- Reklama -

Královna Charlotte: Prequel Bridgertonových je podle šéfa Netflixu uhrančivý

Generální ředitel Netflixu Peter Friedlander označil plánovaný spin-off Bridgertonových nazvaný Královna Charlotte za "ohromující".

- Reklama -

V seriálu Královna Charlotte, který se brzy dočká premiéry na Netfixu, se podíváme na mladou lady Danburyovou. Prožijeme s ní její vzestup na společenském žebříčku. Mladou lady Danburyovou, kterou v hlavním seriálu představovala Adjoa Andohová, bude hrát Arsema Thomasová. A streamovací služba už dokonce zveřejnila fotografii Thomasové, na níž vypadá zatraceně elegantně.

India Amarteifio ze seriálu Line of Duty si v nadcházejícím seriálu zahraje mladou královnu Charlotte začínající ve společnosti a ve svém manželství s králem Jiřím (Corey Mylchreest). Connie Jenkins-Greigová si zahraje mladou lady Violet Bridgertonovou. A fanoušci tak nahlédnou i do života několika dalších známých postav ze seriálu Bridgertonovi v jejich mladých letech.

O čem bude Královna Charlotte?

Jak píše elle.com, prequel odvypráví rozsáhlý milostný příběh mladé královny s králem Jiřím. A také to, jak tenhle vztah způsobil společenskou revoluci, která dala vzniknout společnosti Ton, jak ji známe v Bridgertonu.

Co přesně mohou fanoušci od seriálu čekat, prozradil v rozhovoru pro Variety.com Peter Friedlander. „Když se setkáte s královnou Charlottou uvnitř Bridgertonského světa, nemůžete si pomoct, ale chcete se o této postavě a jejím pozadí dozvědět víc. Takže mi přišlo jako přirozený průzkum její minulosti,“ svěřil se Friedlander. „V tomto případě se jedná o to, aby se v rámci projektu objevily další scény. Nemohu se na královnu Charlottu a rozšíření Bridgertonova světa a Shondalandu těšit víc.“

- Reklama -

Jak Friedlander přiznal, věří, že seriálová novinka naprosto splní očekávání příznivců světa Bridgertonových. „Je opravdu ohromující, a tak jsem rád, že budí nadšení. Je to oprávněné nadšení, protože to splní vaše očekávání,“ tvrdí generální ředitel Netflixu.

Kdo se objeví v obsazení seriálu Královna Charlotte?

V březnu loňského roku Netflix také oznámil některé členy připravovaného obsazení. Kromě Coreyho Mylchreesta v roli mladého krále Jiřího představil Michelle Fairleyovou v roli princezny Augusty. V obsazení podle stránek digitalspy.com dále figurují Sam Clemmett jako mladý Brimsley, Richard Cunningham jako lord Bute, Tunji Kasim jako Adolphus. Objeví se také Rob Maloney jako královský doktor, Cyril Nri jako lord Danbury a Hugh Sachs jako starý Brimsley.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -