- Reklama -

Robin Williams v posledních letech trpěl, syn prozradil detaily

Robin Williams by oslavil 70. narozeniny a jeho syn při té příležitosti promluvil o pádu legendy do propasti demence a zoufalství!

- Reklama -

V den, ve který by Robin Williams oslavil 70. narozeniny, prozradil jeho syn Zak Williams šokující podrobnosti o posledních letech svého otce. Herec se před smrtí potýkal bojem s chybnou diagnózou. Ta zabránila oblíbenému komikovi získat správnou léčbu. A tak – logicky – propadal čím dál větším depresím.

„To, co jsem na něm viděl, byla frustrace,“ řekl Zak v podcastovém rozhovoru. „Bylo to pro něj období, kdy intenzivně hledal lék, který nemohl najít, a postupně propadal skepsi. Bylo to zničující.“

Chybná diagnóza

Robin Williams se oběsil 11. srpna 2014. Ve věku 63 let. Možná i proto, že mu bylo chybně řečeno, že má Parkinsonovu chorobu. Nebyla to pravda. Zak řekl, že pitva nakonec prokázala nákazu demencí s Lewyho tělísky.

Tato nemoc, která způsobuje postupný úpadek duševních schopností, byla pro Williamse obzvláště
bolestná, protože „bleskurychle si vzpomenout byla jeho charakteristická vlastnost.“

Sledovat, jak se jeho otec propadá do depresí, si na Zakovi vybralo svou daň. „Sám jsem pak zaháněl žal alkoholem,“ přiznal.

Poté, co si prožil psychózu se nakonec s žádostí o pomoc obrátil na psychologa. „Byl jsem prostě nemocný a unavený ze snahy vyléčit návykovými látkami,“ svěřil se.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -