- Reklama -

Tom Hanks se chystá na první spolupráci s Wesem Andersonem

Oscarový herec se těší na první spolupráci s talentovaným režisérem.

- Reklama -

Do posledního filmu obsadil Wes Anderson Adriena Brodyho, Billa Murrayho a Tildu Swintonovou. A podle webu The Hollywood Reporter se k projektu také připojil držitel Oscara Tom Hanks. Pro herce půjde o vůbec první film, který bude natáčet se slavným režisérem.

Tom Hanks se v zatím nepojmenovaném projektu objeví v malé roli, půjde jen o takové cameo. Scénář a režii filmu má na starosti Anderson, natáčí se ve Španělsku. Podrobnosti o zápletce zatím neunikly, ale údajně půjde o milostný příběh odehrávající se v Evropě.

Andersonova očekávaná romance The French Dispatch se v konech objeví 22. října 2021, krátce poté, co se dočká debutu na festivalu v Cannes.

Snímek má být něco jako milostný dopis novinářům. Odehrává se v pobočce amerických novin ve fiktivním francouzském městě 20. století. Soustředí se na tři dějové linie, které oživují sbírku příběhů publikovaných v časopise „The French Dispatch“.

Tom Hanks se naposledy objevil v dobrodružném dramatu News of the World režiséra Paula Greengrasse. Ten je i s českám dabingem na Netfixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -