- Reklama -

Koordinátor intimity seriálu Sexuální výchova promluvil o natáčení transexuální intimní scény

Koordinátor intimity David Thackeray, známý svou prací na seriálu „Sexuální výchova“, nedávno prozradil podrobnosti o první transsexuální sexuální scéně v seriálu, která byla součástí jeho závěrečné čtvrté sezóny.

- Reklama -

V poslední epizodě této čtvrté a závěrečné řady seriálu „Sexuální výchova“ došlo i na sexuální scénu mezi postavami Romana, kterého ztvárnil Felix Mufti, a Abbi, kterou hrála Anthony Lexa.

V rozhovoru pro digitalspy.com Thackeray sdělil, že na většině scén mezi Romanem a Abbim pracovala jeho kolegyně a spolupracovnice v oblasti intimity Tigger Blaize.

Thackeray zdůraznil, že nejdůležitějším faktorem jeho práce je důležitost otevřené komunikace a souhlas při přípravě intimních scén. „Probíhají otevřené konverzace s režisérem a hercem, aby se zjistilo, co jsou ochotni ukázat nebo dělat. Zároveň se zjišťuje, co nechtějí ukázat, co nechtějí dělat. Na základě jejich souhlasu a hranic pak vytváříme choreografii,“ vysvětlil.

Thackeray také chválil seriál „Sexuální výchova“ za jeho oddanost autentičnosti a inkluzivitě. Tvůrci seriálu spolupracují s odborníky, aby zajistili, že intimní scény jsou zobrazovány realisticky a s respektem.

- Reklama -

Když diskutoval o tlaku spojeném s prací na některých průkopnických scénách, Thackeray odhalil, že vždy posoudí, zda je správnou osobou pro danou práci, a řekl, že je v případě potřeby otevřený delegování svých povinností na někoho jiného, pokud by to bylo potřeba. Thackeray uvedl: „Vždy se poradím s producentem a hercem a ptám se: ‚Hej, upřednostnili byste pro tuto chvíli někoho jiného?‘ To je vždy na mé mysli, protože chcete, aby to bylo správně, a lidé se budou cítit pohodlněji s někým jiným v místnosti.“

Seriálový koordinátor intimity poznamenal, že existují situace, kdy je jiný koordinátor intimity lépe připraven pro konkrétní scény, na prvním místě jsou totiž vždy pohoda a klid zapojených herců.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -