- Reklama -

Druhá řada minisérie Iveta je dotočená. Nové tři díly posunou děj do divokých 90. let

Po jednadvaceti natáčecích dnech padla poslední klapka druhé řady minisérie Iveta z dílny Voyo Originál. Na Voyo se druhá řada minisérie představí v první polovině příštího roku.

- Reklama -

V nových dílech minisérie Iveta se populární zpěvačka v kariéře posune na úplný vrchol. „V první řadě byla Iveta vlastně ještě dítě. Teď je z ní žena, která si plní svůj sen,“ říká představitelka titulní role Anna Fialová.

Vzhledem k posunu do revolučních 90. let se dočkáme v životě hlavní hrdinky znatelných změn. „Ve druhé řadě sledujeme zcela jinou Ivetu než v té první,“ potvrzuje režisér a autor scénáře Michal Samir.

Ivetu čekají úspěchy, ztráty a bolesti

Všudypřítomné nadšení, které nastalo po pádu komunismu, se tak promítne i do minisérie Iveta. „V první řadě jsme se loučili s Ivetou ve chvíli, kdy přišla o Petra Sepešiho. Druhá řada vypráví její příběh od začátku devadesátých let, kdy celá společnost, Ivetu nevyjímaje, prožívá celou řadu euforických změn,“ vysvětlil Samir.

A o čem přesně druhá série bude? Na ploše tří dílů hodlá vyprávět příběh slavné zpěvačky v době její největší slávy – v devadesátých letech. V období, kdy Bartošová sbírala jedno ocenění za druhým, objevila se v hlavní roli filmového hitu Svatba upírů, stál po jejím boku stojí gigant československého šoubyznysu Ladislav Štaidl a dočkala se i vytouženého dítěte.

- Reklama -

Vše ovšem nebude zalité sluncem, jak to už v životě zpěvačky bývalo zvykem. Přichází také první porevoluční skandál, který plní titulní strany nově vzniklých bulvárních titulů. Jeho aktérem není nikdo jiný než oblíbená zpěvačka. „Druhá řada se bude lišit od první jako devadesátky od osmdesátek. S Ivetou prožijeme zvraty, na které by jiní potřebovali tři životy. A díky scénáři a režii Michala Samira se dostaneme tak blízko jako nikdo předtím,” říká na adresu nových dílů kreativní producent Voyo Matěj Podzimek.

Karla Gotta si v seriálu zahraje Ondřej Ruml

Podle slov producenta Barletta Productions Matěje Chlupáčka se tentokrát „z romantického příběhu dostáváme do opravdu divoké jízdy Ivety na vrcholu, který s sebou nese vedle obrovského úspěchu i nový druh ztráty a bolesti.“

V nové řadě minisérie Iveta na diváky čeká také celá řada tanečních a hudebních vystoupení, včetně duetu s Karlem Gottem, kterého si zahrál muzikant Ondřej Ruml.

„Natáčení pro nás bylo tentokrát velmi náročné zejména kvůli velkému množství vystoupení a změn účesů a líčení,“ popsala producentka a castingová režisérka Maja Hamplová. „Naše umělecká maskérka Lenka Nosková na Aničce Fialové dělala dokonce třináct různých změn účesů, paruk a líčení. Stejně tak bylo natáčení velká výzva kvůli velkému množství kostýmů, tanečních a pěveckých vystoupení a choreografií.“

Kromě Anny Fialové, Elišky Křenkové, Aleny Mihulové a Miroslava Hanuše, s nimiž se diváci setkali už v první řadě, dostane v nových dílech více prostoru Ondřej G. Brzobohatý v roli Ladislava Štaidla. Dalšího z výrazných mužů v Ivetině okolí, slavného skladatele Karla Svobodu, si zahrál Saša Rašilov.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -