- Reklama -

Robin Williams v posledních letech trpěl, syn prozradil detaily

Robin Williams by oslavil 70. narozeniny a jeho syn při té příležitosti promluvil o pádu legendy do propasti demence a zoufalství!

- Reklama -

V den, ve který by Robin Williams oslavil 70. narozeniny, prozradil jeho syn Zak Williams šokující podrobnosti o posledních letech svého otce. Herec se před smrtí potýkal bojem s chybnou diagnózou. Ta zabránila oblíbenému komikovi získat správnou léčbu. A tak – logicky – propadal čím dál větším depresím.

„To, co jsem na něm viděl, byla frustrace,“ řekl Zak v podcastovém rozhovoru. „Bylo to pro něj období, kdy intenzivně hledal lék, který nemohl najít, a postupně propadal skepsi. Bylo to zničující.“

Chybná diagnóza

Robin Williams se oběsil 11. srpna 2014. Ve věku 63 let. Možná i proto, že mu bylo chybně řečeno, že má Parkinsonovu chorobu. Nebyla to pravda. Zak řekl, že pitva nakonec prokázala nákazu demencí s Lewyho tělísky.

Tato nemoc, která způsobuje postupný úpadek duševních schopností, byla pro Williamse obzvláště
bolestná, protože „bleskurychle si vzpomenout byla jeho charakteristická vlastnost.“

- Reklama -

Sledovat, jak se jeho otec propadá do depresí, si na Zakovi vybralo svou daň. „Sám jsem pak zaháněl žal alkoholem,“ přiznal.

Poté, co si prožil psychózu se nakonec s žádostí o pomoc obrátil na psychologa. „Byl jsem prostě nemocný a unavený ze snahy vyléčit návykovými látkami,“ svěřil se.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -