- Reklama -

Koordinátor intimity seriálu Sexuální výchova promluvil o natáčení transexuální intimní scény

Koordinátor intimity David Thackeray, známý svou prací na seriálu „Sexuální výchova“, nedávno prozradil podrobnosti o první transsexuální sexuální scéně v seriálu, která byla součástí jeho závěrečné čtvrté sezóny.

- Reklama -

V poslední epizodě této čtvrté a závěrečné řady seriálu „Sexuální výchova“ došlo i na sexuální scénu mezi postavami Romana, kterého ztvárnil Felix Mufti, a Abbi, kterou hrála Anthony Lexa.

V rozhovoru pro digitalspy.com Thackeray sdělil, že na většině scén mezi Romanem a Abbim pracovala jeho kolegyně a spolupracovnice v oblasti intimity Tigger Blaize.

Thackeray zdůraznil, že nejdůležitějším faktorem jeho práce je důležitost otevřené komunikace a souhlas při přípravě intimních scén. „Probíhají otevřené konverzace s režisérem a hercem, aby se zjistilo, co jsou ochotni ukázat nebo dělat. Zároveň se zjišťuje, co nechtějí ukázat, co nechtějí dělat. Na základě jejich souhlasu a hranic pak vytváříme choreografii,“ vysvětlil.

Thackeray také chválil seriál „Sexuální výchova“ za jeho oddanost autentičnosti a inkluzivitě. Tvůrci seriálu spolupracují s odborníky, aby zajistili, že intimní scény jsou zobrazovány realisticky a s respektem.

- Reklama -

Když diskutoval o tlaku spojeném s prací na některých průkopnických scénách, Thackeray odhalil, že vždy posoudí, zda je správnou osobou pro danou práci, a řekl, že je v případě potřeby otevřený delegování svých povinností na někoho jiného, pokud by to bylo potřeba. Thackeray uvedl: „Vždy se poradím s producentem a hercem a ptám se: ‚Hej, upřednostnili byste pro tuto chvíli někoho jiného?‘ To je vždy na mé mysli, protože chcete, aby to bylo správně, a lidé se budou cítit pohodlněji s někým jiným v místnosti.“

Seriálový koordinátor intimity poznamenal, že existují situace, kdy je jiný koordinátor intimity lépe připraven pro konkrétní scény, na prvním místě jsou totiž vždy pohoda a klid zapojených herců.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -