- Reklama -

Matthew McConaughey prozradil, jak se vyrovnal se sexuálním zneužitím

Americký herec Matthew McConaughey tvrdí, že nedovolil, aby z něj "ošklivé a děsivé" sexuální napadení, které prožil v mládí, udělalo oběť nebo mu zabránilo v tom, aby si nyní užíval "dobrých sexuálních vztahů" se ženami.

- Reklama -

Herec o svých špatných zkušenostech promluvil v nedávno zveřejněné epizodě podcastu Amandy de Cadenet „Konverzace o: Mužích“. „Nenechám se tím porazit,“ přísahá ve zpovědi Amandě zaníceně McConaughey, který své traumatizující zážitky z dospívání již dříve popsal ve svých pamětech Greenlights. „Nebudu se bát vztahů, protože moje první zkušenost byla vydírání. Uh uh. To je úchylka. Ne, ne. Takhle to ve skutečnosti není!“ vysvětlil.

„Rodiče mě učili, vedli mě k úctě k ženě, úctě ke vztahu, úctě k sexuální intimitě, úctě k prostoru,“ řekl herec, jenž získal Oscara za roli ve filmu Dallas Buyers Club.

Nejdůležitější rady do života mu dal otec

McConaughey také zavzpomínal, jak ho jeho otec James naučil, že je důležité respektovat hranice sexuální partnerky. Tvrdí, že tato lekce mu umožnila rozlišovat mezi hroznými věcmi, které se mu staly, a velkými možnostmi, které pro něj existují ve vztahu s vhodnou partnerkou.

„Posadil si mě, povídal si chvíli o ptáčcích a včeličkách, a pak řekl: „Už máš ten věk, líbáš se?“ a já řekl: „Ano, pane,“ vzpomíná McConaughey. „A on na to: ‚No, jednou to zajde dál. Pravděpodobně to zajde tak daleko, že se budete intimně sbližovat a budou tam prsa a bude to pod pasem.“ „A co když to bude pod pasem? Parafrázuji.“

- Reklama -

McConaughey uvedl, že mu otec nakonec poradil: „Pokud někdy ucítíš, že dívka, žena, zaváhá, hned přestaň.“

Znásilnění mu štěstí ze života neodneslo

A tím se prý herec od té doby snažil řídit. „Potom jsem se dostal ke zdravým sexuálním vztahům a měl jsem dívky, které se mi líbily a které měly rády mě, a pomalu jsme se intimně sbližovali a bylo to krásné a neohrabané a všechny ty věci, ale nebylo to ošklivé jako mé předchozí zkušenosti,“ přiznal, že díky radám otce nakonec přebil hezkými špatné zážitky, při kterých byl v patnácti letech přemluven k sexu a v osmnácti ho dokonce muž znásilnil v autě.

Díky své dobré výchově se i přes nepříjemné zkušenosti odhodlal přijmout ve vztazích lásku a důvěru. V současné době má se svou čtyřicetiletou manželkou Camilou Alves tři děti: čtrnáctiletého Leviho, dvanáctiletou Vidu a devítiletého Livingstona. „Neoddiskutovatelně jsem se rozhodl, že své špatné zážitky v sobě nebudu nosit, že si tuhle bagáž nepřinesu do života, který povedu,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -