- Reklama -

Simone Ashleyová končí v Sexuální výchově. Ve 4. řadě ji už neuvidíme

Simone Ashleyová potvrdila, že se nevrátí do čtvrté série seriálu Sex Education v roli oblíbené středoškolačky Olivie.

- Reklama -

Simone Ashleyová přestala tajit, že si ve 4. řadě seriálu Sexuální výchova od Netflixu nezopakuje roli Olivie. Herečka se v poslední době výrazně prosadila jako Kate Sharmová, jedna z hlavních postav druhé řady seriálu Bridgertonovi. A zřejmě není překvapením, že se rozhodla soustředit se na tuto roli i nadále.

To se ostatně potvrdilo 12. dubna, když se Simone Ashleyová objevila v pořadu This Morning britské televize ITV. Na otázku, jaká bude její budoucnost v Sexuální výchově, Simone uvedla, že seriál opouští. „Na to se mě ptají pořád,“ řekla Simone podle teenvogue.com. „Nevrátím se. Teď jsem holka z Bridgertonových.“

Bridgertonovi má Simone Ashleyová na prvním místě

Herečka odchod nijak neoplakává. Místo toho je nadmíru nadšená, že se „určitě“ vrátí do třetí řady Bridgertonových, a vysvětlila, že se těší na to, co čeká Kate v další kapitole jejího života.

„Teď je hlavou domácnosti, je vikomtkou a vdaná za Anthonyho. Uvidíme, co s ní bude o rok později, takže jsem velmi nadšená,“ vysvětlila Simone Ashleyová pro DigitalSpy.

- Reklama -

Odchod ze Sexuální výchovy zatím žádný další oficiální komentář nedostal. Mlčí Netflix, a k jejímu odchodu se nevyjádřili ani tvůrci Sex Education. Fanoušci ani netuší, jakým způsobem seriál postava Olivie opustí.

Pravdou je, že její odchod dost usnadnil konec 3. řady seriálu, díky kterému je pravděpodobné, že zmizí ve 4. sérii i některé další postavy ve 4. sérii.

Co bude s rolí Olivie v Sexuální výchově?

Na konci poslední série totiž vyšlo najevo, že střední škola Moordale se zavírá a prodává se developerům, připomíná . V důsledku toho si hlavní hrdinové budou muset najít nové školy a koleje, aby mohli dokončit poslední ročník a dostat se k maturitě.

Ale i když už bude děj Sexuální výchovy pokračovat bez Olivie Hananové, snad nám tvůrci nějak zdůvodní, proč už se v seriálu neobjeví. Vzhledem k její složitému soukromí nezbývá než doufat, že se stane skutečnou ikonou, pro což se narodila.

Její představitelka se mezitím úspěšně vydala ve stopách hvězdy první sezóny Bridgertonu Regé-Jean Page a stala se jednou z nejoblíbenějších hvězd seriálu. Nejenže se 2. série Bridgertonových díky Simone Ashleyové dočkala chvály za to, že se postarala o zastoupení Jihoasijců, ale také se stala součástí dalšího sledovacího rekordu. Seriál se stal nejsledovanějším anglicky vysílaným seriálem, který Netflix uvedl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -