- Reklama -

Matthew McConaughey prozradil, jak se vyrovnal se sexuálním zneužitím

Americký herec Matthew McConaughey tvrdí, že nedovolil, aby z něj "ošklivé a děsivé" sexuální napadení, které prožil v mládí, udělalo oběť nebo mu zabránilo v tom, aby si nyní užíval "dobrých sexuálních vztahů" se ženami.

- Reklama -

Herec o svých špatných zkušenostech promluvil v nedávno zveřejněné epizodě podcastu Amandy de Cadenet „Konverzace o: Mužích“. „Nenechám se tím porazit,“ přísahá ve zpovědi Amandě zaníceně McConaughey, který své traumatizující zážitky z dospívání již dříve popsal ve svých pamětech Greenlights. „Nebudu se bát vztahů, protože moje první zkušenost byla vydírání. Uh uh. To je úchylka. Ne, ne. Takhle to ve skutečnosti není!“ vysvětlil.

„Rodiče mě učili, vedli mě k úctě k ženě, úctě ke vztahu, úctě k sexuální intimitě, úctě k prostoru,“ řekl herec, jenž získal Oscara za roli ve filmu Dallas Buyers Club.

Nejdůležitější rady do života mu dal otec

McConaughey také zavzpomínal, jak ho jeho otec James naučil, že je důležité respektovat hranice sexuální partnerky. Tvrdí, že tato lekce mu umožnila rozlišovat mezi hroznými věcmi, které se mu staly, a velkými možnostmi, které pro něj existují ve vztahu s vhodnou partnerkou.

„Posadil si mě, povídal si chvíli o ptáčcích a včeličkách, a pak řekl: „Už máš ten věk, líbáš se?“ a já řekl: „Ano, pane,“ vzpomíná McConaughey. „A on na to: ‚No, jednou to zajde dál. Pravděpodobně to zajde tak daleko, že se budete intimně sbližovat a budou tam prsa a bude to pod pasem.“ „A co když to bude pod pasem? Parafrázuji.“

- Reklama -

McConaughey uvedl, že mu otec nakonec poradil: „Pokud někdy ucítíš, že dívka, žena, zaváhá, hned přestaň.“

Znásilnění mu štěstí ze života neodneslo

A tím se prý herec od té doby snažil řídit. „Potom jsem se dostal ke zdravým sexuálním vztahům a měl jsem dívky, které se mi líbily a které měly rády mě, a pomalu jsme se intimně sbližovali a bylo to krásné a neohrabané a všechny ty věci, ale nebylo to ošklivé jako mé předchozí zkušenosti,“ přiznal, že díky radám otce nakonec přebil hezkými špatné zážitky, při kterých byl v patnácti letech přemluven k sexu a v osmnácti ho dokonce muž znásilnil v autě.

Díky své dobré výchově se i přes nepříjemné zkušenosti odhodlal přijmout ve vztazích lásku a důvěru. V současné době má se svou čtyřicetiletou manželkou Camilou Alves tři děti: čtrnáctiletého Leviho, dvanáctiletou Vidu a devítiletého Livingstona. „Neoddiskutovatelně jsem se rozhodl, že své špatné zážitky v sobě nebudu nosit, že si tuhle bagáž nepřinesu do života, který povedu,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -