- Reklama -

Sexuální výchova přijde o hlavní tvář. Maeve potvrdila svůj konec v seriálu!

Emma Mackeyová, hvězda seriálu Sexuální výchova společnosti Netflix, ve kterém hraje Meave, potvrdila, že po nadcházející čtvrté sérii seriál opustí.

- Reklama -

Emma Mackeyová, hvězda oblíbeného seriálu Sexuální výchova společnosti Netflix, oznámila, že po nadcházející čtvrté sérii ze seriálu odejde. Šokující informace zazněla v rozhovoru pro radiotimes.com na předávání filmových cen BAFTA, kde Mackeyová prozradila, že se „rozloučila“ se svou milovanou postavou Maeve.

Na otázku, zda by se mohla objevit v hypotetické páté sérii, odpověděla Mackey jednoznačně. „Ne, nemyslím si, že budu v páté sérii,“ prohlásila. „S Maeve jsem se už rozloučila.“

Sexuální výchovu opouští i další herci

Tato zpráva následuje pár měsíců poté, co už seriál opustila Simone Ashleyová, představitelka Olivie, která dala přednost účinkování v seriálu Bridgertonovi. Špatnou zprávou pro Sexuální výchovu je, že kromě Ashleyové a Mackeyové chtějí po 4. řadě seriál opustit i další jeho hvězdy, píše digitalspy.com. Některé se v nadcházející řadě epizod neobjeví vůbec, jiné se sice vrátí, ale naposledy.

Postava Maeve se ve čtvrté sérii oddělí od zbytku hereckého obsazení, protože odlétá studovat do Ameriky. Mackeyová již dříve uvedla, že se v nové sezóně bude objevovat jen „sporadicky“.

Emma Mackyová mluví o vděku za šanci

Při vzpomínkách na své působení v seriálu Mackeyová proimluvila o své vděčnosti za příležitost, kterou jí seriál poskytl. Děkovala ale i za lekce, které si z něj odnesla. „Je prostě úžasné, že jsem se mohla vzdělávat, prožít křest ohněm a být vržena do celého toho světa,“ řekla. „Myslím, že mě to posílilo.“

Navzdory jejímu odchodu ze seriálu budou fanoušci Mackeyové a Sexuální výchovy její kariéru nepochybně i nadále se zájmem sledovat. Co se týče samotného pořadu, jen čas ukáže, jak se odchody hvězd projeví na jeho budoucnosti.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -