- Reklama -

Simone Ashleyová končí v Sexuální výchově. Ve 4. řadě ji už neuvidíme

Simone Ashleyová potvrdila, že se nevrátí do čtvrté série seriálu Sex Education v roli oblíbené středoškolačky Olivie.

- Reklama -

Simone Ashleyová přestala tajit, že si ve 4. řadě seriálu Sexuální výchova od Netflixu nezopakuje roli Olivie. Herečka se v poslední době výrazně prosadila jako Kate Sharmová, jedna z hlavních postav druhé řady seriálu Bridgertonovi. A zřejmě není překvapením, že se rozhodla soustředit se na tuto roli i nadále.

To se ostatně potvrdilo 12. dubna, když se Simone Ashleyová objevila v pořadu This Morning britské televize ITV. Na otázku, jaká bude její budoucnost v Sexuální výchově, Simone uvedla, že seriál opouští. „Na to se mě ptají pořád,“ řekla Simone podle teenvogue.com. „Nevrátím se. Teď jsem holka z Bridgertonových.“

Bridgertonovi má Simone Ashleyová na prvním místě

Herečka odchod nijak neoplakává. Místo toho je nadmíru nadšená, že se „určitě“ vrátí do třetí řady Bridgertonových, a vysvětlila, že se těší na to, co čeká Kate v další kapitole jejího života.

„Teď je hlavou domácnosti, je vikomtkou a vdaná za Anthonyho. Uvidíme, co s ní bude o rok později, takže jsem velmi nadšená,“ vysvětlila Simone Ashleyová pro DigitalSpy.

Odchod ze Sexuální výchovy zatím žádný další oficiální komentář nedostal. Mlčí Netflix, a k jejímu odchodu se nevyjádřili ani tvůrci Sex Education. Fanoušci ani netuší, jakým způsobem seriál postava Olivie opustí.

Pravdou je, že její odchod dost usnadnil konec 3. řady seriálu, díky kterému je pravděpodobné, že zmizí ve 4. sérii i některé další postavy ve 4. sérii.

Co bude s rolí Olivie v Sexuální výchově?

Na konci poslední série totiž vyšlo najevo, že střední škola Moordale se zavírá a prodává se developerům, připomíná . V důsledku toho si hlavní hrdinové budou muset najít nové školy a koleje, aby mohli dokončit poslední ročník a dostat se k maturitě.

Ale i když už bude děj Sexuální výchovy pokračovat bez Olivie Hananové, snad nám tvůrci nějak zdůvodní, proč už se v seriálu neobjeví. Vzhledem k její složitému soukromí nezbývá než doufat, že se stane skutečnou ikonou, pro což se narodila.

Její představitelka se mezitím úspěšně vydala ve stopách hvězdy první sezóny Bridgertonu Regé-Jean Page a stala se jednou z nejoblíbenějších hvězd seriálu. Nejenže se 2. série Bridgertonových díky Simone Ashleyové dočkala chvály za to, že se postarala o zastoupení Jihoasijců, ale také se stala součástí dalšího sledovacího rekordu. Seriál se stal nejsledovanějším anglicky vysílaným seriálem, který Netflix uvedl.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -