- Reklama -

Lilia Khousnoutdinová odhalila tělo. Co na to miliardář Janeček?

- Reklama -

Zatímco národ je stále ještě v režimu nejisté ospalosti v důsledku pandemie, Lilia Khousnoutdinová směle odkládá svršky a ještě se u toho fotí. A jakmile člověk vidí její fotky, jasné je jediné – Karel Janeček má už dávno nejlepší vánoční dárek doma. Co ale na to říká, že se jeho vyvolená takto ukazuje?

Lilia Khousnoutdinová je designérka, dula, cestovatelka a publicistka, kterou národ zná především jako snoubenku miliardáře Karla Janečka. To je ten, jak chodil s misskou Janou Doleželovou, kterou před celým národem ztrapnil přiznáním, že si jako ideální svazek představuje jakési mnohoženství.

To mu tehdy krutě nevyšlo, a po období nepovedeného manželství se Janeček nakonec našel vedle Khousnoutdinové. Ta nikdy neskrývala svou zálibu v sexu, ne nadarmo vede projekt Cesta extáze. To boháče natolik oslnilo, že se podle všeho spokojil jako s partnerkou jenom s ní.

Okouzlený miliardář

- Reklama -

Žárlivostí na krásnou Lilii ale asi Janeček netrpí. Provokativní, lechtivé snímky, které Khousnoutdinová nafotila ve spolupráci s talentovanou fotografkou Lucií Dvořákovou, ho totiž prý naprosto nadchly.

„Byl naprosto nadšený a pochválil mi výběr outfitů. Samozřejmě se mu nejvíc líbí ve spodním prádle, ale mně zase ve zlatých šatech, protože je to takové vánoční,“ prozradila Blesku Lilia Khousnoutdinová.

Jednu z fotografií dokonce Khosnoutdinová umístila na sociální síť. „Chvíli jsem si říkala, jestli to není moc. No a rozhodla jsem se, že není,“ komentovala snímek, na kterém jí pod šaty prosvítají bradavky i klín.

„Jestli je to pro někoho moc, ať se nekouká. Krásná žena jste,“ ujistil ji hned jedna ze sledujících, že se rozhodně nemá za co stydět.  

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -