- Reklama -

Lupin 3. část, datum vydání: Kdy bude pokračování Lupina na Netflixu?

Seriál Lupin se stal na začátku roku 2021 velkým hitem, ke kterému se teď díky novým dílům můžeme vrátit. Ale kdy a bude vůbec Lupin 3. část?

- Reklama -

Francouzské seriálové mysteriózní drama Lupin vyšlo na Netflixu 8. ledna a sklidilo ovace po celém světě. Seriál skončil extrémně napjatým momentem, takže fanoušci netrpělivě očekávali jeho návrat. Naštěstí přijde už v pátek se na streamovací službě objeví další díly. Přijdou poté i další díly? A kdy se Lupin 3. část objeví?

První série Lupina se poměrně netypicky dělí na části. Místo zhruba ročního čekání na další díly se tak diváci musí obrnit trpělivostí jen na několik měsíců.

Podobně to v minulosti udělal Netflix s dokumentárním seriálem Unsolved Mysteries.

Stejně jako první část je i druhá část Lupina složena z pěti epizod.

- Reklama -

Bude i Lupin 3?

A máme tu ještě další dobré zprávy: Lupin 2. část nebude koncem francouzského hitu, protože se chystá ještě 3. část!

Na webové stránce věnované hlavní postavě Assane Diopovi (hraje ho Omar Sy), kterou vytvořila společnost Netflix, už Lupin oznámil svůj další návrat.

V oznámení, psaném ve francouzštině i angličtině, se píše: „Assane je vždy o krok napřed. Lupin se vrátí ve třetím díle. Druhý díl vysíláme 11. června.“

Hvězda Lupina Omar Sy zprávu potvrdil na svém Twitteru.

„Nemůžeme před vámi nic skrývat. 3. část Lupina potvrzena!“ uvedl.

Podle všeho pak i 3. část bude mít pět epizod jako Lupin 1 a Lupin 2.

A kdy vyjde? Prvních pět dílů vydal Netflix najednou v lednu 2021. Fanoušci čekali pět měsíců, než dorazili další. Na třetí část ovšem čekáme už o dost déle. A ještě nějakou dobu si fanoušci počkají. Teprve nedávno Netflix oznámil, že další díly Lupina dorazí až v roce 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -