- Reklama -

Nick Cannon děti miluje nade vše a zemřel mu nejmladší syn! Jak to zvládá?

Nick Cannon děti plodí jako na běžícím pásu. Tentokrát ale do světa nepřišla zpráva o dalším potomkovi. Nickův nejmladší syn prohrál boj s nádorem na mozku.

- Reklama -

Situace, kterou by nikdy nechtěl zažít žádný rodič. Jinak se smrt dítěte popsat nedá… Žalem zničený komik Nick Cannon se slzami v očích prozradil, že jeho pětiměsíční syn – nejmladší z jeho sedmi dětí, které má se čtyřmi různými ženami – zemřel na začátku prosince! Přitom Nick Cannon děti staví ve svém životě nade vše. Není proto divu, že se při oznámení rodinné tragédie neubránil slzám.

Srdcervoucí zprávu naservíroval Nick Cannon svým fanouškům 5. prosince ve svém novém pořadu The Nick Cannon Show. Prozradil, že dva měsíce poté, co s přítelkyní Alyssou Scottovou v červnu přivítali na svět chlapce Zena, si všimli, že se hlava miminka vypadá příliš velká. Lékaři následně zjistili, že miminko má nádor, který si vyžádal okamžitou operaci.

Poslední sbohem: Zamávej tátovi na rozloučenou

Nick Cannon má za to, že se chlapcův stav změnil k horšímu koncem listopadu. Svého syna naposledy držel v náručí při výletu k oceánu v Kalifornii. Když oznámil synovo úmrtí, partnerka Alyssa se k Zenově smrti ještě veřejně nevyjádřila.

- Reklama -

Potom ale sdílela na Instagramu emotivní video, na kterém malý chlapec brouká a ona mu říká: „Řekni: ‚Sbohem, tati‘. Zamávej mu na rozloučenou.“

Nick Cannon a děti: Sedm potomků se čtyřmi partnerkami

Zen byl čtvrtým dítětem, které plodný Nick za poslední rok a půl přivedl na svět. Dvojčata Zillion a Zion se narodila Abby De La Rosové v červnu – šest měsíců poté, co další jeho partnerka Brittany Bellová dala svému a Nickovu synovi Goldenovi, nyní čtyřletému, sestřičku jménem Powerful.

Plodný polyamorní tatínek má také dvojčata Moroccana a Monroe se zpěvačkou AMariahou Carey. S tou byl ženatý v letech 2008 až 2016.

Začátkem tohoto roku Nick šokujícím způsobem prohlásil, že s děláním dětí ještě zdaleka neskončil. „Dá-li Bůh – pak v tom budu pokračovat,“ nechal se slyšet.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -