- Reklama -

Druhá řada minisérie Iveta je dotočená. Nové tři díly posunou děj do divokých 90. let

Po jednadvaceti natáčecích dnech padla poslední klapka druhé řady minisérie Iveta z dílny Voyo Originál. Na Voyo se druhá řada minisérie představí v první polovině příštího roku.

- Reklama -

V nových dílech minisérie Iveta se populární zpěvačka v kariéře posune na úplný vrchol. „V první řadě byla Iveta vlastně ještě dítě. Teď je z ní žena, která si plní svůj sen,“ říká představitelka titulní role Anna Fialová.

Vzhledem k posunu do revolučních 90. let se dočkáme v životě hlavní hrdinky znatelných změn. „Ve druhé řadě sledujeme zcela jinou Ivetu než v té první,“ potvrzuje režisér a autor scénáře Michal Samir.

Ivetu čekají úspěchy, ztráty a bolesti

Všudypřítomné nadšení, které nastalo po pádu komunismu, se tak promítne i do minisérie Iveta. „V první řadě jsme se loučili s Ivetou ve chvíli, kdy přišla o Petra Sepešiho. Druhá řada vypráví její příběh od začátku devadesátých let, kdy celá společnost, Ivetu nevyjímaje, prožívá celou řadu euforických změn,“ vysvětlil Samir.

A o čem přesně druhá série bude? Na ploše tří dílů hodlá vyprávět příběh slavné zpěvačky v době její největší slávy – v devadesátých letech. V období, kdy Bartošová sbírala jedno ocenění za druhým, objevila se v hlavní roli filmového hitu Svatba upírů, stál po jejím boku stojí gigant československého šoubyznysu Ladislav Štaidl a dočkala se i vytouženého dítěte.

Vše ovšem nebude zalité sluncem, jak to už v životě zpěvačky bývalo zvykem. Přichází také první porevoluční skandál, který plní titulní strany nově vzniklých bulvárních titulů. Jeho aktérem není nikdo jiný než oblíbená zpěvačka. „Druhá řada se bude lišit od první jako devadesátky od osmdesátek. S Ivetou prožijeme zvraty, na které by jiní potřebovali tři životy. A díky scénáři a režii Michala Samira se dostaneme tak blízko jako nikdo předtím,” říká na adresu nových dílů kreativní producent Voyo Matěj Podzimek.

Karla Gotta si v seriálu zahraje Ondřej Ruml

Podle slov producenta Barletta Productions Matěje Chlupáčka se tentokrát „z romantického příběhu dostáváme do opravdu divoké jízdy Ivety na vrcholu, který s sebou nese vedle obrovského úspěchu i nový druh ztráty a bolesti.“

V nové řadě minisérie Iveta na diváky čeká také celá řada tanečních a hudebních vystoupení, včetně duetu s Karlem Gottem, kterého si zahrál muzikant Ondřej Ruml.

„Natáčení pro nás bylo tentokrát velmi náročné zejména kvůli velkému množství vystoupení a změn účesů a líčení,“ popsala producentka a castingová režisérka Maja Hamplová. „Naše umělecká maskérka Lenka Nosková na Aničce Fialové dělala dokonce třináct různých změn účesů, paruk a líčení. Stejně tak bylo natáčení velká výzva kvůli velkému množství kostýmů, tanečních a pěveckých vystoupení a choreografií.“

Kromě Anny Fialové, Elišky Křenkové, Aleny Mihulové a Miroslava Hanuše, s nimiž se diváci setkali už v první řadě, dostane v nových dílech více prostoru Ondřej G. Brzobohatý v roli Ladislava Štaidla. Dalšího z výrazných mužů v Ivetině okolí, slavného skladatele Karla Svobodu, si zahrál Saša Rašilov.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -