- Reklama -

Omar Sy děti miluje, stejně jako svou Helene: Jaká je manželka hvězdy seriálu Lupin?

Francouzsko-senegalský herec Omar Sy momentálně záží v nejnovějším sériálu Lupin o šarmantním lupiči gentlemanovi. Jaký je ale herec v soukromí? Má Omar Sy děti? Čtěte dále a dozvíte se více o jeho osobním a rodinném životě.

- Reklama -

Fanoušci po celém světě se zvýšeným zájmem hledají informace o francouzském herci Omarovi Sy od té doby, co herec září na Netflixu v seriálu Lupin. Lupin vyšel 8. ledna a od té doby se drží na předních pozicích ve sledovanosti napříč všemi státy, ve kterých vyšel. Proto teď všichni řeší, jestli má Omar Sy děti, jak se jmenuje a jak vypadá jeho manželka, nebo které jsou jeho nejlepší filmy?

Omar Sy se přitom na vlnách zájmu neveze poprvé, je hvězdou od natočení filmu Nedotkutelní. A už se od té doby stihl střihnout role ve filmových sériích jako jsou X-Men, Jurský park nebo Transformers.

Kdo je manželka Omara Sy?

Senegalsko-francouzský herec je do roku 2007 ženatý se svou manželkou Helene. Podle zprávy HITC je spolu dvojice ale mnohem déle. Ti dva spolu totiž před svatbou ještě dlouhých 10 let chodili. Nyní tak jsou spolu už více než 24 let.

Manželka Omara Sy je velmi úspěšnou investiční expertkou. Podle jejího instagramu a novinových zpráv je patrné, že Helene Sy se často a ráda angažuje v sociální sféře a je takéé prezidentkou sdružení CéKeDuBonheur, jehož cílem je zlepšit každodenní život hospitalizovaných dětí.

Helene Sy se hodně věnuje sociální práci v západní Africe a je kmotrou malého chlapce v Nigeru. Dohlíží na odesílání přepravek s potravinami prostřednictvím různých nevládních organizací do Mauretánie nebo Mali. Kromě toho je také generální ředitelkou a zakladatelkou společnosti Siyah Organics, která vyrábí přírodní přírodní produkty pěstované v Senegalu.

Kolik má Omar Sy dětí?

Hélène a Omar mají velkou rodinu s pěti dětmi – třemi dívkami a dvěma chlapci. Nejmladší dcera Amani-Nour se narodila v Los Angeles, kde manželé žijí od roku 2012. Omar a Helene se snaží zachovat svůj rodinný život v soukromí a nedovolují, aby jejich popularita ovlivňovala život jejich dětí.

Během rozhovoru pro časopis Elle Helene popsala život své rodiny ve Spojených státech. Uvedla, že děti se v Americe cítí svobodněji. Také se nechala slyšet, že se s Omarem snaží vychovávat své děti v harmonickém a multikulturním prostředí.

Instagram Helene Sy

Manželka Omara Sy má na svém Instagramu přes 40 000 sledujících. Často sdílí fotky s manželem. Mnoho příspěvkůna Instagramu se také věnuje její sociální práci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -