- Reklama -

Nový Batman už vydělal přes 500 milionů dolarů. Robert Pattinson se přitom vydání filmu bál

Nový Batman trhá rekordy v příjmu za vstupné. Kritiky chválený snímek tak uspěl i u diváků. Představitel Batmana, britský herec Robert Pattinson, přitom přiznal, že měl z vydání filmu vcelku obavy.

- Reklama -

Nový Batman dobývá svět a pro mnoho lidí je to překvapení. Včetně představitele superhrdinského miliardáře Bruce Wayna, herce Roberta Pattinsona. Ten se nedávno svěřil, že měl z očekávané premiéry filmu docela strach.

„Byl jsem naprosto vyděšený,“ řekl Pattinsonv rozhovoru s moderátorem Jimmy Kimmelem. „Už dlouho jsem neměl takový strach z uvedení filmu.“

Hercovy obavy pramenily z toho, jak bude film přijat. Všichni mu prý kladli na srdce, že není nic horšího, než kdyby z něj byl špatný Batman. „Utěšovali mě pak, že kdyby všechno selhalo, stejně budu součástí něčeho opravdu výjimečného. Já si říkal, že prostě nechci být ten nejhorší Batman ze všech, všichni by si mě pak pamatovali jen proto.“

To se ale nakonec naštěstí nestalo. Pattinson sklízí chválu, stejně jako celý film. Nejlepší odměnou je ale jistě zpráva, že se snímek stal jedním z nejúspěšnějších supehrdinských počinů poslední doby.

- Reklama -

Nečekaně úspěšná verze

Film Matta Reevese totiž podle webu koimoi.com utržil v pokladnách kin po celém světě už přes 500 milionů dolarů. Nový Batman se tak stal největším hitem společnosti Warner Bros. od uvedení filmu Joker s Joaquinem Phoenixem v hlavní roli v roce 2019.

Se ziskem 258 257 833 dolarů v Severní Americe a dalšími 247 500 000 dolarů na mezinárodním trhu překonal nový Batman rekord v zisku na vstupném, a to i přes stále ještě úplně nevyřešený vliv pandemie Covid 19 na návštěvnost kin. Šéf společnosti Warner Bros už na to ostatně reagoval a prohlásil, že nemůže být nadšenější z toho, že se lidem po celém světě líbí film tolik líbí. Něco takového se totiž před premiérou příliš nečekalo.

Nový Batman chtěl jiný hlas. Nevyšlo to

batman 2022
Pattinson v roli Batmana sklízí pochvalné kritiky po celém světě. | Foto: Vertical Entertainment s.r.o.

Robert Pattinson nijak netajil, že chce být jiný Batman. Dokonce prohlašoval, že nebude cvičit, což mnoho příznivců temného superhrdiny dost vyděsilo. Naštěstí to ve skutečnosti nebylo tak žhavé, herec se cvičení nakonec poctivě věnoval – jen přiznal, že prostě tuhle část hereckých povinností nemá vůbec rád.

Pattinson také uvedl, že „chtěl mít radikálně odlišný“ hlas od všech ostatních Batmanů. Svou verzi hlasu prý zkoušel první dva týdny natáčení, informuje gamerant.com. Anglický herec se snažil odklonit od obvykle hluboké interpretace hlasu, kterou v roli zvolila většina ostatních herců.

Po prvních týdnech natáčení Pattinsonovi lidé ze štábu řekli, aby raději přestal šeptat, protože „to vypadalo naprosto příšerně“. Herec trvá na tom, že nakonec našel správný hlas tím, že věnoval pozornost tomu, co mu připadalo správné, když si oblékal slavný Batmanův netopýří kostým.

Soudě dle fanoušků Batmana se to opravdu podařilo. Nového Batmana přitom stále ještě můžete vidět v českých kinech.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -