- Reklama -

Lupin 3. část, datum vydání: Kdy bude pokračování Lupina na Netflixu?

Seriál Lupin se stal na začátku roku 2021 velkým hitem, ke kterému se teď díky novým dílům můžeme vrátit. Ale kdy a bude vůbec Lupin 3. část?

- Reklama -

Francouzské seriálové mysteriózní drama Lupin vyšlo na Netflixu 8. ledna a sklidilo ovace po celém světě. Seriál skončil extrémně napjatým momentem, takže fanoušci netrpělivě očekávali jeho návrat. Naštěstí přijde už v pátek se na streamovací službě objeví další díly. Přijdou poté i další díly? A kdy se Lupin 3. část objeví?

První série Lupina se poměrně netypicky dělí na části. Místo zhruba ročního čekání na další díly se tak diváci musí obrnit trpělivostí jen na několik měsíců.

Podobně to v minulosti udělal Netflix s dokumentárním seriálem Unsolved Mysteries.

Stejně jako první část je i druhá část Lupina složena z pěti epizod.

Bude i Lupin 3?

A máme tu ještě další dobré zprávy: Lupin 2. část nebude koncem francouzského hitu, protože se chystá ještě 3. část!

Na webové stránce věnované hlavní postavě Assane Diopovi (hraje ho Omar Sy), kterou vytvořila společnost Netflix, už Lupin oznámil svůj další návrat.

V oznámení, psaném ve francouzštině i angličtině, se píše: „Assane je vždy o krok napřed. Lupin se vrátí ve třetím díle. Druhý díl vysíláme 11. června.“

Hvězda Lupina Omar Sy zprávu potvrdil na svém Twitteru.

„Nemůžeme před vámi nic skrývat. 3. část Lupina potvrzena!“ uvedl.

Podle všeho pak i 3. část bude mít pět epizod jako Lupin 1 a Lupin 2.

A kdy vyjde? Prvních pět dílů vydal Netflix najednou v lednu 2021. Fanoušci čekali pět měsíců, než dorazili další. Na třetí část ovšem čekáme už o dost déle. A ještě nějakou dobu si fanoušci počkají. Teprve nedávno Netflix oznámil, že další díly Lupina dorazí až v roce 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -