- Reklama -

Sexuální výchova přijde o hlavní tvář. Maeve potvrdila svůj konec v seriálu!

Emma Mackeyová, hvězda seriálu Sexuální výchova společnosti Netflix, ve kterém hraje Meave, potvrdila, že po nadcházející čtvrté sérii seriál opustí.

- Reklama -

Emma Mackeyová, hvězda oblíbeného seriálu Sexuální výchova společnosti Netflix, oznámila, že po nadcházející čtvrté sérii ze seriálu odejde. Šokující informace zazněla v rozhovoru pro radiotimes.com na předávání filmových cen BAFTA, kde Mackeyová prozradila, že se „rozloučila“ se svou milovanou postavou Maeve.

Na otázku, zda by se mohla objevit v hypotetické páté sérii, odpověděla Mackey jednoznačně. „Ne, nemyslím si, že budu v páté sérii,“ prohlásila. „S Maeve jsem se už rozloučila.“

Sexuální výchovu opouští i další herci

Tato zpráva následuje pár měsíců poté, co už seriál opustila Simone Ashleyová, představitelka Olivie, která dala přednost účinkování v seriálu Bridgertonovi. Špatnou zprávou pro Sexuální výchovu je, že kromě Ashleyové a Mackeyové chtějí po 4. řadě seriál opustit i další jeho hvězdy, píše digitalspy.com. Některé se v nadcházející řadě epizod neobjeví vůbec, jiné se sice vrátí, ale naposledy.

Postava Maeve se ve čtvrté sérii oddělí od zbytku hereckého obsazení, protože odlétá studovat do Ameriky. Mackeyová již dříve uvedla, že se v nové sezóně bude objevovat jen „sporadicky“.

- Reklama -

Emma Mackyová mluví o vděku za šanci

Při vzpomínkách na své působení v seriálu Mackeyová proimluvila o své vděčnosti za příležitost, kterou jí seriál poskytl. Děkovala ale i za lekce, které si z něj odnesla. „Je prostě úžasné, že jsem se mohla vzdělávat, prožít křest ohněm a být vržena do celého toho světa,“ řekla. „Myslím, že mě to posílilo.“

Navzdory jejímu odchodu ze seriálu budou fanoušci Mackeyové a Sexuální výchovy její kariéru nepochybně i nadále se zájmem sledovat. Co se týče samotného pořadu, jen čas ukáže, jak se odchody hvězd projeví na jeho budoucnosti.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -