- Reklama -

Lupin 2. série: Zradí Anne Pellegrini svého manžela, aby pomohla Assaneovi?

Lupin 2. série se už za pár měsíců objeví na Netflixu, ale natěšení fanoušci chtějí už teď zjistit, jestli se Assane Diop pomstí za smrt otce. Zradí Anne Pellegrini manžela, aby mu pomohla?

- Reklama -

Lupin 2. série už pomalu míří na Netflix a diváci touží zjistit, jestli Assane Diop (hraje ho Omar Sy) najde svého syna Raoula (Etan Simon). Na konci první části první sezóny byl totiž Raoul unesen jedním z mužů Huberta Pellegriniho (Hervé Pierre). Existuje šance, že se jeho manželka Anne Pellegrini (Nicole Garcia) nad Assanem slituje a pomůže mu najít Raoula?

Lupin 2. série: Zradí Anne Pellegrini manžela, aby pomohla Assaneovi?

LUPIN cast 2 anne pelegrini
Bude Anne osobou, která změní očekávaný běh událostí? Foto: Emmanuel Guimier /Netflix

Lupin dorazil na Netflix na začátku roku 2021 a příběh sleduje krále zločinu – Assaneho Diopa.

Ten během prvních dílů bojuje za to, aby očistil jméno svého otce Babakara (Fargass Assandé) odsouzeného poté, co ho Pellegrini falešně obvinil z krádeže.

Babakar si ve vězení vzal život. A Assane chce, aby Pellegrini za své činy zaplatil.

Pellegrini je však chytrý muž a doposud se dokázal bránit tomu, aby Assane odhalil pravdu o jeho pokřiveném charakteru.

Assane v průběhu 1. série seriálu zjistil, že to byla Anne, kdo přiměl jeho otce Babakara, aby podepsal prohlášení o přiznání, které vedlo k jeho smrti.

Anne se Assanovi svěřila, že ji o to požádal policista odpovědný za případ. Hluboce lituje svých činů a dokonce působí jako anonymní dobrodinec, který pomáhá Assaneovi na škole poté, co mu zemřel otec.

Anne se i po letech cítí provinile za to, že obvinila nevinného muže, který se pak ze studu zabil.

Nechutné praktiky boháče Pellegriniho

A proto stále může existovat šance na její vykoupení! Další díly mohou vše změnit. Anne může konfrontovat manžela a udělat správnou věc. První sezóna končí dramatem s Assaneovým synem Raoulem, kterého násilím odvleče do auta jeden z Pellegriniho mužů.

2. série se zaměří právě na Assaneovu snahu najít syna. Pokud Anne zjistí, že plán zorganizoval její manžel, může se chtít pomstít…

K Babakarovi byla přece vždy laskavá, když pracoval jako řidič a lokaj v jejím domě. Dokonce to byla ona, kdo ho nechal vybrat knihu pro syna. A právě díky tomu se Assan seznámil s příběhy Arséna Lupina.

Když Anne zjistila, že Babakara její manžel obvinil z krádeže jejich vzácného náhrdelníku, věděla moc dobře, že by to neudělal. Přesto sledovala, jak nevinného Babakara policie odvádí pryč a svým mlčením pomohla k jeho odsouzení za krádež.

Když ji Assane o mnoho let později konečně konfrontoval, připustila, že zradila jeho rodinu.

Zdálo se, že to udělala v dobré víře, protože myslela, že tím pomůže snížit Babacarův trest.

Stala se však ve skutečnosti jen další figurkou v ďábelském plánu svého manžela, který podle všeho nahlásil náhrdelník jako ukradený, aby získal peníze z pojištění.

Anne i její dcera Juliette (Clotilde Hesme) jsou znepokojeny tím, jak daleko Pellegrini dokáže zajít. Bude právě to důvodem, proč ho zradí?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -