- Reklama -

Simone Ashleyová končí v Sexuální výchově. Ve 4. řadě ji už neuvidíme

Simone Ashleyová potvrdila, že se nevrátí do čtvrté série seriálu Sex Education v roli oblíbené středoškolačky Olivie.

- Reklama -

Simone Ashleyová přestala tajit, že si ve 4. řadě seriálu Sexuální výchova od Netflixu nezopakuje roli Olivie. Herečka se v poslední době výrazně prosadila jako Kate Sharmová, jedna z hlavních postav druhé řady seriálu Bridgertonovi. A zřejmě není překvapením, že se rozhodla soustředit se na tuto roli i nadále.

To se ostatně potvrdilo 12. dubna, když se Simone Ashleyová objevila v pořadu This Morning britské televize ITV. Na otázku, jaká bude její budoucnost v Sexuální výchově, Simone uvedla, že seriál opouští. „Na to se mě ptají pořád,“ řekla Simone podle teenvogue.com. „Nevrátím se. Teď jsem holka z Bridgertonových.“

Bridgertonovi má Simone Ashleyová na prvním místě

Herečka odchod nijak neoplakává. Místo toho je nadmíru nadšená, že se „určitě“ vrátí do třetí řady Bridgertonových, a vysvětlila, že se těší na to, co čeká Kate v další kapitole jejího života.

„Teď je hlavou domácnosti, je vikomtkou a vdaná za Anthonyho. Uvidíme, co s ní bude o rok později, takže jsem velmi nadšená,“ vysvětlila Simone Ashleyová pro DigitalSpy.

Odchod ze Sexuální výchovy zatím žádný další oficiální komentář nedostal. Mlčí Netflix, a k jejímu odchodu se nevyjádřili ani tvůrci Sex Education. Fanoušci ani netuší, jakým způsobem seriál postava Olivie opustí.

Pravdou je, že její odchod dost usnadnil konec 3. řady seriálu, díky kterému je pravděpodobné, že zmizí ve 4. sérii i některé další postavy ve 4. sérii.

Co bude s rolí Olivie v Sexuální výchově?

Na konci poslední série totiž vyšlo najevo, že střední škola Moordale se zavírá a prodává se developerům, připomíná . V důsledku toho si hlavní hrdinové budou muset najít nové školy a koleje, aby mohli dokončit poslední ročník a dostat se k maturitě.

Ale i když už bude děj Sexuální výchovy pokračovat bez Olivie Hananové, snad nám tvůrci nějak zdůvodní, proč už se v seriálu neobjeví. Vzhledem k její složitému soukromí nezbývá než doufat, že se stane skutečnou ikonou, pro což se narodila.

Její představitelka se mezitím úspěšně vydala ve stopách hvězdy první sezóny Bridgertonu Regé-Jean Page a stala se jednou z nejoblíbenějších hvězd seriálu. Nejenže se 2. série Bridgertonových díky Simone Ashleyové dočkala chvály za to, že se postarala o zastoupení Jihoasijců, ale také se stala součástí dalšího sledovacího rekordu. Seriál se stal nejsledovanějším anglicky vysílaným seriálem, který Netflix uvedl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -