- Reklama -

Emma Mackeyová dostane jako Maeve v další řadě Sex Education méně prostoru

Také jste se těšili na rozvoj vztahu Otise a Maeve? Pak nejspíš budete šeredně zklamaní! Herečka Emma Mackeyová totiž přiznala, že se její postava Maeve bude v dalších dílech objevovat mnohem méně, než jsme byli zvyklí.

- Reklama -

V nedávném rozhovoru pro RadioTimes.com Emma Mackeyová prozradila, že se její role v další sérii Sex Education mírně řečeno „zmenší“. Uvedla, že se už ve 4. sérii nebude objevovat tak „důsledně“ jako v předchozích řadách.

Vzhledem k tomu, že před pár měsíci potvrdila svůj odchod ze seriálu Simone Ashleyová, jde o další překvapivý krok ze strany tvůrců. Postava Maeve je totiž vedle Otise pro příběh Sex Education takřka nepostradatelná. Je proto otázkou, jak se tvůrci – a hlavně fanoušci – vypořádají s tím, že vztah Maeve a Otise dostane méně prostoru. Na její odpověď si ale zatím musíme počkat.

Už teď ale víme, jaké pro Emmu Mackeyovou bylo opětovné zahájení natáčení seriálu, které právě probíhá ve Walesu. „Je to tak povědomé!“ pochvalovala si. „A je to trochu sporadičtější, protože máme více postav. Takže tam… nejsem v tom tak důsledně.

Nahradí Otise nový učitel Maeve?

„Ale teď jsme uprostřed natáčení a já jsem nadšená, že jsem zpátky,“ dodala pro virginradio.co.uk. „A jsem zvědavá, co se bude dít – protože to také nevím. Taky to zjišťuju za pochodu, takže to bude zábava!“

K Maevině dějové lince se podle webu digitaspy.com v nadcházející řadě připojí autor a učitel Thomas Malloy (hraje ho Dan Levy), který je jedním z několika nových členů hereckého obsazení.

Podle Netflixu začne v další řadě Maeve „žít svůj sen na prestižní Wallaceově univerzitě, kde ji bude učit kultovní autor Thomas Molloy. Otisovi se po ní stýská a zároveň si zvyká na to, že doma není jedináček ani jediný terapeut na univerzitě“.

Emma Mackeyová je už spíše filmovou herečkou

Je dobré závěrem podotknout, že Emma Mackeyová možná umenšuje své angažmá v Sex Education také proto, že po hraní Maeve získala obrovskou popularitu. Dá se s trochou nadsázky říct, že jde aktuálně z role do role.

Tahle francouzsko-britská herečka si totiž od prvního uvedení Sex Education zahrála v řadě prestižních filmů, včetně mysteriózního thrilleru podle Agathy Christie „Smrt na Nilu“ nebo kritiky ceněného dramatu „Eiffel“ (oba v roce 2021). Zahraje si také hlavní roli v životopisném filmu „Emily“ o spisovatelce Emily Brontové, který se dočká premiéry v příštím roce. Také se objeví v připravovaném hraném filmu „Barbie“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -