- Reklama -

Louis Tomlinson: Rodinné tragédie mě naplnily optimismem

Bývalá hvězda skupiny One Direction, Louis Tomlinson, si prožil osobní tragédii. Loni mu na předávkování drogami zemřela jeho 18letá sestra Felicite. Neštěstí se stalo jen dva roky poté, co Tomlinson oplakal svou milovanou maminku. Johannah Deakinová v roce 2016 zemřela na leukémii.

- Reklama -

V rozhovoru pro The Telegraph Louis Tomlinson připustil, že „měl v životě skutečné temné okamžiky“. Je ale přesvědčen, že prožité tragédie mu dali „prostor pro optimismus“, pokud jde o pohled do budoucnosti.

„Ve velkém schématu věcí, z toho, co jsem zažil, každodenní problémy … nevypadají vlastně tak špatně,“ vysvětlila hvězda.

Hudebník na milované blízké, o které přišel, nepřestává myslet. Matce věnoval singl Two of Us z debutového alba Walls, které vyšlo v lednu.

 „Už je to minuta, co jsem ti zavolal. Nikdy nebudeš vědět, jak moc mi chybíš. Ode dne, kdy tě vzali pryč,“ zpívá v písni.

V rozhovoru uvedl, že navzdory pochmurné povaze jeho alba nechce, aby ho lidé litovali.

„Kvůli minulosti bylo moje album občas trochu smutné a trochu pochmurné. Ale jsem si jistý, že to není to, kým jsem,“ říká Tomlinson. A trvá na tom, že „nemá rád lidi, kteří ho litují“. To je to poslední, co chce.

A ještě dobrá zpráva pro jeho české fanoušky. Tomlinson dorazí do Prahy. Příští rok se představí ve Foru Karlín. Už tedy nebudete muset pořád koukat jen na Netflix.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -