- Reklama -

Louis Tomlinson: Rodinné tragédie mě naplnily optimismem

Bývalá hvězda skupiny One Direction, Louis Tomlinson, si prožil osobní tragédii. Loni mu na předávkování drogami zemřela jeho 18letá sestra Felicite. Neštěstí se stalo jen dva roky poté, co Tomlinson oplakal svou milovanou maminku. Johannah Deakinová v roce 2016 zemřela na leukémii.

- Reklama -

V rozhovoru pro The Telegraph Louis Tomlinson připustil, že „měl v životě skutečné temné okamžiky“. Je ale přesvědčen, že prožité tragédie mu dali „prostor pro optimismus“, pokud jde o pohled do budoucnosti.

„Ve velkém schématu věcí, z toho, co jsem zažil, každodenní problémy … nevypadají vlastně tak špatně,“ vysvětlila hvězda.

Hudebník na milované blízké, o které přišel, nepřestává myslet. Matce věnoval singl Two of Us z debutového alba Walls, které vyšlo v lednu.

 „Už je to minuta, co jsem ti zavolal. Nikdy nebudeš vědět, jak moc mi chybíš. Ode dne, kdy tě vzali pryč,“ zpívá v písni.

- Reklama -

V rozhovoru uvedl, že navzdory pochmurné povaze jeho alba nechce, aby ho lidé litovali.

„Kvůli minulosti bylo moje album občas trochu smutné a trochu pochmurné. Ale jsem si jistý, že to není to, kým jsem,“ říká Tomlinson. A trvá na tom, že „nemá rád lidi, kteří ho litují“. To je to poslední, co chce.

A ještě dobrá zpráva pro jeho české fanoušky. Tomlinson dorazí do Prahy. Příští rok se představí ve Foru Karlín. Už tedy nebudete muset pořád koukat jen na Netflix.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -