- Reklama -

Tom Hanks je v traileru na nového Pinocchia k nepoznání

V hraném remaku oblíbeného Disneyho filmu Pinocchio se představí Tom Hanks s hvězdným hereckým ansámblem.

- Reklama -

S hvězdným obsazením a novým režisérem Robertem Zemeckisem ožívá nadčasový animovaný film od Disneyho z roku 1940. Tom Hanks v něm hraje Geppetta, výrobce hraček, který vyrobí Pinocchia a vychovává ho jako vlastního syna. Pinocchia oživí Modrá víla (hraje ji Cynthia Erivo), která mu slíbí, že ho promění ve skutečného chlapce, pokud prokáže odvahu, čestnost a obětavost.

Pinocchio je však brzy uveden v omyl. Tohle ale všichni tak nějak známe. Co bude tentokrát jiné? „Máme odpovědnost za to, abychom neměnili věci jen kvůli tomu, abychom je změnili. Takže podoba Gepetta není tak daleko od toho, jak vypadal v animované verzi,“ vysvětlil Hanks pro cairoscene.com.

Geppetto jako vystřižený z animáku

„Můj knír a všechny ty věci představovaly tradiční verzi toho, jak je Geppetto rozpoznatelný, ale stále musí fungovat v reálném prostoru v reálném čase. S Bobem (Robertem Zemeckisem) jsme mluvili o tom, že Geppetto je šťastný muž, ale v jeho životě došlo ke ztrátě. Přišel o radost ze života, z toho, že má rodinu. Měl ji kdysi dávno v minulosti? Ano. Ale jak je to dávno a jak tragická byla ta ztráta? Pravdou je, že Geppetto je starší. Už mu není dvacet. Je už dávno za středním věkem,“ dodal herec.

„Myslím, že je to také temný příběh. Walt pochopil, že temné aspekty „pohádek“ jsou velmi důležité pro vyprávěcí aparát, který vítá jak mladé, tak staré lidi. Pinocchio se rozhodne nechat se svést Stromboli a vším ostatním. Ve skutečnosti opustí bezpečí tohoto domu a otce, který ho miluje, a vydá se pryč a je v nebezpečí,“ řekl Hanks. „Když Pinocchiovi začnou růst ty uši, protože se mění v jednoho z oslů, a pak se z něj stane tažné zvíře, je to děsivá věc, kterou musí projít.“

Nová ženská postava

Těšit se diváci také mohou na nadčasové písně z originálu, jako jsou I’ve Got No Strings nebo When You Wish Upon a Star, stejně jako nové hudební prvky a novou postavu, Sofii Racek, kterou hraje Lorraine Bracco ze seriálu Sopranos, informovalo variety.com. Luke Evans ve filmu bude za zlého Kočího, Giuseppe Battiston hraje Stromboliho a Joseph Gordon-Levitt propůjčil hlas Jiminymu Cvrčkovi, hmyzímu svědomí Pinocchia.

Pinocchio má premiéru na Disney+ už 8. září.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -