- Reklama -

Omar Sy děti miluje, stejně jako svou Helene: Jaká je manželka hvězdy seriálu Lupin?

Francouzsko-senegalský herec Omar Sy momentálně záží v nejnovějším sériálu Lupin o šarmantním lupiči gentlemanovi. Jaký je ale herec v soukromí? Má Omar Sy děti? Čtěte dále a dozvíte se více o jeho osobním a rodinném životě.

- Reklama -

Fanoušci po celém světě se zvýšeným zájmem hledají informace o francouzském herci Omarovi Sy od té doby, co herec září na Netflixu v seriálu Lupin. Lupin vyšel 8. ledna a od té doby se drží na předních pozicích ve sledovanosti napříč všemi státy, ve kterých vyšel. Proto teď všichni řeší, jestli má Omar Sy děti, jak se jmenuje a jak vypadá jeho manželka, nebo které jsou jeho nejlepší filmy?

Omar Sy se přitom na vlnách zájmu neveze poprvé, je hvězdou od natočení filmu Nedotkutelní. A už se od té doby stihl střihnout role ve filmových sériích jako jsou X-Men, Jurský park nebo Transformers.

Kdo je manželka Omara Sy?

Senegalsko-francouzský herec je do roku 2007 ženatý se svou manželkou Helene. Podle zprávy HITC je spolu dvojice ale mnohem déle. Ti dva spolu totiž před svatbou ještě dlouhých 10 let chodili. Nyní tak jsou spolu už více než 24 let.

Manželka Omara Sy je velmi úspěšnou investiční expertkou. Podle jejího instagramu a novinových zpráv je patrné, že Helene Sy se často a ráda angažuje v sociální sféře a je takéé prezidentkou sdružení CéKeDuBonheur, jehož cílem je zlepšit každodenní život hospitalizovaných dětí.

Helene Sy se hodně věnuje sociální práci v západní Africe a je kmotrou malého chlapce v Nigeru. Dohlíží na odesílání přepravek s potravinami prostřednictvím různých nevládních organizací do Mauretánie nebo Mali. Kromě toho je také generální ředitelkou a zakladatelkou společnosti Siyah Organics, která vyrábí přírodní přírodní produkty pěstované v Senegalu.

Kolik má Omar Sy dětí?

Hélène a Omar mají velkou rodinu s pěti dětmi – třemi dívkami a dvěma chlapci. Nejmladší dcera Amani-Nour se narodila v Los Angeles, kde manželé žijí od roku 2012. Omar a Helene se snaží zachovat svůj rodinný život v soukromí a nedovolují, aby jejich popularita ovlivňovala život jejich dětí.

Během rozhovoru pro časopis Elle Helene popsala život své rodiny ve Spojených státech. Uvedla, že děti se v Americe cítí svobodněji. Také se nechala slyšet, že se s Omarem snaží vychovávat své děti v harmonickém a multikulturním prostředí.

Instagram Helene Sy

Manželka Omara Sy má na svém Instagramu přes 40 000 sledujících. Často sdílí fotky s manželem. Mnoho příspěvkůna Instagramu se také věnuje její sociální práci.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -