- Reklama -

Medvěd 2. řada: Fenomenální seriál z kuchyňského prostředí se vrátí s dalšími díly v příštím roce

Seriál Medvěd se po celém světě dočkal nadšených ohlasů. Kuchařské drama s Jeremy Allenem Whitem v hlavní roli se proto vrátí. Medvěd 2. řada bude k dispozici někdy v roce 2023.

- Reklama -

Medvěd je jedním z nejdramatičtějších, nejpoutavějších a nejoriginálnějších seriálů, které se letos objevily na obrazovkách. Soustředí se na skromný podnik prodávající sendviče, který po bratrově smrti vede Carmen Berzatt (hraje ho Jeremy Allen White). Ten se musí vyrovnat se ztrátou bratra a námahou spojenou s převzetím krachující firmy. V osmi epizodách první sezóny se Carmy vypořádával s finančními problémy firmy, konflikty mezi zaměstnanci a s procesem truchlení po smrti bratra. Podle serveru Variety se seriál krátce po červnové premiéře dočkal od stanice FX obnovení a přijde tak Medvěd 2. řada.

„Medvěd překonal naše nejdivočejší tvůrčí, kritická i komerční očekávání,“ uvedl prezident FX Entertainment Eric Schrier v prohlášení, v němž oznámil objednávku druhé sezóny. „Nemůžeme se dočkat, až se pustíme do práce na druhé sérii.“

O čem bude Medvěd 2. řada?

Ve druhé řadě Medvěda Carmy a jeho tým zaměstnanců znovu otevřou restauraci s novým cílem a vyzbrojeni velkou částkou peněz, kterou v závěru první série obstaral bratr. Podle Christophera Storera, scénáristy seriálu, „to nebude tak, že by ztratili veškeré kouzlo původní restaurace“.

„Budeme se tím zabývat ve druhé sezóně. Je to spíš tak: Jak to můžeme využít a možná vydělat nějaké peníze? A možná to udělat jednodušší? A možná – začít z místa, které není v háji?“ dodal Storer pro web esquire.com. „Můžeme toho využít k tomu, abychom vybudovali něco nového, když jsme se teď všichni našli v tomhle systému, kde věci nedávají smysl a lidi dávají telecí zásoby na horní polici?“

Seriál se vrátí v roce 2023

Ve společném prohlášení spoluscenáristé Christopher Storer a Joanna Calo dodali, kdy se seriál objeví znovu na obrazovkách. „Jsme vděční společnosti FX, našemu šíleně talentovanému obsazení, našemu štábu, který pracoval tvrdě, rychle a uprostřed zimy, nemluvě o všech, kteří se dívali. A už se nemůžeme dočkat, až vás všechny v roce 2023 přivedeme zpátky k Medvědovi,“ napsali.

Zatím nejsou žádné zprávy o změnách v obsazení. Lze tak předpokládat, že se vrátí všichni hlavní herci Jeremy Allen White, Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson a Matty Matheson.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -