- Reklama -

Tvůrkyně Sexuální výchovy promluvila o možném spin-offu

Seriál Sex Education skončil nedávno uvedenou čtvrtou řadou. Nakonec ale nemuselo jít o poslední dobrodružství studentů z Moordale, tvůrkyně seriálu Laurie Nunnová totiž promluvila o možném pokračování v podobě spin-offu.

- Reklama -

Fanoušci seriálu nedávno zažili nevídanou směs pocitů – mísilo se v nich totiž nadšení i smutek. Nadšení způsobilo uvedení dlouho očekávané závěrečné řady seriálu, smutek skutečnost, že aktuální nálož dílů je definitivně poslední. Čtvrtá série totiž znamenala konec jednoho z nejoblíbenějších seriálů této streamovací službyna Netflixu. Alespoň se tak dodnes soudilo… V rozhovoru pro stránky hollywoodreporter.com ovšem tvůrkyně seriálu Laurie Nunnová promluvila i o možnostech potenciálního spin-offu.

„Existuje mnoho různých cest, jak více prozkoumat Moordale. Opravdu jsem si oblíbila některé nové postavy, které se objevily ve čtvrté sérii, a myslím si, že by bylo skvělé dozvědět se o nich více,“ řekla Nunnová s tím, že aktuálně pokračování není tak úplně ve hře. „Upřímně řečeno, právě teď vůbec nepřemýšlím o žádných spin-offech. Jen si dávám pauzu a zkoumám, jak se má moje mysl bez psaní Sex Education.“

Jedním z klíčových motivů celého seriálu je otázka, zda Otis a Maeve nakonec skončí spolu. To se bohužel nestane, což ale Nunnová plánovala od samého začátku. „Je jim 17 let, a myslím si, že je to opravdu těžké, když potkáte svou spřízněnou duši v takhle mladém věku. Vždycky jsem si představovala, že se možná sejdou za 10 let, až budou dospělejší a trochu vyrostli,“ řekla Nunnová s tím, že právě v takovém vývoji vidí jedinou možnost pokračování. „To je ten spin-off. Jsou prostě ženatí a nudní.“

Nunnová zároveň vysvětlila, proč chtěla skončit po čtvrté sérii. „Nebylo to lehké rozhodnutí, ale jak se témata a příběhy nové sezóny zhmotnily, přišlo mi zřejmé, že je ten správný čas na konec.“

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -