- Reklama -

Omar Sy děti miluje, stejně jako svou Helene: Jaká je manželka hvězdy seriálu Lupin?

Francouzsko-senegalský herec Omar Sy momentálně záží v nejnovějším sériálu Lupin o šarmantním lupiči gentlemanovi. Jaký je ale herec v soukromí? Má Omar Sy děti? Čtěte dále a dozvíte se více o jeho osobním a rodinném životě.

- Reklama -

Fanoušci po celém světě se zvýšeným zájmem hledají informace o francouzském herci Omarovi Sy od té doby, co herec září na Netflixu v seriálu Lupin. Lupin vyšel 8. ledna a od té doby se drží na předních pozicích ve sledovanosti napříč všemi státy, ve kterých vyšel. Proto teď všichni řeší, jestli má Omar Sy děti, jak se jmenuje a jak vypadá jeho manželka, nebo které jsou jeho nejlepší filmy?

Omar Sy se přitom na vlnách zájmu neveze poprvé, je hvězdou od natočení filmu Nedotkutelní. A už se od té doby stihl střihnout role ve filmových sériích jako jsou X-Men, Jurský park nebo Transformers.

Kdo je manželka Omara Sy?

Senegalsko-francouzský herec je do roku 2007 ženatý se svou manželkou Helene. Podle zprávy HITC je spolu dvojice ale mnohem déle. Ti dva spolu totiž před svatbou ještě dlouhých 10 let chodili. Nyní tak jsou spolu už více než 24 let.

- Reklama -

Manželka Omara Sy je velmi úspěšnou investiční expertkou. Podle jejího instagramu a novinových zpráv je patrné, že Helene Sy se často a ráda angažuje v sociální sféře a je takéé prezidentkou sdružení CéKeDuBonheur, jehož cílem je zlepšit každodenní život hospitalizovaných dětí.

Helene Sy se hodně věnuje sociální práci v západní Africe a je kmotrou malého chlapce v Nigeru. Dohlíží na odesílání přepravek s potravinami prostřednictvím různých nevládních organizací do Mauretánie nebo Mali. Kromě toho je také generální ředitelkou a zakladatelkou společnosti Siyah Organics, která vyrábí přírodní přírodní produkty pěstované v Senegalu.

Kolik má Omar Sy dětí?

Hélène a Omar mají velkou rodinu s pěti dětmi – třemi dívkami a dvěma chlapci. Nejmladší dcera Amani-Nour se narodila v Los Angeles, kde manželé žijí od roku 2012. Omar a Helene se snaží zachovat svůj rodinný život v soukromí a nedovolují, aby jejich popularita ovlivňovala život jejich dětí.

Během rozhovoru pro časopis Elle Helene popsala život své rodiny ve Spojených státech. Uvedla, že děti se v Americe cítí svobodněji. Také se nechala slyšet, že se s Omarem snaží vychovávat své děti v harmonickém a multikulturním prostředí.

Instagram Helene Sy

Manželka Omara Sy má na svém Instagramu přes 40 000 sledujících. Často sdílí fotky s manželem. Mnoho příspěvkůna Instagramu se také věnuje její sociální práci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -