- Reklama -

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

- Reklama -

Když přijde řeč na jejího oblíbeného kolegu, Julia Robertsová nešetří superlativy. Toma Hankse při rozhovoru s telegraph.co.uk vychválila pro jeho „optimistický“ přístup k životu a za způsob, jakým se do každého aspektu filmu naplno zapojuje.

Při společných projektech ji na place často ohromoval neustálou energií a „impresivní“ kontrolou nad projektem. Jak to vůbec dělá a kde bere energii? Robertsová si myslí, že musí „doma upadnout do bezvědomého spánku“, protože „celý den je šťastný… je přítomný.“

65 lidí na place zničehonic začalo plést

Ale nejde jen o profesionální vztah. Julia Robertsová také prozradila, že ji Tomem Hanksem pojí blízké osobní přátelství. A nejspíš i proto se nezdráhá Hanks si ze své slavné kolegyně vystřelit. Jednou se například chytil toho, že Julie ráda plete, a přesvědčil celý štáb, aby začal směnu pletením. Když tesy Julia Roberts dorazila na natáčení, viděla 65 lidí, jak se choulí nad pletením.

Prý vyjekla radostí a rychle začala rozdávat své pletací tipy. Brzy si vale šimla, že nikdo v místnosti není při pletení zrovna šikovný a všichni jen těžko zadržují smích, jak jim situace přišla komická. Nicméně herečka uznala, že i ona sama si tento vtip velmi užila.

- Reklama -

Na přátelství stačily dva společné filmy

Julia Roberts vysvětlila, že „oba věříme, že práce by měla být zábavná, a máme zodpovědnost vytvořit tu atmosféru pro všechny ostatní.“

Podle ČSFD spolu Tom Hanks a Julia Robertsová hráli ve dvou filmech: „Moje krásná učitelka“ a „Válka Charlieho Wilsona“ (2007). Ve filmu Moje krásná učitelka se Hanks ujal kromě hlavní role i režisérského křesla, Robertsová ztvárnila profesorku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.

Christopher Nolan míří do světa Jamese Bonda: Konec éry Daniela Craiga

Barbara Broccoli, producentka filmů o slavném agentovi 007, Jamesi Bondovi, má odvahu se po skončení éry Daniela Craiga vydat novým směrem. Jejím cílem je přivést k dalšímu pokračování britského režiséra Christophera Nolana, autora mnoha kritiky oceňovaných filmů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -