- Reklama -

Trailer k filmu Mortal Kombat je venku a internet z něj šílí

Série Mortal Kombat začínala v roce 1992 jako fantasy arkádová bojová hra. Původní hra obsahuje sedm hratelných postav bojujících, které spolu zápasí v Shaolinově turnaji bojových umění.

- Reklama -

Původní postavy jsou Johnny Cage, Sonya Blade, Liu Kang, Kano, Raidena, Scorpion a Sub-Zero.

Hra se setkala s úspěchem. Její tvůrci proto přinášeli další a další příběhy, které se dále vyvíjely, jak byly v průběhu let vydávány další hry. Všechny hry měly jako společný jmenovatel velmi násilný charakter a byly jedním z důvodů, proč byl vytvořen systém hodnocení ESRB.

Filmový producent Lawrence Kasanoff s ohledem na úspěchy her rychle licencoval práva a v roce 1995 vyprodukoval první film. Byl to obrovský úspěch a v roce 1997 se dočkal pokračování s názvem Mortal Kombat: Annihilation.

Léty prověřená značka

Od té doby se objevily také televizní seriály, komiksy a více než 20 videoher na různých systémech. Druhý film nebyl tak úspěšný jako ten první, což vedlo k tomu, že filmová franšíza ležela nedotčená po celá léta. To se změnilo v roce 2010, kdy Warner Bros. získaliMidway Games.

- Reklama -

Nyní, o 11 let později, je oficiálně na cestě nová filmová adaptace Mortal Kombat. A premiéra je naplánovaná na 16. dubna 2021.

První trailer pro nadcházející film Mortal Kombat je k dispozici k nahlédnutí pouze na YouTube.

Mortal Kombat 2021: Kdo hraje v novém zpracování?

Trailer předvádí akci a lá Mortal Kombat v celé jeho slávě. A nabízí fanouškům první pohled na nové ztvárnění oblíbených postav.

Ve filmu hraje Lewis Tan jako Cole Young, bojovník MMA, který musí trénovat „se zkušenými válečníky Liu Kangem, Kung Laem a darebáckým žoldákem Kanem. Připravují se na boj s největšími šampiony Země proti nepřátelům.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -