- Reklama -

Sexuální výchova přijde o hlavní tvář. Maeve potvrdila svůj konec v seriálu!

Emma Mackeyová, hvězda seriálu Sexuální výchova společnosti Netflix, ve kterém hraje Meave, potvrdila, že po nadcházející čtvrté sérii seriál opustí.

- Reklama -

Emma Mackeyová, hvězda oblíbeného seriálu Sexuální výchova společnosti Netflix, oznámila, že po nadcházející čtvrté sérii ze seriálu odejde. Šokující informace zazněla v rozhovoru pro radiotimes.com na předávání filmových cen BAFTA, kde Mackeyová prozradila, že se „rozloučila“ se svou milovanou postavou Maeve.

Na otázku, zda by se mohla objevit v hypotetické páté sérii, odpověděla Mackey jednoznačně. „Ne, nemyslím si, že budu v páté sérii,“ prohlásila. „S Maeve jsem se už rozloučila.“

Sexuální výchovu opouští i další herci

Tato zpráva následuje pár měsíců poté, co už seriál opustila Simone Ashleyová, představitelka Olivie, která dala přednost účinkování v seriálu Bridgertonovi. Špatnou zprávou pro Sexuální výchovu je, že kromě Ashleyové a Mackeyové chtějí po 4. řadě seriál opustit i další jeho hvězdy, píše digitalspy.com. Některé se v nadcházející řadě epizod neobjeví vůbec, jiné se sice vrátí, ale naposledy.

Postava Maeve se ve čtvrté sérii oddělí od zbytku hereckého obsazení, protože odlétá studovat do Ameriky. Mackeyová již dříve uvedla, že se v nové sezóně bude objevovat jen „sporadicky“.

- Reklama -

Emma Mackyová mluví o vděku za šanci

Při vzpomínkách na své působení v seriálu Mackeyová proimluvila o své vděčnosti za příležitost, kterou jí seriál poskytl. Děkovala ale i za lekce, které si z něj odnesla. „Je prostě úžasné, že jsem se mohla vzdělávat, prožít křest ohněm a být vržena do celého toho světa,“ řekla. „Myslím, že mě to posílilo.“

Navzdory jejímu odchodu ze seriálu budou fanoušci Mackeyové a Sexuální výchovy její kariéru nepochybně i nadále se zájmem sledovat. Co se týče samotného pořadu, jen čas ukáže, jak se odchody hvězd projeví na jeho budoucnosti.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -