- Reklama -

Piklírna 2. série: Kdy budou na Netflixu další díly božího animovaného sitcomu?

Animovaný seriál Piklírna (v originále Inside Job) se stal v mnoha zemích hitem. Není to ani moc překvapivé, protože více než zdatně nabízí zajímavý pohled na skutečné konspirační teorie a zákulisní politiku. Kdy ale bude Piklírna 2. série?

- Reklama -

Animovaná komedie „Inside Job“ z produkce Alexe Hirsche je jen posledním z dlouhé řady animovaných seriálů pro dospělé, které na Netflixu slaví úspěch. Fanoušci se proto těší na vydání seriálu Piklírna 1. série, 2. část.

O čem je seriál Piklírna?

Za každou konspirací, která kdy vznikla, stojí organizace Cognito Inc. V té pracuje asociální technologický génius Reagan Ridleyová. Reagan je podivínka, která je odhodlaná udělat svět lepším, ačkoli se jí přitom do cesty postaví nezodpovědní spolupracovníci a otec.

V rozhovoru pro Inverse se scénáristka seriálu Inside Job Shion Takeuchi svěřila, že celý seriál vznikl na základě jejího setkání s konceptem stínové vlády. Finální produkt pak vznikl za pomoci scenáristy a hlasového herce Alexe Hirsche, tvůrce seriálu Gravity Falls na Disney Channel, píše screenrant.com. A že to nebude úplně nudná podívaná naznačují už animované projekty, na kterých Shion Takeuchi pracovala v minulosti: seriály Městečko záhad, Rozčarování nebo Normálka

Kdy bude 2. série seriálu Piklírna?

Už je oficiální, že Netflix potvrdil pokračování. To se ostatně vědělo už po vydání prvních 10. dílů. Netflix totiž seriál Piklírna už objednal s tím, že bude mít nejméně 20 epizod. Takže je to ve skutečnosti tak, že 2. série seriálu Piklírna bude ve skutečnosti spíš dokončením té první. Nebo to bude rovnocenná 2. série, asi záleží na tom, jak to který divák bude brát.

Přesto je ale velmi pravděpodobné, že dalších 10 dílů nebude posledních. Výsledky sledovanosti má Inside Job skutečně výborné. Do žebříčků deseti nejoblíbenějších seriálů po celém světě se letos v pohodě vejde. Od 26. října se Piklírna dostala do žebříčků deseti nejlepších seriálů v 36 různých zemích světa, včetně Spojených států, informoval web whats-on-netflix.com.

Dalších 10 epizod na Netflix dorazí nejspíš někdy v roce 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -