- Reklama -

Lilia Khousnoutdinová odhalila tělo. Co na to miliardář Janeček?

- Reklama -

Zatímco národ je stále ještě v režimu nejisté ospalosti v důsledku pandemie, Lilia Khousnoutdinová směle odkládá svršky a ještě se u toho fotí. A jakmile člověk vidí její fotky, jasné je jediné – Karel Janeček má už dávno nejlepší vánoční dárek doma. Co ale na to říká, že se jeho vyvolená takto ukazuje?

Lilia Khousnoutdinová je designérka, dula, cestovatelka a publicistka, kterou národ zná především jako snoubenku miliardáře Karla Janečka. To je ten, jak chodil s misskou Janou Doleželovou, kterou před celým národem ztrapnil přiznáním, že si jako ideální svazek představuje jakési mnohoženství.

To mu tehdy krutě nevyšlo, a po období nepovedeného manželství se Janeček nakonec našel vedle Khousnoutdinové. Ta nikdy neskrývala svou zálibu v sexu, ne nadarmo vede projekt Cesta extáze. To boháče natolik oslnilo, že se podle všeho spokojil jako s partnerkou jenom s ní.

Okouzlený miliardář

Žárlivostí na krásnou Lilii ale asi Janeček netrpí. Provokativní, lechtivé snímky, které Khousnoutdinová nafotila ve spolupráci s talentovanou fotografkou Lucií Dvořákovou, ho totiž prý naprosto nadchly.

„Byl naprosto nadšený a pochválil mi výběr outfitů. Samozřejmě se mu nejvíc líbí ve spodním prádle, ale mně zase ve zlatých šatech, protože je to takové vánoční,“ prozradila Blesku Lilia Khousnoutdinová.

Jednu z fotografií dokonce Khosnoutdinová umístila na sociální síť. „Chvíli jsem si říkala, jestli to není moc. No a rozhodla jsem se, že není,“ komentovala snímek, na kterém jí pod šaty prosvítají bradavky i klín.

„Jestli je to pro někoho moc, ať se nekouká. Krásná žena jste,“ ujistil ji hned jedna ze sledujících, že se rozhodně nemá za co stydět.  

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -