- Reklama -

Simone Ashleyová končí v Sexuální výchově. Ve 4. řadě ji už neuvidíme

Simone Ashleyová potvrdila, že se nevrátí do čtvrté série seriálu Sex Education v roli oblíbené středoškolačky Olivie.

- Reklama -

Simone Ashleyová přestala tajit, že si ve 4. řadě seriálu Sexuální výchova od Netflixu nezopakuje roli Olivie. Herečka se v poslední době výrazně prosadila jako Kate Sharmová, jedna z hlavních postav druhé řady seriálu Bridgertonovi. A zřejmě není překvapením, že se rozhodla soustředit se na tuto roli i nadále.

To se ostatně potvrdilo 12. dubna, když se Simone Ashleyová objevila v pořadu This Morning britské televize ITV. Na otázku, jaká bude její budoucnost v Sexuální výchově, Simone uvedla, že seriál opouští. „Na to se mě ptají pořád,“ řekla Simone podle teenvogue.com. „Nevrátím se. Teď jsem holka z Bridgertonových.“

Bridgertonovi má Simone Ashleyová na prvním místě

Herečka odchod nijak neoplakává. Místo toho je nadmíru nadšená, že se „určitě“ vrátí do třetí řady Bridgertonových, a vysvětlila, že se těší na to, co čeká Kate v další kapitole jejího života.

„Teď je hlavou domácnosti, je vikomtkou a vdaná za Anthonyho. Uvidíme, co s ní bude o rok později, takže jsem velmi nadšená,“ vysvětlila Simone Ashleyová pro DigitalSpy.

- Reklama -

Odchod ze Sexuální výchovy zatím žádný další oficiální komentář nedostal. Mlčí Netflix, a k jejímu odchodu se nevyjádřili ani tvůrci Sex Education. Fanoušci ani netuší, jakým způsobem seriál postava Olivie opustí.

Pravdou je, že její odchod dost usnadnil konec 3. řady seriálu, díky kterému je pravděpodobné, že zmizí ve 4. sérii i některé další postavy ve 4. sérii.

Co bude s rolí Olivie v Sexuální výchově?

Na konci poslední série totiž vyšlo najevo, že střední škola Moordale se zavírá a prodává se developerům, připomíná . V důsledku toho si hlavní hrdinové budou muset najít nové školy a koleje, aby mohli dokončit poslední ročník a dostat se k maturitě.

Ale i když už bude děj Sexuální výchovy pokračovat bez Olivie Hananové, snad nám tvůrci nějak zdůvodní, proč už se v seriálu neobjeví. Vzhledem k její složitému soukromí nezbývá než doufat, že se stane skutečnou ikonou, pro což se narodila.

Její představitelka se mezitím úspěšně vydala ve stopách hvězdy první sezóny Bridgertonu Regé-Jean Page a stala se jednou z nejoblíbenějších hvězd seriálu. Nejenže se 2. série Bridgertonových díky Simone Ashleyové dočkala chvály za to, že se postarala o zastoupení Jihoasijců, ale také se stala součástí dalšího sledovacího rekordu. Seriál se stal nejsledovanějším anglicky vysílaným seriálem, který Netflix uvedl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -