- Reklama -

Trailer k filmu Mortal Kombat je venku a internet z něj šílí

Série Mortal Kombat začínala v roce 1992 jako fantasy arkádová bojová hra. Původní hra obsahuje sedm hratelných postav bojujících, které spolu zápasí v Shaolinově turnaji bojových umění.

- Reklama -

Původní postavy jsou Johnny Cage, Sonya Blade, Liu Kang, Kano, Raidena, Scorpion a Sub-Zero.

Hra se setkala s úspěchem. Její tvůrci proto přinášeli další a další příběhy, které se dále vyvíjely, jak byly v průběhu let vydávány další hry. Všechny hry měly jako společný jmenovatel velmi násilný charakter a byly jedním z důvodů, proč byl vytvořen systém hodnocení ESRB.

Filmový producent Lawrence Kasanoff s ohledem na úspěchy her rychle licencoval práva a v roce 1995 vyprodukoval první film. Byl to obrovský úspěch a v roce 1997 se dočkal pokračování s názvem Mortal Kombat: Annihilation.

Léty prověřená značka

Od té doby se objevily také televizní seriály, komiksy a více než 20 videoher na různých systémech. Druhý film nebyl tak úspěšný jako ten první, což vedlo k tomu, že filmová franšíza ležela nedotčená po celá léta. To se změnilo v roce 2010, kdy Warner Bros. získaliMidway Games.

- Reklama -

Nyní, o 11 let později, je oficiálně na cestě nová filmová adaptace Mortal Kombat. A premiéra je naplánovaná na 16. dubna 2021.

První trailer pro nadcházející film Mortal Kombat je k dispozici k nahlédnutí pouze na YouTube.

Mortal Kombat 2021: Kdo hraje v novém zpracování?

Trailer předvádí akci a lá Mortal Kombat v celé jeho slávě. A nabízí fanouškům první pohled na nové ztvárnění oblíbených postav.

Ve filmu hraje Lewis Tan jako Cole Young, bojovník MMA, který musí trénovat „se zkušenými válečníky Liu Kangem, Kung Laem a darebáckým žoldákem Kanem. Připravují se na boj s největšími šampiony Země proti nepřátelům.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -