- Reklama -

Královna Charlotte: Prequel Bridgertonových je podle šéfa Netflixu uhrančivý

Generální ředitel Netflixu Peter Friedlander označil plánovaný spin-off Bridgertonových nazvaný Královna Charlotte za "ohromující".

- Reklama -

V seriálu Královna Charlotte, který se brzy dočká premiéry na Netfixu, se podíváme na mladou lady Danburyovou. Prožijeme s ní její vzestup na společenském žebříčku. Mladou lady Danburyovou, kterou v hlavním seriálu představovala Adjoa Andohová, bude hrát Arsema Thomasová. A streamovací služba už dokonce zveřejnila fotografii Thomasové, na níž vypadá zatraceně elegantně.

India Amarteifio ze seriálu Line of Duty si v nadcházejícím seriálu zahraje mladou královnu Charlotte začínající ve společnosti a ve svém manželství s králem Jiřím (Corey Mylchreest). Connie Jenkins-Greigová si zahraje mladou lady Violet Bridgertonovou. A fanoušci tak nahlédnou i do života několika dalších známých postav ze seriálu Bridgertonovi v jejich mladých letech.

O čem bude Královna Charlotte?

Jak píše elle.com, prequel odvypráví rozsáhlý milostný příběh mladé královny s králem Jiřím. A také to, jak tenhle vztah způsobil společenskou revoluci, která dala vzniknout společnosti Ton, jak ji známe v Bridgertonu.

Co přesně mohou fanoušci od seriálu čekat, prozradil v rozhovoru pro Variety.com Peter Friedlander. „Když se setkáte s královnou Charlottou uvnitř Bridgertonského světa, nemůžete si pomoct, ale chcete se o této postavě a jejím pozadí dozvědět víc. Takže mi přišlo jako přirozený průzkum její minulosti,“ svěřil se Friedlander. „V tomto případě se jedná o to, aby se v rámci projektu objevily další scény. Nemohu se na královnu Charlottu a rozšíření Bridgertonova světa a Shondalandu těšit víc.“

Jak Friedlander přiznal, věří, že seriálová novinka naprosto splní očekávání příznivců světa Bridgertonových. „Je opravdu ohromující, a tak jsem rád, že budí nadšení. Je to oprávněné nadšení, protože to splní vaše očekávání,“ tvrdí generální ředitel Netflixu.

Kdo se objeví v obsazení seriálu Královna Charlotte?

V březnu loňského roku Netflix také oznámil některé členy připravovaného obsazení. Kromě Coreyho Mylchreesta v roli mladého krále Jiřího představil Michelle Fairleyovou v roli princezny Augusty. V obsazení podle stránek digitalspy.com dále figurují Sam Clemmett jako mladý Brimsley, Richard Cunningham jako lord Bute, Tunji Kasim jako Adolphus. Objeví se také Rob Maloney jako královský doktor, Cyril Nri jako lord Danbury a Hugh Sachs jako starý Brimsley.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -