- Reklama -

Nick Cannon děti miluje nade vše a zemřel mu nejmladší syn! Jak to zvládá?

Nick Cannon děti plodí jako na běžícím pásu. Tentokrát ale do světa nepřišla zpráva o dalším potomkovi. Nickův nejmladší syn prohrál boj s nádorem na mozku.

- Reklama -

Situace, kterou by nikdy nechtěl zažít žádný rodič. Jinak se smrt dítěte popsat nedá… Žalem zničený komik Nick Cannon se slzami v očích prozradil, že jeho pětiměsíční syn – nejmladší z jeho sedmi dětí, které má se čtyřmi různými ženami – zemřel na začátku prosince! Přitom Nick Cannon děti staví ve svém životě nade vše. Není proto divu, že se při oznámení rodinné tragédie neubránil slzám.

Srdcervoucí zprávu naservíroval Nick Cannon svým fanouškům 5. prosince ve svém novém pořadu The Nick Cannon Show. Prozradil, že dva měsíce poté, co s přítelkyní Alyssou Scottovou v červnu přivítali na svět chlapce Zena, si všimli, že se hlava miminka vypadá příliš velká. Lékaři následně zjistili, že miminko má nádor, který si vyžádal okamžitou operaci.

Poslední sbohem: Zamávej tátovi na rozloučenou

Nick Cannon má za to, že se chlapcův stav změnil k horšímu koncem listopadu. Svého syna naposledy držel v náručí při výletu k oceánu v Kalifornii. Když oznámil synovo úmrtí, partnerka Alyssa se k Zenově smrti ještě veřejně nevyjádřila.

- Reklama -

Potom ale sdílela na Instagramu emotivní video, na kterém malý chlapec brouká a ona mu říká: „Řekni: ‚Sbohem, tati‘. Zamávej mu na rozloučenou.“

Nick Cannon a děti: Sedm potomků se čtyřmi partnerkami

Zen byl čtvrtým dítětem, které plodný Nick za poslední rok a půl přivedl na svět. Dvojčata Zillion a Zion se narodila Abby De La Rosové v červnu – šest měsíců poté, co další jeho partnerka Brittany Bellová dala svému a Nickovu synovi Goldenovi, nyní čtyřletému, sestřičku jménem Powerful.

Plodný polyamorní tatínek má také dvojčata Moroccana a Monroe se zpěvačkou AMariahou Carey. S tou byl ženatý v letech 2008 až 2016.

Začátkem tohoto roku Nick šokujícím způsobem prohlásil, že s děláním dětí ještě zdaleka neskončil. „Dá-li Bůh – pak v tom budu pokračovat,“ nechal se slyšet.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -