- Reklama -

Tom Hanks je v traileru na nového Pinocchia k nepoznání

V hraném remaku oblíbeného Disneyho filmu Pinocchio se představí Tom Hanks s hvězdným hereckým ansámblem.

- Reklama -

S hvězdným obsazením a novým režisérem Robertem Zemeckisem ožívá nadčasový animovaný film od Disneyho z roku 1940. Tom Hanks v něm hraje Geppetta, výrobce hraček, který vyrobí Pinocchia a vychovává ho jako vlastního syna. Pinocchia oživí Modrá víla (hraje ji Cynthia Erivo), která mu slíbí, že ho promění ve skutečného chlapce, pokud prokáže odvahu, čestnost a obětavost.

Pinocchio je však brzy uveden v omyl. Tohle ale všichni tak nějak známe. Co bude tentokrát jiné? „Máme odpovědnost za to, abychom neměnili věci jen kvůli tomu, abychom je změnili. Takže podoba Gepetta není tak daleko od toho, jak vypadal v animované verzi,“ vysvětlil Hanks pro cairoscene.com.

Geppetto jako vystřižený z animáku

„Můj knír a všechny ty věci představovaly tradiční verzi toho, jak je Geppetto rozpoznatelný, ale stále musí fungovat v reálném prostoru v reálném čase. S Bobem (Robertem Zemeckisem) jsme mluvili o tom, že Geppetto je šťastný muž, ale v jeho životě došlo ke ztrátě. Přišel o radost ze života, z toho, že má rodinu. Měl ji kdysi dávno v minulosti? Ano. Ale jak je to dávno a jak tragická byla ta ztráta? Pravdou je, že Geppetto je starší. Už mu není dvacet. Je už dávno za středním věkem,“ dodal herec.

„Myslím, že je to také temný příběh. Walt pochopil, že temné aspekty „pohádek“ jsou velmi důležité pro vyprávěcí aparát, který vítá jak mladé, tak staré lidi. Pinocchio se rozhodne nechat se svést Stromboli a vším ostatním. Ve skutečnosti opustí bezpečí tohoto domu a otce, který ho miluje, a vydá se pryč a je v nebezpečí,“ řekl Hanks. „Když Pinocchiovi začnou růst ty uši, protože se mění v jednoho z oslů, a pak se z něj stane tažné zvíře, je to děsivá věc, kterou musí projít.“

Nová ženská postava

Těšit se diváci také mohou na nadčasové písně z originálu, jako jsou I’ve Got No Strings nebo When You Wish Upon a Star, stejně jako nové hudební prvky a novou postavu, Sofii Racek, kterou hraje Lorraine Bracco ze seriálu Sopranos, informovalo variety.com. Luke Evans ve filmu bude za zlého Kočího, Giuseppe Battiston hraje Stromboliho a Joseph Gordon-Levitt propůjčil hlas Jiminymu Cvrčkovi, hmyzímu svědomí Pinocchia.

Pinocchio má premiéru na Disney+ už 8. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -