- Reklama -

Medvěd 2. řada: Fenomenální seriál z kuchyňského prostředí se vrátí s dalšími díly v příštím roce

Seriál Medvěd se po celém světě dočkal nadšených ohlasů. Kuchařské drama s Jeremy Allenem Whitem v hlavní roli se proto vrátí. Medvěd 2. řada bude k dispozici někdy v roce 2023.

- Reklama -

Medvěd je jedním z nejdramatičtějších, nejpoutavějších a nejoriginálnějších seriálů, které se letos objevily na obrazovkách. Soustředí se na skromný podnik prodávající sendviče, který po bratrově smrti vede Carmen Berzatt (hraje ho Jeremy Allen White). Ten se musí vyrovnat se ztrátou bratra a námahou spojenou s převzetím krachující firmy. V osmi epizodách první sezóny se Carmy vypořádával s finančními problémy firmy, konflikty mezi zaměstnanci a s procesem truchlení po smrti bratra. Podle serveru Variety se seriál krátce po červnové premiéře dočkal od stanice FX obnovení a přijde tak Medvěd 2. řada.

„Medvěd překonal naše nejdivočejší tvůrčí, kritická i komerční očekávání,“ uvedl prezident FX Entertainment Eric Schrier v prohlášení, v němž oznámil objednávku druhé sezóny. „Nemůžeme se dočkat, až se pustíme do práce na druhé sérii.“

O čem bude Medvěd 2. řada?

Ve druhé řadě Medvěda Carmy a jeho tým zaměstnanců znovu otevřou restauraci s novým cílem a vyzbrojeni velkou částkou peněz, kterou v závěru první série obstaral bratr. Podle Christophera Storera, scénáristy seriálu, „to nebude tak, že by ztratili veškeré kouzlo původní restaurace“.

„Budeme se tím zabývat ve druhé sezóně. Je to spíš tak: Jak to můžeme využít a možná vydělat nějaké peníze? A možná to udělat jednodušší? A možná – začít z místa, které není v háji?“ dodal Storer pro web esquire.com. „Můžeme toho využít k tomu, abychom vybudovali něco nového, když jsme se teď všichni našli v tomhle systému, kde věci nedávají smysl a lidi dávají telecí zásoby na horní polici?“

Seriál se vrátí v roce 2023

Ve společném prohlášení spoluscenáristé Christopher Storer a Joanna Calo dodali, kdy se seriál objeví znovu na obrazovkách. „Jsme vděční společnosti FX, našemu šíleně talentovanému obsazení, našemu štábu, který pracoval tvrdě, rychle a uprostřed zimy, nemluvě o všech, kteří se dívali. A už se nemůžeme dočkat, až vás všechny v roce 2023 přivedeme zpátky k Medvědovi,“ napsali.

- Reklama -

Zatím nejsou žádné zprávy o změnách v obsazení. Lze tak předpokládat, že se vrátí všichni hlavní herci Jeremy Allen White, Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson a Matty Matheson.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -