- Reklama -

Druhá řada minisérie Iveta je dotočená. Nové tři díly posunou děj do divokých 90. let

Po jednadvaceti natáčecích dnech padla poslední klapka druhé řady minisérie Iveta z dílny Voyo Originál. Na Voyo se druhá řada minisérie představí v první polovině příštího roku.

- Reklama -

V nových dílech minisérie Iveta se populární zpěvačka v kariéře posune na úplný vrchol. „V první řadě byla Iveta vlastně ještě dítě. Teď je z ní žena, která si plní svůj sen,“ říká představitelka titulní role Anna Fialová.

Vzhledem k posunu do revolučních 90. let se dočkáme v životě hlavní hrdinky znatelných změn. „Ve druhé řadě sledujeme zcela jinou Ivetu než v té první,“ potvrzuje režisér a autor scénáře Michal Samir.

Ivetu čekají úspěchy, ztráty a bolesti

Všudypřítomné nadšení, které nastalo po pádu komunismu, se tak promítne i do minisérie Iveta. „V první řadě jsme se loučili s Ivetou ve chvíli, kdy přišla o Petra Sepešiho. Druhá řada vypráví její příběh od začátku devadesátých let, kdy celá společnost, Ivetu nevyjímaje, prožívá celou řadu euforických změn,“ vysvětlil Samir.

A o čem přesně druhá série bude? Na ploše tří dílů hodlá vyprávět příběh slavné zpěvačky v době její největší slávy – v devadesátých letech. V období, kdy Bartošová sbírala jedno ocenění za druhým, objevila se v hlavní roli filmového hitu Svatba upírů, stál po jejím boku stojí gigant československého šoubyznysu Ladislav Štaidl a dočkala se i vytouženého dítěte.

Vše ovšem nebude zalité sluncem, jak to už v životě zpěvačky bývalo zvykem. Přichází také první porevoluční skandál, který plní titulní strany nově vzniklých bulvárních titulů. Jeho aktérem není nikdo jiný než oblíbená zpěvačka. „Druhá řada se bude lišit od první jako devadesátky od osmdesátek. S Ivetou prožijeme zvraty, na které by jiní potřebovali tři životy. A díky scénáři a režii Michala Samira se dostaneme tak blízko jako nikdo předtím,” říká na adresu nových dílů kreativní producent Voyo Matěj Podzimek.

Karla Gotta si v seriálu zahraje Ondřej Ruml

Podle slov producenta Barletta Productions Matěje Chlupáčka se tentokrát „z romantického příběhu dostáváme do opravdu divoké jízdy Ivety na vrcholu, který s sebou nese vedle obrovského úspěchu i nový druh ztráty a bolesti.“

V nové řadě minisérie Iveta na diváky čeká také celá řada tanečních a hudebních vystoupení, včetně duetu s Karlem Gottem, kterého si zahrál muzikant Ondřej Ruml.

„Natáčení pro nás bylo tentokrát velmi náročné zejména kvůli velkému množství vystoupení a změn účesů a líčení,“ popsala producentka a castingová režisérka Maja Hamplová. „Naše umělecká maskérka Lenka Nosková na Aničce Fialové dělala dokonce třináct různých změn účesů, paruk a líčení. Stejně tak bylo natáčení velká výzva kvůli velkému množství kostýmů, tanečních a pěveckých vystoupení a choreografií.“

Kromě Anny Fialové, Elišky Křenkové, Aleny Mihulové a Miroslava Hanuše, s nimiž se diváci setkali už v první řadě, dostane v nových dílech více prostoru Ondřej G. Brzobohatý v roli Ladislava Štaidla. Dalšího z výrazných mužů v Ivetině okolí, slavného skladatele Karla Svobodu, si zahrál Saša Rašilov.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -