- Reklama -

Tom Hanks se chystá na první spolupráci s Wesem Andersonem

Oscarový herec se těší na první spolupráci s talentovaným režisérem.

- Reklama -

Do posledního filmu obsadil Wes Anderson Adriena Brodyho, Billa Murrayho a Tildu Swintonovou. A podle webu The Hollywood Reporter se k projektu také připojil držitel Oscara Tom Hanks. Pro herce půjde o vůbec první film, který bude natáčet se slavným režisérem.

Tom Hanks se v zatím nepojmenovaném projektu objeví v malé roli, půjde jen o takové cameo. Scénář a režii filmu má na starosti Anderson, natáčí se ve Španělsku. Podrobnosti o zápletce zatím neunikly, ale údajně půjde o milostný příběh odehrávající se v Evropě.

Andersonova očekávaná romance The French Dispatch se v konech objeví 22. října 2021, krátce poté, co se dočká debutu na festivalu v Cannes.

Snímek má být něco jako milostný dopis novinářům. Odehrává se v pobočce amerických novin ve fiktivním francouzském městě 20. století. Soustředí se na tři dějové linie, které oživují sbírku příběhů publikovaných v časopise „The French Dispatch“.

Tom Hanks se naposledy objevil v dobrodružném dramatu News of the World režiséra Paula Greengrasse. Ten je i s českám dabingem na Netfixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -