- Reklama -

Nick Cannon děti miluje nade vše a zemřel mu nejmladší syn! Jak to zvládá?

Nick Cannon děti plodí jako na běžícím pásu. Tentokrát ale do světa nepřišla zpráva o dalším potomkovi. Nickův nejmladší syn prohrál boj s nádorem na mozku.

- Reklama -

Situace, kterou by nikdy nechtěl zažít žádný rodič. Jinak se smrt dítěte popsat nedá… Žalem zničený komik Nick Cannon se slzami v očích prozradil, že jeho pětiměsíční syn – nejmladší z jeho sedmi dětí, které má se čtyřmi různými ženami – zemřel na začátku prosince! Přitom Nick Cannon děti staví ve svém životě nade vše. Není proto divu, že se při oznámení rodinné tragédie neubránil slzám.

Srdcervoucí zprávu naservíroval Nick Cannon svým fanouškům 5. prosince ve svém novém pořadu The Nick Cannon Show. Prozradil, že dva měsíce poté, co s přítelkyní Alyssou Scottovou v červnu přivítali na svět chlapce Zena, si všimli, že se hlava miminka vypadá příliš velká. Lékaři následně zjistili, že miminko má nádor, který si vyžádal okamžitou operaci.

Poslední sbohem: Zamávej tátovi na rozloučenou

Nick Cannon má za to, že se chlapcův stav změnil k horšímu koncem listopadu. Svého syna naposledy držel v náručí při výletu k oceánu v Kalifornii. Když oznámil synovo úmrtí, partnerka Alyssa se k Zenově smrti ještě veřejně nevyjádřila.

Potom ale sdílela na Instagramu emotivní video, na kterém malý chlapec brouká a ona mu říká: „Řekni: ‚Sbohem, tati‘. Zamávej mu na rozloučenou.“

Nick Cannon a děti: Sedm potomků se čtyřmi partnerkami

Zen byl čtvrtým dítětem, které plodný Nick za poslední rok a půl přivedl na svět. Dvojčata Zillion a Zion se narodila Abby De La Rosové v červnu – šest měsíců poté, co další jeho partnerka Brittany Bellová dala svému a Nickovu synovi Goldenovi, nyní čtyřletému, sestřičku jménem Powerful.

Plodný polyamorní tatínek má také dvojčata Moroccana a Monroe se zpěvačkou AMariahou Carey. S tou byl ženatý v letech 2008 až 2016.

Začátkem tohoto roku Nick šokujícím způsobem prohlásil, že s děláním dětí ještě zdaleka neskončil. „Dá-li Bůh – pak v tom budu pokračovat,“ nechal se slyšet.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -