- Reklama -

Louis Tomlinson: Rodinné tragédie mě naplnily optimismem

Bývalá hvězda skupiny One Direction, Louis Tomlinson, si prožil osobní tragédii. Loni mu na předávkování drogami zemřela jeho 18letá sestra Felicite. Neštěstí se stalo jen dva roky poté, co Tomlinson oplakal svou milovanou maminku. Johannah Deakinová v roce 2016 zemřela na leukémii.

- Reklama -

V rozhovoru pro The Telegraph Louis Tomlinson připustil, že „měl v životě skutečné temné okamžiky“. Je ale přesvědčen, že prožité tragédie mu dali „prostor pro optimismus“, pokud jde o pohled do budoucnosti.

„Ve velkém schématu věcí, z toho, co jsem zažil, každodenní problémy … nevypadají vlastně tak špatně,“ vysvětlila hvězda.

Hudebník na milované blízké, o které přišel, nepřestává myslet. Matce věnoval singl Two of Us z debutového alba Walls, které vyšlo v lednu.

 „Už je to minuta, co jsem ti zavolal. Nikdy nebudeš vědět, jak moc mi chybíš. Ode dne, kdy tě vzali pryč,“ zpívá v písni.

V rozhovoru uvedl, že navzdory pochmurné povaze jeho alba nechce, aby ho lidé litovali.

„Kvůli minulosti bylo moje album občas trochu smutné a trochu pochmurné. Ale jsem si jistý, že to není to, kým jsem,“ říká Tomlinson. A trvá na tom, že „nemá rád lidi, kteří ho litují“. To je to poslední, co chce.

A ještě dobrá zpráva pro jeho české fanoušky. Tomlinson dorazí do Prahy. Příští rok se představí ve Foru Karlín. Už tedy nebudete muset pořád koukat jen na Netflix.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -