- Reklama -

Druhá řada minisérie Iveta je dotočená. Nové tři díly posunou děj do divokých 90. let

Po jednadvaceti natáčecích dnech padla poslední klapka druhé řady minisérie Iveta z dílny Voyo Originál. Na Voyo se druhá řada minisérie představí v první polovině příštího roku.

- Reklama -

V nových dílech minisérie Iveta se populární zpěvačka v kariéře posune na úplný vrchol. „V první řadě byla Iveta vlastně ještě dítě. Teď je z ní žena, která si plní svůj sen,“ říká představitelka titulní role Anna Fialová.

Vzhledem k posunu do revolučních 90. let se dočkáme v životě hlavní hrdinky znatelných změn. „Ve druhé řadě sledujeme zcela jinou Ivetu než v té první,“ potvrzuje režisér a autor scénáře Michal Samir.

Ivetu čekají úspěchy, ztráty a bolesti

Všudypřítomné nadšení, které nastalo po pádu komunismu, se tak promítne i do minisérie Iveta. „V první řadě jsme se loučili s Ivetou ve chvíli, kdy přišla o Petra Sepešiho. Druhá řada vypráví její příběh od začátku devadesátých let, kdy celá společnost, Ivetu nevyjímaje, prožívá celou řadu euforických změn,“ vysvětlil Samir.

A o čem přesně druhá série bude? Na ploše tří dílů hodlá vyprávět příběh slavné zpěvačky v době její největší slávy – v devadesátých letech. V období, kdy Bartošová sbírala jedno ocenění za druhým, objevila se v hlavní roli filmového hitu Svatba upírů, stál po jejím boku stojí gigant československého šoubyznysu Ladislav Štaidl a dočkala se i vytouženého dítěte.

- Reklama -

Vše ovšem nebude zalité sluncem, jak to už v životě zpěvačky bývalo zvykem. Přichází také první porevoluční skandál, který plní titulní strany nově vzniklých bulvárních titulů. Jeho aktérem není nikdo jiný než oblíbená zpěvačka. „Druhá řada se bude lišit od první jako devadesátky od osmdesátek. S Ivetou prožijeme zvraty, na které by jiní potřebovali tři životy. A díky scénáři a režii Michala Samira se dostaneme tak blízko jako nikdo předtím,” říká na adresu nových dílů kreativní producent Voyo Matěj Podzimek.

Karla Gotta si v seriálu zahraje Ondřej Ruml

Podle slov producenta Barletta Productions Matěje Chlupáčka se tentokrát „z romantického příběhu dostáváme do opravdu divoké jízdy Ivety na vrcholu, který s sebou nese vedle obrovského úspěchu i nový druh ztráty a bolesti.“

V nové řadě minisérie Iveta na diváky čeká také celá řada tanečních a hudebních vystoupení, včetně duetu s Karlem Gottem, kterého si zahrál muzikant Ondřej Ruml.

„Natáčení pro nás bylo tentokrát velmi náročné zejména kvůli velkému množství vystoupení a změn účesů a líčení,“ popsala producentka a castingová režisérka Maja Hamplová. „Naše umělecká maskérka Lenka Nosková na Aničce Fialové dělala dokonce třináct různých změn účesů, paruk a líčení. Stejně tak bylo natáčení velká výzva kvůli velkému množství kostýmů, tanečních a pěveckých vystoupení a choreografií.“

Kromě Anny Fialové, Elišky Křenkové, Aleny Mihulové a Miroslava Hanuše, s nimiž se diváci setkali už v první řadě, dostane v nových dílech více prostoru Ondřej G. Brzobohatý v roli Ladislava Štaidla. Dalšího z výrazných mužů v Ivetině okolí, slavného skladatele Karla Svobodu, si zahrál Saša Rašilov.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -