- Reklama -

Emma Mackeyová dostane jako Maeve v další řadě Sex Education méně prostoru

Také jste se těšili na rozvoj vztahu Otise a Maeve? Pak nejspíš budete šeredně zklamaní! Herečka Emma Mackeyová totiž přiznala, že se její postava Maeve bude v dalších dílech objevovat mnohem méně, než jsme byli zvyklí.

- Reklama -

V nedávném rozhovoru pro RadioTimes.com Emma Mackeyová prozradila, že se její role v další sérii Sex Education mírně řečeno „zmenší“. Uvedla, že se už ve 4. sérii nebude objevovat tak „důsledně“ jako v předchozích řadách.

Vzhledem k tomu, že před pár měsíci potvrdila svůj odchod ze seriálu Simone Ashleyová, jde o další překvapivý krok ze strany tvůrců. Postava Maeve je totiž vedle Otise pro příběh Sex Education takřka nepostradatelná. Je proto otázkou, jak se tvůrci – a hlavně fanoušci – vypořádají s tím, že vztah Maeve a Otise dostane méně prostoru. Na její odpověď si ale zatím musíme počkat.

Už teď ale víme, jaké pro Emmu Mackeyovou bylo opětovné zahájení natáčení seriálu, které právě probíhá ve Walesu. „Je to tak povědomé!“ pochvalovala si. „A je to trochu sporadičtější, protože máme více postav. Takže tam… nejsem v tom tak důsledně.

Nahradí Otise nový učitel Maeve?

„Ale teď jsme uprostřed natáčení a já jsem nadšená, že jsem zpátky,“ dodala pro virginradio.co.uk. „A jsem zvědavá, co se bude dít – protože to také nevím. Taky to zjišťuju za pochodu, takže to bude zábava!“

- Reklama -

K Maevině dějové lince se podle webu digitaspy.com v nadcházející řadě připojí autor a učitel Thomas Malloy (hraje ho Dan Levy), který je jedním z několika nových členů hereckého obsazení.

Podle Netflixu začne v další řadě Maeve „žít svůj sen na prestižní Wallaceově univerzitě, kde ji bude učit kultovní autor Thomas Molloy. Otisovi se po ní stýská a zároveň si zvyká na to, že doma není jedináček ani jediný terapeut na univerzitě“.

Emma Mackeyová je už spíše filmovou herečkou

Je dobré závěrem podotknout, že Emma Mackeyová možná umenšuje své angažmá v Sex Education také proto, že po hraní Maeve získala obrovskou popularitu. Dá se s trochou nadsázky říct, že jde aktuálně z role do role.

Tahle francouzsko-britská herečka si totiž od prvního uvedení Sex Education zahrála v řadě prestižních filmů, včetně mysteriózního thrilleru podle Agathy Christie „Smrt na Nilu“ nebo kritiky ceněného dramatu „Eiffel“ (oba v roce 2021). Zahraje si také hlavní roli v životopisném filmu „Emily“ o spisovatelce Emily Brontové, který se dočká premiéry v příštím roce. Také se objeví v připravovaném hraném filmu „Barbie“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -