- Reklama -

Trailer k filmu Mortal Kombat je venku a internet z něj šílí

Série Mortal Kombat začínala v roce 1992 jako fantasy arkádová bojová hra. Původní hra obsahuje sedm hratelných postav bojujících, které spolu zápasí v Shaolinově turnaji bojových umění.

- Reklama -

Původní postavy jsou Johnny Cage, Sonya Blade, Liu Kang, Kano, Raidena, Scorpion a Sub-Zero.

Hra se setkala s úspěchem. Její tvůrci proto přinášeli další a další příběhy, které se dále vyvíjely, jak byly v průběhu let vydávány další hry. Všechny hry měly jako společný jmenovatel velmi násilný charakter a byly jedním z důvodů, proč byl vytvořen systém hodnocení ESRB.

Filmový producent Lawrence Kasanoff s ohledem na úspěchy her rychle licencoval práva a v roce 1995 vyprodukoval první film. Byl to obrovský úspěch a v roce 1997 se dočkal pokračování s názvem Mortal Kombat: Annihilation.

Léty prověřená značka

Od té doby se objevily také televizní seriály, komiksy a více než 20 videoher na různých systémech. Druhý film nebyl tak úspěšný jako ten první, což vedlo k tomu, že filmová franšíza ležela nedotčená po celá léta. To se změnilo v roce 2010, kdy Warner Bros. získaliMidway Games.

Nyní, o 11 let později, je oficiálně na cestě nová filmová adaptace Mortal Kombat. A premiéra je naplánovaná na 16. dubna 2021.

První trailer pro nadcházející film Mortal Kombat je k dispozici k nahlédnutí pouze na YouTube.

Mortal Kombat 2021: Kdo hraje v novém zpracování?

Trailer předvádí akci a lá Mortal Kombat v celé jeho slávě. A nabízí fanouškům první pohled na nové ztvárnění oblíbených postav.

Ve filmu hraje Lewis Tan jako Cole Young, bojovník MMA, který musí trénovat „se zkušenými válečníky Liu Kangem, Kung Laem a darebáckým žoldákem Kanem. Připravují se na boj s největšími šampiony Země proti nepřátelům.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -