- Reklama -

Lilia Khousnoutdinová odhalila tělo. Co na to miliardář Janeček?

- Reklama -

Zatímco národ je stále ještě v režimu nejisté ospalosti v důsledku pandemie, Lilia Khousnoutdinová směle odkládá svršky a ještě se u toho fotí. A jakmile člověk vidí její fotky, jasné je jediné – Karel Janeček má už dávno nejlepší vánoční dárek doma. Co ale na to říká, že se jeho vyvolená takto ukazuje?

Lilia Khousnoutdinová je designérka, dula, cestovatelka a publicistka, kterou národ zná především jako snoubenku miliardáře Karla Janečka. To je ten, jak chodil s misskou Janou Doleželovou, kterou před celým národem ztrapnil přiznáním, že si jako ideální svazek představuje jakési mnohoženství.

To mu tehdy krutě nevyšlo, a po období nepovedeného manželství se Janeček nakonec našel vedle Khousnoutdinové. Ta nikdy neskrývala svou zálibu v sexu, ne nadarmo vede projekt Cesta extáze. To boháče natolik oslnilo, že se podle všeho spokojil jako s partnerkou jenom s ní.

Okouzlený miliardář

- Reklama -

Žárlivostí na krásnou Lilii ale asi Janeček netrpí. Provokativní, lechtivé snímky, které Khousnoutdinová nafotila ve spolupráci s talentovanou fotografkou Lucií Dvořákovou, ho totiž prý naprosto nadchly.

„Byl naprosto nadšený a pochválil mi výběr outfitů. Samozřejmě se mu nejvíc líbí ve spodním prádle, ale mně zase ve zlatých šatech, protože je to takové vánoční,“ prozradila Blesku Lilia Khousnoutdinová.

Jednu z fotografií dokonce Khosnoutdinová umístila na sociální síť. „Chvíli jsem si říkala, jestli to není moc. No a rozhodla jsem se, že není,“ komentovala snímek, na kterém jí pod šaty prosvítají bradavky i klín.

„Jestli je to pro někoho moc, ať se nekouká. Krásná žena jste,“ ujistil ji hned jedna ze sledujících, že se rozhodně nemá za co stydět.  

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -