- Reklama -

O čem je seriál Pán prstenů: Prsteny moci? Jde o příběh vzestupu a pádu jednoho rodu i o válku se Sauronem

Pomalu ale jistě se blíží čas návratu do Středozemě, kde se opět diváci setkají s elfy, trpaslíky a temnými legendami v prequelu odehrávajícím se tisíce let před ságou Pán prstenů, kterou vytvořil legendární autor JRR Tolkien.

- Reklama -

Zatím osmidálný seriál vypráví příběh o ukovaní slavných prstenů, vzestupu a pádu království a epické bitvě proti zlému Sauronovi. Budeme sledovat cestu elfské bojovnice Galadriel (Morfydd Clarková) na ledový sever, kde hledá stopy Temného pána v naději, že pomstí svého bratra, kterého Sauron zabil.

„Bylo opravdu vzrušující zkoumat, jak se stane tím, kým ji znáte,“ řekla Clarková serveru TheWrap. „Na jednom místě děje [je věta], kterou Galadriel říká, že s moudrostí přichází i ztráta nevinnosti, a to je něco, na co jsem se opravdu zaměřila – že musí ztratit nějakou nevinnost, musí získat nějakou moudrost, aby se stala paní Lothlórienu, kterou ji známe.“

Vše směřuje k válce

Galadriel, kterou Nejvyšší král elfů Gil-galad (Benjamin Walker) povolá, aby se vrátila domů z lovu, se setkává se svým starým elfským přítelem Elrondem, který jí radí, aby zapomněla na svou výpravu, ale zároveň je znepokojen jejími obavami.

„Příběh začíná v době relativního míru a každá postava se na to dívá jinak,“ řekl webu looper.com Robert Aramayo, který ho hraje. „Elrond je zvědavý na to, co se děje ve světě, ale zároveň je plný naděje.“

- Reklama -

Na jiném místě je skupina Harfootů – druhu hobitů – znepokojena příchodem cizince a jejich vůdce Sadoc Burrows (sir Lenny Henry) varuje mladíka Noriho Brandyfoota, aby se příliš nevzdaloval. „Nori je dost dobrodružná,“ říká Markella Kavenaghová, která ji hraje. „Věří, že strach z rizika může být větší než riziko samo.

Seriál má na Prime video premiéru 2. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -