- Reklama -

Emma Mackeyová dostane jako Maeve v další řadě Sex Education méně prostoru

Také jste se těšili na rozvoj vztahu Otise a Maeve? Pak nejspíš budete šeredně zklamaní! Herečka Emma Mackeyová totiž přiznala, že se její postava Maeve bude v dalších dílech objevovat mnohem méně, než jsme byli zvyklí.

- Reklama -

V nedávném rozhovoru pro RadioTimes.com Emma Mackeyová prozradila, že se její role v další sérii Sex Education mírně řečeno „zmenší“. Uvedla, že se už ve 4. sérii nebude objevovat tak „důsledně“ jako v předchozích řadách.

Vzhledem k tomu, že před pár měsíci potvrdila svůj odchod ze seriálu Simone Ashleyová, jde o další překvapivý krok ze strany tvůrců. Postava Maeve je totiž vedle Otise pro příběh Sex Education takřka nepostradatelná. Je proto otázkou, jak se tvůrci – a hlavně fanoušci – vypořádají s tím, že vztah Maeve a Otise dostane méně prostoru. Na její odpověď si ale zatím musíme počkat.

Už teď ale víme, jaké pro Emmu Mackeyovou bylo opětovné zahájení natáčení seriálu, které právě probíhá ve Walesu. „Je to tak povědomé!“ pochvalovala si. „A je to trochu sporadičtější, protože máme více postav. Takže tam… nejsem v tom tak důsledně.

Nahradí Otise nový učitel Maeve?

„Ale teď jsme uprostřed natáčení a já jsem nadšená, že jsem zpátky,“ dodala pro virginradio.co.uk. „A jsem zvědavá, co se bude dít – protože to také nevím. Taky to zjišťuju za pochodu, takže to bude zábava!“

K Maevině dějové lince se podle webu digitaspy.com v nadcházející řadě připojí autor a učitel Thomas Malloy (hraje ho Dan Levy), který je jedním z několika nových členů hereckého obsazení.

Podle Netflixu začne v další řadě Maeve „žít svůj sen na prestižní Wallaceově univerzitě, kde ji bude učit kultovní autor Thomas Molloy. Otisovi se po ní stýská a zároveň si zvyká na to, že doma není jedináček ani jediný terapeut na univerzitě“.

Emma Mackeyová je už spíše filmovou herečkou

Je dobré závěrem podotknout, že Emma Mackeyová možná umenšuje své angažmá v Sex Education také proto, že po hraní Maeve získala obrovskou popularitu. Dá se s trochou nadsázky říct, že jde aktuálně z role do role.

Tahle francouzsko-britská herečka si totiž od prvního uvedení Sex Education zahrála v řadě prestižních filmů, včetně mysteriózního thrilleru podle Agathy Christie „Smrt na Nilu“ nebo kritiky ceněného dramatu „Eiffel“ (oba v roce 2021). Zahraje si také hlavní roli v životopisném filmu „Emily“ o spisovatelce Emily Brontové, který se dočká premiéry v příštím roce. Také se objeví v připravovaném hraném filmu „Barbie“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -