- Reklama -

Seriál Lupin 2 část: Kdy bude na Netflixu zbytek 1. série?

Na Netflixu v pátek vyšla francouzská krimisérie Lupin o lupiči gentlemanovi. Alespoň první část první série. Ale kdy vyjde část 2?

- Reklama -

Lupin vyšel na Netflixu v pátek 8. ledna a už za pár dní si vytvořil solidní fanouškovskou základnu. Arsène Lupin je založen na fiktivní postavě vytvořené spisovatelem Mauricem Leblancem na počátku 20. století. V seriálu ale dostal moderní oblek. Pod taktovkou režiséra Podfukářů pak vznikl jeden z nejlepších seriálů, co má Netflix v nabídce.

UPOZORNĚNÍ: Tato část článku obsahuje spoilery seriálu Lupin.

Lupin se odehrává v současnosti, ale přítomnost slavného lupiče a mistra převleků je cítit v každé scéně. Děj vypráví příběh Assana Diopa (hraje ho Omar Sy), jehož život se navždy změnil, když byl teenager.

Poté, co byl obviněn z trestného činu, který nespáchal, se mu ve vězení zavraždil otec a 25 let poté chce Assane jeho falešné obvinění pomstít. Aby toho mohl dosáhnout, inspiruje se knihou o Lupinovi a jeho metodami.

Kdy vyjde Lupin část 2?

serial lupin guediro
Soufiane Guerrab jako Guediro v seriálu Lupin FOTO: Emmanuel Guimier / Netflix

První část první série Lupina vyšla na Netflixu 8. ledna. Skládá se z pěti epizod, které mají všechny kolem 50 minut. Strach, že by těmito díly vše skončilo, není na místě, protože samotný Netflix anoncuje uvedené díly jen jako část 1.

- Reklama -

Úvodní díly jen připravili zápletku pro další pětici dílů, co je na cestě. A je dost možné, že se na ně nebude čekat příliš dlouho.

V době psaní tohoto článku ještě nebylo potvrzené datum vydání 2 části Lupina. Fanoušci Netflixu ze zkušenosti vědí, že obvykle se musí čekat asi rok, než vyjde další sezóna pořadu. Jenže v tomhle případě je to jiné, nové epizody budou spíše dokončením první série než začátkem další.

Natáčení už nějaký čas běží, takže čekání na pokračování by nemělo být příliš dlouhé. Může to být v řádu měsíců. Příkladem budiž populární dokument Nevyřešené záhady, který byl také rozdělen na dvě části. A druhá část první sezóny vyšla jen několik měsíců po vydání první.

Pokud se tedy Netflix bude řídit tímto vzorem, druhá část Lupina by mohla vyjít už v dubnu. Poslední informace přišla 28. ledna, kdy společnost naznačila, že se další série objeví v létě. Konkrétní datum Netflix zatím nezveřejnil. K nové sérii už je dokonce i úvodní fotografie a první teaser.

Konec první části premiérové sezony seriálu trávil Assane s Claire (Ludivine Sangier) a Raoulem (Etan Simon). Claire však zklamal, protože jí slíbil, že se vzdá krádeží, což ale neudělal. Syna mu navíc unesl záhadný Leonard, se kterým se Assane podle všeho znal, ale není zatím známo, kde se jejich cesty setkaly.

Guédiro (Soufiane Guerrab) navíc zjistil Lupinovu identuti a Assane na něj zareagoval, když ho nazval Lupinem. Znamená to, že je s Assanem a jeho odvážným plánem konec? Nebo se dokáže ze složité situace dostat?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -