- Reklama -

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

- Reklama -

Když přijde řeč na jejího oblíbeného kolegu, Julia Robertsová nešetří superlativy. Toma Hankse při rozhovoru s telegraph.co.uk vychválila pro jeho „optimistický“ přístup k životu a za způsob, jakým se do každého aspektu filmu naplno zapojuje.

Při společných projektech ji na place často ohromoval neustálou energií a „impresivní“ kontrolou nad projektem. Jak to vůbec dělá a kde bere energii? Robertsová si myslí, že musí „doma upadnout do bezvědomého spánku“, protože „celý den je šťastný… je přítomný.“

65 lidí na place zničehonic začalo plést

Ale nejde jen o profesionální vztah. Julia Robertsová také prozradila, že ji Tomem Hanksem pojí blízké osobní přátelství. A nejspíš i proto se nezdráhá Hanks si ze své slavné kolegyně vystřelit. Jednou se například chytil toho, že Julie ráda plete, a přesvědčil celý štáb, aby začal směnu pletením. Když tesy Julia Roberts dorazila na natáčení, viděla 65 lidí, jak se choulí nad pletením.

Prý vyjekla radostí a rychle začala rozdávat své pletací tipy. Brzy si vale šimla, že nikdo v místnosti není při pletení zrovna šikovný a všichni jen těžko zadržují smích, jak jim situace přišla komická. Nicméně herečka uznala, že i ona sama si tento vtip velmi užila.

- Reklama -

Na přátelství stačily dva společné filmy

Julia Roberts vysvětlila, že „oba věříme, že práce by měla být zábavná, a máme zodpovědnost vytvořit tu atmosféru pro všechny ostatní.“

Podle ČSFD spolu Tom Hanks a Julia Robertsová hráli ve dvou filmech: „Moje krásná učitelka“ a „Válka Charlieho Wilsona“ (2007). Ve filmu Moje krásná učitelka se Hanks ujal kromě hlavní role i režisérského křesla, Robertsová ztvárnila profesorku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -