- Reklama -

Seriál Lupin 2 část: Kdy bude na Netflixu zbytek 1. série?

Na Netflixu v pátek vyšla francouzská krimisérie Lupin o lupiči gentlemanovi. Alespoň první část první série. Ale kdy vyjde část 2?

- Reklama -

Lupin vyšel na Netflixu v pátek 8. ledna a už za pár dní si vytvořil solidní fanouškovskou základnu. Arsène Lupin je založen na fiktivní postavě vytvořené spisovatelem Mauricem Leblancem na počátku 20. století. V seriálu ale dostal moderní oblek. Pod taktovkou režiséra Podfukářů pak vznikl jeden z nejlepších seriálů, co má Netflix v nabídce.

UPOZORNĚNÍ: Tato část článku obsahuje spoilery seriálu Lupin.

Lupin se odehrává v současnosti, ale přítomnost slavného lupiče a mistra převleků je cítit v každé scéně. Děj vypráví příběh Assana Diopa (hraje ho Omar Sy), jehož život se navždy změnil, když byl teenager.

Poté, co byl obviněn z trestného činu, který nespáchal, se mu ve vězení zavraždil otec a 25 let poté chce Assane jeho falešné obvinění pomstít. Aby toho mohl dosáhnout, inspiruje se knihou o Lupinovi a jeho metodami.

Kdy vyjde Lupin část 2?

serial lupin guediro
Soufiane Guerrab jako Guediro v seriálu Lupin FOTO: Emmanuel Guimier / Netflix

První část první série Lupina vyšla na Netflixu 8. ledna. Skládá se z pěti epizod, které mají všechny kolem 50 minut. Strach, že by těmito díly vše skončilo, není na místě, protože samotný Netflix anoncuje uvedené díly jen jako část 1.

Úvodní díly jen připravili zápletku pro další pětici dílů, co je na cestě. A je dost možné, že se na ně nebude čekat příliš dlouho.

V době psaní tohoto článku ještě nebylo potvrzené datum vydání 2 části Lupina. Fanoušci Netflixu ze zkušenosti vědí, že obvykle se musí čekat asi rok, než vyjde další sezóna pořadu. Jenže v tomhle případě je to jiné, nové epizody budou spíše dokončením první série než začátkem další.

Natáčení už nějaký čas běží, takže čekání na pokračování by nemělo být příliš dlouhé. Může to být v řádu měsíců. Příkladem budiž populární dokument Nevyřešené záhady, který byl také rozdělen na dvě části. A druhá část první sezóny vyšla jen několik měsíců po vydání první.

Pokud se tedy Netflix bude řídit tímto vzorem, druhá část Lupina by mohla vyjít už v dubnu. Poslední informace přišla 28. ledna, kdy společnost naznačila, že se další série objeví v létě. Konkrétní datum Netflix zatím nezveřejnil. K nové sérii už je dokonce i úvodní fotografie a první teaser.

Konec první části premiérové sezony seriálu trávil Assane s Claire (Ludivine Sangier) a Raoulem (Etan Simon). Claire však zklamal, protože jí slíbil, že se vzdá krádeží, což ale neudělal. Syna mu navíc unesl záhadný Leonard, se kterým se Assane podle všeho znal, ale není zatím známo, kde se jejich cesty setkaly.

Guédiro (Soufiane Guerrab) navíc zjistil Lupinovu identuti a Assane na něj zareagoval, když ho nazval Lupinem. Znamená to, že je s Assanem a jeho odvážným plánem konec? Nebo se dokáže ze složité situace dostat?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -