- Reklama -

Královna Charlotte: Prequel Bridgertonových je podle šéfa Netflixu uhrančivý

Generální ředitel Netflixu Peter Friedlander označil plánovaný spin-off Bridgertonových nazvaný Královna Charlotte za "ohromující".

- Reklama -

V seriálu Královna Charlotte, který se brzy dočká premiéry na Netfixu, se podíváme na mladou lady Danburyovou. Prožijeme s ní její vzestup na společenském žebříčku. Mladou lady Danburyovou, kterou v hlavním seriálu představovala Adjoa Andohová, bude hrát Arsema Thomasová. A streamovací služba už dokonce zveřejnila fotografii Thomasové, na níž vypadá zatraceně elegantně.

India Amarteifio ze seriálu Line of Duty si v nadcházejícím seriálu zahraje mladou královnu Charlotte začínající ve společnosti a ve svém manželství s králem Jiřím (Corey Mylchreest). Connie Jenkins-Greigová si zahraje mladou lady Violet Bridgertonovou. A fanoušci tak nahlédnou i do života několika dalších známých postav ze seriálu Bridgertonovi v jejich mladých letech.

O čem bude Královna Charlotte?

Jak píše elle.com, prequel odvypráví rozsáhlý milostný příběh mladé královny s králem Jiřím. A také to, jak tenhle vztah způsobil společenskou revoluci, která dala vzniknout společnosti Ton, jak ji známe v Bridgertonu.

Co přesně mohou fanoušci od seriálu čekat, prozradil v rozhovoru pro Variety.com Peter Friedlander. „Když se setkáte s královnou Charlottou uvnitř Bridgertonského světa, nemůžete si pomoct, ale chcete se o této postavě a jejím pozadí dozvědět víc. Takže mi přišlo jako přirozený průzkum její minulosti,“ svěřil se Friedlander. „V tomto případě se jedná o to, aby se v rámci projektu objevily další scény. Nemohu se na královnu Charlottu a rozšíření Bridgertonova světa a Shondalandu těšit víc.“

- Reklama -

Jak Friedlander přiznal, věří, že seriálová novinka naprosto splní očekávání příznivců světa Bridgertonových. „Je opravdu ohromující, a tak jsem rád, že budí nadšení. Je to oprávněné nadšení, protože to splní vaše očekávání,“ tvrdí generální ředitel Netflixu.

Kdo se objeví v obsazení seriálu Královna Charlotte?

V březnu loňského roku Netflix také oznámil některé členy připravovaného obsazení. Kromě Coreyho Mylchreesta v roli mladého krále Jiřího představil Michelle Fairleyovou v roli princezny Augusty. V obsazení podle stránek digitalspy.com dále figurují Sam Clemmett jako mladý Brimsley, Richard Cunningham jako lord Bute, Tunji Kasim jako Adolphus. Objeví se také Rob Maloney jako královský doktor, Cyril Nri jako lord Danbury a Hugh Sachs jako starý Brimsley.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -