- Reklama -

Omar Sy děti miluje, stejně jako svou Helene: Jaká je manželka hvězdy seriálu Lupin?

Francouzsko-senegalský herec Omar Sy momentálně záží v nejnovějším sériálu Lupin o šarmantním lupiči gentlemanovi. Jaký je ale herec v soukromí? Má Omar Sy děti? Čtěte dále a dozvíte se více o jeho osobním a rodinném životě.

- Reklama -

Fanoušci po celém světě se zvýšeným zájmem hledají informace o francouzském herci Omarovi Sy od té doby, co herec září na Netflixu v seriálu Lupin. Lupin vyšel 8. ledna a od té doby se drží na předních pozicích ve sledovanosti napříč všemi státy, ve kterých vyšel. Proto teď všichni řeší, jestli má Omar Sy děti, jak se jmenuje a jak vypadá jeho manželka, nebo které jsou jeho nejlepší filmy?

Omar Sy se přitom na vlnách zájmu neveze poprvé, je hvězdou od natočení filmu Nedotkutelní. A už se od té doby stihl střihnout role ve filmových sériích jako jsou X-Men, Jurský park nebo Transformers.

Kdo je manželka Omara Sy?

Senegalsko-francouzský herec je do roku 2007 ženatý se svou manželkou Helene. Podle zprávy HITC je spolu dvojice ale mnohem déle. Ti dva spolu totiž před svatbou ještě dlouhých 10 let chodili. Nyní tak jsou spolu už více než 24 let.

- Reklama -

Manželka Omara Sy je velmi úspěšnou investiční expertkou. Podle jejího instagramu a novinových zpráv je patrné, že Helene Sy se často a ráda angažuje v sociální sféře a je takéé prezidentkou sdružení CéKeDuBonheur, jehož cílem je zlepšit každodenní život hospitalizovaných dětí.

Helene Sy se hodně věnuje sociální práci v západní Africe a je kmotrou malého chlapce v Nigeru. Dohlíží na odesílání přepravek s potravinami prostřednictvím různých nevládních organizací do Mauretánie nebo Mali. Kromě toho je také generální ředitelkou a zakladatelkou společnosti Siyah Organics, která vyrábí přírodní přírodní produkty pěstované v Senegalu.

Kolik má Omar Sy dětí?

Hélène a Omar mají velkou rodinu s pěti dětmi – třemi dívkami a dvěma chlapci. Nejmladší dcera Amani-Nour se narodila v Los Angeles, kde manželé žijí od roku 2012. Omar a Helene se snaží zachovat svůj rodinný život v soukromí a nedovolují, aby jejich popularita ovlivňovala život jejich dětí.

Během rozhovoru pro časopis Elle Helene popsala život své rodiny ve Spojených státech. Uvedla, že děti se v Americe cítí svobodněji. Také se nechala slyšet, že se s Omarem snaží vychovávat své děti v harmonickém a multikulturním prostředí.

Instagram Helene Sy

Manželka Omara Sy má na svém Instagramu přes 40 000 sledujících. Často sdílí fotky s manželem. Mnoho příspěvkůna Instagramu se také věnuje její sociální práci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -