- Reklama -

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

- Reklama -

Před čtvrtou a zároveň poslední řadou seriálu Sexuální výchova, která bude mít premiéru 21. září, se Ncuti Gatwa, který hraje postavu Erica Effionga rozpovídal pro magazín Elle, jaký vliv mělo získání této role na jeho život a jakým způsobem změnilo jeho pohled na svět.

„Zrušilo to mnoho té internalizované nenávisti, kterou jsem zažíval,“ prozradil Gatwa v rozhovoru pro časopis Elle. „Po celý svůj život jsem zažíval rasismus a zároveň jsem věřil sám v sebe, věděl, že [rasisté] jsou hloupí a nevzdělaní,“ vysvětlil Gatwa v rozhovoru, který probíhal před začátkem stávky herců a scénáristů, která momentálně blokuje výrobní procesy v Hollywoodu.

Každý má svůj kmen, zjistil herec

„Ale asi to zkreslilo můj pohled na to, jak svět funguje. Donutilo mě to myslet si, že každý má tenhle názorovou předsudek a že s tím budu muset bojovat celý život – pak se naučíte, že to není pravda: můžete najít svůj kmen, můžete najít své lidi,“ dodal.

Od té doby, co ztvárnil queer černého teenagera v seriálu, se postava Erica stala mezi fanoušky oblíbenou, a za tento úspěch děkuje scenáristce Laurie Nunn.

- Reklama -

Z Goslinga se Gatwovi podlomila kolena

„Zdravím Laurie Nunn za to, že dala této gay, černé postavě nuanci a dala ji světu,“ řekl Gatwa. „Eric je tak hrdý a neostýchavý… Pro mě to bylo léčebné a pro lidi bylo skvělé vidět ho takto vyobrazeného. Naučilo mě to důležitosti být někde nějak zastoupen: je to tak silné a nezbytné.“

Mladý herec také přiznal, že byl zpočátku nejistý ohledně své role ve filmu Barbie od režisérky Gretty Gerwigové. „Byl jsem tak nervózní, že jsem za první měsíc téměř nemluvil,“ přiznal se smíchem. „Byl okamik, kdy jsem mluvil s Gretou a otočil jsem se a Ryan Gosling se na mě díval a jeho oči byly tak modré, že jsem se prostě… v jeho očích utopil.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -