- Reklama -

Emma Mackeyová dostane jako Maeve v další řadě Sex Education méně prostoru

Také jste se těšili na rozvoj vztahu Otise a Maeve? Pak nejspíš budete šeredně zklamaní! Herečka Emma Mackeyová totiž přiznala, že se její postava Maeve bude v dalších dílech objevovat mnohem méně, než jsme byli zvyklí.

- Reklama -

V nedávném rozhovoru pro RadioTimes.com Emma Mackeyová prozradila, že se její role v další sérii Sex Education mírně řečeno „zmenší“. Uvedla, že se už ve 4. sérii nebude objevovat tak „důsledně“ jako v předchozích řadách.

Vzhledem k tomu, že před pár měsíci potvrdila svůj odchod ze seriálu Simone Ashleyová, jde o další překvapivý krok ze strany tvůrců. Postava Maeve je totiž vedle Otise pro příběh Sex Education takřka nepostradatelná. Je proto otázkou, jak se tvůrci – a hlavně fanoušci – vypořádají s tím, že vztah Maeve a Otise dostane méně prostoru. Na její odpověď si ale zatím musíme počkat.

Už teď ale víme, jaké pro Emmu Mackeyovou bylo opětovné zahájení natáčení seriálu, které právě probíhá ve Walesu. „Je to tak povědomé!“ pochvalovala si. „A je to trochu sporadičtější, protože máme více postav. Takže tam… nejsem v tom tak důsledně.

Nahradí Otise nový učitel Maeve?

„Ale teď jsme uprostřed natáčení a já jsem nadšená, že jsem zpátky,“ dodala pro virginradio.co.uk. „A jsem zvědavá, co se bude dít – protože to také nevím. Taky to zjišťuju za pochodu, takže to bude zábava!“

- Reklama -

K Maevině dějové lince se podle webu digitaspy.com v nadcházející řadě připojí autor a učitel Thomas Malloy (hraje ho Dan Levy), který je jedním z několika nových členů hereckého obsazení.

Podle Netflixu začne v další řadě Maeve „žít svůj sen na prestižní Wallaceově univerzitě, kde ji bude učit kultovní autor Thomas Molloy. Otisovi se po ní stýská a zároveň si zvyká na to, že doma není jedináček ani jediný terapeut na univerzitě“.

Emma Mackeyová je už spíše filmovou herečkou

Je dobré závěrem podotknout, že Emma Mackeyová možná umenšuje své angažmá v Sex Education také proto, že po hraní Maeve získala obrovskou popularitu. Dá se s trochou nadsázky říct, že jde aktuálně z role do role.

Tahle francouzsko-britská herečka si totiž od prvního uvedení Sex Education zahrála v řadě prestižních filmů, včetně mysteriózního thrilleru podle Agathy Christie „Smrt na Nilu“ nebo kritiky ceněného dramatu „Eiffel“ (oba v roce 2021). Zahraje si také hlavní roli v životopisném filmu „Emily“ o spisovatelce Emily Brontové, který se dočká premiéry v příštím roce. Také se objeví v připravovaném hraném filmu „Barbie“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -