- Reklama -

Seriál Lupin 2 část: Kdy bude na Netflixu zbytek 1. série?

Na Netflixu v pátek vyšla francouzská krimisérie Lupin o lupiči gentlemanovi. Alespoň první část první série. Ale kdy vyjde část 2?

- Reklama -

Lupin vyšel na Netflixu v pátek 8. ledna a už za pár dní si vytvořil solidní fanouškovskou základnu. Arsène Lupin je založen na fiktivní postavě vytvořené spisovatelem Mauricem Leblancem na počátku 20. století. V seriálu ale dostal moderní oblek. Pod taktovkou režiséra Podfukářů pak vznikl jeden z nejlepších seriálů, co má Netflix v nabídce.

UPOZORNĚNÍ: Tato část článku obsahuje spoilery seriálu Lupin.

Lupin se odehrává v současnosti, ale přítomnost slavného lupiče a mistra převleků je cítit v každé scéně. Děj vypráví příběh Assana Diopa (hraje ho Omar Sy), jehož život se navždy změnil, když byl teenager.

Poté, co byl obviněn z trestného činu, který nespáchal, se mu ve vězení zavraždil otec a 25 let poté chce Assane jeho falešné obvinění pomstít. Aby toho mohl dosáhnout, inspiruje se knihou o Lupinovi a jeho metodami.

Kdy vyjde Lupin část 2?

serial lupin guediro
Soufiane Guerrab jako Guediro v seriálu Lupin FOTO: Emmanuel Guimier / Netflix

První část první série Lupina vyšla na Netflixu 8. ledna. Skládá se z pěti epizod, které mají všechny kolem 50 minut. Strach, že by těmito díly vše skončilo, není na místě, protože samotný Netflix anoncuje uvedené díly jen jako část 1.

- Reklama -

Úvodní díly jen připravili zápletku pro další pětici dílů, co je na cestě. A je dost možné, že se na ně nebude čekat příliš dlouho.

V době psaní tohoto článku ještě nebylo potvrzené datum vydání 2 části Lupina. Fanoušci Netflixu ze zkušenosti vědí, že obvykle se musí čekat asi rok, než vyjde další sezóna pořadu. Jenže v tomhle případě je to jiné, nové epizody budou spíše dokončením první série než začátkem další.

Natáčení už nějaký čas běží, takže čekání na pokračování by nemělo být příliš dlouhé. Může to být v řádu měsíců. Příkladem budiž populární dokument Nevyřešené záhady, který byl také rozdělen na dvě části. A druhá část první sezóny vyšla jen několik měsíců po vydání první.

Pokud se tedy Netflix bude řídit tímto vzorem, druhá část Lupina by mohla vyjít už v dubnu. Poslední informace přišla 28. ledna, kdy společnost naznačila, že se další série objeví v létě. Konkrétní datum Netflix zatím nezveřejnil. K nové sérii už je dokonce i úvodní fotografie a první teaser.

Konec první části premiérové sezony seriálu trávil Assane s Claire (Ludivine Sangier) a Raoulem (Etan Simon). Claire však zklamal, protože jí slíbil, že se vzdá krádeží, což ale neudělal. Syna mu navíc unesl záhadný Leonard, se kterým se Assane podle všeho znal, ale není zatím známo, kde se jejich cesty setkaly.

Guédiro (Soufiane Guerrab) navíc zjistil Lupinovu identuti a Assane na něj zareagoval, když ho nazval Lupinem. Znamená to, že je s Assanem a jeho odvážným plánem konec? Nebo se dokáže ze složité situace dostat?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -