- Reklama -

Tvůrkyně Sexuální výchovy promluvila o možném spin-offu

Seriál Sex Education skončil nedávno uvedenou čtvrtou řadou. Nakonec ale nemuselo jít o poslední dobrodružství studentů z Moordale, tvůrkyně seriálu Laurie Nunnová totiž promluvila o možném pokračování v podobě spin-offu.

- Reklama -

Fanoušci seriálu nedávno zažili nevídanou směs pocitů – mísilo se v nich totiž nadšení i smutek. Nadšení způsobilo uvedení dlouho očekávané závěrečné řady seriálu, smutek skutečnost, že aktuální nálož dílů je definitivně poslední. Čtvrtá série totiž znamenala konec jednoho z nejoblíbenějších seriálů této streamovací službyna Netflixu. Alespoň se tak dodnes soudilo… V rozhovoru pro stránky hollywoodreporter.com ovšem tvůrkyně seriálu Laurie Nunnová promluvila i o možnostech potenciálního spin-offu.

„Existuje mnoho různých cest, jak více prozkoumat Moordale. Opravdu jsem si oblíbila některé nové postavy, které se objevily ve čtvrté sérii, a myslím si, že by bylo skvělé dozvědět se o nich více,“ řekla Nunnová s tím, že aktuálně pokračování není tak úplně ve hře. „Upřímně řečeno, právě teď vůbec nepřemýšlím o žádných spin-offech. Jen si dávám pauzu a zkoumám, jak se má moje mysl bez psaní Sex Education.“

Jedním z klíčových motivů celého seriálu je otázka, zda Otis a Maeve nakonec skončí spolu. To se bohužel nestane, což ale Nunnová plánovala od samého začátku. „Je jim 17 let, a myslím si, že je to opravdu těžké, když potkáte svou spřízněnou duši v takhle mladém věku. Vždycky jsem si představovala, že se možná sejdou za 10 let, až budou dospělejší a trochu vyrostli,“ řekla Nunnová s tím, že právě v takovém vývoji vidí jedinou možnost pokračování. „To je ten spin-off. Jsou prostě ženatí a nudní.“

Nunnová zároveň vysvětlila, proč chtěla skončit po čtvrté sérii. „Nebylo to lehké rozhodnutí, ale jak se témata a příběhy nové sezóny zhmotnily, přišlo mi zřejmé, že je ten správný čas na konec.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -