- Reklama -

Koordinátor intimity seriálu Sexuální výchova promluvil o natáčení transexuální intimní scény

Koordinátor intimity David Thackeray, známý svou prací na seriálu „Sexuální výchova“, nedávno prozradil podrobnosti o první transsexuální sexuální scéně v seriálu, která byla součástí jeho závěrečné čtvrté sezóny.

- Reklama -

V poslední epizodě této čtvrté a závěrečné řady seriálu „Sexuální výchova“ došlo i na sexuální scénu mezi postavami Romana, kterého ztvárnil Felix Mufti, a Abbi, kterou hrála Anthony Lexa.

V rozhovoru pro digitalspy.com Thackeray sdělil, že na většině scén mezi Romanem a Abbim pracovala jeho kolegyně a spolupracovnice v oblasti intimity Tigger Blaize.

Thackeray zdůraznil, že nejdůležitějším faktorem jeho práce je důležitost otevřené komunikace a souhlas při přípravě intimních scén. „Probíhají otevřené konverzace s režisérem a hercem, aby se zjistilo, co jsou ochotni ukázat nebo dělat. Zároveň se zjišťuje, co nechtějí ukázat, co nechtějí dělat. Na základě jejich souhlasu a hranic pak vytváříme choreografii,“ vysvětlil.

Thackeray také chválil seriál „Sexuální výchova“ za jeho oddanost autentičnosti a inkluzivitě. Tvůrci seriálu spolupracují s odborníky, aby zajistili, že intimní scény jsou zobrazovány realisticky a s respektem.

- Reklama -

Když diskutoval o tlaku spojeném s prací na některých průkopnických scénách, Thackeray odhalil, že vždy posoudí, zda je správnou osobou pro danou práci, a řekl, že je v případě potřeby otevřený delegování svých povinností na někoho jiného, pokud by to bylo potřeba. Thackeray uvedl: „Vždy se poradím s producentem a hercem a ptám se: ‚Hej, upřednostnili byste pro tuto chvíli někoho jiného?‘ To je vždy na mé mysli, protože chcete, aby to bylo správně, a lidé se budou cítit pohodlněji s někým jiným v místnosti.“

Seriálový koordinátor intimity poznamenal, že existují situace, kdy je jiný koordinátor intimity lépe připraven pro konkrétní scény, na prvním místě jsou totiž vždy pohoda a klid zapojených herců.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -