- Reklama -

Lupin 2. série: Zradí Anne Pellegrini svého manžela, aby pomohla Assaneovi?

Lupin 2. série se už za pár měsíců objeví na Netflixu, ale natěšení fanoušci chtějí už teď zjistit, jestli se Assane Diop pomstí za smrt otce. Zradí Anne Pellegrini manžela, aby mu pomohla?

- Reklama -

Lupin 2. série už pomalu míří na Netflix a diváci touží zjistit, jestli Assane Diop (hraje ho Omar Sy) najde svého syna Raoula (Etan Simon). Na konci první části první sezóny byl totiž Raoul unesen jedním z mužů Huberta Pellegriniho (Hervé Pierre). Existuje šance, že se jeho manželka Anne Pellegrini (Nicole Garcia) nad Assanem slituje a pomůže mu najít Raoula?

Lupin 2. série: Zradí Anne Pellegrini manžela, aby pomohla Assaneovi?

LUPIN cast 2 anne pelegrini
Bude Anne osobou, která změní očekávaný běh událostí? Foto: Emmanuel Guimier /Netflix

Lupin dorazil na Netflix na začátku roku 2021 a příběh sleduje krále zločinu – Assaneho Diopa.

Ten během prvních dílů bojuje za to, aby očistil jméno svého otce Babakara (Fargass Assandé) odsouzeného poté, co ho Pellegrini falešně obvinil z krádeže.

Babakar si ve vězení vzal život. A Assane chce, aby Pellegrini za své činy zaplatil.

- Reklama -

Pellegrini je však chytrý muž a doposud se dokázal bránit tomu, aby Assane odhalil pravdu o jeho pokřiveném charakteru.

Assane v průběhu 1. série seriálu zjistil, že to byla Anne, kdo přiměl jeho otce Babakara, aby podepsal prohlášení o přiznání, které vedlo k jeho smrti.

Anne se Assanovi svěřila, že ji o to požádal policista odpovědný za případ. Hluboce lituje svých činů a dokonce působí jako anonymní dobrodinec, který pomáhá Assaneovi na škole poté, co mu zemřel otec.

Anne se i po letech cítí provinile za to, že obvinila nevinného muže, který se pak ze studu zabil.

Nechutné praktiky boháče Pellegriniho

A proto stále může existovat šance na její vykoupení! Další díly mohou vše změnit. Anne může konfrontovat manžela a udělat správnou věc. První sezóna končí dramatem s Assaneovým synem Raoulem, kterého násilím odvleče do auta jeden z Pellegriniho mužů.

2. série se zaměří právě na Assaneovu snahu najít syna. Pokud Anne zjistí, že plán zorganizoval její manžel, může se chtít pomstít…

K Babakarovi byla přece vždy laskavá, když pracoval jako řidič a lokaj v jejím domě. Dokonce to byla ona, kdo ho nechal vybrat knihu pro syna. A právě díky tomu se Assan seznámil s příběhy Arséna Lupina.

Když Anne zjistila, že Babakara její manžel obvinil z krádeže jejich vzácného náhrdelníku, věděla moc dobře, že by to neudělal. Přesto sledovala, jak nevinného Babakara policie odvádí pryč a svým mlčením pomohla k jeho odsouzení za krádež.

Když ji Assane o mnoho let později konečně konfrontoval, připustila, že zradila jeho rodinu.

Zdálo se, že to udělala v dobré víře, protože myslela, že tím pomůže snížit Babacarův trest.

Stala se však ve skutečnosti jen další figurkou v ďábelském plánu svého manžela, který podle všeho nahlásil náhrdelník jako ukradený, aby získal peníze z pojištění.

Anne i její dcera Juliette (Clotilde Hesme) jsou znepokojeny tím, jak daleko Pellegrini dokáže zajít. Bude právě to důvodem, proč ho zradí?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -