- Reklama -

Simone Ashleyová končí v Sexuální výchově. Ve 4. řadě ji už neuvidíme

Simone Ashleyová potvrdila, že se nevrátí do čtvrté série seriálu Sex Education v roli oblíbené středoškolačky Olivie.

- Reklama -

Simone Ashleyová přestala tajit, že si ve 4. řadě seriálu Sexuální výchova od Netflixu nezopakuje roli Olivie. Herečka se v poslední době výrazně prosadila jako Kate Sharmová, jedna z hlavních postav druhé řady seriálu Bridgertonovi. A zřejmě není překvapením, že se rozhodla soustředit se na tuto roli i nadále.

To se ostatně potvrdilo 12. dubna, když se Simone Ashleyová objevila v pořadu This Morning britské televize ITV. Na otázku, jaká bude její budoucnost v Sexuální výchově, Simone uvedla, že seriál opouští. „Na to se mě ptají pořád,“ řekla Simone podle teenvogue.com. „Nevrátím se. Teď jsem holka z Bridgertonových.“

Bridgertonovi má Simone Ashleyová na prvním místě

Herečka odchod nijak neoplakává. Místo toho je nadmíru nadšená, že se „určitě“ vrátí do třetí řady Bridgertonových, a vysvětlila, že se těší na to, co čeká Kate v další kapitole jejího života.

„Teď je hlavou domácnosti, je vikomtkou a vdaná za Anthonyho. Uvidíme, co s ní bude o rok později, takže jsem velmi nadšená,“ vysvětlila Simone Ashleyová pro DigitalSpy.

Odchod ze Sexuální výchovy zatím žádný další oficiální komentář nedostal. Mlčí Netflix, a k jejímu odchodu se nevyjádřili ani tvůrci Sex Education. Fanoušci ani netuší, jakým způsobem seriál postava Olivie opustí.

Pravdou je, že její odchod dost usnadnil konec 3. řady seriálu, díky kterému je pravděpodobné, že zmizí ve 4. sérii i některé další postavy ve 4. sérii.

Co bude s rolí Olivie v Sexuální výchově?

Na konci poslední série totiž vyšlo najevo, že střední škola Moordale se zavírá a prodává se developerům, připomíná . V důsledku toho si hlavní hrdinové budou muset najít nové školy a koleje, aby mohli dokončit poslední ročník a dostat se k maturitě.

Ale i když už bude děj Sexuální výchovy pokračovat bez Olivie Hananové, snad nám tvůrci nějak zdůvodní, proč už se v seriálu neobjeví. Vzhledem k její složitému soukromí nezbývá než doufat, že se stane skutečnou ikonou, pro což se narodila.

Její představitelka se mezitím úspěšně vydala ve stopách hvězdy první sezóny Bridgertonu Regé-Jean Page a stala se jednou z nejoblíbenějších hvězd seriálu. Nejenže se 2. série Bridgertonových díky Simone Ashleyové dočkala chvály za to, že se postarala o zastoupení Jihoasijců, ale také se stala součástí dalšího sledovacího rekordu. Seriál se stal nejsledovanějším anglicky vysílaným seriálem, který Netflix uvedl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -