- Reklama -

Robin Williams v posledních letech trpěl, syn prozradil detaily

Robin Williams by oslavil 70. narozeniny a jeho syn při té příležitosti promluvil o pádu legendy do propasti demence a zoufalství!

- Reklama -

V den, ve který by Robin Williams oslavil 70. narozeniny, prozradil jeho syn Zak Williams šokující podrobnosti o posledních letech svého otce. Herec se před smrtí potýkal bojem s chybnou diagnózou. Ta zabránila oblíbenému komikovi získat správnou léčbu. A tak – logicky – propadal čím dál větším depresím.

„To, co jsem na něm viděl, byla frustrace,“ řekl Zak v podcastovém rozhovoru. „Bylo to pro něj období, kdy intenzivně hledal lék, který nemohl najít, a postupně propadal skepsi. Bylo to zničující.“

Chybná diagnóza

Robin Williams se oběsil 11. srpna 2014. Ve věku 63 let. Možná i proto, že mu bylo chybně řečeno, že má Parkinsonovu chorobu. Nebyla to pravda. Zak řekl, že pitva nakonec prokázala nákazu demencí s Lewyho tělísky.

Tato nemoc, která způsobuje postupný úpadek duševních schopností, byla pro Williamse obzvláště
bolestná, protože „bleskurychle si vzpomenout byla jeho charakteristická vlastnost.“

- Reklama -

Sledovat, jak se jeho otec propadá do depresí, si na Zakovi vybralo svou daň. „Sám jsem pak zaháněl žal alkoholem,“ přiznal.

Poté, co si prožil psychózu se nakonec s žádostí o pomoc obrátil na psychologa. „Byl jsem prostě nemocný a unavený ze snahy vyléčit návykovými látkami,“ svěřil se.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -