- Reklama -

Medvěd 2. řada: Fenomenální seriál z kuchyňského prostředí se vrátí s dalšími díly v příštím roce

Seriál Medvěd se po celém světě dočkal nadšených ohlasů. Kuchařské drama s Jeremy Allenem Whitem v hlavní roli se proto vrátí. Medvěd 2. řada bude k dispozici někdy v roce 2023.

- Reklama -

Medvěd je jedním z nejdramatičtějších, nejpoutavějších a nejoriginálnějších seriálů, které se letos objevily na obrazovkách. Soustředí se na skromný podnik prodávající sendviče, který po bratrově smrti vede Carmen Berzatt (hraje ho Jeremy Allen White). Ten se musí vyrovnat se ztrátou bratra a námahou spojenou s převzetím krachující firmy. V osmi epizodách první sezóny se Carmy vypořádával s finančními problémy firmy, konflikty mezi zaměstnanci a s procesem truchlení po smrti bratra. Podle serveru Variety se seriál krátce po červnové premiéře dočkal od stanice FX obnovení a přijde tak Medvěd 2. řada.

„Medvěd překonal naše nejdivočejší tvůrčí, kritická i komerční očekávání,“ uvedl prezident FX Entertainment Eric Schrier v prohlášení, v němž oznámil objednávku druhé sezóny. „Nemůžeme se dočkat, až se pustíme do práce na druhé sérii.“

O čem bude Medvěd 2. řada?

Ve druhé řadě Medvěda Carmy a jeho tým zaměstnanců znovu otevřou restauraci s novým cílem a vyzbrojeni velkou částkou peněz, kterou v závěru první série obstaral bratr. Podle Christophera Storera, scénáristy seriálu, „to nebude tak, že by ztratili veškeré kouzlo původní restaurace“.

„Budeme se tím zabývat ve druhé sezóně. Je to spíš tak: Jak to můžeme využít a možná vydělat nějaké peníze? A možná to udělat jednodušší? A možná – začít z místa, které není v háji?“ dodal Storer pro web esquire.com. „Můžeme toho využít k tomu, abychom vybudovali něco nového, když jsme se teď všichni našli v tomhle systému, kde věci nedávají smysl a lidi dávají telecí zásoby na horní polici?“

Seriál se vrátí v roce 2023

Ve společném prohlášení spoluscenáristé Christopher Storer a Joanna Calo dodali, kdy se seriál objeví znovu na obrazovkách. „Jsme vděční společnosti FX, našemu šíleně talentovanému obsazení, našemu štábu, který pracoval tvrdě, rychle a uprostřed zimy, nemluvě o všech, kteří se dívali. A už se nemůžeme dočkat, až vás všechny v roce 2023 přivedeme zpátky k Medvědovi,“ napsali.

- Reklama -

Zatím nejsou žádné zprávy o změnách v obsazení. Lze tak předpokládat, že se vrátí všichni hlavní herci Jeremy Allen White, Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson a Matty Matheson.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -