- Reklama -

Seriál Lupin 2 část: Kdy bude na Netflixu zbytek 1. série?

Na Netflixu v pátek vyšla francouzská krimisérie Lupin o lupiči gentlemanovi. Alespoň první část první série. Ale kdy vyjde část 2?

- Reklama -

Lupin vyšel na Netflixu v pátek 8. ledna a už za pár dní si vytvořil solidní fanouškovskou základnu. Arsène Lupin je založen na fiktivní postavě vytvořené spisovatelem Mauricem Leblancem na počátku 20. století. V seriálu ale dostal moderní oblek. Pod taktovkou režiséra Podfukářů pak vznikl jeden z nejlepších seriálů, co má Netflix v nabídce.

UPOZORNĚNÍ: Tato část článku obsahuje spoilery seriálu Lupin.

Lupin se odehrává v současnosti, ale přítomnost slavného lupiče a mistra převleků je cítit v každé scéně. Děj vypráví příběh Assana Diopa (hraje ho Omar Sy), jehož život se navždy změnil, když byl teenager.

Poté, co byl obviněn z trestného činu, který nespáchal, se mu ve vězení zavraždil otec a 25 let poté chce Assane jeho falešné obvinění pomstít. Aby toho mohl dosáhnout, inspiruje se knihou o Lupinovi a jeho metodami.

Kdy vyjde Lupin část 2?

serial lupin guediro
Soufiane Guerrab jako Guediro v seriálu Lupin FOTO: Emmanuel Guimier / Netflix

První část první série Lupina vyšla na Netflixu 8. ledna. Skládá se z pěti epizod, které mají všechny kolem 50 minut. Strach, že by těmito díly vše skončilo, není na místě, protože samotný Netflix anoncuje uvedené díly jen jako část 1.

Úvodní díly jen připravili zápletku pro další pětici dílů, co je na cestě. A je dost možné, že se na ně nebude čekat příliš dlouho.

V době psaní tohoto článku ještě nebylo potvrzené datum vydání 2 části Lupina. Fanoušci Netflixu ze zkušenosti vědí, že obvykle se musí čekat asi rok, než vyjde další sezóna pořadu. Jenže v tomhle případě je to jiné, nové epizody budou spíše dokončením první série než začátkem další.

Natáčení už nějaký čas běží, takže čekání na pokračování by nemělo být příliš dlouhé. Může to být v řádu měsíců. Příkladem budiž populární dokument Nevyřešené záhady, který byl také rozdělen na dvě části. A druhá část první sezóny vyšla jen několik měsíců po vydání první.

Pokud se tedy Netflix bude řídit tímto vzorem, druhá část Lupina by mohla vyjít už v dubnu. Poslední informace přišla 28. ledna, kdy společnost naznačila, že se další série objeví v létě. Konkrétní datum Netflix zatím nezveřejnil. K nové sérii už je dokonce i úvodní fotografie a první teaser.

Konec první části premiérové sezony seriálu trávil Assane s Claire (Ludivine Sangier) a Raoulem (Etan Simon). Claire však zklamal, protože jí slíbil, že se vzdá krádeží, což ale neudělal. Syna mu navíc unesl záhadný Leonard, se kterým se Assane podle všeho znal, ale není zatím známo, kde se jejich cesty setkaly.

Guédiro (Soufiane Guerrab) navíc zjistil Lupinovu identuti a Assane na něj zareagoval, když ho nazval Lupinem. Znamená to, že je s Assanem a jeho odvážným plánem konec? Nebo se dokáže ze složité situace dostat?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -