- Reklama -

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.

- Reklama -

Jako první tu v pomyslném žebříčku „Netflix novinky květen 2023“ máme očekávaný televizní debut nikoho menšího než samotného Arnolda Schwarzeneggera. Ten se divákům ukáže v seriálu FUBAR, jehož premiéra je naplánována na 25. května. Příběh sleduje agenta, co se chystá do důchodu, když se dozví, že je potřeba zachránit jiného agenta v ohrožení. Ukáže se, že tím agentem je jeho vlastní dcera, se kterou nemá ideální vztah – a teď spolu mají zachránit svět.

Ale to není zdaleka všechno. V květnu se na Netflixu ukáže s novým filmem i Jennifer Lopezová hraje. Ta se představí v akčním snímku Matka, který má premiéru 12. května. Díky talentu a charismatu Lopezové půjde jistě o intenzivní a napínavou jízdu.

Je tu ale i něco pro ty, kteří se nemohou nabažit světa Bridgertonových. Přichází totiž Královna Šarlota, jež odvypráví příběh lásky oblíbené královny z Bridgertonových a krále Jiřího. Seriál se divákům ukáže už 4. května.

Jsou tu ale i další zajímavé novinky, které si pro nás Netflix tento měsíc připravil. Produkční společnost Jady Pinkett-Smith přináší 10. května dokument Královna Kleopatra. A pro ty, kteří hledají něco trochu dystopičtějšího, je tu 12. května premiéra korejského sci-fi seriálu Rytíř v černém, odehrávajícím se za několik desítek let ve světě zpustošeném znečištěným ovzduším.

- Reklama -

Na co všechno se tedy v květnu 2023 na Netflixu můžete těšit?

Královna Šarlota: Příběh Bridgertonových – 4. května

První spin-off seriálu Bridgertonovi, který má zaděláno na to stát se rozsáhlou franšízou Netflixu. Královna Šarlota: Příběh Bridgertonových se zaměřuje na drbychtivou královnu Šarlotu, kterou hraje v původním seriálu Golda Rosheuvel. Prequel zachycuje cestu dospívající Šarloty, kterou zde hraje především India Amarteifio, jak se po svatbě s králem Jiřím III. z německé outsiderky stává anglickou královnou.

Královna Kleopatra – 10. května

Jada Pinkett-Smith stojí za silně diskutovaným projektem doku-seriálu zkoumajícího životy významných a ikonických afrických královen. Nejnovější díl se zaměří na královnu Kleopatru, „nejslavnější, nejmocnější a nejnepochopenější ženu světa – odvážnou královnu, jejíž krása a románky zastínily její skutečnou přednost: intelekt“. Připravte se na poznávání života a odkazu jedné z nejzajímavějších postav historie.

Rytíř v černém – 12. května

Nový sci-fi thriller Rytíř v černém slibuje „akcí nabité, adrenalinové dobrodružství, které vám vyrazí dech“. Seriál zavede diváky do postapokalyptické beznaděje, kde se „Korejský poloostrov proměnil v pouštní pustinu a jen jedno procento obyvatel se drží při životě“. Pro fanoušky žánru se jedná o seriál, který patří mezi tzv. „must see“.

Matka – 12. května

Nejočekávanějším původním filmem tohoto měsíce na Netflixu je Jennifer Lopezová hrající smrtelně nebezpečnou ženu ve filmu Matka. Snímek režírovala Niki Caro, která stála třeba za hraným remakem Mulan z roku 2020. Lopezová zde ztvárňuje bývalou nájemnou vražedkyni, která musí využít své vražedné schopnosti, aby ochránila dceru, kterou před lety opustila.

Anna Nicole Smith: Neznáte mě – 16. května

Mezi očekáváné Netflix novinky květen 2023 patří i dokument o modelce Anně Nicole Smithové, která proslula focením pro Playboy. Život slavné modelky a osobnosti televizní reality show se dočkal dokumentárního zpracování více než 15 let po její náhlé a překvapivé smrti. Film režisérky Ursuly Macfarlane prý obsahuje rozhovory z první ruky a dosud neviděné záběry ze života a kariéry Smithové.

FUBAR – 25. května

Arnold Schwarzenegger hraje v této akční komedii o agentovi CIA, který je povolán zpět do služby, aby zachránil svou dceru, která je shodou okolností také u CIA. V seriálu FUBAR jde totiž o to, že ani jeden z nich vůbec nevěděl, že ten druhý je v CIA! Připravte se na klasické Schwarzeneggerovské hlášky a výbušné akční scény.

Krev a zlato – 26. května

Krev a zlato je dobové komediální akční drama odehrávající se během druhé světové války. Lze si jen představit, co se odehraje, když se propletou cíle německého vojáka pátrajícího po své dceři a oddílu SS hledajícího poklad. Je to jen těžko představitelné. Soudě dle traileru by mohlo jít o jedinečnou a zábavnou jednohubku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -