- Reklama -

Lilia Khousnoutdinová odhalila tělo. Co na to miliardář Janeček?

- Reklama -

Zatímco národ je stále ještě v režimu nejisté ospalosti v důsledku pandemie, Lilia Khousnoutdinová směle odkládá svršky a ještě se u toho fotí. A jakmile člověk vidí její fotky, jasné je jediné – Karel Janeček má už dávno nejlepší vánoční dárek doma. Co ale na to říká, že se jeho vyvolená takto ukazuje?

Lilia Khousnoutdinová je designérka, dula, cestovatelka a publicistka, kterou národ zná především jako snoubenku miliardáře Karla Janečka. To je ten, jak chodil s misskou Janou Doleželovou, kterou před celým národem ztrapnil přiznáním, že si jako ideální svazek představuje jakési mnohoženství.

To mu tehdy krutě nevyšlo, a po období nepovedeného manželství se Janeček nakonec našel vedle Khousnoutdinové. Ta nikdy neskrývala svou zálibu v sexu, ne nadarmo vede projekt Cesta extáze. To boháče natolik oslnilo, že se podle všeho spokojil jako s partnerkou jenom s ní.

Okouzlený miliardář

Žárlivostí na krásnou Lilii ale asi Janeček netrpí. Provokativní, lechtivé snímky, které Khousnoutdinová nafotila ve spolupráci s talentovanou fotografkou Lucií Dvořákovou, ho totiž prý naprosto nadchly.

„Byl naprosto nadšený a pochválil mi výběr outfitů. Samozřejmě se mu nejvíc líbí ve spodním prádle, ale mně zase ve zlatých šatech, protože je to takové vánoční,“ prozradila Blesku Lilia Khousnoutdinová.

Jednu z fotografií dokonce Khosnoutdinová umístila na sociální síť. „Chvíli jsem si říkala, jestli to není moc. No a rozhodla jsem se, že není,“ komentovala snímek, na kterém jí pod šaty prosvítají bradavky i klín.

„Jestli je to pro někoho moc, ať se nekouká. Krásná žena jste,“ ujistil ji hned jedna ze sledujících, že se rozhodně nemá za co stydět.  

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -