- Reklama -

Piklírna 2. série: Kdy budou na Netflixu další díly božího animovaného sitcomu?

Animovaný seriál Piklírna (v originále Inside Job) se stal v mnoha zemích hitem. Není to ani moc překvapivé, protože více než zdatně nabízí zajímavý pohled na skutečné konspirační teorie a zákulisní politiku. Kdy ale bude Piklírna 2. série?

- Reklama -

Animovaná komedie „Inside Job“ z produkce Alexe Hirsche je jen posledním z dlouhé řady animovaných seriálů pro dospělé, které na Netflixu slaví úspěch. Fanoušci se proto těší na vydání seriálu Piklírna 1. série, 2. část.

O čem je seriál Piklírna?

Za každou konspirací, která kdy vznikla, stojí organizace Cognito Inc. V té pracuje asociální technologický génius Reagan Ridleyová. Reagan je podivínka, která je odhodlaná udělat svět lepším, ačkoli se jí přitom do cesty postaví nezodpovědní spolupracovníci a otec.

V rozhovoru pro Inverse se scénáristka seriálu Inside Job Shion Takeuchi svěřila, že celý seriál vznikl na základě jejího setkání s konceptem stínové vlády. Finální produkt pak vznikl za pomoci scenáristy a hlasového herce Alexe Hirsche, tvůrce seriálu Gravity Falls na Disney Channel, píše screenrant.com. A že to nebude úplně nudná podívaná naznačují už animované projekty, na kterých Shion Takeuchi pracovala v minulosti: seriály Městečko záhad, Rozčarování nebo Normálka

Kdy bude 2. série seriálu Piklírna?

Už je oficiální, že Netflix potvrdil pokračování. To se ostatně vědělo už po vydání prvních 10. dílů. Netflix totiž seriál Piklírna už objednal s tím, že bude mít nejméně 20 epizod. Takže je to ve skutečnosti tak, že 2. série seriálu Piklírna bude ve skutečnosti spíš dokončením té první. Nebo to bude rovnocenná 2. série, asi záleží na tom, jak to který divák bude brát.

- Reklama -

Přesto je ale velmi pravděpodobné, že dalších 10 dílů nebude posledních. Výsledky sledovanosti má Inside Job skutečně výborné. Do žebříčků deseti nejoblíbenějších seriálů po celém světě se letos v pohodě vejde. Od 26. října se Piklírna dostala do žebříčků deseti nejlepších seriálů v 36 různých zemích světa, včetně Spojených států, informoval web whats-on-netflix.com.

Dalších 10 epizod na Netflix dorazí nejspíš někdy v roce 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -