- Reklama -

Trailer k filmu Mortal Kombat je venku a internet z něj šílí

Série Mortal Kombat začínala v roce 1992 jako fantasy arkádová bojová hra. Původní hra obsahuje sedm hratelných postav bojujících, které spolu zápasí v Shaolinově turnaji bojových umění.

- Reklama -

Původní postavy jsou Johnny Cage, Sonya Blade, Liu Kang, Kano, Raidena, Scorpion a Sub-Zero.

Hra se setkala s úspěchem. Její tvůrci proto přinášeli další a další příběhy, které se dále vyvíjely, jak byly v průběhu let vydávány další hry. Všechny hry měly jako společný jmenovatel velmi násilný charakter a byly jedním z důvodů, proč byl vytvořen systém hodnocení ESRB.

Filmový producent Lawrence Kasanoff s ohledem na úspěchy her rychle licencoval práva a v roce 1995 vyprodukoval první film. Byl to obrovský úspěch a v roce 1997 se dočkal pokračování s názvem Mortal Kombat: Annihilation.

Léty prověřená značka

Od té doby se objevily také televizní seriály, komiksy a více než 20 videoher na různých systémech. Druhý film nebyl tak úspěšný jako ten první, což vedlo k tomu, že filmová franšíza ležela nedotčená po celá léta. To se změnilo v roce 2010, kdy Warner Bros. získaliMidway Games.

Nyní, o 11 let později, je oficiálně na cestě nová filmová adaptace Mortal Kombat. A premiéra je naplánovaná na 16. dubna 2021.

První trailer pro nadcházející film Mortal Kombat je k dispozici k nahlédnutí pouze na YouTube.

Mortal Kombat 2021: Kdo hraje v novém zpracování?

Trailer předvádí akci a lá Mortal Kombat v celé jeho slávě. A nabízí fanouškům první pohled na nové ztvárnění oblíbených postav.

Ve filmu hraje Lewis Tan jako Cole Young, bojovník MMA, který musí trénovat „se zkušenými válečníky Liu Kangem, Kung Laem a darebáckým žoldákem Kanem. Připravují se na boj s největšími šampiony Země proti nepřátelům.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -