- Reklama -

Omar Sy děti miluje, stejně jako svou Helene: Jaká je manželka hvězdy seriálu Lupin?

Francouzsko-senegalský herec Omar Sy momentálně záží v nejnovějším sériálu Lupin o šarmantním lupiči gentlemanovi. Jaký je ale herec v soukromí? Má Omar Sy děti? Čtěte dále a dozvíte se více o jeho osobním a rodinném životě.

- Reklama -

Fanoušci po celém světě se zvýšeným zájmem hledají informace o francouzském herci Omarovi Sy od té doby, co herec září na Netflixu v seriálu Lupin. Lupin vyšel 8. ledna a od té doby se drží na předních pozicích ve sledovanosti napříč všemi státy, ve kterých vyšel. Proto teď všichni řeší, jestli má Omar Sy děti, jak se jmenuje a jak vypadá jeho manželka, nebo které jsou jeho nejlepší filmy?

Omar Sy se přitom na vlnách zájmu neveze poprvé, je hvězdou od natočení filmu Nedotkutelní. A už se od té doby stihl střihnout role ve filmových sériích jako jsou X-Men, Jurský park nebo Transformers.

Kdo je manželka Omara Sy?

Senegalsko-francouzský herec je do roku 2007 ženatý se svou manželkou Helene. Podle zprávy HITC je spolu dvojice ale mnohem déle. Ti dva spolu totiž před svatbou ještě dlouhých 10 let chodili. Nyní tak jsou spolu už více než 24 let.

- Reklama -

Manželka Omara Sy je velmi úspěšnou investiční expertkou. Podle jejího instagramu a novinových zpráv je patrné, že Helene Sy se často a ráda angažuje v sociální sféře a je takéé prezidentkou sdružení CéKeDuBonheur, jehož cílem je zlepšit každodenní život hospitalizovaných dětí.

Helene Sy se hodně věnuje sociální práci v západní Africe a je kmotrou malého chlapce v Nigeru. Dohlíží na odesílání přepravek s potravinami prostřednictvím různých nevládních organizací do Mauretánie nebo Mali. Kromě toho je také generální ředitelkou a zakladatelkou společnosti Siyah Organics, která vyrábí přírodní přírodní produkty pěstované v Senegalu.

Kolik má Omar Sy dětí?

Hélène a Omar mají velkou rodinu s pěti dětmi – třemi dívkami a dvěma chlapci. Nejmladší dcera Amani-Nour se narodila v Los Angeles, kde manželé žijí od roku 2012. Omar a Helene se snaží zachovat svůj rodinný život v soukromí a nedovolují, aby jejich popularita ovlivňovala život jejich dětí.

Během rozhovoru pro časopis Elle Helene popsala život své rodiny ve Spojených státech. Uvedla, že děti se v Americe cítí svobodněji. Také se nechala slyšet, že se s Omarem snaží vychovávat své děti v harmonickém a multikulturním prostředí.

Instagram Helene Sy

Manželka Omara Sy má na svém Instagramu přes 40 000 sledujících. Často sdílí fotky s manželem. Mnoho příspěvkůna Instagramu se také věnuje její sociální práci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -