- Reklama -

Nejlepší novinky na Netflixu (leden 2021): Které filmy a seriály musíte vidět?

Každý měsíc přibude do knihovny Netflixu několik filmů a televizních pořadů. Které že jsou ty nejlepší novinky na Netflixu (leden 2021)?

- Reklama -

Světohled doporučuje pouze tituly, které jsou tzv. „must see“. Další tipy na Netflix najdete v přehledech nejlepších seriálů a nejlepších filmů.

Cobra Kai – české titulky

 Cobra Kai
(2018) on IMDb

řada 3. – k dispozici od 2. ledna

Mezi nejlepší novinky na Netflixu (leden 2021) rozhodně patří i Cobra Kai. Seriál začínal nejdříve na YouTube Premium, kde prožil dvě sezóny a ukázal se jako překvapivě funkční projekt. Nedávno na něj koupil práva Netflix, dal mu nový domov, a objednal čtvrtou sérii (ještě před uvedením třetí).

Cobra Kai je volným pokračováním původní filmové série Karate Kid. Děj se odehrává o 34 let později a ukazuje karatistu Johnnyho Lawrencea (William Zabka), když otevírá své vlastní dojo – Cobra Kai.

- Reklama -

Jedná se o čin, kterým oživí staré soupeření s Danielem LaRusso (Ralph Macchio)…

Od ledna je k dispozici už třetí série.

Velký průvodce meditací – české titulky, český dabing

 Velký průvodce meditací
(2021) on IMDb

1. řada k dispozici od 1. ledna

Jde o nejnovější interaktivní televizní seriál a první ze tří sérií. V úvodních osmi epizodách celého projektu bývalý buddhistický mnich a spoluzakladatel Headspace Andy Puddicombe provede diváky výhodami a uměním meditace.

Každý díl ilustruje jinou techniku ​​všímavosti a končí meditací s průvodcem, která vám pomůže cvičit. Přinejmenším získáte chvilku klidu a úlevu od každodenního náporu dalších negativních zpráv ohledně pandemie a nepovedených plánů, jak už konečně vše vrátit do normálu.

Dějiny nadávání – české titulky

 History of Swear Words
(2021) on IMDb

1. řada k dispozici od 5. ledna

Existují dva základní důvody, proč se vyplatí sledovat šestidílný dokument „Dějiny nadávání“. První je vrozená zvědavost. Prostě chcete vědět, odkud pocházejí slova jako „kurva“, „hovno“ a další. Stejně tak bude jistě zajímavé zjistit důvod, proč se ve společnostech po celém světě staly tak tabuizovanými pojmy.

Tento netradiční dokument se na věc dívá z věděckého pohledu. Zpovídá skutečné lexikografy, kognitivní odborníky (kteří provádějí výzkum jazyka), autory a historiky… Takže se i něco dozvíte.

Předstírejme, že je to v pořádku – české titulky

 Pretend It's a City
(2021) on IMDb

minisérie – k dispozici od 8. ledna

Dokumentární seriál režiséra Martina Scorseseho o Fran Lebowitzové. A to je asi tak vše, co potřebujete vědět…

Že vám to nestačí? Fajn. Limitovaná minisérie se sedmi epizodami je druhým Scorseseho dokumentem o Lebowitzové, slavné newyorské spisovatelce a veřejné mluvčí.

„Předstírejme, že je to v pořádku“ je seriál vytvořený jako průvodce po městě očima dvou skutečných místních obyvatel, je jako dlouhá procházka New Yorkem, samozřejmě před COVIDEM. Se Scorsesem na sedadle řidiče bude v každém rohu určitě čekat vzrušení.

Lupin – české titulky

 Lupin
(2021) on IMDb

1. řada k dispozici od 8. ledna

V roce 1905 vytvořil francouzský spisovatel Maurice Leblanc postavu Arsène Lupina, která ztělesňuje jeden z nejoblíbenějších archetypů ve všech příbězích: gentlemanského zloděje. Od svého vzniku se zdvořilý a lstivý Lupin v průběhu let objevil v několika povídkách, knihách, komiksech a filmech.

Nyní Lupin znovu ožije, aby přelstil své nepřátele, a to díky nové sérii Netflixu od režiséra Podfukářů a producenta Kurýra 2 Louise Leterriera. Jedno je jisté. Lupič gentleman rozhodně také patří mezi nejlepší novinky na Netflixu (leden 2020).

Night Stalker: Hon na sériového vraha – české titulky

 Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer
(2021) on IMDb

K dispozici od 13. ledna

Los Angeles během léta roku 1985. Objevují se záhadné vraždy. Spousta vražd. Od března téhož roku seriál sleduje notoricky známé kalifornské vražedné řádění páchané Richardem Ramirezem. Vyšetřovatelé se za ním honili déle než rok.

Série vražd a sexuálních útoků se zpočátku jevila jako zcela nesouvisející. Až detektiv Gil Carrillo a vyšetřovatel vražd Frank Salerno objevili, že by za odpornými činy mohl stát jeden člověk. Čtyřdílný dokument využívá dobových rozhovorů, archivních záběrů a fotografií k dosud nevídanému vyprávění nechvalně známého hororového příběhu z Los Angeles.

Rozčarování – český dabing, české titulky

 Rozcarování
(2018) on IMDb

3. řada k dispozici od 15. ledna

Matt Groening, tvůrce seriálu Simpsonovi, tento měsíc představí už třetí sezónu Rozčarování. Po středověkých nehodách princezny Bean, jejího elfího společníka Elfa a jejího osobního démona Lucíka putuje „Rozčarování“ skrze Snový svět zpátky domů, kde na ni čekají nepřátelští občané království.

Důvod, proč sledovat: Rozhodně démon Lucík. Žvýká vše, co není jídlo. Probudí vás ve 3 hodiny ráno skokem na tvář nebo křikem do ucha. Lucík prostě projevuje škodolibou radost podobně jako vaše kočka, když se vás rozhodne týrat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -