- Reklama -

Nick Cannon děti miluje nade vše a zemřel mu nejmladší syn! Jak to zvládá?

Nick Cannon děti plodí jako na běžícím pásu. Tentokrát ale do světa nepřišla zpráva o dalším potomkovi. Nickův nejmladší syn prohrál boj s nádorem na mozku.

- Reklama -

Situace, kterou by nikdy nechtěl zažít žádný rodič. Jinak se smrt dítěte popsat nedá… Žalem zničený komik Nick Cannon se slzami v očích prozradil, že jeho pětiměsíční syn – nejmladší z jeho sedmi dětí, které má se čtyřmi různými ženami – zemřel na začátku prosince! Přitom Nick Cannon děti staví ve svém životě nade vše. Není proto divu, že se při oznámení rodinné tragédie neubránil slzám.

Srdcervoucí zprávu naservíroval Nick Cannon svým fanouškům 5. prosince ve svém novém pořadu The Nick Cannon Show. Prozradil, že dva měsíce poté, co s přítelkyní Alyssou Scottovou v červnu přivítali na svět chlapce Zena, si všimli, že se hlava miminka vypadá příliš velká. Lékaři následně zjistili, že miminko má nádor, který si vyžádal okamžitou operaci.

Poslední sbohem: Zamávej tátovi na rozloučenou

Nick Cannon má za to, že se chlapcův stav změnil k horšímu koncem listopadu. Svého syna naposledy držel v náručí při výletu k oceánu v Kalifornii. Když oznámil synovo úmrtí, partnerka Alyssa se k Zenově smrti ještě veřejně nevyjádřila.

Potom ale sdílela na Instagramu emotivní video, na kterém malý chlapec brouká a ona mu říká: „Řekni: ‚Sbohem, tati‘. Zamávej mu na rozloučenou.“

Nick Cannon a děti: Sedm potomků se čtyřmi partnerkami

Zen byl čtvrtým dítětem, které plodný Nick za poslední rok a půl přivedl na svět. Dvojčata Zillion a Zion se narodila Abby De La Rosové v červnu – šest měsíců poté, co další jeho partnerka Brittany Bellová dala svému a Nickovu synovi Goldenovi, nyní čtyřletému, sestřičku jménem Powerful.

Plodný polyamorní tatínek má také dvojčata Moroccana a Monroe se zpěvačkou AMariahou Carey. S tou byl ženatý v letech 2008 až 2016.

Začátkem tohoto roku Nick šokujícím způsobem prohlásil, že s děláním dětí ještě zdaleka neskončil. „Dá-li Bůh – pak v tom budu pokračovat,“ nechal se slyšet.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -