexuální scénu?'“ svěřil se. „A oni na to: ‚Jo, potřebujeme.‘ Myslím, že se musíte zeptat sami sebe: ‚Co to děláte? Představujete knihy, nebo jen používáte jejich, abyste v něm představili dobu, ve které žijeme? Já si vlastně myslím, že je naším úkolem reprezentovat knihy pravdivě a poctivě, tak jak byly napsány.“

Jak to bude vypadat v seriálu, si ještě pár dní budeme muset počkat. Navzdory slovům Smithe totiž podle britského Expressu tvůrce seriálu Miguel Sapochnick tvrdí, že Rod draka neobsahuje tolik sexuálních scén jako původní Hra o trůny.

To ostatně dává smysl, protože na natáčení erotických scén si u Hry o trůny stěžovaly herečka Gemma Whelanová, která ztvárnila Yaru Greyjoyovou, a Emilia Clarková, která hrála Daenerys Targaryen. První označila v rozhovoru pro Guardian sexuální scény v seriálu za „zběsilý zmatek“. A Emilia Clarkeová prohlásila, že po skončení Hry o trůny už raději nikdy nikde nebude hrát nahá, jak informoval britský Independent.

Seriál Rod draka se bude odehrávat 200 let před událostmi Hry o trůny a umožní divákům nahlédnout do počátků války Targaryenů.

Na HBO Max se Rod draka objeví 21. srpna.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -