- Reklama -

Robin Williams v posledních letech trpěl, syn prozradil detaily

Robin Williams by oslavil 70. narozeniny a jeho syn při té příležitosti promluvil o pádu legendy do propasti demence a zoufalství!

- Reklama -

V den, ve který by Robin Williams oslavil 70. narozeniny, prozradil jeho syn Zak Williams šokující podrobnosti o posledních letech svého otce. Herec se před smrtí potýkal bojem s chybnou diagnózou. Ta zabránila oblíbenému komikovi získat správnou léčbu. A tak – logicky – propadal čím dál větším depresím.

„To, co jsem na něm viděl, byla frustrace,“ řekl Zak v podcastovém rozhovoru. „Bylo to pro něj období, kdy intenzivně hledal lék, který nemohl najít, a postupně propadal skepsi. Bylo to zničující.“

Chybná diagnóza

Robin Williams se oběsil 11. srpna 2014. Ve věku 63 let. Možná i proto, že mu bylo chybně řečeno, že má Parkinsonovu chorobu. Nebyla to pravda. Zak řekl, že pitva nakonec prokázala nákazu demencí s Lewyho tělísky.

Tato nemoc, která způsobuje postupný úpadek duševních schopností, byla pro Williamse obzvláště
bolestná, protože „bleskurychle si vzpomenout byla jeho charakteristická vlastnost.“

Sledovat, jak se jeho otec propadá do depresí, si na Zakovi vybralo svou daň. „Sám jsem pak zaháněl žal alkoholem,“ přiznal.

Poté, co si prožil psychózu se nakonec s žádostí o pomoc obrátil na psychologa. „Byl jsem prostě nemocný a unavený ze snahy vyléčit návykovými látkami,“ svěřil se.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -