- Reklama -

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.

- Reklama -

Jako první tu v pomyslném žebříčku „Netflix novinky květen 2023“ máme očekávaný televizní debut nikoho menšího než samotného Arnolda Schwarzeneggera. Ten se divákům ukáže v seriálu FUBAR, jehož premiéra je naplánována na 25. května. Příběh sleduje agenta, co se chystá do důchodu, když se dozví, že je potřeba zachránit jiného agenta v ohrožení. Ukáže se, že tím agentem je jeho vlastní dcera, se kterou nemá ideální vztah – a teď spolu mají zachránit svět.

Ale to není zdaleka všechno. V květnu se na Netflixu ukáže s novým filmem i Jennifer Lopezová hraje. Ta se představí v akčním snímku Matka, který má premiéru 12. května. Díky talentu a charismatu Lopezové půjde jistě o intenzivní a napínavou jízdu.

Je tu ale i něco pro ty, kteří se nemohou nabažit světa Bridgertonových. Přichází totiž Královna Šarlota, jež odvypráví příběh lásky oblíbené královny z Bridgertonových a krále Jiřího. Seriál se divákům ukáže už 4. května.

Jsou tu ale i další zajímavé novinky, které si pro nás Netflix tento měsíc připravil. Produkční společnost Jady Pinkett-Smith přináší 10. května dokument Královna Kleopatra. A pro ty, kteří hledají něco trochu dystopičtějšího, je tu 12. května premiéra korejského sci-fi seriálu Rytíř v černém, odehrávajícím se za několik desítek let ve světě zpustošeném znečištěným ovzduším.

Na co všechno se tedy v květnu 2023 na Netflixu můžete těšit?

Královna Šarlota: Příběh Bridgertonových – 4. května

První spin-off seriálu Bridgertonovi, který má zaděláno na to stát se rozsáhlou franšízou Netflixu. Královna Šarlota: Příběh Bridgertonových se zaměřuje na drbychtivou královnu Šarlotu, kterou hraje v původním seriálu Golda Rosheuvel. Prequel zachycuje cestu dospívající Šarloty, kterou zde hraje především India Amarteifio, jak se po svatbě s králem Jiřím III. z německé outsiderky stává anglickou královnou.

Královna Kleopatra – 10. května

Jada Pinkett-Smith stojí za silně diskutovaným projektem doku-seriálu zkoumajícího životy významných a ikonických afrických královen. Nejnovější díl se zaměří na královnu Kleopatru, „nejslavnější, nejmocnější a nejnepochopenější ženu světa – odvážnou královnu, jejíž krása a románky zastínily její skutečnou přednost: intelekt“. Připravte se na poznávání života a odkazu jedné z nejzajímavějších postav historie.

Rytíř v černém – 12. května

Nový sci-fi thriller Rytíř v černém slibuje „akcí nabité, adrenalinové dobrodružství, které vám vyrazí dech“. Seriál zavede diváky do postapokalyptické beznaděje, kde se „Korejský poloostrov proměnil v pouštní pustinu a jen jedno procento obyvatel se drží při životě“. Pro fanoušky žánru se jedná o seriál, který patří mezi tzv. „must see“.

Matka – 12. května

Nejočekávanějším původním filmem tohoto měsíce na Netflixu je Jennifer Lopezová hrající smrtelně nebezpečnou ženu ve filmu Matka. Snímek režírovala Niki Caro, která stála třeba za hraným remakem Mulan z roku 2020. Lopezová zde ztvárňuje bývalou nájemnou vražedkyni, která musí využít své vražedné schopnosti, aby ochránila dceru, kterou před lety opustila.

Anna Nicole Smith: Neznáte mě – 16. května

Mezi očekáváné Netflix novinky květen 2023 patří i dokument o modelce Anně Nicole Smithové, která proslula focením pro Playboy. Život slavné modelky a osobnosti televizní reality show se dočkal dokumentárního zpracování více než 15 let po její náhlé a překvapivé smrti. Film režisérky Ursuly Macfarlane prý obsahuje rozhovory z první ruky a dosud neviděné záběry ze života a kariéry Smithové.

FUBAR – 25. května

Arnold Schwarzenegger hraje v této akční komedii o agentovi CIA, který je povolán zpět do služby, aby zachránil svou dceru, která je shodou okolností také u CIA. V seriálu FUBAR jde totiž o to, že ani jeden z nich vůbec nevěděl, že ten druhý je v CIA! Připravte se na klasické Schwarzeneggerovské hlášky a výbušné akční scény.

Krev a zlato – 26. května

Krev a zlato je dobové komediální akční drama odehrávající se během druhé světové války. Lze si jen představit, co se odehraje, když se propletou cíle německého vojáka pátrajícího po své dceři a oddílu SS hledajícího poklad. Je to jen těžko představitelné. Soudě dle traileru by mohlo jít o jedinečnou a zábavnou jednohubku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Zdeněk Piškula se představí v minisérii od streamovací služby Canal+

V Česku začala nabízet své služby nová streamovací služba Canal+, která hodlá lákat diváky i na seriály s českými hvězdami. V projektu Planeta Singl: Osm příběhů se představí v hlavní roli prvního dílu Zdeněk Piškula.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -