- Reklama -

Královna Charlotte: Prequel Bridgertonových je podle šéfa Netflixu uhrančivý

Generální ředitel Netflixu Peter Friedlander označil plánovaný spin-off Bridgertonových nazvaný Královna Charlotte za "ohromující".

- Reklama -

V seriálu Královna Charlotte, který se brzy dočká premiéry na Netfixu, se podíváme na mladou lady Danburyovou. Prožijeme s ní její vzestup na společenském žebříčku. Mladou lady Danburyovou, kterou v hlavním seriálu představovala Adjoa Andohová, bude hrát Arsema Thomasová. A streamovací služba už dokonce zveřejnila fotografii Thomasové, na níž vypadá zatraceně elegantně.

India Amarteifio ze seriálu Line of Duty si v nadcházejícím seriálu zahraje mladou královnu Charlotte začínající ve společnosti a ve svém manželství s králem Jiřím (Corey Mylchreest). Connie Jenkins-Greigová si zahraje mladou lady Violet Bridgertonovou. A fanoušci tak nahlédnou i do života několika dalších známých postav ze seriálu Bridgertonovi v jejich mladých letech.

O čem bude Královna Charlotte?

Jak píše elle.com, prequel odvypráví rozsáhlý milostný příběh mladé královny s králem Jiřím. A také to, jak tenhle vztah způsobil společenskou revoluci, která dala vzniknout společnosti Ton, jak ji známe v Bridgertonu.

Co přesně mohou fanoušci od seriálu čekat, prozradil v rozhovoru pro Variety.com Peter Friedlander. „Když se setkáte s královnou Charlottou uvnitř Bridgertonského světa, nemůžete si pomoct, ale chcete se o této postavě a jejím pozadí dozvědět víc. Takže mi přišlo jako přirozený průzkum její minulosti,“ svěřil se Friedlander. „V tomto případě se jedná o to, aby se v rámci projektu objevily další scény. Nemohu se na královnu Charlottu a rozšíření Bridgertonova světa a Shondalandu těšit víc.“

- Reklama -

Jak Friedlander přiznal, věří, že seriálová novinka naprosto splní očekávání příznivců světa Bridgertonových. „Je opravdu ohromující, a tak jsem rád, že budí nadšení. Je to oprávněné nadšení, protože to splní vaše očekávání,“ tvrdí generální ředitel Netflixu.

Kdo se objeví v obsazení seriálu Královna Charlotte?

V březnu loňského roku Netflix také oznámil některé členy připravovaného obsazení. Kromě Coreyho Mylchreesta v roli mladého krále Jiřího představil Michelle Fairleyovou v roli princezny Augusty. V obsazení podle stránek digitalspy.com dále figurují Sam Clemmett jako mladý Brimsley, Richard Cunningham jako lord Bute, Tunji Kasim jako Adolphus. Objeví se také Rob Maloney jako královský doktor, Cyril Nri jako lord Danbury a Hugh Sachs jako starý Brimsley.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -