- Reklama -

Louis Tomlinson: Rodinné tragédie mě naplnily optimismem

Bývalá hvězda skupiny One Direction, Louis Tomlinson, si prožil osobní tragédii. Loni mu na předávkování drogami zemřela jeho 18letá sestra Felicite. Neštěstí se stalo jen dva roky poté, co Tomlinson oplakal svou milovanou maminku. Johannah Deakinová v roce 2016 zemřela na leukémii.

- Reklama -

V rozhovoru pro The Telegraph Louis Tomlinson připustil, že „měl v životě skutečné temné okamžiky“. Je ale přesvědčen, že prožité tragédie mu dali „prostor pro optimismus“, pokud jde o pohled do budoucnosti.

„Ve velkém schématu věcí, z toho, co jsem zažil, každodenní problémy … nevypadají vlastně tak špatně,“ vysvětlila hvězda.

Hudebník na milované blízké, o které přišel, nepřestává myslet. Matce věnoval singl Two of Us z debutového alba Walls, které vyšlo v lednu.

 „Už je to minuta, co jsem ti zavolal. Nikdy nebudeš vědět, jak moc mi chybíš. Ode dne, kdy tě vzali pryč,“ zpívá v písni.

- Reklama -

V rozhovoru uvedl, že navzdory pochmurné povaze jeho alba nechce, aby ho lidé litovali.

„Kvůli minulosti bylo moje album občas trochu smutné a trochu pochmurné. Ale jsem si jistý, že to není to, kým jsem,“ říká Tomlinson. A trvá na tom, že „nemá rád lidi, kteří ho litují“. To je to poslední, co chce.

A ještě dobrá zpráva pro jeho české fanoušky. Tomlinson dorazí do Prahy. Příští rok se představí ve Foru Karlín. Už tedy nebudete muset pořád koukat jen na Netflix.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -