- Reklama -

Piklírna 2. série: Kdy budou na Netflixu další díly božího animovaného sitcomu?

Animovaný seriál Piklírna (v originále Inside Job) se stal v mnoha zemích hitem. Není to ani moc překvapivé, protože více než zdatně nabízí zajímavý pohled na skutečné konspirační teorie a zákulisní politiku. Kdy ale bude Piklírna 2. série?

- Reklama -

Animovaná komedie „Inside Job“ z produkce Alexe Hirsche je jen posledním z dlouhé řady animovaných seriálů pro dospělé, které na Netflixu slaví úspěch. Fanoušci se proto těší na vydání seriálu Piklírna 1. série, 2. část.

O čem je seriál Piklírna?

Za každou konspirací, která kdy vznikla, stojí organizace Cognito Inc. V té pracuje asociální technologický génius Reagan Ridleyová. Reagan je podivínka, která je odhodlaná udělat svět lepším, ačkoli se jí přitom do cesty postaví nezodpovědní spolupracovníci a otec.

V rozhovoru pro Inverse se scénáristka seriálu Inside Job Shion Takeuchi svěřila, že celý seriál vznikl na základě jejího setkání s konceptem stínové vlády. Finální produkt pak vznikl za pomoci scenáristy a hlasového herce Alexe Hirsche, tvůrce seriálu Gravity Falls na Disney Channel, píše screenrant.com. A že to nebude úplně nudná podívaná naznačují už animované projekty, na kterých Shion Takeuchi pracovala v minulosti: seriály Městečko záhad, Rozčarování nebo Normálka

Kdy bude 2. série seriálu Piklírna?

Už je oficiální, že Netflix potvrdil pokračování. To se ostatně vědělo už po vydání prvních 10. dílů. Netflix totiž seriál Piklírna už objednal s tím, že bude mít nejméně 20 epizod. Takže je to ve skutečnosti tak, že 2. série seriálu Piklírna bude ve skutečnosti spíš dokončením té první. Nebo to bude rovnocenná 2. série, asi záleží na tom, jak to který divák bude brát.

Přesto je ale velmi pravděpodobné, že dalších 10 dílů nebude posledních. Výsledky sledovanosti má Inside Job skutečně výborné. Do žebříčků deseti nejoblíbenějších seriálů po celém světě se letos v pohodě vejde. Od 26. října se Piklírna dostala do žebříčků deseti nejlepších seriálů v 36 různých zemích světa, včetně Spojených států, informoval web whats-on-netflix.com.

Dalších 10 epizod na Netflix dorazí nejspíš někdy v roce 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -