- Reklama -

Tom Hanks je v traileru na nového Pinocchia k nepoznání

V hraném remaku oblíbeného Disneyho filmu Pinocchio se představí Tom Hanks s hvězdným hereckým ansámblem.

- Reklama -

S hvězdným obsazením a novým režisérem Robertem Zemeckisem ožívá nadčasový animovaný film od Disneyho z roku 1940. Tom Hanks v něm hraje Geppetta, výrobce hraček, který vyrobí Pinocchia a vychovává ho jako vlastního syna. Pinocchia oživí Modrá víla (hraje ji Cynthia Erivo), která mu slíbí, že ho promění ve skutečného chlapce, pokud prokáže odvahu, čestnost a obětavost.

Pinocchio je však brzy uveden v omyl. Tohle ale všichni tak nějak známe. Co bude tentokrát jiné? „Máme odpovědnost za to, abychom neměnili věci jen kvůli tomu, abychom je změnili. Takže podoba Gepetta není tak daleko od toho, jak vypadal v animované verzi,“ vysvětlil Hanks pro cairoscene.com.

Geppetto jako vystřižený z animáku

„Můj knír a všechny ty věci představovaly tradiční verzi toho, jak je Geppetto rozpoznatelný, ale stále musí fungovat v reálném prostoru v reálném čase. S Bobem (Robertem Zemeckisem) jsme mluvili o tom, že Geppetto je šťastný muž, ale v jeho životě došlo ke ztrátě. Přišel o radost ze života, z toho, že má rodinu. Měl ji kdysi dávno v minulosti? Ano. Ale jak je to dávno a jak tragická byla ta ztráta? Pravdou je, že Geppetto je starší. Už mu není dvacet. Je už dávno za středním věkem,“ dodal herec.

„Myslím, že je to také temný příběh. Walt pochopil, že temné aspekty „pohádek“ jsou velmi důležité pro vyprávěcí aparát, který vítá jak mladé, tak staré lidi. Pinocchio se rozhodne nechat se svést Stromboli a vším ostatním. Ve skutečnosti opustí bezpečí tohoto domu a otce, který ho miluje, a vydá se pryč a je v nebezpečí,“ řekl Hanks. „Když Pinocchiovi začnou růst ty uši, protože se mění v jednoho z oslů, a pak se z něj stane tažné zvíře, je to děsivá věc, kterou musí projít.“

- Reklama -

Nová ženská postava

Těšit se diváci také mohou na nadčasové písně z originálu, jako jsou I’ve Got No Strings nebo When You Wish Upon a Star, stejně jako nové hudební prvky a novou postavu, Sofii Racek, kterou hraje Lorraine Bracco ze seriálu Sopranos, informovalo variety.com. Luke Evans ve filmu bude za zlého Kočího, Giuseppe Battiston hraje Stromboliho a Joseph Gordon-Levitt propůjčil hlas Jiminymu Cvrčkovi, hmyzímu svědomí Pinocchia.

Pinocchio má premiéru na Disney+ už 8. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -