- Reklama -

Lupin 3. část, datum vydání: Kdy bude pokračování Lupina na Netflixu?

Seriál Lupin se stal na začátku roku 2021 velkým hitem, ke kterému se teď díky novým dílům můžeme vrátit. Ale kdy a bude vůbec Lupin 3. část?

- Reklama -

Francouzské seriálové mysteriózní drama Lupin vyšlo na Netflixu 8. ledna a sklidilo ovace po celém světě. Seriál skončil extrémně napjatým momentem, takže fanoušci netrpělivě očekávali jeho návrat. Naštěstí přijde už v pátek se na streamovací službě objeví další díly. Přijdou poté i další díly? A kdy se Lupin 3. část objeví?

První série Lupina se poměrně netypicky dělí na části. Místo zhruba ročního čekání na další díly se tak diváci musí obrnit trpělivostí jen na několik měsíců.

Podobně to v minulosti udělal Netflix s dokumentárním seriálem Unsolved Mysteries.

Stejně jako první část je i druhá část Lupina složena z pěti epizod.

- Reklama -

Bude i Lupin 3?

A máme tu ještě další dobré zprávy: Lupin 2. část nebude koncem francouzského hitu, protože se chystá ještě 3. část!

Na webové stránce věnované hlavní postavě Assane Diopovi (hraje ho Omar Sy), kterou vytvořila společnost Netflix, už Lupin oznámil svůj další návrat.

V oznámení, psaném ve francouzštině i angličtině, se píše: „Assane je vždy o krok napřed. Lupin se vrátí ve třetím díle. Druhý díl vysíláme 11. června.“

Hvězda Lupina Omar Sy zprávu potvrdil na svém Twitteru.

„Nemůžeme před vámi nic skrývat. 3. část Lupina potvrzena!“ uvedl.

Podle všeho pak i 3. část bude mít pět epizod jako Lupin 1 a Lupin 2.

A kdy vyjde? Prvních pět dílů vydal Netflix najednou v lednu 2021. Fanoušci čekali pět měsíců, než dorazili další. Na třetí část ovšem čekáme už o dost déle. A ještě nějakou dobu si fanoušci počkají. Teprve nedávno Netflix oznámil, že další díly Lupina dorazí až v roce 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -