- Reklama -

Tom Hanks je v traileru na nového Pinocchia k nepoznání

V hraném remaku oblíbeného Disneyho filmu Pinocchio se představí Tom Hanks s hvězdným hereckým ansámblem.

- Reklama -

S hvězdným obsazením a novým režisérem Robertem Zemeckisem ožívá nadčasový animovaný film od Disneyho z roku 1940. Tom Hanks v něm hraje Geppetta, výrobce hraček, který vyrobí Pinocchia a vychovává ho jako vlastního syna. Pinocchia oživí Modrá víla (hraje ji Cynthia Erivo), která mu slíbí, že ho promění ve skutečného chlapce, pokud prokáže odvahu, čestnost a obětavost.

Pinocchio je však brzy uveden v omyl. Tohle ale všichni tak nějak známe. Co bude tentokrát jiné? „Máme odpovědnost za to, abychom neměnili věci jen kvůli tomu, abychom je změnili. Takže podoba Gepetta není tak daleko od toho, jak vypadal v animované verzi,“ vysvětlil Hanks pro cairoscene.com.

Geppetto jako vystřižený z animáku

„Můj knír a všechny ty věci představovaly tradiční verzi toho, jak je Geppetto rozpoznatelný, ale stále musí fungovat v reálném prostoru v reálném čase. S Bobem (Robertem Zemeckisem) jsme mluvili o tom, že Geppetto je šťastný muž, ale v jeho životě došlo ke ztrátě. Přišel o radost ze života, z toho, že má rodinu. Měl ji kdysi dávno v minulosti? Ano. Ale jak je to dávno a jak tragická byla ta ztráta? Pravdou je, že Geppetto je starší. Už mu není dvacet. Je už dávno za středním věkem,“ dodal herec.

„Myslím, že je to také temný příběh. Walt pochopil, že temné aspekty „pohádek“ jsou velmi důležité pro vyprávěcí aparát, který vítá jak mladé, tak staré lidi. Pinocchio se rozhodne nechat se svést Stromboli a vším ostatním. Ve skutečnosti opustí bezpečí tohoto domu a otce, který ho miluje, a vydá se pryč a je v nebezpečí,“ řekl Hanks. „Když Pinocchiovi začnou růst ty uši, protože se mění v jednoho z oslů, a pak se z něj stane tažné zvíře, je to děsivá věc, kterou musí projít.“

- Reklama -

Nová ženská postava

Těšit se diváci také mohou na nadčasové písně z originálu, jako jsou I’ve Got No Strings nebo When You Wish Upon a Star, stejně jako nové hudební prvky a novou postavu, Sofii Racek, kterou hraje Lorraine Bracco ze seriálu Sopranos, informovalo variety.com. Luke Evans ve filmu bude za zlého Kočího, Giuseppe Battiston hraje Stromboliho a Joseph Gordon-Levitt propůjčil hlas Jiminymu Cvrčkovi, hmyzímu svědomí Pinocchia.

Pinocchio má premiéru na Disney+ už 8. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -